Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » První Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Growher
Nový Člen

Karma uživatele Growher - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 4 

Nápad První Indoor Příspěvek č. 1

Zdravím,

nevím, kam se tenhle příspěvěk hodí, tak to postnu sem.


Párkrát jsem si vždy vypěstoval nějakej outdoor, ale chci poprvé zkusit indoor Na co jsem se chtěl zeptat, jestli se do 3+1 hodí 600w, s tím, že nynější spotřeba je stabilně kolem 2,45MWh za rok. Elektrika není hlášená u ČEZu. Většinou měsíčně přeplatek tak 300-400kč, těch 600W by to zvedlo o nějakých 1400Kč. Z toho co jsem tu tak pročítal, tak by to snad neměl být problém. Názor?


Jinak mám v plánu rovnou hydro, asi nějakej NFT systém. Jen mě zajímá, jestli k těm 600W box 120 x 120 x X, nebo 100 x 100 x X? Kámoš říkal 100, ale to mi přijde nějak málo, i když kvůli prostoru by se mi to na druhou stranu celkem hodilo.

Díky za případné postřehy

Old Post 06-08-2019 v 21:12 PM
Growher je offline   Profil uživatele Growher   Find more posts by Growher   Foto galerie člena Growher   Click here to Send Growher a Private Message   Add Growher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

Hoj, na tuhle watáž pořiď větší stan. Šel by i ten menší, tam ale počítej s nějakým lepším větrákem...

Navýšení spotřeby OK, to nikoho zajímat nebude

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 06-08-2019 v 21:35 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 3

Přesně jde pálit 600w i do 1m2,já to tak do teď měl... ale lepší je pro toto ten 1,2x1,2 když máš možnost místa....já platil zálohy 2t měsíčně a doplacel jsem 5t (spotřeba kolem 6mwh)ale měl jsem ještě potom i druhý stan přes 300w takže to nemůžu brát přesně....teď mi to zvedli na 2500 zálohy ale počítám že budu zase dobírat,páč jsem pořídil ledky a to mi hodně klesne spotřeba zase😀,kdyby cokoliv ptej se,od toho jsme tady



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 07-08-2019 v 16:38 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milouch08
Stálý Člen

Karma uživatele Milouch08 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Milouch08 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Milouch08 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 4

Ahoj taky jedu prvni indoor mam taky byt 3+1 vse na eletriku a z toho duvodu jsem zainvestoval a poridil si ledky jednak kvuly teplu a uspoře aspoň par watt

Old Post 09-08-2019 v 01:18 AM
Milouch08 je offline   Profil uživatele Milouch08   Find more posts by Milouch08   Foto galerie člena Milouch08   Click here to Send Milouch08 a Private Message   Add Milouch08 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growher
Nový Člen

Karma uživatele Growher - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 5

Díky za odpovědi. Ty LEDky si budu muset ještě nastudovat, ale v budoucnu je třeba prubnu.

Old Post 10-08-2019 v 11:40 AM
Growher je offline   Profil uživatele Growher   Find more posts by Growher   Foto galerie člena Growher   Click here to Send Growher a Private Message   Add Growher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ajax
Nový Člen

Karma uživatele ajax - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 6

Pokud chceš pěstovat v létě v bytě tak rozhodně doporučuji ledky nebo se budeš muset pořádně ohánět aby jsi ty třicítky z boxu vyhnal ven jinak na 6kilo určitě 1,2x1,2x2

Old Post 10-08-2019 v 11:47 AM
ajax je offline   Profil uživatele ajax   Find more posts by ajax   Foto galerie člena ajax   Click here to Send ajax a Private Message   Add ajax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tucnak229
Stálý Člen

Karma uživatele tucnak229 - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 7

Já jel pokaždé jen jedno kolo se 400w za rok. Teď chci jet dvě kola. Jedno jsem už sklidil a druhý mám v plánu tedka ale mám docela obavy abvy to nešlo nějak poznat ten odběr ...

Old Post 11-08-2019 v 14:55 PM
tucnak229 je offline   Profil uživatele tucnak229   Find more posts by tucnak229   Foto galerie člena tucnak229   Click here to Send tucnak229 a Private Message   Add tucnak229 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 8

zdar na odber se vyser prumerne pc pri zatezi zere 500w s tim ze bedna s predradnikem a ostatnim max 700w, jen plotna ma 5kw pri vareni

Old Post 12-08-2019 v 19:01 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 9

Doporucuju dig. predradnik, vybojku 250, 400 a 600W a postupne wattaz navysuj dle faze rustu/kvetu. Neco za elektriku tim usetris.

600W jsem mel v byte 2+1 (zase vetsi asi 70m2) a zadny problem nebyl

Old Post 12-08-2019 v 21:15 PM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

staci 6killo vybojka a ztahovat na predradniku.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 12-08-2019 v 21:46 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growher
Nový Člen

Karma uživatele Growher - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 11

Ok, ještě jednou díky za odpovědi.

Teď přede mnou stojí ještě poslední rozhodnutí. Wilma Atami 16x 11l květníků, nebo 20x 6l květníků. Budu tam dávat coco, mám to v plánu vždy periodicky zalít/prolít, místo dripu.

Old Post 02-09-2019 v 11:57 AM
Growher je offline   Profil uživatele Growher   Find more posts by Growher   Foto galerie člena Growher   Click here to Send Growher a Private Message   Add Growher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kem30
Nový Člen

Karma uživatele Kem30 - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 12

Ahoj Growoli
Jaké sis kupoval ledky? Dík za odpoved

Old Post 20-10-2019 v 17:20 PM
Kem30 je offline   Profil uživatele Kem30   Find more posts by Kem30   Foto galerie člena Kem30   Click here to Send Kem30 a Private Message   Add Kem30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babun159
Nový Člen

Karma uživatele Babun159 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 13

Hoj chalani, chci se zeptat pořídil jsem box 120x120x180 svítit budu 600w Hps chci se zeptat kolik rostlin by jste tam dali v kompletu mi posílají 16 truhlíků 5,7l 20x20x23 chci se zeptat jestli to tam vážně vleze bez problémů. Budu brát Northern Lights takže Indika a chtěl bych vyzkoušet metodu trénování main-lining a na to SCROG mrizku. Co vaše názory? Díky

Old Post 02-11-2019 v 12:45 PM
Babun159 je offline   Profil uživatele Babun159   Find more posts by Babun159   Foto galerie člena Babun159   Click here to Send Babun159 a Private Message   Add Babun159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 14

Ahoj. Dle mého názoru je 600w do tohoto prosturu až až- budeš co dělat abys to uchladil a neměl v boxu 30. Teda záleží na spoustě dalších věcí- oodtah, ofuk, prostředí, kde bude box atd...
16 květníků je podle mě hrozně moc- já bych to tam určitě nenarval, teda pokud pěstuješ ze semínek. Pokud z řízků, tak možná.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 02-11-2019 v 12:59 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babun159
Nový Člen

Karma uživatele Babun159 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 15

Koupil jsem tak sestavený komplet takže předpokládám že to mají odzkoušeny. Jinak budu brát nakonec řezy 16 ks květinky jsou 5,7 l 20x20x23 takže vlezou se i s nějakou tou rezervou pro každou kyti. Jinak dočetl jsem se tady různě že není úplně ideální hned rvat na růst přímo 600w koupil jsem proto 400w na růst a 600w na květ s digitálním předřadníkem má s tím někdo zkušenost? Jinak když řezy přivezu mám jim svítí hned 18/6 nebo nějak jinak? Díky za každou radu :-)

Old Post 04-11-2019 v 14:21 PM
Babun159 je offline   Profil uživatele Babun159   Find more posts by Babun159   Foto galerie člena Babun159   Click here to Send Babun159 a Private Message   Add Babun159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2021 - Semena indoor - 1 odpovědí
09-04-2021 - Začínám první pěst (indoor) - 7 odpovědí
02-10-2017 - Můj první Indoor. - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1859080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív