Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Trisuli Round#2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 97






Vyrobil sem si hašišuláka.
Použil sem lístky z palic a nějaký zbytky Green Gelata z minulého kola, dohromady cca 110g materiálu. Z toho vzniklo krásných 17.9 g hashe různé kvality.
Použitá síta: 220, 160, 120, 73

Z 220 je spíše takové hovno, hodně kontaminantu. Předpokládám, že "nejkvalitnější" by měl být z 120. To se uvidí, teď to bude ještě chvíli zrát.

Pěstu (a v tomto případě pressu) zdar!

Foto 1: Těsně po prosetí, před pressem
Zbatek fotek po pressu.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 08-01-2020 v 19:16 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 98


Přišel mi promo balíček od Barneys farm. Poslali mi ho poté, co sem odjel kolo na growdiaries z jejich semen.
Dali mi na výběr co chci, takže příští kolo se pojede Laughing Buddha, LSD a Red Diesel.
Pěstu zdar!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 17-01-2020 v 16:30 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 99




Ahoj všem.

Rozhodl jsem se zapět zde oslavnou ódu na RED DRAGON, jelikož se jedná o top smoke z mého pohledu. Red Dragon je cross velmi zajímavých a silných genetik- Brazilian Landrace x Himalayan Kush. Alespoň podle dvou kytek co mi vyrosly můžu říct, že je to skvěle vyvážený cross.
Stavba kytek spíše sativa- vytáhlé, úzké dlouhé cípy listů, palice řidčí a menší, zato více vrchů, velké větvení a palice neskutečně obsypané pryskyřicí.

Po 2 měsících curingu ve sklenicích je vůně dost výrazná- cheese, s nádechem bylinek a lesa.
Účinek je výborný energický happy high, úplně jako za starejch časů (až mě to překvapilo), day time smoke, vysmátý, kreativní, prostě přesně tak, jak to mám rád. Účinek trvá celkem dlouho a je skoro bez dojezdu.

Chuť je výrazná, ale ne štiplavá, spíše zemitá, les, borovice, dřevo, bylinky.

Fotky jsou po 2 měsících curingu ve sklenicích s Boveda 62% sáčkama.
Palice jsou stále vláčné, nepřesušené a při drcení hodně lepivé.

To, že je to silná genetika soudím i podle toho, že řízky, co byly skoro dva měsíce za oknem a vypadaly na chcípnutí se pod světlem vzpamatovaly a nyní je mám v boxu na 35 dnu květu- krásně se vzpamatovaly, přeply zpět na růst (za oknem začly kvést) a hlavně nezhermily, vypadají stejně, jako u prvního kola.

Za mě super kouř!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 01-03-2020 v 10:24 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 100

Cau, taky mam v planu jit red dragon od barneys farm po mym prvnim kole :-)
jiste se necham tvojim pestem inspirovat ... at to roste!

Old Post 01-03-2020 v 18:36 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od zeksky
Cau, taky mam v planu jit red dragon od barneys farm po mym prvnim kole :-)
jiste se necham tvojim pestem inspirovat ... at to roste!


Ahoj. Dobrá volba. Doporučuju co nejvíce mučit a ohýbat, aby měla silné větve. Sama od sebe se větví dost a podle mě záštip byl jen na škodu. Kdybych to jel znovu, tak bez záštipu. Jakmile uděláš záštip, budeš mít sice mrtě větví, ale ty vrchy budou malý. Já radši méně vrchů, ale pořádných. Ať to roste!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 02-03-2020 v 14:01 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 102

Jeste se chci zeptat. Proc jsi sel rovnou 11l kvetinace a neprosazoval si pred prepnutím? Ja jsem v tom, ze pri normalnich seminkách (ne autoflower) se to dela standardne, ze na rust se to dava do mensich kvetinacu a pak se to presazuje.

Old Post 02-03-2020 v 15:03 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od zeksky
Jeste se chci zeptat. Proc jsi sel rovnou 11l kvetinace a neprosazoval si pred prepnutím? Ja jsem v tom, ze pri normalnich seminkách (ne autoflower) se to dela standardne, ze na rust se to dava do mensich kvetinacu a pak se to presazuje.


Já přesazuji hned po vyklíčení rovnou do finálních 11l květináčů. Nikdy sem ani nezkoušel jinak...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 02-03-2020 v 15:35 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-06-2020 - Trisuli Clones Jungle - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3917050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív