Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nový začátek - 120x120 - 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 17




No házím info jenom pro to, abych ujistil že mi to neumřelo :-)
+ přikládám použitou zvlčovačku za 790,- z Hornbachu, krásně se dá seštelovat teplota a vlhkost, jen asi že za den je schopná na max výkon schrupnout okolo 8mi litrů vody.

Old Post 10-02-2019 v 19:37 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 18

To už nato pálíš 600w a podle barvy hpskou?



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 10-02-2019 v 20:33 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Re: Nový začátek - 120x120 - 600w Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Dexkell
Tak všechny zdravím a jdu se pokusit o 9x pěknou kytičku :-)
info a fotky přidám jakmile budu mít hotovo a bude co k focení.


Tu Pure Bloom výbojku trochu nechápu, jestli ji chceš mít na celou dobu květu, tak je to špatná volba

Substrát Canna je dobrá volba, ty hnojiva mě celkem překvapily, AH jsou snad největší solítka Ale na druhou stranu, když to pak s tím umíš tak to je paráda.

Bloom ti určitě stačit nebude, počítej s dokoupením, klidně bych sáhl po 5L kanystru, nezkazí se a cenově to vychází líp.

citace:
Původní příspěvek od BuddyBud
Každýmu vyhovuje něco jinýho. Já měl 11l květináče radši než 6,5l. Oboje má svý + a -


Přesně tak. A samozřejmě velkou roli hraje délka růstu, jak dlouho je chceš nechat růst. Pokud člověk preferuje více kytek jak říká Aladin a nechává růst maximálně týden/ 10 dní, tak nemá cenu sahat po 11L, protože kytka těch 11L na ty kořeny stejně nevyužije a v květu pak vydává příliš mnoho úsilí do tvorby dalších a dalších kořenů, místo toho aby příjmala skrz celý bal živiny a běžel tam přirozený cyklus odumírání a tvorby vlásečnic. Pokud necháváš na růstu delší dobu, tak jsou 11L super

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 11-02-2019 v 00:39 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 20

Ano už na to pálím 600w, v gs řikám že si vezmu květovou a růstovou výbojku a řiká "růstová je naprd, stačí ject celou dobu květ", tak řikam ok, no zkusím to.
Do hlavy mi nejde spíš to, proč když to chci koupit, ještě mi vlastně rozmluví kšeft....
Nicméně, slabším světlem nedisponuji, stínidlo je te

Old Post 11-02-2019 v 16:38 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 21

.... teď hodně vysoko a substrát zkouším poprvé, předtím s Royal Mixem jsem byl extrémně spokojený ale chci zkusit i jiné,
AH jsem dostal doporučené, i tady jsem o tom dost slyšel chválu,
bohužel jak jsem ale psal předtím, hold teď už s tím moc nenadělám, než jen že se pokusím s touhle špatnou výbojkou, špatnýma hnojivama, špatnýma květináčema a dobrou hlínou dokázat něco přijatelně uspokojivého.

Old Post 11-02-2019 v 16:42 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 22

To bych mu dal jednu do ringle,treba by se mu rozsvitilo tomu borcovy u kasy, odjet by se to
dalo,kdyby to byla dualka coz neni...takze idealne koupit mh vybojku jeste...jestli mas regul.preradnik kterej jde stahnout na 400 tak bych vzal 4kilo....jako asi pod tim taky neco vyroste nemam s tim zkusenosti,jen asi za dyl a kytka nebude mit uplne idealni stavbu...drzim pesti



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 11-02-2019 v 17:04 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 23

Jako neřekl přímo že to tak jede on sám.... ale tak když už nevěřit frajerovy co to přímo prodává tak nevim.... bohužel jsem koupil el. přdř. z druhý ruky a je pouze na 600, nicméně tedy půjdu koupit růstovku ještě, to že to bude za dýl mi ani tak nevadí ale spíš aby se mi z toho nestala katastrofa, ofuk, odtah, PH atd.. se všechno snažím držet podle všech možných návodů zde tak snad se mi to extra neposere.

Old Post 11-02-2019 v 18:51 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 24

Jelikoz jedes kokos je skoda ze nemas rovnou hnojky na kokos,predpokladam,ze vodu pouzivas z vodovodu,coz by tam nejaky mineraly byt meli,ale pro jistotu si rovnou kup calmag,páč kokos potrebuje idealne vice vapniku,horciku a zeleza(cal,mag,fe) a urcite se ti driv nebo pozdeji projevi deficity,ale ty tam mas vlastne asi micro slozku tak ji kdyztak das vic .... ph v kokosu idealne 5.8 ale asi kdyz to bude 5.6-6.0 tak nic neposeres,hlavne si kalibruj prubezne ph metr at tam nelejes nejaky bludy...me se nejvic osvedcilo zalevat kazdy den,aby jsi vyuzil plny potencial kokosu,coz je raketovy rust....muzes klidne slabsi roztok,ale casto



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 11-02-2019 v 19:34 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 25

Vydrž... teď jsem malinko zblbnutej.... Canna Terra Professional Plus je kokos ?
No jestli jo tak toho frajera vážně poseru na holý záda..
nicméně používám deštovku kterou ještě nechám odstát na pokojovou teplotu a upravím PH grow up/down
na měřák mám ph4 roztok se kterým to každých 8 použití kalibruji,
zálevám každý den ale když mám zvlhčovačku na hodně puštěnou tak den vynechám protože jde vlhkost i hlouběji do květináče.

Old Post 11-02-2019 v 19:54 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 26

Terra=Zem/Zemina, Terra=Hlína laicky
Kokos od Canny je Canna Coco Natural nebo Canna Coco Proffesional Plus

Pure Bloom hlavně není ani na květ, původně byla vytvořena na posledních 14 dní až tři týdny před kosou, protože nemá ani kapku modrého/bílého spektra, akorát lidi pomatený marketingem to začali kupovat jak šílený.

Jinak borec co ti řekl za kasou, že to můžeš celé odjet na květovce ještě k tomu na Pure Bloom je debil, nic ve zlém, ale to fakt řekne jen retard a škoda pak, že takovýhle individuum, dělá někde, kde by měl lidem radit co nejlépe , nebo prostě říct "Hele nevím, zeptej se jinde"

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 11-02-2019 v 20:11 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 27

Já v něj fakt měl důvěru že mi to říkal přesvědčivě že to jde uplně napohodu používat, nicméně fakt teda půjdu do tý růstový výbojky ale že to je na posledních 14 dní to jsem ani netušil, díky.

Old Post 11-02-2019 v 20:16 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 28

Tak to s tou výbojkou Pure Bloom sem taky netušil, jel sem květ. fázi jen pod tím a nikdy nebyl problém. Naopak vždy spokojenost.


12x Ice Cream, Autopot, 600W HPS

14x Northern Lights, 600W HPS

25x Ice Cream, 600W HPS

Old Post 11-02-2019 v 20:59 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 29


-katalog gs 2017

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 11-02-2019 v 21:47 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 30

Přesně jak postuje Aladin... Pod Pure Bloom můžeš odjet celý květ, ale není to tak efektivní jako kdybys používal Flower Spectrum nebo Pro, zkrátka to modré spektrum malinko je potřeba pro palice, Pure bloom by se měl využít na poslední 2-3 týdny květu

Hodně udělal marketing, protože "Pure Bloom" si řada lidí využila jinak ... A momentálně to je nejprodávanější výbojka

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 11-02-2019 v 21:56 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 31

taky jsem na ni odjel celej kvet,pohoda,klasika,ikdyz jsem widel tento letak taky me to trosku zblblo.....ale cajk

-2-3 kola cajk,normalne prumer 340gpod 400w

DALE JEN K VLAKNU!!!ZALOZTE SI TEMA HEJ.....DIKEZ MOD

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 11-02-2019 v 22:10 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 32

Jooo sorry za zblbnuti ja videl kokos😀 Ja v te zarivce bloom a flower nevidim rozdil...teplota chromaticnosti je stejna jen ta jedna ma vyssi par zareni, v tom pripade hlinu urcite nazalevej kazdy den at to neprelijes a nehnije to,staci 1x za 2-3 dny az to trosku proschne,rekl bych ze u hliny jsou suche/mokre cykly dulezite...vic ti urcite reknou borci co jedou v hline,ja jedu kokos a o hline mam jen vseobecne znalosti



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 11-02-2019 v 22:32 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2289950 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív