Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 6x NL by SensiSeeds COB Citizen 190W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Hlína 6x NL by SensiSeeds COB Citizen 190W Příspěvek č. 1






Zdar vsem,
zpetne davam pest.Nebyl cas v prubehu.

6x NL ze semen
Box 60x60x170
Svetlo Citizen COB 190W
Canna Bio Terra Plus 100l
Medium 100l smart pot
Odtah TD Silent 180m3
Ofuk 5w 15cm vetrak
Hnojky jen BioSevia
Topeni 80W teleso

Predpest pod 25W Philips zarovkami 4000K

1 foto : 2dny po zasazeni
2 foto : 10 dni po zasazeni
3 foto : 20 dni po zasazeni, presazeno do 100l smart potu
4 foto : 40 den rustu prepnuto na 12/12
5 foto : 49 den - 9 den 12/12

Naposledy upravil HVR 29-05-2019 v 12:26 PM

Old Post 29-05-2019 v 12:13 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 2





1 foto : 24 den 12/12
2 foto : 38 den 12/12
3 foto : 40 den 12/12
4 foto : 52 den 12/12

Poznatky:

Za 5 dni budu kosit,2 posledni tydny jen upravena voda na pH 6.
Hnojil jsem BioSevii jen od 2-6 tydne kvetu.Mel jsem problemy s
teplotou,jelikoz mam box veku a brutalni fluktuace teploty a vlhkosti
trosku zasekly kytky a po prepnuti nevyjely ani o 50%.
Nejsem si jistej,zda to bylo jen teplotou,ale rekl bych ze na 90% urcite.+megastres co jsem jim dal :-D
Jinak zkusenost z NL co jsem ted jel urcite pred prepnutim prostrihat a pak jeste oholit tak v zacatku 3 tydne kvetu listy,jelikoz to bylo faaakt husty a svetlo se nedostalo niz jak na topovky.
V polovine kvetu jsem to jeste protrhaval,jelikoz to bylo fakt husty...
Urcite jsem kytkam dal brutal stres kdyz jsem ve 3 tydnu 12/12 odstanil vsechny vetve co nebyly vic jak za polovinou vysky kytky coz bylo asi 20 vetvi...Tim jsem je taky dost zabrzdil...
Urcite ponauceni na dalsi kolo s touto odrudou..

Pestu zdar!

Naposledy upravil HVR 29-05-2019 v 12:42 PM

Old Post 29-05-2019 v 12:29 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 3

mas to velmi pekne aj napriek "mega stresu" (mojej som dal zabrat podobne pocas stahovania a prerabania )
a prosim ta ake presne citizen led pouzivas? pripadne nejake detaily o svetle

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 29-05-2019 v 18:02 PM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 4

Cau,
jestli chces vice info,napis mi do PM a nech mi svuj mail,nechci tady rozjizdet diskuzi na tema LED.Chci si tohle vlakno nechat na prezentace toho co pestuji.
Diky!

Old Post 30-05-2019 v 12:59 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 5


Tady jeste foto jak to vypadalo ve smart potu venku z boxu.Nez to sklidim,udelam i foto finale.

Naposledy upravil HVR 31-05-2019 v 09:39 AM

Old Post 30-05-2019 v 13:11 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 6




Ostrihano,ted 48h tma pak sekera...a suseni+3mesice curing

Old Post 01-06-2019 v 11:23 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 7

Tak ususeno a 10 dni curing,ted to pujde do lahvi s Bovedou.Vrcholu 98g spodku 55g.
Priste to musim vice prostrihat po prepnuti a udelam misto 6 vetvi 8.
At to roste!

Old Post 18-06-2019 v 12:24 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7938550 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív