Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Sweet cheese na parapetu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Palec nahoru Sweet cheese na parapetu Příspěvek č. 1






Ahoj,

snad mě nikdo neukamenuje, když už tu jedno téma mám. Jelikož se jedná o druhé kolo a nechtěl jsem je motat dohromady, tak jsem se rozhodl pro nové.

- 2x Sweet Cheese F1
- Substrát pro pokojové rostliny z OBI
- Perlit (1:3 se substrátem)
- Keramzit (2-3cm na dno)
- Truhlíky 40x20x20cm


Sázeno do truhlíku s výše uvedeným, umístěno do místnosti dovnitř za okno.

Dvě semínka vyjely skoro hned (cca 10.7.), dalšímu to trvalo o týden déle a po 3 dnech uschlo (moje chyba, málo vody v horku). Od té doby pokračuji se 2, už jsem nechtěl nic vysazovat kvůli času.

Potom, co se kytky rozjely, se na prvních listech začaly objevovat spálené konečky. Chvilku jsem bádal, protože příčin mohlo být více - předtím jsem použil kořenový stimulátor (gelový, takže tak 5cm špejle namočená a rozmíchaná do vody), perodix do vody (pár kapek 30% do litru, asi ve 3 zálivkách), navíc bylo hodně velké sluníčko, takže to mohlo schnout a dokonce jsem to možná i přelil. No prostě blbec.

Nyní jsem to snad trochu vychytal, na peroxid i stimulátor se vysr*l, začal jsem měřit Ph a dohánět ho k.c. (z původních 8+ dávám okolo 5,5-6). Dolní listy jsou stále na hovno; dvou jsem se zbavil, ale nové listy se zdají být OK. Tak uvidíme.

No a proč truhlíky? Chtěl jsem si projekt udělat zajímavější, takže oproti prvnímu kolu šly kytky před okno ven. Truhlík navíc poskytuje více než 2x tolik místa než čtvercové květináče v prvním kole (stejný design/výrobce) a navíc si úplně říká o to, abych kytku táhl "po zemi" po obvodu květináče, a tím se stal i trochu neviditelným pro čumily.

Kytku vždy po pár dnech upravuji do požadované polohy za pomoci nastříhaného drátu. Až dojde na konec květináče, poženu jí po druhé vnější hraně truhlíku zase zpátky.

Možná to bude průser. Možná jsem blázen, uvidíme.


Nemáte ponětí, čím ty listy můžou takhle odcházet? Okno je na jih a pere tam celý den, v podstatě od začátku růstu výheň jak prase. Nemůže to být tím?

Old Post 12-08-2020 v 16:13 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ulyssess
Stálý Člen

Karma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 2

Zdarec,
listy jsou urcite spalene, ale vypada to, ze krize je snad zazehnána? Truhlík má malý objem a podle me behem dne rychle vyschne, proto bych urcite v techto vedrech doporucil zalivku vice rano a neco urcite i vecer. Ale cert vi co te genetice smakuje nejvic. Kazdopadne drzim pesti s timto minipestem. Do skla snad neco bude

balkon_2007
balkon_2008 - 2x White widow
balkon_2009 - White Rhino
balkon_2010 - 2x Big Bud
balkon_2014 - Hollands Hope, AutoMazar, PolarLight, AutoBlueberry
Chilli_balkon_2014
Great_Critical_2016
zahrádka_2018

veselá zahrádka 2020
<--- juk tam

Old Post 12-08-2020 v 20:52 PM
Ulyssess je offline   Profil uživatele Ulyssess   Find more posts by Ulyssess   Foto galerie člena Ulyssess   Click here to Send Ulyssess a Private Message   Add Ulyssess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 3





5. týden růstu (půlka srpna)

Old Post 30-08-2020 v 10:01 AM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 4






7. týden - dneska.

V prvních týdnech jsem našel i malé, asi 1cm velké housenky. V Obi jsem koupil rozprašovač Biotoll (nic vhodnějšího jsem tam nenašel). Z jeho popisu jsem pochopil, že by se neměl aplikovat přímo na kytku, i přesto jsem ale 2x párkrát stříknul na listy a housenek se zbavil a kytky jsou v pohodě.

Zalévám 3x týdně, do odstáté vody se seřízeným pH přidávám tekuté slepičince, které mám z prvního kola. Přepálení nepozoruji.

Praktikuji i stříhání listů, které jsem stříhal nárazově asi 3x. Tam asi beru víc, než je třeba, ale vše přizpůsobuji prostoru.

Naposledy upravil kery- 30-08-2020 v 11:08 AM

Old Post 30-08-2020 v 10:02 AM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 5

Dneska jsem ale narazil na poměrně závažný problém...

Při výběru semen jsem se v té tuně záložek přehlédnul a koupil jsem https://sweetseeds.es/cz/sweet-cheese-f1/ kde píšou, že je to "nesamonakvétací" varianta.

Vzhledem k tomu, že ze země vylezly v první půlce července..je na vše dost času?

Asi je to v prdeli, ne?

Naposledy upravil kery- 30-08-2020 v 11:37 AM

Old Post 30-08-2020 v 10:06 AM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 6

Jestli jet f1 jakože fast version tak bys mnel už začatkem bo pulce zaři sklizetja mam taky f1a davam tomu 2 tydny do kosi.

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 30-08-2020 v 16:25 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 7

A kdy jsi zasadil ty? Ja bohuzel az v pulce cervence. Zasadit treba v kvetnu, tak to taky neresim. Jeste nemam ani kvet prave, takze i kdyby to zacalo kvest dneska, tak to nemusim stihnout ani do konce rijna..Do kdy by se to tak mohlo prepnout samo s ohledem na periodu?

Old Post 31-08-2020 v 04:55 AM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 8

No jauž od pulky dubna předpestovavam doma a pilka kvetna šup ven myslim že protebbe je lepši volba automaty když davaš tak pozde už bys je mnel v kvetu tet

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 31-08-2020 v 11:25 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 9

Kluci F1 není Fast version.nepletme si pojmy.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 31-08-2020 v 13:13 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 10

vzdyt ja vim, ze nemam automat. A ano, chtel jsem automaty, dokonce to tu i pisu moje otazka znela jestli kdyz uz se to takhle podelalo, jestli ta neauto kytka zvladne dojet kdyz je zasazena v cervenci

Old Post 31-08-2020 v 14:56 PM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 11

Hele f1 jsou fasty

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 31-08-2020 v 15:07 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od kery-

Praktikuji i stříhání listů, které jsem stříhal nárazově asi 3x. Tam asi beru víc, než je třeba, ale vše přizpůsobuji prostoru. [/B]


Listy bereš fakt zbytečně. Vždy jdou někam zastrčit, nebo můžeš použít drát jako na větev. Pokud to vůbec nekvete a nemáš stan, budeš mít asi problém. Dal bych jim zatemňování, ať se to pohne.

Old Post 31-08-2020 v 15:26 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 13

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/F1_generace

Nic ve zlým,ale co je potom tohle?

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 31-08-2020 v 18:13 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 14

Jo to ano, ale jeho verze je fast

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 31-08-2020 v 20:24 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 15

Tak to se omlouvám.nerozumeli jsme si.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 01-09-2020 v 08:32 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kery-
Stálý Člen

Karma uživatele kery- - 29% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 16






Tak chvilku po mém dotazu mi kytky začaly kvést. Nyní mají zhruba třetí týden květu a daří se jim hezky. Venku je zatím docela teplo a sluníčko, tak je ještě nějaký ten týden nechám venku a potom bych to dojel uvnitř. Snad z toho něco bude. To tažení po zemi jim nejspíš prospívá - jedna má stonek jako kráva 8-)

Old Post 03-10-2020 v 09:02 AM
kery- je offline   Profil uživatele kery-   Find more posts by kery-   Foto galerie člena kery-   Click here to Send kery- a Private Message   Add kery- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2859770 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív