Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor pěstování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 33

Já zvlcovacku nemám, baví mě ruční rosení tlakovací rosičkou navíc miminka vždy dávám do plastového boxu (z Hornbachu) tak, aby byly kytky kryté proti suchému průvanu a ofuk mám hodně daleko, jen aby lehce proudil vzduch a neplesnivěl substrát (když jsem ještě jel v hlíně nebo kokosu). Teď už jsou ty vaše rostliny pěkně rozjeté, to půjde, nechte je pořádně rozrůst, ať co nejvíc výplní plochu a pak přepnout.. už tam vidím ty 4 pěkné keře, budu sledovat


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 10-12-2018 v 22:06 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 34

Jo, nad tretim patrem pekne zatipnout

Old Post 10-12-2018 v 22:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 35

ahoj,vim,ze reaguju dost opozdene,ale svitit na miminka 400w hps je mrhanim elektrinou.stacily by linearni zarivky a dat je pekne blizko k nim a postupne,jak porostou zvysovat.uplne pro tyhle ucely postaci obycejny cool whiteky.good luck

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 12-12-2018 v 14:54 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nattka13
Stálý Člen

Karma uživatele Nattka13 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Nattka13 - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 36


Aooj.. Ano bohužel svítíme už od začátku 400w, ale přítel s tím počítá a nedoplatky si zaplatí, kyti bude hulit on, já o ně jen pečuji, je to pro mě super relax příští kolo to musíme s tím svícením na začátku vymyslet nějak jinak.. A jinak s tou vlhkosti to nemám úplně vychytaný, zvlhčovačka mi jede nonstop a odtah se mi zapíná a vypíná po 10 minutách i když bych ráda aby jel nonstop, ale jsem každý den krom víkendu do 4 v práci, takže to bohužel nemůžu pořád hlídat a kdyby jel odtah nonstop, tak tam kyti mají jen kolem 45% vlhkost, takhle se to tam drží +- kolem 50 až 75 %... Kyti jsem včera topnula, ale nejspíš nad 4 patrem no :/ zjišťovala jsem si o těch různých metodách, jak nejefektivněji využít svícení, ale co byste doporučili naprostému začátečníkovi?? Asi blbost zkoušet nějaké scrog či lst úplně napoprvé co?

Old Post 12-12-2018 v 18:57 PM
Nattka13 je offline   Profil uživatele Nattka13   Find more posts by Nattka13   Foto galerie člena Nattka13   Click here to Send Nattka13 a Private Message   Add Nattka13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nattka13
Stálý Člen

Karma uživatele Nattka13 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Nattka13 - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 37


.

Old Post 12-12-2018 v 18:59 PM
Nattka13 je offline   Profil uživatele Nattka13   Find more posts by Nattka13   Foto galerie člena Nattka13   Click here to Send Nattka13 a Private Message   Add Nattka13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 38

Zatim musim konstatovat ze tvuj pritel ma teda sikovnou holcicku co se mu o to stara . No, kyticky vypadaji moc hezky

SCROG bych uz davno jel taky , kdybych vedel ze manipuace pri zalevani nebo pri nejakem problemu kdyz musis vyndat kvetinac je jednoducha.
Ale samozrejme ze to muzes zkusit.

Zastip nad tretim patrem uplne postaci a muze i vickrat zastipnout, jen te chci upozornit ze pokud budes jeste zastipovat tak mezi zastipem a prepnutim na kvet musi byt nejmene 7 dni aby se staciy po zastipnuti dostat ze stresu

Old Post 12-12-2018 v 19:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 39

nechapu,za co mam u tohoto prispevku negativni karmu,ale budiz,no.ja se na to tady fakt muzu.jeste,kdyz se pod to ten ubozak ani nepodepise!pisu jen z praxe,tak se na me nezlobte,teda..

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 12-12-2018 v 19:51 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 40

Ta wataz se tady řešila už na začátku Eňo Ňuňo, kdyby sis to přečetl



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 12-12-2018 v 20:30 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Growoli
Ta wataz se tady řešila už na začátku Eňo Ňuňo, kdyby sis to přečetl


Presne tak , Eno Nuno.
Uplne zbytecnej prispevek.

To je tak kdyz si nekdo precte jen prispevek c.1, nebo jen posledni prispevek a necte cely vlakno a raguje na neco co je davno vyreseny.

Old Post 12-12-2018 v 23:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 42

nestacim se divit,za co se tady dnes rozdavaji negativni karmy.tim koncim,cau tva Mana.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 13-12-2018 v 07:32 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 43

Tvl že to vůbec hrotis no bože... Já taky dostal dvě za "trochu" větší průstřih a nakonec mám super výnos, protože jsem to vykompenzoval postupnou sklizní


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 13-12-2018 v 07:48 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 44

Jako já ti ji nedal, aby nedošlo k nedorozumění.. Jen jsem se vyjádřil k věci



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 13-12-2018 v 13:34 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STi
Stálý Člen

Karma uživatele STi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 45

Těch 7 dni je šikovny poznatek. To sem třebas nevěděl.

Životy jiných končí při rychlosti u
které životy druhých ožívají ........

Old Post 13-12-2018 v 16:13 PM
STi je offline   Profil uživatele STi   Find more posts by STi   Foto galerie člena STi   Click here to Send STi a Private Message   Add STi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 46

Nattka13: Můžu se zeptat, jestli už si začla hnojit? S každou zálivkou? Já dávám s každou Rhizotonic a včera sem začal pomalu BioBizz Grow.

Old Post 14-12-2018 v 08:46 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nattka13
Stálý Člen

Karma uživatele Nattka13 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Nattka13 - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 47

Nene ještě nezačala, v neděli jsem přesazovala do lightmixu od Plagronu a ta má být na týden predhnojená a popravdě z toho hnojení mám docela strach 😂 v neděli do teda pohnojim podle tabulky... Ale jak tak čtu tak plno lidí hnoji spíš biohnojivama je to o hodně lepší?? Já teda budu hnojit tímhle plagronem dokud to nespotřebuju, bych bývala koupila jiný hnojiva ale u toho boxu byl celý starter pack tohohle Terra +ta hlína.. Joo a hnojite při každé zalivce?? Já totiž když to zaleju, tak pak třeba 4-5 dní nezalevam, protože půda je pořád vlhká, ale když to začnu hnojit a do toho ještě zalévat vodou, tak by mi to vycházelo hnojit jednou za 10 dni5, což mi zas přijde hrozně málo 😁

Old Post 14-12-2018 v 09:58 AM
Nattka13 je offline   Profil uživatele Nattka13   Find more posts by Nattka13   Foto galerie člena Nattka13   Click here to Send Nattka13 a Private Message   Add Nattka13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 48

Podle mě, pokud začneš postupně, tak strach mít nemusíš. Já začal na 1 ml hnojiva na 1 l- v tabulce jsem našel minimum 2 ml na litr- takhle jsem začal první zálivku a druhou jsem už dal 2 ml na litr. Hnojím tedy Biohnojivama, kde je o trochu menší riziko přehnojení. Jinak dnes je to dva týdny co jsem dával klíčit semínka, takže kytky mám o hodně menší než ty a už začínám hnojit. Do úterý sem zaléval každý den, nyní už obden a hnojiva v každé zálivce. Na některých biohnojivech máš dokonce napsáno, že musí být v každé zálivce. Třeba BioBizz Grow teď pojedu až úplně do konce (i v květu). Ta kytka si na to zvykne...Ale zase na druhou stranu, je potřeba to občas zalejt jen vodou, aby se substrát trochu "vyčistil"...

Old Post 14-12-2018 v 10:38 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-02-2020 - První pěst IN - 1 odpovědí
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5645430 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív