Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dalsi me organicke pesty....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 177

Máme stejné klony od stejného matkare. Každou chvíli někdo dorazí s organickym pěstováním a vždy to je jen o tipování co je organika a co je "plagron, Ah nebo JIDB"
Muj názor je, že pokud uděláš dobrý pruplach a používáš kvalitní hnojiva, tak není možné poznat biobizz od JIDB.
Nejlepší hlášky jsou jak borec si dá sluka a řekne že cítí kamenitou půdu a přitom to je děláno v nft

Old Post 25-07-2018 v 21:19 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 178

jj souhlasim ..navic ja jsem ted nekde cetl,ze plagron neni 100% BIO ,nemaji na butelkach 100% Organic (Bio) ale jen 100% Natural..nedostali od nekoho certifikaci,tak ze zas asi takove Bio to nebude :-) Ja ted jedu poprve GH primo jen BioSevii ktera je sice na Hydro,ale leju to do pudy...
Podle tabulek je max 2ml/l ale ja jim davam k 1.8 EC a to je skoro 4ml/l a kytky v pohode..
Minuly kolo jsem jel Modrou radu od Plagronu a Predtim zelenou a rozdil jsem fakt nepoznal...navic muze tam byt mensi zkresleni,jelikoz ja dlouho curuju protoze hulim jen pres vap a to chce precizni usuzeni na curovani ,jelikoz ve vapu to pak poznas a je to mega rozdil...Pres vaporizer mam za 4 roky zkusenost,ze cim dele se to susi a curuje (ja treba i 4mesice) tim je to lepsi bomba

Old Post 26-07-2018 v 09:27 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 179

Vapik je paráda, já jedu brčka nebo pokud chci poznat nějaký rozdíl, tak dávám sklo.
Sušení dělá fakt velký rozdíl. Já mám ještě cannalope haze a chuťově to bylo nejlepší, tak po 5 měsících.

Old Post 26-07-2018 v 09:43 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 180



47.den 12/12 - 7.den Flush

Podzim zivota.

Stonky ale hlavne vetve jsou docela tenke takze se dost prohybaji pod "tihou" palicek.
Palicky jsou mensi nez bych si pral. Nezavisly pozorovatel ale tvrdi ze jich je mnohem vic nez obvykle na pocet kytek.

Blizi se pomalu finale.

Mozna byla vetsi chyba Cannalope Haze zastipovat , nez ubrani Grow-slozky.

Naposledy upravil Madical-Strains 27-07-2018 v 08:01 AM

Old Post 27-07-2018 v 07:51 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 181






47.den 12/12 - 7.den Flush-Detaily a velikost pald. Druha cast prispevku.

Jak jsem si jiz zminil kvety jsou mensi a je jich celkem hodne , snad tu velikost nahradi castecne to mnozstvi palicek.

Kvety jsou fakt brutalne lepive , tak lepive jsem zadnou odrudu nikdy nemel.
Pokud se foto zvetsi lze to pozorovat i na fotkach.

1. 2. a 3. foto jsou nejvetsi palicky. 4.a 5. foto uz standartni , tech je nejvice.
Pak nejmensi spodky.

Prvni cast prispevku je na predesle strance.

Naposledy upravil Madical-Strains 27-07-2018 v 08:29 AM

Old Post 27-07-2018 v 08:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 182

Moc pekne Madi, strelil by som ti aj kacko keby si mal nejaku karmu

edit - mas tam to kacko

Naposledy upravil Maxeaux 27-07-2018 v 09:54 AM

Old Post 27-07-2018 v 08:43 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 183

klidne mu K posli on to vidi,pekny,povedlo se,strihani bude asi pohodicka jak na to tak koukam.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 27-07-2018 v 09:48 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 184

Mě to připadá dost malé.Jsem zvědav na chuť

Old Post 27-07-2018 v 14:22 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 185

Je to male , mas uplnou pravdu.
Uz jsem na to nekolikrat upozornoval ve svych vlakech.

Pokud jedu ze semen tak mam palice jako prase, o tom neni pochyb, pokud jedu s klonu , to uz se stalo 2x , jednou to byly vlastni klony BDS a pak sehnane klony Cannalope Haze tak jsou ty palicky proste vzdycky mensi.

Proste u klonu mam vzdycky mensi paldy. Proto jsem se uz nekolikrat zminoval o vyhodach seminek a malem me tu nekteri za muj nazor ukamenovali .

Proto moje vlastni zkusenost je.. NENI NAD SEMENA !!!
Samozrejme tim v zadnem pripade nepopiram nektere vyhody klonu.

Old Post 27-07-2018 v 17:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 186

Hoj madi, jedu s klonů vlastně celý můj g.zivot a párkrát jsem vyzkoušel i semena a musím uznat že máš pravdu.
Ať si kamenujou koho chtějí, ale semena jsou na výnos lepší. Na podzim udělám report se semen, tak uvidíš sám.

Old Post 27-07-2018 v 21:36 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 187

Hosi semena nebo rezy tot otazka
Ja jsem udelal g/w i se vsemi el spotrebici jen na rizkach semena ale jsou dobra preci jenom dobre prirovnani telo nebo ruka samozrejme telo cele je lepsi
Seminka jsou podstatne drazzi nez rezy trvaji dele nez rez jsou ruznoroda phena vykyvy ve vynosu ale kdyz muzes udelat selekci dobre narostlich semen a vybrat nej semena pro pokochani neni nic lepsiho

Nenecham si vzit svuj klid....možna to znas a vis jak to mam hozeny...

Old Post 27-07-2018 v 21:44 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 188

Vsechno ma svoje a kazdemu vyhovuje neco jineho.
Je to jako se vsim.

Old Post 28-07-2018 v 07:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 189

jestli muzu i ja rict svoji praxi,tak to je tak ze vzdycky kdyz jsem objednal semena na in tak to bylo velke zklamani.myslim 3/3
dobrej matkar a klony,je pro me lepsi.

-tento vas poznatek o velikosti palicek semena/klony jsem vubec neregistroval.ale dava to smysl,ze seminko bude lepsi na vynos.jako logicky.mi to sedi.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 28-07-2018 v 20:29 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 190

Jak rikam, kazdymu vyhovuje neco jineho.

Naposledy upravil Madical-Strains 29-07-2018 v 18:00 PM

Old Post 28-07-2018 v 21:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 191


49 DEN = 7 TYDNU= DNES KOSA !!!

Od cvrtka vecer do dnesniho rana probehla tma.
Posledni fotka zivych kyticek z dnesniho rana.
Az otrimmuji listi vlozim foto k tipovacce.

Timto vyhlasuji tipovacku.

1.misto- 3 karmy
2.misto-2 karmy
3.misto-1 karma

Old Post 29-07-2018 v 09:06 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 192




Tak a je hotovo a uz susime .

Cas Trimmovani byl cca 4 h s pauzami na kafco a cigarko ,
Jsem moc rad ze odlisteni mam uz za sebou.

Bylo tam tak o polovinu mene listu nez sem zvykly s indic , takze nic hroznyho.

Takze , kdo chce , tipovacka muze zacit.
Jen pro upresneni , je to 8 ks kyticek.

Naposledy upravil Madical-Strains 29-07-2018 v 18:06 PM

Old Post 29-07-2018 v 13:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2138050 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív