Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » hulit pri nemoci??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
Majkuk
Nový Člen

Karma uživatele Majkuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 8  

Obecné Příspěvek č. 65

Cafte mam otazku- moze clovek, ktory ma daco so srdcom hulit- mam supis kamosku a ona kce to skusit,no ma v srdci daku sietku ci co. A tak som jej to zatim zatrhol, ze sa spytam-poradte pls.

Jo a k tej chorobe-bol som chory-aj antibiot. a dal som si dobruckych 6praskov a bolo mi moooooc dobre-ale potom som boool straaasne zniceny-dost zaber na telo

Old Post 28-02-2006 v 11:04 AM
Majkuk je offline   Profil uživatele Majkuk   Find more posts by Majkuk   Foto galerie člena Majkuk   Click here to Send Majkuk a Private Message   Add Majkuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 66

Zdarec, mě když popadla potvora bolest krku, tak jsem na to normalne vdechovala zelené výpary marihuany,pač mi to protahlo trubky,ale následky byli asi horší. S bolestí v krku jsem nikdy nemela problem, vzdy se to vylecilo raz dva,ale když jsem s tím šla za dr. a hulila na to, tak jsem nemohla vůbec polykat a uzliny mega. Dr. řekla po nahlédnutí na můj zhnisaný krk fuj a zahodila špachtlu. Pak jsem podstoupila řadu odběrů krve, zda je to vůbec chřipka, no humus. Asi po půl roce s eto opakovalo úplně stejně a hulila jsem na to taky stejně. Dvakrát třikrát denně. tak nevím, přijde mi ,že jsem nějak mimo, Vás to všechny léčí...

Old Post 24-03-2006 v 19:47 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 67

Když jsem nachlazenej,nebo mám chřipku,tak si dám špeka každej den po dobu 3 dní-1 den 1 joint
Zatim mi nejlíp na nachlazení pomohly indoory-Shiva a Ingemars punch

Old Post 30-07-2006 v 13:36 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyta111
Nový Člen

Karma uživatele imyta111 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 68

takze mne hulenie velmi pomaha ked som chory.. mal som vzsoke teplotz a dal som si sluka z tak 50/50 sativa/indica a do 3 dni po horucke.. mal som 39,5 a za hodinu po zahule mi klesla na 37,2. A ostatni lezali v posteli 2 tyzdne a mne po 3 dnoch OK.. ale musis hulit len malo, aby si sa nevysilil moc

Old Post 27-09-2006 v 12:35 PM
imyta111 je offline   Profil uživatele imyta111   Find more posts by imyta111   Foto galerie člena imyta111   Click here to Send imyta111 a Private Message   Add imyta111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 69

Taky jsem zrovna nemocnej,kdyz si dam prda tak mam mensi rymu a lip se mi odkaslava8]..

Old Post 27-09-2006 v 13:11 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fejk
Nový Člen

Karma uživatele fejk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Kater
Akorát bacha na to, že můžete mít silně introspektivní stavy, při kterých vám tráva ukáže vaše nemocné tělo jako smrtelně nemocné - to se mi při chřipce stalo a dlouho jsem to rozdýchával. Chce to asi nějaké pozitivní podněty a moc nemyslet na ty bacily a viry v těle.



tak tohle muzu jedine potvrdit, dal jsem si nemocnej doma plicky z bonga a ten vecer fakt stal za to, myslel sem si ze mi pukne srdce a byl sem celkove zmatenej, nedokazal sem usnout....

ted beru antibiotika na zanet a jak sem si precet tak na to hulit nebudu diky ti Growere :-)

Old Post 25-10-2006 v 15:14 PM
fejk je offline   Profil uživatele fejk   Find more posts by fejk   Foto galerie člena fejk   Click here to Send fejk a Private Message   Add fejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 71

Zdarek
S konopím při nemoci nemám moc příjemné zkušenosti. Obzvláště s horečkou mi vždycky zamávají i dva chabé prdíky... Za chvíli sem uplně v kejdě a horečka si řádí na maaximum..
Takže podle mě NE.

Mír s konopím

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 27-01-2007 v 10:40 AM

Old Post 18-01-2007 v 17:07 PM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 72

no sem momentalne nemocen ale uz jen lehce tak ze si kazdy den dopravam ale pri nejakejch 40%horeckach bych si nedal pac by to byl asi mazec peace

Old Post 01-03-2007 v 20:01 PM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knight
Stálý Člen

Karma uživatele Knight - 52% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 73

měl sem 37,3°C, dal sem si brcko a odpadli mi hlasivky, ale to asi nebylo tou nemoci

marihuana není droga, je to posvátná bylina, která poodhaluje filozofii života...

Old Post 02-03-2007 v 22:07 PM
Knight je offline   Profil uživatele Knight   Find more posts by Knight   Foto galerie člena Knight   Click here to Send Knight a Private Message   Add Knight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 74

mě hulení jen pomáhá na nemoc,taky jsem treba dycky vykašlával humusy z krku ale uz je to f poho.kupte si na to odkaslavani caj ok TEEKANE na vykaslavani a je to nejlepsi kombinace na nemoc.peace

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 04-03-2007 v 09:05 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 75

teď jsem taky nachrmlanej, rýma a kašel jak sviň, ale prdíka si přes den dám aspoň na to chvilu nemyslim už dva dny jsem pořádně nejed, včera večer jsem si zakouřil ale nějak mi to fyzicky nepomohlo, lítal jsem celou noc..k doktorce se mi nechce

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 06-03-2007 v 16:57 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knight
Stálý Člen

Karma uživatele Knight - 52% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 76

včera jsem měl 39,3°C
...kdybych si dal, tak mě to zabije
PS: k doktorovi nechodím, prostě nemám rád prášky

marihuana není droga, je to posvátná bylina, která poodhaluje filozofii života...

Old Post 07-03-2007 v 20:02 PM
Knight je offline   Profil uživatele Knight   Find more posts by Knight   Foto galerie člena Knight   Click here to Send Knight a Private Message   Add Knight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 77

to Knight: souhlasím s tebou co se týče těch prášků... Nesnáším, když je člověk nucený cpát si do vlastního těla nějaké chemické sračky

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 11-03-2007 v 09:53 AM

Old Post 10-03-2007 v 10:24 AM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 78

ja si myslim, ze pokud ta nemoc spociva v hornich cestach dychacich, tak by ti to pomoct melo. jelikoz marihuanovej kour pusobi jako antibiotikum. ale nedoporucoval bych kourit speky, ani za zadnyho dreva. nejlepsi je sklicko, nebo treba jablko nebo alobal. ten papir je na krk spatnej. a tabak jeste horsi.

peace

Old Post 23-07-2007 v 15:39 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Upozornění Příspěvek č. 79

jediny ucinok co ma alkohol na antibiotika je ze zoslabuje az uplne eliminuje ich ucinky.nabuduce ked si pojdes dat tie antibiotika co si zapijal pivom, tak ti uz mozno nezaberu.s hulenim to nereaguje nijak

macabov out

Konopne bonbonky

Old Post 23-08-2007 v 14:00 PM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 80

u atb a alkoholu neni ani tak problem ve snizeni ucinku, ale v tom, ze zbytecne zatizis jatra, ktera eliminuji alkohol i atb

Old Post 23-08-2007 v 14:12 PM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1551500 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív