Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dalsi me organicke pesty....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 241

Aha , mozna , ty piva mohly ovlivnit ucinek a je zkresleny , Ze tu chut zjemnily a ucinek treba zvdojnasobily .

Tys hulil vcera 4 vzorky? Tak to nemuzes ani vedet kterej byl ten muj.
Ale predpokladam ze si ho testoval jako prvni.

Co kdyby sis dal speka jeste jednou dneska a bez piv! Alespon malinkyho.
Jinak na smoke-report vecer, se tesim!

Naposledy upravil Madical-Strains 18-08-2018 v 10:25 AM

Old Post 18-08-2018 v 09:27 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 242

Ten tvůj byl první, abych věděl rozdíl. Další vzorky jsem si už nevychutnal

Old Post 18-08-2018 v 10:24 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 243

Mne sa javi ten istý materiál vypestení v BB v porovnaní s JIDB..hm..."jemnejší" a nie je to preplachom.jednoducho organika je "iná"
Šiel som totožný model v cocose, ale s rozlišným hnojením.
Zhulovalo to ale cca rovnako. Chutnal som to ale sám, takže to je iba môj vlastný názor.

Old Post 18-08-2018 v 12:47 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 244

Asi je Fikus po vcerejsku hodne spolecensky unavenej nebo na nas zapomel ?

Old Post 18-08-2018 v 20:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 245

dejme mu cas......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-08-2018 v 21:00 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 246

Ahoj, jsem to trochu přehnal a cela sobota v hajzlu. No už nejsem nejmladší.
Moc si toho po pátku nepamatuji, ale první model byl to ten tvůj.
Vzal jsem i moje Cannalope a opravdu to byl nepatrný rozdíl hlavně jemnosti kouře. Účinky jsou ty samé - 3-4 hodiny akce, smích pak už nevím
Chuť naprosto stejná,
Měl jsem na to piva, tak ti píšu co si pamatuji. Ta tvoje CH je o chlup lepší právě v tom chutnem prvním sluku. Nevím jestli to je biobizzem nebo substrat, ale účinky jsou u obou stejné.

Old Post 19-08-2018 v 07:17 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 247

Diky moc ! Vic uz z tebe asi nevytahnu vzhledem k situaci .
Vazim si toho!

Takze muj cil je ted ...az se v brzke dobe prestehuju , zamatkovat nejak do budoucna tu BDS , tu nejvetsi pecku jakou jsem kdy jel a kdyz se zadari tak bych asi mozna nabizel casem klony aby i osatni mohli ochutnat neco EXTRA co jeste nikdy neochutnali.
Aby se mi tez uz neco konecne vracelo za to co do toho stale investuju.

Asi se tez pustim do vyroby extractu.
Od amika jsem se dozvedel o uplne nove metode u ktere nedochazi pri vyrobe absolutne vubec k niceni terpenu a flavonoidy a ostatnich uzitecnych latek tak jako u klasicke metody podle Ricka Simpsona.
Pri te vyrobe neprijde ani jeden mg uzitecnych latek nazmar , vsechny latky obsazene v konopi jsou zachovany . Extract se nemusi uz nijak cistit jelkoz je cisty jak panenskej cerstve padlej snih.
Na postup se me zatim neptejte.

Naposledy upravil Madical-Strains 19-08-2018 v 09:46 AM

Old Post 19-08-2018 v 09:20 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 248

koupil bych hooooooooooooooooooooooodne velkou matkarnu.
tipuju ze zajem bude wobrovskej.
uz aby to bylo......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 19-08-2018 v 14:17 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 249

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX

tipuju ze zajem bude wobrovskej.


Ha ha ha ! Myslim ze tipujes spatne .
To si nejsem tak jistej, protoze je to tak pul roku co jsem tady ty klony nabizel a nikdo o ne neprojevil zajem ani zadarmo , natoz za penizky.
A to Fikus udelal dokonce pravdivej smoke-report a mel jsem odjety zverejneny pest ze semen.

Takze tak zhavy to zas az tak nebude , tady na Groweru to moc nikdo neoceni z jednoho jednoducheho prosteho duvodu, nejsem matkar a uz vubec ne kvalitni.

Spis jsem mel na mysli hlavne jeden sosusedni stat , kde za kvalitni us genetiku slusne zaplati. Mam znamyho kterej tam pracuje s nemocnejma lidma a maji tam zahradu a skleniky. A uz pry konopi taky pestovaly.

Tady na G to nikdo moc asi neoceni .
Uz tu jsou borci co prodavaji us genetiku , groweri profici .
Seminka maji fakt za levne.

Naposledy upravil Madical-Strains 19-08-2018 v 21:11 PM

Old Post 19-08-2018 v 16:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 250

Sorry kamaráti! :
Mam teraz obrovský smútok, prázdno v srdci po strate, v hlave THC a mi to zrejme nepáli....
Fikus popisuje ochutnávku z posledného pestu, nie?/Cannalope Haze/

Ako to súvisí s BDS, čo tu teraz popisuješ?

Madi, sorry, prečo píšeš o nejakej "novej metode" extrakcie?, keď o nej nechceš nič prezradiť a ani nič naznačiť???

Chodím sem už hlavne kvůli pár členom, ako Ty, ktorých sledujem, ale
zrejme sa tu už nič nedozviem.

Začínaš mi motať hlavu s garantovanými metodikami, spešl, tajnými postupmi a zaručenými zázračnými genetikami.
Zrejme ma chytá po tej osobnej strate nejaká skepsa, ale JA UŽ NA ZÁZRAKY PRESTÁVAM VERIŤ!!! ....

Už neviem, že ako to bolo s tými Tvojimi klonmi BDS, ale osobne aj ja som mal záujem vypestiť niečo, čo může byť niečim výnimočné. Možno aj tým, že som sa nachádzal permanentne pod "vplyvom" mi to nejak ušlo. Okrem toho mám pred očami Tvoj výrok v zmysle toho, že ANI BOHOVI NEDÁM, lebo som slúbil....
Odvtedy mám za sebou cca 2 kolá s různymi modelmi i množstvom pokusov, vypestoval som si slušnú toleranciu a sám vidím, že sa z cannabisu stáva predmet ďalšieho úžasného biznisu... Nemyslím tým Teba Madi, ale všeobecne svet.

Verte čomu len chcete - NIE priatelia zázraky sa nedejú permanentne, ale iba občas!

V mojich očiach tráva, čo Vás garantovane "odpáli" nie je ničím výnimočná a ani zázračná a ani o takýto pest záujem nemám.

K tomu testovaniu chutí by som doporučoval kvalitný vapík a skúsiť to znova.

Odpusťte, ak som sa niekoho dotkol....

Naposledy upravil odo 20-08-2018 v 08:33 AM

Old Post 20-08-2018 v 06:27 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 251

citace:
Původní příspěvek od odo

1.-Fikus popisuje ochutnávku z posledného pestu, nie?/Cannalope Haze/
Ako to súvisí s BDS, čo tu teraz popisuješ?

2.-Madi, sorry, prečo píšeš o nejakej "novej metode" extrakcie?, keď o nej nechceš nič prezradiť a ani nič naznačiť???
Chodím sem už hlavne kvůli pár členom, ako Ty, ktorých sledujem, ale
zrejme sa tu už nič nedozviem.

3.-Už neviem, že ako to bolo s tými Tvojimi klonmi BDS, ale osobne aj ja som mal záujem vypestiť niečo, čo může byť niečim výnimočné. Okrem toho mám pred očami Tvoj výrok v zmysle toho, že ANI BOHOVI NEDÁM, lebo som slúbil....


Ahoj Odiku , no ty si se rozjel takhle dlouhej negativni komentar jsem jeste od tebe nevidel. Proc tolik skepce?

1.- Ukoncil jsem pest..... tak jsem nastinil priblizne co dal.... za me..budoucnost vidim v BDS , nic lepsiho neznam a ani se jsem se k zadnemu jinemu tak dobremu Strainu (hlavne k lecbe) nedostal .
Pokud se BDS rozhodnu zamatkovat. Problem ale je ze nemuzes nikam odjet na delsi dobu a uz jen ten fakt to zamatkovani zatim oddaluje. Krome toho se budu stehovat takze spise budoucnost..

2.- Zatim jeste neznam vsechna relevantni fakta tak nemohu podavat info.
Vim o tom jen to ze klasicke FS vyrabene podle navodu R.S jako zaklad pro dalsi vyrobu leku z konopi na lecbu uz nekteri prodejci Extractu v USA udajne nechteji hlavne z duvodu znacne ztraty uzitecnych latek. Vetsina jich to ale pry jeste zatim ignoruje, je to teprve na zacatku. Proste to od vyrobcu vubec nevemou .
Ted zacina mensi procento prodejcu vyrobku-leku z konopi pry vyzadovat od tech co to oficielne vyrabeji jiny druh extractu z konopi kde pri vyrobe nedochazi k takove devastaci ucinnych latek. Myslim ze FS vznikly jeste v dobe kdy ve statech bylo konopi zakazane tak to byl jediny dostupny zpusob jak se k leku dostat.
Proste tlak pacientu na kvalitu ,vyzkum a vyvoj v konopnym prumyslu se stale jeste v USA rozviji. Je to to same jako ze v USA nektere lekarny ( nebo je to zakon-nevim) co prodavaji konopi vyzaduji susinu pouze z organickeho pestovani a ostatni lekarny , nebo lekarny v jinych statech...nevim presne, tem chemky prodavat na lecbu nevadi.

Udajne tez zjistily ze uz i dekarboxylace v ruznych druhach plynovych a elektr. troub neni uplne to nejidealnejsi , nici urcite procento ucinnych latek , hlavne vsak terpeny a flavonoidy ktere jsou v leku velmi zadane a nepostradatelne , jelikoz termostat ve vetsine troubach ma vykyvy teplot cca 10-15 C coz neni pro tyto ucinne latky vubec dobre.
Proto uz vzniknul nejaky pristroj primo na dekarboxylaci konopi , ktery drzi teplotu udajne bez vykyvu , zatim je to jen maly pristroj na male mnozstvi susiny.
Myslim ze mu dali jmeno... NOVA.


3.- K BDS se vyjadrim uz opravdu naposledy, Uz jsem to tu psal nekolikrat ...
Poslal me seminka a nechtel abych to tady rizkoval a obchodoval s jeho genetikou. Po cca 2-3 mesicich me rekl at si s tim delam co chci ze te genetice dali uplne jiny oficielni nazev aby neztratil Strain a jejich dlouholeta prace hodnotu tim ze nejaky Madi to v EU rizkuje a prodava, coz je docela pochopitelne.
Ty klony BDS jsem tu nabizel dlouhych 14 dni protoze jsem od nej dostal dalsi seminka , kdyz nikdo neprojevil zajem tak jsem s nima nakonec preci jen odjel kolo.

Naposledy upravil Madical-Strains 20-08-2018 v 10:08 AM

Old Post 20-08-2018 v 09:10 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 252



Cannalope Haze OUT !!! Spatnej napad na Out.
Mozna sem ten klon sazel venku o mesic pozdejc ale zas byl pod lampou mesic a pul, takze nevim v cem je problem.

Zkusenost pro priste, CH pouze indoor.

Old Post 28-08-2018 v 18:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 253

Sak kvitne, kde je problem?

Old Post 28-08-2018 v 18:25 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 254

No vzhledem k tomu ze vse ostatni (krome skleniku) uz dozralo , tak mam trochu obavy ze uz se ty kvitka moc nestihnou prifouknout.
V noci uz bylo dokonce -8C i kdyz pak ve dne to vysplhalo zase ke 25C.

Old Post 28-08-2018 v 18:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 255

Sklenik -2ks Auto Cinderella Jack .

Uz by se podle seedbanky mely davno kosit ale trichomy jsou napul mlecne a napul jeste cire, takze u te jedne ze sjleniku co je moje tak cekam az se par trihomu zabarvi do jantarova.

Old Post 28-08-2018 v 19:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 256



Sklenik -2ks Auto Cinderella Jack .

Uz by se podle seedbanky mely davno kosit ale trichomy jsou napul mlecne a napul jeste cire, takze u te jedne ze skleniku co je moje tak cekam az se par trichomu zabarvi do jantarova.

Old Post 28-08-2018 v 19:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1273210 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív