Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dalsi me organicke pesty....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 209

Ty jo, taky sem čekal větší výnos, bude nějaký smoke report a srovnávačka s fikusem? HPS v paneláku přes leto asi ani uchladit nejde a to nemusí být takový extrémy...

Old Post 02-08-2018 v 10:25 AM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 210

Ty vedra jsou masakr. Jsem už přemýšlel, že půjdu chrápat do sklepa. Jináč report udělám.

Old Post 02-08-2018 v 13:42 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 211

my mame ve sklepe bombovej bunkr,tam je to bozi,taky uvazuju ze se tam prestehuju

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 02-08-2018 v 14:07 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 212

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Nenejom ze jsem udelal malo jeste se mi podarilo k me smule presusit !

Hosi koho ted bude cekat suseni tak si dejte pozor , kvuli teplotam
30-35C je ususeno o den dva driv !
Obvykle mam ususeno v boxu 6.ty den a pak Curing.

Podminky pri suseni jsem ted mel 30--35C a prestoze jsem kvuli teplotam zvysil vlhkost z obvyklych 60% na 70% tak ani to bohuzel nestacilo.
Curing uz pravdepodobne nehrozi.
Zkusil jsem dat do sklenice dva kousky jablka ale myslim ze ani to uz nepomuze.

Takze vysledek je bohuzel zoufalych 120 G.
Pokud bych nepresusil tak by tam bylo max jen o 5-8 g navic.

1.-Misto -Aladin
2.-Misto- Maxeaux
3.-Misto- GrowPlace

Jeste stesti ze mam v zaloze ty automaty na zahradce, snad daji alespon tech 100g ktery me ted schazi.

Vubec nechapu jak je mozny ze toho je tak malo, zadnou zasadni velkou chybu jsem myslim neudelal.
Snad bude pristi kolo lepsi , zkusim zase nejaka semena .


Medi,jestli jsi to presusil,hod k tomu do lahve Bovedu ;-)

https://bovedainc.com

Old Post 02-08-2018 v 15:05 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 213

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Ty vedra jsou masakr. Jsem už přemýšlel, že půjdu chrápat do sklepa. Jináč report udělám.


Ja od pristi sezony v lete nesadim...jen venku..seru na to..jsem zvedavy co bude letos venku,pripomina mi to rok 2015 kdy sem mel celkem ok urodu..

Old Post 02-08-2018 v 15:15 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 214

To jablko odkrojene nepomohlo, je to furt jak troud.
Boveda bude asi dobrej napad ale mam ted tyden pred duchodem takze na to ted bohuzel nemam.

Ted sem Skypoval s amikem a on me radi ze mam jednoduse striknout obycejnou vodu rozprasovacem do sklenice a kazde 4 h to mam zkontrolovat jesli to zmeklo.
Pokud to nezmekne ani postrkovacem tak uz tomu pry neni pomoci. Kdyz se to pry presusi prilis moc tak uz pry nepomuze vubec nic.

Rozprasovac ,teda cista voda me pripada docela riskantni kvuli plisni.
Ale on tvrdi ze to tak normalne dela a kdyz to budu kontrolovat tak tam plisen nemuze vzniknout, pokud tu vlhkost pak ze sklenice odvetram.

Co myslite?

Old Post 02-08-2018 v 15:22 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 215

taky jsem to strikal vodou,sedim striham,ve vedru,ofuky na sebe a po par hodinach vemu palicku a rosypala se mi v ruce,tak jsem to vzal rozprasovacem a hodil do velky dozi a zase to zmeklo.jen to musis kontrolovat.....
amik ma recht-posli mu karmu

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 02-08-2018 v 15:33 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 216

Aladin- Amik je registrovanej na jinym foru takze karmu nedostane.
Ok, dam na tebe ! Uz jsem do sklenice tedka strik tak doufam ze to pomuze.
Pak dam vedet.

Fikus- Jo, je tam ta melounova vune ! Hned jak sem tam striknul rozprasovacem tak se uvolnila s palicek melounova vune.

Naposledy upravil Madical-Strains 02-08-2018 v 18:58 PM

Old Post 02-08-2018 v 15:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 217

Rozprasovac v poho taky to tak delame

Old Post 02-08-2018 v 16:01 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 218

Zdalo se me to prilis brutalni strikat na to vodu. Jeste jsem to cekoval na netu a nasel jsem jablko, kuru pomeranc atd. ale o vode a rozprasovaci nic , tak sem to potreboval jeste s vami konzultovat abych neudelal zas nejakou picovinu (Ne ze bych amikovi neveril) Duveruj ale proveruj.

Jo a pomaha to na 100% !
Uz ted po chvilce to castecne zmeklo !!!
Dik za prinosnou konzultaci !

Old Post 02-08-2018 v 16:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 219

Už se těším.Hlavně ať to není vlhké.Sice už CH mám plné kecky ,ale co bych pro tebe neudělal

Old Post 02-08-2018 v 18:55 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 220

Tak diky ! Toho si vazim
Vlhky to urcite nebude , bude to presne akorat = 62% vlhke.
Tady u nas v Grow-shopu mam uz znameho a staci kdyz mu to zaplatim az budu brat duchod. Uz sem tam provarenej
Ty drobnosti do 500 kc me dava dokonce za nakupku takze za pytlik 67g 62% Bovedu na 500G susiny , zaplatim cca 70 kc.

Zalezi hlavne na tom za jak dlouho k tobe ten vzorecek doputuje.
Treba budes mile prekvapen odlisnymi ucinky.

Old Post 02-08-2018 v 19:08 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 221


Takze vcera vecer jsem si vyzvedl ze zdejsiho grow-shopu Bovedu a ihned vlozil do sklenice, 62% RH -67g ma Pytlik kapacitu se dobre postarat az o 500g susiny ve sklenici. Jeden pytlik me vysel na 78 kc. (bezna cena-109-119 kc)

Ted jsem znovu celou sklizen zvazil a vaha me vysla na 122,9g.
Tak pokud jsem to dobre zvazil tak ze vcerejska pribylo 2,9g , susina je ale stale na pohled i omak dost sucha asi bude ten proces trvat nekolik dni nez se dostane na 62% spravne vlhkosti.

Skoda ze muj vlhkomer se neprotahne hrdlem sklenice, chtelo by to na kontrolu malinaty vlhkomer, takze jsem nevedel na jake hodnote vlhkosti to bylo nez jsem pridal do sklenice Bovedu.

Boveda je super !!! Diky HVR !

Jeste jen dodam ze jsem mluvil dnes znovu s amikem a on me rikal ze to take pouziva ale ze me o tom nerekl protoze si myslel ze to u nas nebude k sehnani, myslel si ze je to jen v USA. Asi si nas spletl s Rumunskem
Ale dozvedel jsem se od nej o tom novinku ....
Firma co to vyrabi tak uvadi ze to vydrzi 2-3-4 mesice a po ztvrdnuti se musi vlozit novy sacek Bovedy. Pravda je ale ze nemusi !
Staci , kdyz sacek ztvrdne tak ho nevyhazovat ale dat do sklenice na neco co vykukuje z vody na takovy jakoby ostruvek aby ten pytlik nebyl v primem kontaktu s destilovanou vodou a nechame ho zase navlhcit na nekolik dni v utesnene sklenici a pytlik je zase 100% fukncni. Pokud se neposkodi samotny sacek tak to udajne lze "nabijet" stale dokola, klidne 2 roky.
Udajne Bovedu na konopi pouzivaji k uskladneni snad vsechny lekarny v LA i LV.

Dalsi vec je ze k dlohodobemu uskladneni kdyz se sklenice neoteviraji kazdy den je vhodnejsi pouzit 58% 67g Bovedu. 62% je zase vhodnejsi kdyz sklenici casto otevirame a odebirame ke konzumaci.

Za dalsi. Hodne lidi v USA to pouziva pro nejenom uchovavani a uskladneni ale predevsim pro presne rizeny Curing. Daji pytlik do sklenice se susinou a kazdy treti den otevrou na 2-3h sklenici nechaji uniknout vlhkost a pak sklenici uzavrou a nechaji doplnit z pytliku opet vlhkost. Udajne takovyhle Curing je az 3x-5x rychlejsi a dokonce material je pry jeste vice vonavejsi a kvalitnejsi nez klasickym Curingem.
Presny postup me ale nerekl , je pry mnoho zpusobu a kazdy to pry dela trochu jinak a zalezi predevsim na vlhkosti jakou mate v mistnosti kde sklenice otevirate , samozrejme ve tme.

Doufam ze info nekomu pomuze.

Naposledy upravil Madical-Strains 03-08-2018 v 21:19 PM

Old Post 03-08-2018 v 14:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 222

Informace super. Ale ruku na srdce, kdo s nás to dělá?

Old Post 03-08-2018 v 21:41 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 223

No ja treba delam Curring pokazdy a to fakt poctive , pokud to teda zrovna nepresusim .
Prestanu susit kdyz je to na omak jeste vlhke a dam do sklenic a otviram a otviram,
skoro dva mesice, ze zacatku kazdy den 3x , dalsi tyden uz jen 1x denne a dalsi tyden 3x tydne a pak uz jen jednou za tyden.

Bohuzel tentokrat sem to vedro podcenil a nestacil sem vcas o den-dva driv zareagovat , bylo to suche i kdyz jsem mel pustenou zvlhcovacku v boxu na 70% o dva dny drive.

Old Post 03-08-2018 v 22:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

sorry za zasirani...... Příspěvek č. 224

treba ja na tom musim jeste hodne maknout,ale jak kdyz musim susit s aspon malym odtahem pres pachac,pach je u me priorita N.1
-poradte

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Naposledy upravil AladinXXX 03-08-2018 v 22:47 PM

Old Post 03-08-2018 v 22:21 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9876530 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív