Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » homelab 60x60x160 125/200 cfl model CHEESE od VIP seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Co si myslíte o cfl?
na růst supr na květ ani ne
Pro začatečníky ok o nic se nestaráš a něco přitom sklidíš
Pod tim by to pěstoval jenom buzík
cflka rozšlapej a ty střepy sežer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 33




prihazuju slibeny up mohl by admin pls smazat predchozi duchaplny prispevky z mobilu?
[mod edit]-rozkaz,hotovo.

3 fotky,posledni 22.den 12/12 z predevcira :-)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 29-01-2019 v 18:00 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 34

ahoj,psal jsem smacedlo a ne rozpoustedlo.smacedlo je samozrejme jar,jak pises.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 30-01-2019 v 09:04 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 35

jasne spravne receno je smacedlo,ja bral jar jako to smacedlo.ikdyz jsem psal rozpoustedlo ve smyslu ze rozpousti mastnotu,coz ten muj biool je vlastne repkovej olej s nakou primesi..takze rozpoustedlo mastku chnapes ne ale netreba slovickarit,maas pravdu je to smacedlo.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 30-01-2019 v 11:46 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 36





30. den květu

-zálivka každej druhej/třetí den 2l vody + 4ml biobizz grow,4ml biobizz bloom,4ml bioheaven,2ml topmax občas kapka supervitu

jakej máte nazor na green sensation od plagronu? mám tu litrovku,ale asi nemá cenu to míchat,když mám skoro celou řadu biobizzu...


4 fotky a pokus o detajl kvetoucích paliček,nenechte se zmást,je to malé,je to zárodek ale smrdí to jako svině,dneska jsem musel pořídit pacháč,mě to teda ta vůně nevadí ,ale domácímu by mohla ,tak na co to pokoušet a taky jako investice do budoucna,až vyhodim tuhle bludku a koupím ledky se bude určitě hodit...

banka udává u cheese 60-65 dní květu,tak jsme zhruba v polovině....

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 04-02-2019 v 11:33 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 37



miniup : dnes dopolko,po noční,mi to nedalo a cheese jsem trochu prostříhal od velkejch listů a trochu povázal,byla to džungle !!

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 05-02-2019 v 10:51 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 38

Pěkný taky teď jdu na jednu piplaninu :-) ať se daří vypadá krásně... skousel si něco nalomit nb tak ? :-)

Old Post 05-02-2019 v 15:51 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 39

nelamal jsem,nebylo potreba mista mam dost,tak jsem jen jemne ohybal pomoci vazaciho zahradnickyho dratku,tak abych si drzel vrcholky ve zhruba stejny vejsce a delce od lampy a dnes jsem teda ostrihal velky listy pod lampou abych dostal vic svetla na sisky a myslim,ze tohle byl posledni vetsi zasah a ted ji uz necham jen dozrat...

dikec a at se ti taky dari

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 05-02-2019 v 16:53 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 40





36.den květ

pomalu ale jistě zrajem,tak pár fotek...

btw jak provádíte finální proplach aka flush?tejden před kosou jen o vodě? nebo to pořádně prolejete vodou a všechny živiny z ty hlíny vyplachnete?Klíďo hoďte pár tipů budu rád...

používá někdo ripen?

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 10-02-2019 v 19:13 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 41

Já to dělám tak,že dva týdny před kosou vezmu holky pod sprchu a vlažnou vodou je řádně proleju,pak už s nimi nedělám nic,jen zalévám čistou vodou.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 10-02-2019 v 20:13 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 42

radne prolejes,takze defakto rozbahnis kvetinac? a to pak stihne vyschnout abych pak jeste lil upravenou ph vodu?z kohoutku mi tece ph 7,5 ale to uz je ke konci pestu asi jedno co ...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 11-02-2019 v 06:50 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 43

Čau, já poslední dva týdny zalévám jen vodou 😉 max ten předposlední týden s enzymy, ale nemusí být. Žádný prolévání litrama vody nebo sprchování. Nedokážu si ani představit, jak bych kytky vyndaval z boxu, ještě když máš nějakou víc roztáhlou odrůdu, to už bych to zpět neposkládal. Další věc je podle mě riziko plísně vzniklé z velkého vlhka. Když ke konci postupně snižuješ hnojiva/ec, tak nemůže být pro kytku problém zbytek hnojiv spotřebovat za těch 14 dní. Toť můj názor 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-02-2019 v 07:10 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 44

Vyschnout to stihne v pohodě Veškerá přebytečná voda totiž vyteče spodkem květináče a jestli máš dobrou hlînu (já používám biobizz light mix),tak z toho ani bahno nebude. Ph upravuj i dále,ale nic víc. Nedával bych ani enzymy,teď někdy jsem v nějakém vlákně (nevím už kterém) četl,že jakoby zvýší vstřebávání dusíku,takže by to bylo kontraproduktivní. I když teda musím přiznat,že v praxi nevím,jaký na to ty enzymy mají vliv. Nikdy jsem je nepoužíval,po flushi jsem vždy lil jen obyčejnou vodu a výsledný matroš byl vždy perfektní.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 11-02-2019 v 08:26 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 45

Našel jsem to vlákno. Je na nástěnce fotogalerie indoor od uživatele MagicWeed. On tam ale měl problém s přehnojením a asi proto mu ty enzymy spíše uškodily. Podívej se na to a rozhodni se sám,jestli je dávat a nebo ne. Každopádně vím,že luxusní matroš bude i bez nich

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 11-02-2019 v 08:38 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 46

Pitr: a co pouzivas za hnojk mineralni nebo organicky?Pouzivam biobizz,tak si myslim,ze kdyz prestanu hnojit 10 dni pred kosou tak to bude ideal...Jinak mam jen jednu kyti tak sprcha by nebyl problem...

funny: hlinu mam plagron batmix tak by mela bejt taky kvalitni..nasel jsem jeste flush pripravek florekleen od ghe,tak to asi udelam tak,ze 10 dni pred kosou prestanu hnojit,dam ji lehce sprchu a pak jednu dve zalivky florakleenem a pak uz jen vodu a nebo se na ten kleen vyprdnu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 11-02-2019 v 10:07 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 47

Taky Biobizz 😉 k tomu light mix taky Biobizz 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-02-2019 v 10:27 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 48




chlapi dík za tipy na konec to udělám tak,že hnojit budu do 50. dne(banka udává sklizeň 60-65.dem-pod tim cfl počítám že spíš dýl)namíchám si do petek tak 10l vody s upraveným ph,vemu holku do vany a pořádně ten květník proliju,ale zas ne nějak brutalně,zkrátka až poteče čístá voda a vono to už nějak dopadne

jinak dnes byl 41. den na květu takže pár fotek...

i pod tim cfl na pár brk bude :-) poslední tejden se šišky nafukujou tak snad jim to ještě chvíli vydrží

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 15-02-2019 v 19:37 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0391430 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív