Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » EXTRAKCE KONOPÍ - ROSIN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

Treba ve statech ten Rosin za novinku stale jeste po dvou letech povazuji obzvlast pak po tom zverejneni tech vysledku testu ve zpravach, zacatkem roku 2018.
Teprve pred nekolika mesici se zacal Rosin Dabs dostavat teprve do lekaren.
A z hlediska nemocnych a pacientu je to nejzadanejsi produkt pro ktery do lekarny jdou. Kdyz to tedy podle nekterych neni az takova novinka ,tak proc to tu uz nekdo z vas tady neuvedl ze jde o ten nejcistsi extrakt co kdy byl a neuvedl ze je to v soucasne dobe ten nejzadanejsi extrakt vubec ,vyzadovan ve svete, pacienty v lekarnach?
Domnivam se ze pro nas kteri se konopim leci je to docela dulezita a podstatna informace a to nemluvim o hulicich Fajsmekrech.
Rosin VS BHO , v chuti pry obrovsky rozdil !

Ziva pryskyrice taky neni tak uplne zhava novinka a presto je to spolu s Rosinem na trhu pro nemocne , ten nejzadanejsi konopny produkt.

V Cesku o tom nebylo jeste pred dvema mesici na intenetu v cestine ani slovo, takze pro me to novinka docela je a dost podstatna.
A troufnul bych si rict ze i pro vetsinu zdejsich groweru.

Myslim ze je to dost podobny jako s tim organickym pestovanim v Zive Pude jak jsem o tom zakladal vlakno.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=78051

Naposledy upravil Madical-Strains 18-10-2018 v 21:06 PM

Old Post 18-10-2018 v 16:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 12

Ahojte
No není to novinka ale každopádně ten lis zas tak dlouho na trhu není
Viděl jsem to v použití i s klasickou palici a skafem výsledek se jmenuje moonrock někde jsem cetl ze podle použitých ingrediencí muže dosahovat až 87%thc
To uz skoro smrt 😂😂

Každopádně po tepelném ztlaceni ještě následuje ochlazení
Pak celkové manipulace s tím výsledkem bude určitě taky úlet ..

Kazdpane stojí za zkoušku

Budu sledovat dal tohle mě zajímá


Medical je člen plný zajímavosti ... drz se. A nenech se odradit !!

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 18-10-2018 v 18:56 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 13



Tady je ten moonrock

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 18-10-2018 v 19:35 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 14

Diky za podporu , uz jsem se obaval ze to nikoho nezajima.
Domnivam se uprime ze je to fakt podstatna vec , uplne me to otevrelo nove moznosti vyroby svych leku, takze ja jsem z toho primo unesen. Doposud jsem se musel spolehat na chemika ktery me FS za docela velky peniz vyrabel.
Takze se mi tim otevrely nove moznosti.

Jinak o Moonrocku, jsem taky nikdy neslysel , ani na to na netu nikdy nenarazil ale konopi jak je videt je plne moznosti a prilezitosti objevovat nove veci a jak se zda tak jsme teprve na zacatku.

Old Post 18-10-2018 v 20:20 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 15

Co takhle tortilovač a fén na zahřátí?.
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?...%2F401569131063

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 18-10-2018 v 20:30 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 16

O tom uz jsem taky spekuloval ale nema to rovne topne desky a jsou tam takove vroubky, vlnky. Dokonce jsem to uz zkousel v toustovaci , neco se cice vytlacilo ale jednak byl skoro ten Rosin uplne cernej , spalenej , vsadil bych se ze i degradovany a spaleny thc, je tam prilis vysoka teplota ktera se neda regulovat alespon u meho toustovace ne a ty desky k sobe tak dobre ani neprilehaji, nekde moc a nekde je mezera.

Zlata zehlicka na vasy , tam se vytlacilo mnohem vic nez v tom toustovaci.

Taky jsem narazil v jednom eshopu na lis na tricka a vydavaly to za origo Rosin Press.

Old Post 18-10-2018 v 21:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 17

Tortilovač podle fotek a videí má právě kovové a úplně hladké desky...Příjde mi, že desky na sebe i přesně sedí a nedělají mezeru. Pákou by teda mohlo jít na paličku vyvinout celkem dosti velký tlak. Stačilo by předem zahřát desky na požadovanou teplotu fénem, horkovzduškou či sporákem a pak už jenom odšťavňovat. Za 500kč by měl člověk jak tortilovač tak i rosin maker.
https://www.youtube.com/watch?v=xm91zGKuLyU

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 18-10-2018 v 21:37 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 18

To Madical:
Za me urcite super thread. Jde videt, ze sis s tim dal praci
Je to zase neco trochu jineho a pro spoustu groweru noveho.
Good job man

Grower sponzor

Old Post 18-10-2018 v 21:43 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 19

https://www.youtube.com/results?search_query=ROSIN+DIY

Old Post 18-10-2018 v 23:49 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 20

GrowPlace - To si taky presne myslim , dekuji
O tu praci nejde , dela mi radost kdyz mohu necim uzitecnym prispet.
Bavi me to.

Spachal - Jo , vsechno se da vyrobit kdyz je nekdo sikovny.
Uz s tou informaci pracuju 2 mesice a za tu dobu sem jeste nenasel nikoho kdo by si to troufnul vyrobit, myslim tim na profi urovni.
A ti co byli ochotni tak po me chteli profesionalni nakres a chteli za to fakt balik penez , neni to tak uplne jednoduche jak to vypada. Pokud to ma byt luxusne a presne provedeny.
Jinak navodu na internetu ,jak si to vyrobit doma , jsou desitky.
Musi byt clovek aspon trochu zrucny a hlavne mit dilnu.

A ja bych si chtel poridit poradnou masinu, kdyz uz ..tak uz.

Old Post 19-10-2018 v 08:40 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5402620 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív