Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » První grow - Windoor amatér
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 17




Něco tam bude

Old Post 13-07-2020 v 06:19 AM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 18

Jinak takhle jedou 3 kytky. Nevim proc, ale dalsi 2 se zastavily na rustu, natoz aby kvetly. Vzhledem k tomu, ze 3 nemaji problem a 2 jo,tak jsem nejspis dostal spatna semena, ktera nejsou auto. Mam zasazene 3+2 od Royal dwarf+Quick one. Bohuzel jsem behem rustu znicil stitky, ale tyto 2 jsou u sebe (kvetinace vedle sebe), takze se jedna o stejnou odrudu. Ze bych neco udelal spatne si lehce egoisticky nepripoustim - vsechny kytky maji peci 1:1. Kytky se nehybou uz asi tak mesic, maximalne nejaky ten listecek navic a vetve nejsou symetricke. Celkove uz maji asi 10. tyden od vykliceni. Ma smysl se o ty 2 zajimat, nebo to seknu? Pripadne z nich zkusit rizky?

Old Post 13-07-2020 v 06:24 AM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 19

Čau, je to divný že nerostou. Jestli máš chuť a možnost, tak si je nech třeba jen tak na okrasu. Na řízkování bych se v jejich případě vykašlal. Řízkujou se ty nejlepší. Nevim jak hnojíš, na květ? Zkus jim kápnout trochu grow složky a jestli máš, tak květovej stimulátor. Jestli to mají být automaty, tak bych je tím stimulátorem zkusil trochu poškádlit. Já přidávám do každý zálivky melasu a přijde mi, že jim to svědčí. Tak třeba tu, jestli se s nima chceš takhle patlat. Nebo je prostě nech na okrasu a třeba to nějak dopadne. Srpnout je můžeš vždycky. Pak třeba na mast, nebo máslový sušenky.

Edit: jo a všimnul jsem si, že neměříš pH. Chyba! Kup si v akvaristice pH test kapky. Stojíto okolo 80,- a na tyhle lowcost grow stačí. Jestli zalejváš vodovodou, tak ta má hodnoty pH proklatě vysoko. Zalejvej dešťovkou a jestli nemáš možnost, tak upravuj hodnoty kys. citrónovou, k dostání v každých potravinách. Tohle může způsobit krutej nedostatek v příjmu prvků. Substrát asi může tuhle chybu chvíli vyrovnávat, ale je to jen otázka času. Tohle je úplnej základ, teprve až pak nějaký hnojiva a podobně.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 13-07-2020 v 08:16 AM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 20



Tak po týdnu update. Jelikož jsem lenoch, tak nic na Ph jsem stále nesháněl. Snad zítra.

U 3 kytek už se objevují první známky mé možná až přehnané péče - na 2 usychají listy, pravděpodobně moc hnojiva. Už týden jedu jen čistou vodu, takže bych to neviděl jako katastrofu. Na té třetí, která je zralá ze všech nejméně (tipuji ještě tak 3 týdny určitě) jsem objevil na hlíně pavučinku plísně. Tu jsem odebral, snad z toho nic nebude. Preventivně dám vodu s trochou peroxidu.


Přikládám fotky největší kočky po lehkém zásahu kadeřníka.

Old Post 19-07-2020 v 09:49 AM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 21






Update. Jednu kytku se mi v tydnu povedlo v pulce zlomit, tak susim, uhuluju a pulka je jeste v kvetinaci. Nastesti to byla ta "nejhorsi". Trichomy tech pozustalych jsou zatim bile/mlecne, ale uz se objevuji prvni hnede. Nevite ze zkusenosti jak dlouho trva nez z mlecnych dojde ke zhnednuti tech 60-70%?

Z osobnich duvodu bych potreboval zkosit do zhruba 2 tydnu. Vyjde to?

Jinak co se tyce tech dvou mrzaku, tak na kvet se stale ani po 3 mesicich nechystaji. Asi nejake shit semena. Nicmene si je jeste minimalne 2 tydny necham a pokud nenahodi kvet, tak je prihodim do masla se zbytkem.

Old Post 03-08-2020 v 08:13 AM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 22




Dalsi tyden uplynul. Trichomy ne a ne jit do hneda, tak jeste cekam. Zbyvaji mi posledni 2 kytky - zbytek te seknute chytil plisen a skoro nic z ni nezustalo, coz me trochu mrzi. Zbytku se ale dari, coz davaji na odiv silnou citrusovou vuni.

Zacal jsem i merit Ph. Zjistil jsem, ze kytkam jsem lil vodu s ph vetsim nez 7, tak vodu pred zalitim upravuji kyselinou citronovou. Na tyhle 2 ke konci faze to uz asi takovy efekt mit nebude, nicmene novemu Sweet Cheesu to rozhodne prospeje. Zacal jsem merit prave po tom, co mi na Cheesu uz v rane fazi usychaly spicky listu.

Brzy bude novy topic, kam vse povypravim.

Old Post 10-08-2020 v 05:57 AM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 23



Tak poslední update do tohoto tématu. Krátce po tom minulém jsem se narychlo rozhodl ke sklizni. Po týdnu sušení obou kytek jsem z obou otrhal paldy. Jedna má více listů v paldách a je trochu slabší, druhá je na mě dost silná. Naváženo 15g z obou (to, co je na fotkách). Celkem jsem mohl mít tak o 10-15g víc - furt jsem chodil, otrhával a ochutnával; navíc z třetí kytky jsem část vyhodil kvůli plísni.

Celkově jsem s výsledkem spokojený a na svůj první grow jsem ani tohle nečekal :-)

Přidávám foto obou krabiček po usušení.

Kdo chce, může sledovat můj druhý grow se Sweet Cheesem. Díky a ať to roste a chutná!

Old Post 20-08-2020 v 18:39 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2019 - Můj první grow - urban terasa - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6731300 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív