Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » voňavý model
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 17

ok tak diky chlapy za rady...vyzkousim to susit co nejpomaleji a uvidim co to udela...prave tak.jsem to delal,ze to dal takovy trochu vlhci do.nadob a dycky treba na par hodin vysypal do krabice a pak zase zavrel...



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 25-02-2019 v 12:38 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 18

moc toho za sebou nemam (10-15 odrud),ale nejaromatictejsi byl pineapple chunk od barneys ( kupodivu i nejvynosnejsi). strasne pronikavy pizmovy oder, nezamenitelny s nicim jinym.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Naposledy upravil skoroduchodce 03-03-2019 v 19:57 PM

Old Post 02-03-2019 v 21:59 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 19

Ahoj. Já teď jedu Green Gelato od RQS, 8.týden květu a pacháč nestíhá. Vážně hodně pronikavý, snad se mi to podaří usušit, aby si to zachovalo vůni. Jinak je to ale vůně sladká, taky je to něco jinýho než popisuješ. Ta pronikavá vůně o které píšeš- také si ji pamatuju cca před 15ti lety, tenkrát sem málokdy na něco takovýho natrefil, ale pamatuju si, že když jo, tak to bylo cítit všude a skoro to vůbec nešlo nějak maskovat. Říkal sem tomu smradu "hovno"...Už hodně dlouho sem nenatrefil na něco podobnýho- je to pach mého mládí)

Old Post 03-03-2019 v 08:30 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 20

Hihi no právě... Ale Jak už někdo psal... Chce to zkusit holt strainy co se jely tenkrát.... Shiva skunk, Jack herer, ak 47,white russian, White widow, super skunk, northern Light atd..... Ještě si pamatuji bloody Mary ,Four way, californian Gold, White rhino a Bubble gum ale co vím tak ta shiva skunk byla extra smraďoch,jo a ten pineapple jsem teď jel od barneys ale nějak mě nenadchl



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 03-03-2019 v 12:20 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 21

Ahoj, info k SMBOGu najdeš zde: http://grower.cz/forum/showthread....hlight=%2BSMBOG


A ještě jsem si vzpomněl na další super voňku, kterou jsem pěstoval na přelomu 2005 či 2006 - nevím, zda li to ještě existuje "Himalayan gold" super a celkem odolná odrůda - pamatuju, bylo tehdy hodně bouřek a dost vlhká sezona (a Paroubek ve vládě To se pamatuje podle CZTEKU )

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 03-03-2019 v 19:20 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Growoli
Hihi no právě... Ale Jak už někdo psal... Chce to zkusit holt strainy co se jely tenkrát.... Shiva skunk, Jack herer, ak 47,white russian, White widow, super skunk, northern Light atd..... Ještě si pamatuji bloody Mary ,Four way, californian Gold, White rhino a Bubble gum ale co vím tak ta shiva skunk byla extra smraďoch,jo a ten pineapple jsem teď jel od barneys ale nějak mě nenadchl


....právě jsem se pídil po nějakém pěkném "pineapple" strainu, a přijde mi, že ten od Barneys Faarm má docela tragické hodnocení, to zřejmě nebude úplně trefa do černého...

Old Post 05-03-2019 v 17:22 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 23

Jak říkám, mě nenadchl... Ať už vůní či chutí....jediny co tak růstem a pryskyřice.... Vynosovka taky ani omylem.... Ono toho pineapple ani moc není... Ale příště bych zkusil pineapple haze od barneys nebo pineapple skunk od HSO



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 05-03-2019 v 18:22 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 24

Pineapple express od G13 labs,urcite neslapnes vedle

Old Post 05-03-2019 v 18:27 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
splafq
Nový Člen

Karma uživatele splafq - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 25

Zdar za mě 2 rozhodně nejvíc ultra smradlavý jednoznačně Twisted fruit a LSD. Je to ten typ smradu že když dorazíš do baru a máš to jen tak v kapse tak se půlka baru otočí co to proboha je. Je to úplně jinej typ smradu než třeba u big budu či shark shocka rusáka pod. Tyhle odrůdy nevoní špatně ale tak jakože standartně trávově. Ničim extra nenadchnou. Myslel sem si že LSD nic nepřekoná ale z twisted fruit sem si sedl na prdel. Když to chlapci před barem kouřili tak sem myslel že se nekdo stříká deodorantem. Neskutečnej převoněnej nesmysl. Problém je že tuhle pecku si nikde nekoupíš. Internety o tom ví jen to že to kdysi měla nějaká americká seedbanka a byla to jedna z nejvonavěších odrůd co vlastnili. Měl sem tu o tom auditko a za půl roku mi nikdo neodpověděl ani a čemuž mooc nerozumim. Zkrátka to vypadá že o tomhle tu nikdy nikdo nic neslyšel. No škoda.

Old Post 28-04-2019 v 16:09 PM
splafq je offline   Profil uživatele splafq   Find more posts by splafq   Foto galerie člena splafq   Click here to Send splafq a Private Message   Add splafq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmelakovec
Stálý Člen

Karma uživatele cmelakovec - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 26

kamo blue velvet na něj nemá nikdo krásný palice modrý ale ta vůně takovou vůni fakt nemá žádná jiná odrůda

20200731_150949

Old Post 04-09-2020 v 16:30 PM
cmelakovec je offline   Profil uživatele cmelakovec   Find more posts by cmelakovec   Foto galerie člena cmelakovec   Click here to Send cmelakovec a Private Message   Add cmelakovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 27

Dosidos je velmi vonavy model. Hodne. Jak popisujes, mas jedno brko a smrdi to z kapsy na 20 metru.
Ale stavy po nem se mi vubec nelibily

Old Post 04-02-2022 v 16:20 PM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 28

Dosidos je sice chutovka, voni a vsechno, ale na me teda moc slaby mi to prijde...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 07-02-2022 v 15:16 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-05-2017 - Světlý model - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4013490 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív