Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 16x Indigo Berry Kush, LED
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Pohodička 16x Indigo Berry Kush, LED Příspěvek č. 1

Zdarec komunito. Chtěl bych se tu s vámi podělit o svůj trochu zpackanej počin, který se blíží ke konci.

Prostor: homebox 120
Světlo: led 500w
Posádka: 16x Indigo Berry Kush

Já sem Grůt

Old Post 26-04-2019 v 07:55 AM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 2

Fotky z růstu nemám, nic zvláštního. Drip, kokos, záštip na každé kytce. Hnojky jungle. V růstu svíceno 200w, klony 100w.po 10 dnech přepnuto na květ , 380w.

Já sem Grůt

Old Post 26-04-2019 v 08:02 AM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

... Příspěvek č. 3




Něco z květu,cca 8. den
Indigo se po záštipu krásně větví, ale i tak se mi podařilo při ohýbání zlomit dvě větve, které šly do háje :/

Já sem Grůt

Naposledy upravil Groot 26-04-2019 v 23:14 PM

Old Post 26-04-2019 v 22:28 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 4

Caves, mas velmi pekne. Mozes dat nejake info o LED?

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 27-04-2019 v 13:48 PM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 5

No koupil sem ho z druhé ruky od známeho, koupil si novějši vymazlenej model, tohle byl prý náký prototyp. Max výkon 540W šest takových těch desek, vypadaj jak ty od ledideal,ale sou jiné. Prý se s tím dá udělat 2G/W, ale to se mi moc nezdá,zatím to ale svítí a jede slušně.

edit: jo a ještě se tam zapínaj náký červený ledky v květu,nějak sem to ladil a proto sem si asi dosral ty hodiny.

Já sem Grůt

Naposledy upravil Groot 28-04-2019 v 22:09 PM

Old Post 28-04-2019 v 21:52 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 6




No a tady se to posralo. Kolem 10. květu sem nák jebal s hodinama a zvýšil vykon na 430w a po cca týdnu sem si všiml,že se svítí nonstop!

Kytkám lehly listy,objevily se fleky a celé se zasekly. Bohužel sem si toho všiml dost pozdě a normálně pak přepl.

Stalo se vám to někomu? Jak to co nejrychleji zase přepnout zpátky aby to normalně kvetlo?

foto cca 20.den květu, no je to zajeblé :/

Já sem Grůt

Old Post 28-04-2019 v 21:59 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 7

Krom toho, že se jim nebudou líbit ty zmatky s fotoperiodou, tak vypadaj, že jsou dost spálený.
Koukni na spodní listy zda jsou zdravý a pokud ano, tak ty ledky rychle zvedni.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 29-04-2019 v 09:26 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 8

Kludne sem daj fotku toho svetla ked o nom vies len ze si ho kupil z druhej ruky
Zapnutim pridavnych led hodiny nedojebes Ale ked sa jebes v hodinach tak to mozne je

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 29-04-2019 v 13:35 PM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 9

Zdar bejku , prosimtě zkus trochu rozepsat ten drip jak máš vychytanej 🤣 mám v plánu to teď nějak automatizovat a potřeboval bych trošku představu , také budu rád za info o čerpadle hadicich atd ,tak zkus mi to trochu přiblížit ,dikec

Old Post 29-04-2019 v 14:52 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 10

Časlove : no bodejď by nebyly,když se víc jak týden "opalovaly" NONSTOP , na předchozí fotce sou v úplně super stavu. Ale ted už s tím nic nenadělám

akaisan : no právě sem to nějak dojebal, když sem asi nastavoval druhej časovač na ty přidavné ledky

mJaro : žádný psycho, dvě jehly do každého květináče, rozvod je vidět na fotce, jeden ventil a obyč kalfas vedle boxu. čerpadlo hailea 4500 myslim a obyč oběhove čerpadlo, zalévačka 3X denně v květu.

Já sem Grůt

Old Post 29-04-2019 v 20:35 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 11



Tak čas poskočil o 3 týdny kupředu.Byl sem na montáži, takže známej jen jednou za 6 dní zkontroloval vodu. Vypadá, že fotoperioda se vcelku dobře vrátila k normálu,ale zpomaleni o ten týden tam určitě je a sem tam divnej list z palice.

foto ňákej 41. den květu

Já sem Grůt

Old Post 02-05-2019 v 22:15 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 12

Já jsem Brůt ! Máš super nick

Krom toho, že jsou trochu přehnojený (byly) a nejspíš si měl trochu problém s PH tak to vypadá furt dobře Bude tam hezký výsledek si myslím. Kdyby jsi někdy řešil čištěný systému zevnitř doporučuji Peroxid nebo velmi dobře funguje Ata Clean, rozbije veškerou sůl, ale radši až když tam nebudou kytky

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 04-05-2019 v 21:03 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 13



Díky! Trochu tématický

Přehnojené nebylo,to po tom týdnu a něco NONSTOP světla se připálili a je jasné,že i příjem nebo zpracování živin byl problém bez nočního cyklu. No zatím se to drží. Díky za Káčka

45.den květ

Já sem Grůt

Old Post 05-05-2019 v 21:03 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 14




Tak zas nakej up.zatim vse bez problemu.

Jinak k tomu cisteni zavlahy se mi osvedcil obycejny ocet, nalozit pres noc s vodou a druhy den soli nikde

Já sem Grůt

Old Post 09-05-2019 v 20:48 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 15

zdar vypada to přísně xD na koli vychazi takova ledka ??

Old Post 09-05-2019 v 23:26 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 16

čéče ňákou dvacku,ale použité. Jinak sem zapomněl napsat,že od 14. dne květu to jede na 440W

Já sem Grůt

Old Post 10-05-2019 v 14:39 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4682760 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív