Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Léčivka co neutlumí ani nezabije
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kocab22
Nový Člen

Karma uživatele kocab22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 13  

Dotaz Léčivka co neutlumí ani nezabije Příspěvek č. 1

Ahoj,

Hledám nějaký léčivý strain (Fibromyalgie, svalové křeče, záněty šlach), který současně nemá tlumící efekt, takže člověk neupadá do dřímot. Současně ale nepotřebuji ani euforické high. Prostě léčivý strain na denní užívání, který když si dám tak usedím v kanclu a nebudu "mimo".. Díky za podněty

Old Post 11-03-2019 v 10:57 AM
kocab22 je offline   Profil uživatele kocab22   Find more posts by kocab22   Foto galerie člena kocab22   Click here to Send kocab22 a Private Message   Add kocab22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 2

Hledej něco co má poměr THC a CBD 1:1. Osobně mám zkušenost s Royal Medic a ten ponechá vědomí střízlivé a jenom energicky nabudí k práci.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 11-03-2019 v 13:23 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kocab22
Nový Člen

Karma uživatele kocab22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3

Royal medic jsem loni koupil, zasel a zahubil :/ .. Takže jsem neměl šanci vyzkoušet. Přemýšlel jsem jestli do něj jít znovu a nebo zkusit něco jiného.. Taky přemýšlím jestli nezkusit nějaký autoflower abych měl rychle sklizeno, ale nemám s tím zkušenost..

Old Post 11-03-2019 v 13:43 PM
kocab22 je offline   Profil uživatele kocab22   Find more posts by kocab22   Foto galerie člena kocab22   Click here to Send kocab22 a Private Message   Add kocab22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 4

Tohle je hodně o způsobu užívání. Nemám s tím zkušenost, ale myslím, že tohle řeší třeba konopné čípky. = Budeš mít účinné látky v sobě, ale nebudeš "zmaštěný" vůbec nebo minimálně. Další výhoda je diskrétnost a pozvolné uvolňování účinných látek.

Old Post 11-03-2019 v 17:05 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kocab22
Nový Člen

Karma uživatele kocab22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 5

Užívání je druhá věc. Já mám vaporizér (sice šméčko z číny, ale lepší něco než nic). Když si dvakrát lehce šluknu, tak bych se ze správného vzorku "zmastit" neměl. Čípky to už by byl asi problém shánět / vyrábět..

Old Post 12-03-2019 v 06:37 AM
kocab22 je offline   Profil uživatele kocab22   Find more posts by kocab22   Foto galerie člena kocab22   Click here to Send kocab22 a Private Message   Add kocab22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

Čau, jestli stojíš o čípky, tak napiš madicalovi, ten má s výrobou zkušenosti 😉 možná i odo, ten se taky lékařským využitím zabývá 😉
Co se týká psychoaktivních účinků, tak to nějakým způsobem ovlivňuje i zda použiješ karboxylovaný materiál či nikoliv. Víc ti k tomu neřeknu, hlouběji jsem se o to nezajímal 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-03-2019 v 07:28 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kocab22
Nový Člen

Karma uživatele kocab22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7

Vrátil bych se k těm strainům, jestli máte ještě nějaké doporučení.
Našel jsem, že dobrý by mohl být i "sweet and sour widow" od CBD crew, nebo třeba od Royal Queen seeds jsem našel Painkiller XL, Medical Mass a Euphoria.. Má někdo osobní zkušenosti s nějakým z výše uvedených vzorků?

Old Post 12-03-2019 v 09:31 AM
kocab22 je offline   Profil uživatele kocab22   Find more posts by kocab22   Foto galerie člena kocab22   Click here to Send kocab22 a Private Message   Add kocab22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
devilcz
Stálý Člen

Karma uživatele devilcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 8


[účet odstraněn]

Old Post 07-04-2019 v 18:48 PM
devilcz je offline   Profil uživatele devilcz   Find more posts by devilcz   Foto galerie člena devilcz   Click here to Send devilcz a Private Message   Add devilcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2671730 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív