Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 500w led FrYnK
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od fiste


Čau, mně taky někteří nevěřili 425g/m2 v mym 1. kole na metrovejch kytkách, ale je přirozený, že lidi maj pochybnosti, normálně jsem se s tim srovnal.

Podle mě ten výsledek nezveřejníš, protože se hodně liší od tvýho předčasnýho tipu 550g suchýho (690g/m2) a kdyby sis skutečnost náhodou přikrášlil, neprošel bys bez újmy přes porovnání třeba s krobakovo Wappou a výsledkem asi 590g (410g/m2).. V poště jsi mi psal, že už jsi jednou místo 500g napsal radši 410 aby ti nenadávali, k tomu asi radši nemám komentář..

Já se jenom chci dozvědět seriózní informace (např. vážim to s mokrejma stonkama), nechci z nikoho dělat blbce nebo lháře, o to ať se postará každej sám..
Jinak jako hezká skříň, K+ už jsi za ni dostal.


Ahoj fiste.

V posledni dobe si vsimam hodne tvych prispevku tady na foru a uz jsem si o tobe udelal trosku obrazek a podle toho co pises, taj celkem chapu tvuj skepticky postoj k tomu vynosu. Pokud si nikdy nevyzkousel LED svetlo tak na to nemuzes mit realny nazor, pokud mas kvalitni LED svetlo a nedokazes dosahnout podobnych vysledku, tak je problem u tebe. Resis hlavne vynos na dany prostor. Ano, prostor je samozrejme jednim z limitujicich faktoru vynosu, ale stejne tak je to vykon svetla. 500W led je v podstate jako 800W HPS a myslim, ze vetsina lidi uz dnes vi, ze cim vic svetla tim vetsi palice (samozrejme tahle zavislost neni linearni a nic se nema prehanet) bylo to videt i v tohle threadu, kde mel Mike celou dobu celkem problemy udrzet kytky v rozumnym stavu. Toho svetla bylo proste moc a podle toho vypadaji i palice. Vyzdimal z tech kytek maximum a nevidim jediny duvod k tomu proc neudelat v tom boxu 600g.

Ohledne tvych vypoctu a prepoctu a zminovani krobaka, se koukni na toto vlakno http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1 tady udelal krobak pod 500w v boxu 120x120 747g coz je podle mych vypoctu kolem 518 g/m2 navic se kuokni kolik mel jeste kolem kytek mista. Vzdy proste zalezi na dane genetice a dalsich podminkach jako je svetlo, teplota, vymena vzduchu, spravna vyziva.

Jen te chci ujistit, ze tyhle vysledky jsou pod LED bezne. Co se pod HPS bere jako maximum, to je pod led v podstate zklamani... Kde HPS konci tam LED zacina

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 22-03-2020 v 10:34 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 82

To jsou debaty tady zase. Takových spekulantů jako Fiste už tu bylo a bude. Stačí se kouknout na pár vláken, co tu jsou v síni slávy a uvěřit se dá snadno, když uz mám neco odpestovane a porovnam to umerne s tím. Když se třeba kouknu na Krobakovu Nebulu co teď dojíždí, tak Fiste u toho tvrdí, že se to nedá kam posunout. Ačkoliv to vypadá parádně, tak já osobně tam vidím, že by se ty vrchy dali zmestnit do půlky té plochy, tudíž by se z toho dalo podle mě vymacknout i jednou tolik.
Jak už tu ale plno lidí psalo. Když to neděláš pro peníze a s vyslednym produktem si spokojen, je úplně jedno jestli si udelal vic nebo min.

Thomas V.

Old Post 22-03-2020 v 12:09 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 83

Čaute, sorry Mike za muj někdy konfrontační způsob vyjadřování, pracuju na tom..
Díky všem za názory, nutí mě k zamyšlení..
LEDky nejspíš pořídim a pak to sem hodim.
Sorry za zasírání vlákna

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 22-03-2020 v 19:39 PM

Old Post 22-03-2020 v 19:27 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 84

V pohodě.
Tohle vlákno je spíš taková fotogalerie. Další kolo to trošku rozepíšu a lépe zdokumentuju. Už čekám jen kdy dorazí semena a tentokrát jen 4 kytky.

Old Post 22-03-2020 v 20:11 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-12-2019 - 2*500w led FrYnK Critical+ - 40 odpovědí
10-09-2020 - True SOG 750w LED by FrYnk - 53 odpovědí
20-08-2018 - 200W led - 146 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7380620 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív