Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » "jak Se Vylecit Z Kazde Nemoci" !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 17

Medical: Jestli se chceš pochlubit svým hnědým potěšením, doporučuji navštívit stránku hovno.sk, tam jsou i výtvory s hodnocením a komentáři, třeba se umistis v top five fakt jsi mě rozsekal jako měření pH moči jako experiment dobrý, za mě to delaji v laborce při pravidelných návštěvách včetně kompletního rozboru krve ale to hovno, to mě dostalo mrkni na tu stránku, mohla by tě bavit


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 14-12-2018 v 20:19 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 18

Takže můj názor:

Je to více než jasné, že lidské tělo vyžaduje určitou rovnováhu: teplotu, ph, minerální rovnováhu a jiné. Přecejen bych zauvažoval, co se změnilo u lidské rasy s nástupem civilzačních chorob? Určitě strava, životní styl a nerespektování ročního období a podobně.

Všechny tyto věci mění i přirozené PH. A kdo tvrdí, že nezáleží na tom jaké máme ph v těle je k smíchu. Samozřejmě že záleží a velmi!!!

Jen by mě zajímalo, jaké PH je správné krve, moči po ránu a moči v průběhu dne. Také mohu začít měřit.

EDIT : PH Krve je stále stejné 7,4 a pohybuje se pouze v této hodnotě a rozmězí max v setinách. ALE! Kdo ví, jak musí tělo makat na to, aby to PH udrželo na správné hodnotě. To ho jistě může vysilovat.

A PH Moči je většinou ovlivněno tím, co tělo zrovna vylučuje ...

Každému tělu vyhovuje jiná strava a režim nejspíše podle genotypu a původu předků, jejich stravě, genetická dispozice, aktuální stav, zátěž. Je toho hodně ale gen bude základ co je pro nás ok a co ne.

Jen taková moje osobní zkušenost, proč si to myslím:

Užívám třezalku tečkovanou a mi funguje luxusně a zbavila mě všech problémů. Naopak čínská medicína jako ASWADANGHA a podobně na mě skoro nepůsobí i když by měla mít podobný účinek jako třezalka.

Mé psycholožce třezlka moc nefunguje. Ale ASWADANGHU užívá na podzim a v zimě a pomáhá jí suprově.

A teď to hlavní!!! Oba jsme zjistili, že jsme si nechali udělat dělat test Genetického původu.

Mi vyšlo že jsem Germánský genotyp - což sedí podle toho jak vypadám.Modrooký blond.
Jí vyšlo že u ní převažují Mongoloidní kořeny - jde to vidět i na očích a tvaru obličeje, takže asi nekecají.

Třezalka roste převážně v mírném pásmu a subtropech. Takže v Mongolsku a v zemích okolo se prakticky nepoužívá, tam se používá čínská medicína.

Když jsme si o tom povídali na jednom sezení, tak jsme oba žasli, na co jsme to vlastně přišli a teď buďto je to náhoda nebo ne. Já si myslím že určitě není.

Stejné to bude v případě vlivů: stravy, životního prostředí, stresu ,který na každého působí jinak.

Proto i stabilní PH bude v těle důležité pro určité správné fungování těla a vstřebávání živin a minerálů.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Naposledy upravil SubFocus 14-12-2018 v 23:10 PM

Old Post 14-12-2018 v 20:27 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
Medical: Jestli se chceš pochlubit svým hnědým potěšením, doporučuji navštívit stránku hovno.sk, tam jsou i výtvory s hodnocením a komentáři, třeba se umistis v top five fakt jsi mě rozsekal jako měření pH moči jako experiment dobrý, za mě to delaji v laborce při pravidelných návštěvách včetně kompletního rozboru krve ale to hovno, to mě dostalo mrkni na tu stránku, mohla by tě bavit


To jsem rad ze te moje hovno pobavilo , clovek kdyz pise o necem neprijemnym tak by mel vlozit i trochu humoru a zachovat pokud to vubec situace dovoluje dobrou naladu a zustat pozitivni.

Old Post 14-12-2018 v 20:31 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 20

Smysl to určitě dává. Stejně jako získat vitamín C z jablka než z pomeranče, který u nás běžně neroste a je exotické ovoce.. není to pro nás přirozené.. cosi jsem o tom taky četl, takže různé pH v těle určitě bude působit i na vstřebávání živin, to mi dost připomíná pěstování ale taky, že když jim komplexní vitamíny, tak říkám že se hnojím


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 14-12-2018 v 20:46 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 21

PH Krve:
Kyselost vnitřního prostředí musí být velmi přesně regulována. Fyziologicky je pH krve a mnoha dalších tělesných tekutin udržováno ve velmi úzkém rozmezí hodnot kolem 7,40 (od 7,31 do 7,42), kolísání je tedy takřka nepatrné.

https://www.wikiskripta.eu/w/Acidob..._rovnov%C3%A1ha

PH Moči:
pH moči je nutno vyšetřovat vždy v čerstvé moči. Obvykle je stanovováno diagnostickými proužky. ... Fyziologické pH moči je v rozmezí 5,0–6,5, krajní hodnoty jsou 4,5–8,0. Extrémní hodnoty v kyselé nebo zásadité oblasti budí podezření z nedodržení pokynů při odběru moči.

https://www.wikiskripta.eu/w/PH_mo%C4%8Di

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 14-12-2018 v 20:46 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od centurion
To je zase píčovina Miluju tyhle zlulený příběhy vycucaný z prstu



a určitě se to neléčí jedlou sodou a s tím nitrožilním podáním si pobavil nejvíc


Trochu si me prinutil hledat ale jsem rad ze bude mezi nami dvema ted jasno.

Tady jsou odkazy na to co te nejvice pobavilo.

https://www.myvmc.com/drugs/sodium-...nate-injection/


https://www.cancertutor.com/simoncini/

Old Post 14-12-2018 v 20:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 23

Mediku přečti si tohle: https://www.margit.cz/nikdo-kysely/

Ani nevíš, že se opravdu léčíš :-D :

Potraviny neovlivňují pH krve. Zastánci alkalických diet nabízejí nejrůznější vysvětlení, jak „kyselinotvorné potraviny“ škodí našemu zdraví. Tím nejabsurdnějším tvrzením je, že pH naší krve lze měnit potravinami, které jíme, a že kyselá krev je příčinou onemocnění. Není to tak. Naše tělo velmi pevně reguluje pH naší krve a extracelulární tekutiny. Není možné je měnit změnou jídelníčku.

AcidFormingFoods

Pouze vysoké dávky jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný, NaHCO3) mohou dočasně zvýšit pH krve, ovšem mluvíme v takovém případě o dávkách, které současně vedou k nepříjemným trávicím potížím. Existují okolnosti, kdy je krev kyselejší, než by měla být, a tento stav má vážné zdravotní následky. Stav acidózy je však způsoben určitými patologickými stavy, jako je například chronická renální insuficience. Nestojí za ní rozhodnutí, jestli jíst steak anebo salát. Bez ohledu na náš jídelníček anebo pH moči je docela jisté, že pH naší krve se pohybuje ve správné hodnotě okolo 7,4.



Jo a na Centuriona se vyser, vysmívat se umí každý, ale zkoušet a testovat a zjišťovat realitu už málo kdo. I penicilin vzniknul vlastně náhodou a proč by někdo náhodou nemohl přijít i na způsob své léčby ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 14-12-2018 v 20:55 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 24

Takže PH Krve je důležité a určitě je důležité jako moc musí tělo makat, aby ho dostalo na správnou hodnotu. PH Moči je bohužel nic neříkající Je dáno tím, co tělo zrovna vylučuje.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 14-12-2018 v 21:01 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 25

SubFocus -
Ja sem prave cetl clanky v aj. , musel bych je zase hledat jako dukaz ze si nevymejslim... ze PH Moci je uzce zavisle na PH krve a PH moci vzdy byva o neco malo nizsi nez PH krve. I ph krve mirne kolisa.

A tez prave je mnoho studii kde potraviny hraji udajne zasadni roli.

A taktez me amik tvrdil a to prave jeste zjsitoval naprosto presne, jelikoz se o to tez zajimal v souvislosti s lecbou sve matky , ze ranni moc by mela mit kolem PH 7 , ze tuhle hodnotu prave hlidaji v tom Hospicu. Aby nemusely stale kazdemu denne odebirat kvuli tomu krev tak meri z ranni moce. Udajne ma byt ideali PH ranni moci mezi 6,8-7,1.
A on tvrdi ze ty lekari tam nejsou zadni blbci , zna je vsechny osobne , jsou tam na praxi
a jsou z experimentalni mediciny a vsicni maji IQ kolem 160. Nejsou to zadni studenti ale vedci s dlouholetu lekarskou praxi na nekolika ruznych oddeleni, doktori kteri se snazi uvadet nove veci do praxe.
Jsou prave v tom Hospicu jelikoz tam chodi uz lidi umrit a nekteri z nich co jeste neztratily vuli zit tak podepisi cokoliv co by jim mohlo eventuelne pomoct.
A v tom Hospicu je to vice tolerovatelne a sance zalob je jen minimalni.

Tak ted nevim cemu mam verit ohledne toho spravneho PH.

Tak kolik ma byt podle tebe idealni PH ranni moci zdraveho cloveka?
Od-do ? jaka hodnota?

Clovek je mirne zasadutvorny takze by mel mit logicky vice jak 7, jelikoz PH 7 je neutralni.

Old Post 14-12-2018 v 21:20 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 26

Tady je odpoved.

https://www.zentrichovaapatyka.cz/r...ekyseleni-tela/

Old Post 14-12-2018 v 21:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
Mediku přečti si tohle: https://www.margit.cz/nikdo-kysely/

Ani nevíš, že se opravdu léčíš :-D :

Potraviny neovlivňují pH krve. Zastánci alkalických diet nabízejí nejrůznější vysvětlení, jak „kyselinotvorné potraviny“ škodí našemu zdraví. Tím nejabsurdnějším tvrzením je, že pH naší krve lze měnit potravinami, které jíme, a že kyselá krev je příčinou onemocnění. Není to tak. Naše tělo velmi pevně reguluje pH naší krve a extracelulární tekutiny. Není možné je měnit změnou jídelníčku.

AcidFormingFoods

Pouze vysoké dávky jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný, NaHCO3) mohou dočasně zvýšit pH krve, ovšem mluvíme v takovém případě o dávkách, které současně vedou k nepříjemným trávicím potížím. Existují okolnosti, kdy je krev kyselejší, než by měla být, a tento stav má vážné zdravotní následky. Stav acidózy je však způsoben určitými patologickými stavy, jako je například chronická renální insuficience. Nestojí za ní rozhodnutí, jestli jíst steak anebo salát. Bez ohledu na náš jídelníček anebo pH moči je docela jisté, že pH naší krve se pohybuje ve správné hodnotě okolo 7,4.



Jo a na Centuriona se vyser, vysmívat se umí každý, ale zkoušet a testovat a zjišťovat realitu už málo kdo. I penicilin vzniknul vlastně náhodou a proč by někdo náhodou nemohl přijít i na způsob své léčby ...


Docela me ty rozporuplne inormace od tebe ohledne PH a te stravy znejistely
Protoze to PH ranni moc kvuli kontrole je zasadni vedet jake hodnoty mam dosahnout.
Tak sem napsal amikovi na skype at zjisti od tech dokotoru neco blizsiho , z jakych zdroju cerpali a pod.
Poslal jsem mu tve odkazy aby si to prelozil googlem.
Nebyl bohuzel online takze odpoved asi az pristi tyden.

Old Post 14-12-2018 v 21:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 28

Tak uz mam od nej odpoved..castecnou..

S tim ph rani moci si mel pravdu, asi jsem mu spatne rozumel ale mel sem pocit ze rika ze hlidaji hodbotu PH 7 a cetl sem to v nekterych zdrojich taky.
Jak s nim mluvim tak hure rozumim nez kdyz me posle zpravu.

Ted me napsal ze hlidaji hodnotu 6,5 , a snazi se dostat u pacientu na idelani hodnotu ranni moci coz je pry PH 6,8 je to pry stejne jako hodnota u kytek v hline 6,5.

Vsechno pod PH ranni moci 6,5 je pry kriticky.

A ano, povrdil me jeste jednou ze strava s tim uzce souvisi s tim si je naprosto jisty , jeikoz maji ty pacienti prave z toho duvodu upravenou stravu.

Lekarum to pry preposle ten odkaz o te strave ze udajne neovlivnuje PH lidskeho tela.

A zjisti z jakych zdroju cerpali.

Vedet to bude v pondeli.

Old Post 14-12-2018 v 22:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 29

Kámo, u té stránky má dole paní napsané i cizojazičné lékařské stránky, ze kterých čerpala. A prosím, zeptej se ho na to, zda-li nemůže tělo zatěžovat nadměrná úprava ph způsobená třeba špatnou stravou. V podstatě tím, že užíváš sodu tomu tělu vlastně pomáháš a tak se nemusí tolik namáhat a zlepší se tím jeho obecná činnost.

Jen ještě jednu věc kterou testovaly holky u mě v práci. Kolegyně bývalá každou chvíli nachcípaná - teploty, kašel, únava. Začla užívat grepové kapky a účinky super. Nebyla nemocná celou zimu a to jsme si určo v práci všechny bacily určitě předali (vzduchem samozřejmě - žádné prasárny ).

Já jelikož mám deficit imunity tak jsem taky přišel na to, že mi třeba pomáhá česnek. Jinak já mám taky stálý problém s bolestí v krku. Když bývám hodně unavený - automaticky mě začne bolet v krku. Dám si centrum a na večeři česnekovou pastu a dobře se vyspím - ráno jsem zdravý. Ale když se zase trochu přepracuju, tak mě večer opět bolí v krku.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 14-12-2018 v 23:08 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 30

Ok, zeptam se ho.

Ja co uzivam konopi preventivne, caj s maslem a ted uz i konopnou tinktruru -kapky 1 kapku do caje tak jsem od te doby nebyl vazne nemocnej a to sem vazne na to pred tim trpel, 3x chripka za sezonu, horecky ...a neustalou rymu , tu jsem mival uplne bezne neustale.

A ted opravdu muzu rict ze sem nemel vaznejsi rymu nebo chripku celou dobu co to uzivam takze na tyhle nemoci si ted uz nestezuju.
Asi pred 14 dny me po dlouhym case zacalo rano bolet v krku a to dost vazne a hode bolestive. Nevim kde sem se nakazil ,mozna v MHD.
Popisoval jsem to uz do jineho meho vlakna a odpovidal mi tam na to Odo,

Nemel jsem jeste do te doby zkusenost s tinkturou .Vzal jsem si na noc celou lzicku tinktury a zhulil sem se tak silene, ze jsem nemohl usnout , spal jsem po pul hodinach a probouzel sem se a mezi tim vzdy dychal do pytliku kvuli panickym atakum, jelikoz jsem mel pocit duseni.. Usnul jsem poradne az rano a spal a do odpoledne

A po probuzeni uz krk nebolel.

Ted uzivam uz jen jednu kapku a mam prijemne pocity, je to mnohem sylnejsi nez ten caj ale ataky po jedne kapce nemam.


Jo a jeste jednu zkusenost mam po dnesni te jedne nocic co jsem uzil tu sodu.

Spal jsem celou noc bez probuzeni. Ani jednou jsem se neprobudil , nepamatuju se ze bych se ani otocil na jiny bok.
A poprve po dlouhe dobe jsem spal az do 10 h , normalne se bezne probouzim mezi 7-8 h. ale dnes jsem spal jak dudek do 10h.
Takze nejaka pozitiva uz jsou videt , uvidime zitra rano, vlastne uz dneska rano do kolika budu spat.

Naposledy upravil Madical-Strains 15-12-2018 v 09:10 AM

Old Post 14-12-2018 v 23:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 31

Jú to je zaujímavá téma,

ja som celý život pil len sladké perlivé nápoje ako pepsi, mirinda, ochutené minerálky... odkedy pravidelne bafkám (pár mesiacov po tom ako sa to spravidelnelo) som prestal fajčiť cigarety (to som fajčil krabičku denne, keď som pil tak aj dve, teraz, keď cítim horiaci tabak, tak mi je vyslovene na grcanie), prestal som piť alkohol (tak často ako som zvykol ) a začal som piť len minerálku s vyžmýkaným citrónom, ale že fest pol citróna na 4 deci. Jak som vypil a zapálil si, tak som mal pocit, že nešlape a musel som si dať veľa a poriadne. Tak isto mám pocit, že to funguje aj opačne, keď sa zmastím, že úplne a poriadne sa napijem silnej citrónovej vody, tak normálne o chvíľu "vytriezvem". Ja viem, že ste písali, že citrón vlastne v tele pomáha zasaditému prostrediu, ale možno to s tým niečo má, alebo mám len haluze a je to niečim iným. Tiež verím tomu, že ph hrá v tele veeľmi dôležitú úlohu. Hlavne, keď celú noc slopeš prosečko a tá kyselina ráno keby to som vygrcal do hajzla tak ho rozožere a telo sa aj tak vie s takým niečím vysporiadať a držať stabilné ph to je masaker, netušil som, že to takto funguje, sóda bikarbóna funguje perfektne. Pálenie žáhy??? Na pálenie žáhy funguje sóda bikarbóna ako zázrak, nič iné mne osobne netreba, kým dopijem dva deci vody so SB, pálenie žáhy doslova prestane existovať úplný teleshopping. K+ za to hovno

Zatial ale ešte nebudem ponárať meter do svojho moču počkám či sa niečo zistí

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 15-12-2018 v 00:31 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 32

Tak dneska jsem spal opet az do tedka.
A uz ted , hned po vypiti sody s citronem uz citim tlak v podbrisku , toaleta vola.

Jetix- Zajimalo by me , Taky te ,hned po te vypiti sody grundla tak 15 min v zaludku a ozyvaji se zvuky ?
Je to normalni? Sousedka me tvrdi ze by pry urcite nemelo.

Old Post 15-12-2018 v 09:21 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8914620 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív