Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » hulit pri nemoci??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Piki999
Stálý Člen

Karma uživatele Piki999 - 14% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 81

Me kdyz delaly piercing v jazyku tak mi rikaly abych pri tom nehulil ze to zpomaluje hojení.......tak newim co je na tom pravdy

Potom smaznu

Life can be so shady.The way some people try to bring you down.Why's it got to be so crazy?Always try to give you the run around.So I let the music just take control.Cause it rocks my body.And it moves my soul.My feet start dancing to the beat.And I just can't help it.I just can't help it.Cause music is my life.It helps me through the ibe.
Keep it coming.Keep it coming!Just can't dance no more...
Move my move my... move my body




Old Post 24-08-2007 v 17:13 PM
Piki999 je offline   Profil uživatele Piki999   Find more posts by Piki999   Foto galerie člena Piki999   Click here to Send Piki999 a Private Message   Add Piki999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

já mám asi chřipku - rýma,kašel,bolest v krku teplota zatim celkem ok (dnes 37,1) vzal sem si dopoledne panadol plus grip a před hodkou sem si dal takovýho tenkýho osobáčka je mi o doooost líp

Old Post 03-10-2007 v 13:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Etienne
Stálý Člen

Karma uživatele Etienne - 30% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 66  

Chemie THC a léky Příspěvek č. 83


Dneska sem byl u doktora napsal mě Penicilin(uživat po 6 hodinách) tak by mě zajmalo jestli by nevadilo když si na to zahulim....Dík za odpovědi

Old Post 04-10-2007 v 09:52 AM
Etienne je offline   Profil uživatele Etienne   Find more posts by Etienne   Foto galerie člena Etienne   Click here to Send Etienne a Private Message   Add Etienne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 84

Ja dyz sem nemocnej tak hulim,ikdyz to semnou jedno malem flaklo vo sklizni dyz sem mel horecku a dva paraleny v sobe ale to vtom mel hodne velkej podil kamos kterej ubalil big blunt hodne zalezi jas ses natom s plicema!ja dyz to vypada ze mam tuberu tak si to brko vodpustim,konec koncu to si rekne i telo pac to brko skoro hulit nejde!ale jinak si celej tejden zavrenej doma bez jointu nedokazu predstavit

Old Post 04-10-2007 v 10:11 AM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Etienne
Stálý Člen

Karma uživatele Etienne - 30% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 85

Pravě. Ale teplotu nemám ani kašel nebo něco podobnýho.... V sobotu chci jit na hokej tak před tím se chci trochu spalit , ale do ty doby nic...

Old Post 04-10-2007 v 10:19 AM
Etienne je offline   Profil uživatele Etienne   Find more posts by Etienne   Foto galerie člena Etienne   Click here to Send Etienne a Private Message   Add Etienne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 86

Tak vcera se u me zalibilo nejspise nejaky chripajzne .Takze nastupuje lecebna kura a to jets-Polibek a krasne obeti od pritelkyne,panak slivovice na vypaleni cerva s postupnym dokladanim thc na imunitu a prez vejkend snad bude vykurirovano hehe...
peace

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 12-10-2007 v 17:24 PM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 87

Tak lecebnou kuru co jsem popisoval jsem splnil,ale nepomohla to bylo asi zapricineno to denni vejkendovy litani az do 4 do rana ...Tak si postunu tyden...
Peace

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 16-10-2007 v 06:52 AM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 88

ja mam anginu a hulim furt,podla mna to nema nejaky negativny vliv na organizmus antibiotika+ganja

what a fuck?

Old Post 04-12-2007 v 18:22 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faqer
Stálý Člen

Karma uživatele faqer - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 89

Minulu zimu som sa strasne vytrepal na SNB na tycku, narazene rebra. Isiel som na pohotovost, pretoze pri dychani som mal brutal bolesti. Dostal som dve inekcie od bolesti a este nejake tabletky. Nastastie to pomohlo a bol som ok. Vecer prisiel ku mne kamos a doniesol mi na kostovku jeho special vzorku. Tak som nevahal a ubalil som pred spanim light brcko. A potom nastal brutal, nehorazne stavy, tachykardia, ked som si uvedomil, ze asi tie inekcie a tbltky neurobili dobre, bolo neskoro. Nehorazne triasky,,fuu, este teraz ma trasie... Proste som spravil chybu a neodporucam v takomto pripade hulit. Normalne som som asi dva mesiace po tejto skusenosti nehulil. Bolo to fakt na hrane

Old Post 05-12-2007 v 00:15 AM
faqer je offline   Profil uživatele faqer   Find more posts by faqer   Foto galerie člena faqer   Click here to Send faqer a Private Message   Add faqer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

po 6 letech jsem nemocnej - takovej stávek, kdy bolej klouby, potím se jak topič v létě a v krku knedlík ... chytl jsem to od přítelkyně (tý to začalo před dvouma dnama a dneska je už v pohodě, takže by to nemělo bejt žádný větší peklo) ... poslední skleněnku jsem si přivřel do balkonovejch dveří, takže bude muset pomoct improvizovanej bong z PETky (kouř z papírků fakt na ten stav ne-e), jesli přežiju, dám sickreport

Old Post 17-01-2008 v 19:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 91

Zdar lidi, jsem po docela brutálním zánětu průdušek a můžu se podělit se zkušeností jestli hulit při nemoci. Mněl jsem docela vysokou horečku , asi 39°C, a řekl jsem si, že to vyzkouším. Model jsem nechtěl klasicky hulit, na průdušky by to asi nebylo nejlepší léčba , a tak jsem použil konopnou tinkturu kterou mám v zásobě pro různé
po(u)žití. No takovej stav už teda nikdy víc, horečku jsem začal vnímat snad desetkrát intenzivnějc, hlava mi třeštila a krevní tlak a puls byly takový, že jsem si myslel, že mi prasknou žíly na čele a začne znich stříkat krev proudem .Bylo to naprosto nesnesitelný a nedalo se to zastavit. Ještě musím říct, že dávku jsem vžádném případě nepřehnal, spíš jsem vypil míň než obvykle, a žádné léky jsem si před tím nebral. Za sebe můžu říct, že při nemoci už rozhodně NEHULIM!!!

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 21-03-2012 v 14:13 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 92

Když citim že na mě něco leze dam prda a na druhy den je mi lip Dokonce když sem měl anginu jak prase sice to byl zahul to ustat ale na druhy den mi horečky klesly a už mi bylo celkove líp .. asi to bude fakt člověkem jak to vnímá, samozdřejmě že někdy nepomohlo ale někdy zase jo

Old Post 21-03-2012 v 14:18 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipo22
Stálý Člen

Karma uživatele pipo22 - 59% PěstitelskáKarma uživatele pipo22 - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 93

inhalace jako prevence nemá chybu, vyzkoušeno na vlastním těle. loni a letos bez nemoci, předtím 3-4x v roce nemocen. neinhaluji pravidelně.

Old Post 21-03-2012 v 14:29 PM
pipo22 je offline   Profil uživatele pipo22   Find more posts by pipo22   Foto galerie člena pipo22   Click here to Send pipo22 a Private Message   Add pipo22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stick
Stálý Člen

Karma uživatele stick - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 94

osobni zkusenost: kdyz u me probihaly chripkovy symptomy, tak pri akutni intoxikaci (cca pul hodiny od zahuleni) se stavy zintenzivnely,ale po ty pul hodce se dostavil pohodovej stav. takze sem se to naucil postupem casu tu chvili vydrzet, protoze sem vedel, ze me ceka laces..

please seed and smoke weed

www.youtube.com/watch?v=D44pyeEvhcQ

Old Post 21-03-2012 v 23:36 PM
stick je offline   Profil uživatele stick   Find more posts by stick   Foto galerie člena stick   Click here to Send stick a Private Message   Add stick to your buddy list     Navštiv homepage uživatele stick! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guano
Stálý Člen

Karma uživatele Guano - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 95

Brko jde jinejma cestama nez chlast a jestli chlastate na antibiotika tak si to uzijte nejsis se nic nestane nebo vam malem odejde slinivka a malem umrete jak kamoska...ale je to kazdeho rozhodnutí

http://guaninho.rajce.idnes.cz/celer/#P1010245.jpg

Old Post 29-10-2012 v 09:13 AM
Guano je offline   Profil uživatele Guano   Find more posts by Guano   Foto galerie člena Guano   Click here to Send Guano a Private Message   Add Guano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

kdyz sem nemocnej tak me pripadne ze sem i vic zhulenej a to na tom mam rad )

Old Post 29-10-2012 v 09:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9277220 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív