Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 16x Indigo Berry Kush, LED
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 17



jen jedna rychlovka 55.den

Já sem Grůt

Old Post 13-05-2019 v 20:44 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 18

Máš to krásně srovnaný, jedna palice vedle druhé... Troufám si říct, že ukázkové🙂fakt krása pohledět



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 13-05-2019 v 21:44 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milouch08
Stálý Člen

Karma uživatele Milouch08 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Milouch08 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Milouch08 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 19

Máš to super 😉 snad se my někdy něco podobnýho taky povede 😀

Old Post 14-05-2019 v 23:38 PM
Milouch08 je offline   Profil uživatele Milouch08   Find more posts by Milouch08   Foto galerie člena Milouch08   Click here to Send Milouch08 a Private Message   Add Milouch08 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 20

Ahoj, díky za chválu. Ale pochválit musím spíš genetiku,rostlo to takhle samo a krásně se rozvetvilo,možná i světlo. Minule sem zapomněl nafotit, tak příští foto už bude asi z kosy

Já sem Grůt

Old Post 20-05-2019 v 19:30 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 21

zdar tak kolik si sklidil ???

Old Post 22-05-2019 v 16:48 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 22

Nic. O víkendu bude asi akce, možná dřív. Ale vypadá to dost tučně. Nebo spíš libově? No už sem zas holky neviděl skoro týden, není čas hodím co nejdříve foto.

Já sem Grůt

Old Post 23-05-2019 v 04:50 AM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 23





Tak kosa byla ikdyž bylo teplo

Nakonec nějaký 68.den , což se dalo čekat, že to bude později.

Já sem Grůt

Old Post 28-05-2019 v 23:06 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 24




Šisky byly celkem tvrdé a orosené. Indigo se mi celkově dost líbilo. Sušák sem snad takhle ještě neměl plný. Sám sem zvědav na výsledek. Kdo chce tipujte. Vítěz dostane Káčko. Můj tip 777

Já sem Grůt

Naposledy upravil Groot 28-05-2019 v 23:40 PM

Old Post 28-05-2019 v 23:08 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 25

Tyjo.. slušný 😀.. neee krása 😉.. fakt pěkně seskladane šišky
Já typujem 888 ..popravdě to vypadá snad na kilo.. Ale foto zkresluje.. líbí se mi to moooc

Old Post 02-06-2019 v 08:11 AM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 26

uuh kraasa! 850džís

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 02-06-2019 v 08:20 AM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 27

666

Old Post 02-06-2019 v 09:48 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 28

Teho je krasa 755g jakou maš velikost kvetinaču?

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 02-06-2019 v 13:30 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 29

Nevím jistě, myslím, že 6L.

Já sem Grůt

Old Post 02-06-2019 v 14:23 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 30





Tak jo, tipovačka sice bída, ale o to lehčí přehled

Vitěz - TvoRCorp s tipem 888

Sice mi to nikdo neuvěří,ale to mě netrápí. Výsledek 958, z toho 22 spodky. Sušeno poctivé dva týdny. Bohužel přesušeno. A to fest na trout,celé se to drolilo. Ňáké dovlhčování sem už neřešil,ale myslím, že v normalním stavu by tam bylo ješte o cca 20g více. Pujčil sem si i druhou váhu,páč sem tomu nevěřil a po 5ti dnech v pytli převážil se stejným výsledkem

Smokereport- kouření je lehké s citrusovým nádechem, stav dlouhotrvající "relaxed/happy"
Struktura- hodně tvrdá a hodně orosená

Díky za sledování a kouři zdar

Já sem Grůt

Naposledy upravil Groot 16-06-2019 v 23:42 PM

Old Post 16-06-2019 v 23:24 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3970070 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív