Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skleník 2018 Early Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Obecné Skleník 2018 Early Skunk Příspěvek č. 1


Ahoj všem. Po dlouhe době zkouším zase venek, tentokrát spis skleník. Jedna se o 3x Early Skunk, Feminizovaná,
Genetika: Skunk #1 X Early Pearl. Zbytek osazenstva chilli, rajčata a okurky.

Old Post 18-05-2018 v 16:08 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 2





Zde ještě přidávám 4 fotky. Někde jsem četl, že se řešilo zda když kytka začne na jaře předčasně kvést zkrz nedostatek světla, tak jestli se pak přepne do růstu. Odpověď je ANO. Foto 3 a 4 kytka sázena v březnu a v dubnu začala kvést a to už měla opravdu palice, teď krásně roste i když zvláštně.

Old Post 18-05-2018 v 16:18 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuckon01
Stálý Člen

Karma uživatele kuckon01 - 81% PěstitelskáKarma uživatele kuckon01 - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 3


Riadny mutant mal si ale mysliet na to ze v skleniku su podmienky na rast viac nez dobre aby ti to neprerastlo .... v sklediku sa viac oplati sadit do vedra. Ja som musel asi 1/2 kytky ostrihat aby sa mi vosla do 2 metroveho sklenika ....foto z 15.6 kytka mala uz asi meter do vysky a to som ju brzdil strihal ohybal ako to slo

Old Post 21-05-2018 v 22:12 PM
kuckon01 je offline   Profil uživatele kuckon01   Find more posts by kuckon01   Foto galerie člena kuckon01   Click here to Send kuckon01 a Private Message   Add kuckon01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 4




Ahoj tak přidávám zas nějaké ty fotky. Bohužel ze tří kytek mám jen dvě. Něco mi totálně okousalo stonek co byl v hlíně. I druhá kytka byla napadena ale naštěstí jsem toho všiml. Vypadá to na nějakého červa pravděpodobně se jedná o Drátovce z brouka Kovaříka... Opravdu jsem neslyšel ze by takhle šli po jiných rostlinách nez jsou brambory a mrkve protože paprik a rajčat se ani nedotkli.
Foto: 1. Stonek kytky která to nedala pomalu uvadala i kdyz jsem ji svazal aby držela. Byla téměř překousana
Foto: 2. Stonek u druhé kytky která byla také napadena
Foto: 3. Myslím si ze zato může tento červ našel jsem je i u ředkviček.
kuckon01 :to vypadá zajímavě. Mas pravdu rostou hodně rychle a chyba byla ze jsou na středu takže ohýbání me asi nemine. Psal si z 15.6 mas tedy nějaký foto jak to vypadalo na podzim?

Naposledy upravil Tr&NLL 31-05-2018 v 13:36 PM

Old Post 31-05-2018 v 13:21 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 5




A foto rostlin

Old Post 31-05-2018 v 13:29 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

Mohl si jim dát rozestup alespoň 70 cm,aby měly holky prostor Jinak jsem na to zvědav,měly jsme venku Early Skunk minulý rok,taky ve skleníku a to od Sensi seeds a ten teda moc Early nebyl Známý to musel vyhodit,všechno plesnivý a nedokvetlý ale snad to nebude i tvůj případ

Old Post 31-05-2018 v 14:31 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 7

Pravda mohl jsem to dát dál ale stejně to budu muset nějak ohýbat protože obávám se aby se to tam vůbec vešlo Semena jsou od Natural Seeds.

Old Post 31-05-2018 v 16:59 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 8






Zdravíčko všem, tak přidávám nějaké ty fotky. Kytka vlevo ma už 130cm ta vpravo 110cm. Tak jen doufám že se to tam na výšku vejde :-D

Old Post 06-06-2018 v 15:01 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 9






Tak zas po nějaký chvilce přidávám foto. Jednu kytku uz jsem zaštipoval a vypadá to že budu muset kytky brzo ohýbat.

Old Post 12-06-2018 v 18:55 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 10





Ahoj lidičky, posílám opět nějaký to foto Earlu. Pomalu jsem začal ohýbat ale bohužel jsem zjistil že jedna kytka měla plíseň na stonku takovou tu hnědou prašnou jak bejva v palicich. Pravděpodobně jsem špatně odstranil ty paličky když z jara začala kvést. Tak jsem to nozem oškrabal, použil jsem postřik proti plísní Bioton a potřel balzámem tak doufám ze to pomůže byla by to škoda...

Old Post 18-06-2018 v 19:40 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 11




Ahoj, pomalu a jistě tahám kytky dolů. Nezbývalo málo a už by lezla střešním oknem ven :-D teď ještě vymyslet jak stou druhou. Ale vypadá to ze už tak rychle nerostou, tak snad to tak zůstane :-D

Old Post 28-06-2018 v 13:25 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 12

Ti červíci jsou z motýla (Tuta absoluta) takhle přesně ničí kořen, a na zelenině plody.
Jak skončíš grow tak všechny kořeny vytahej a hned spal, jinak nakladou vejce a přežijí zimu.

Old Post 28-06-2018 v 13:47 PM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 13






Zdravíčko tak zase nejakej ten up. Je to čím dál větší a ja už nevím co stim . Další sezónu musím najit neco menšího nebo nevim.. Jinak pořídil jsem si ještě od Natural Seeds - Fruit Cheese Auto. Nikdy jsem automaty neměl tak uvidíme co to bude.

Old Post 16-07-2018 v 08:15 AM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 14

No máš krásnou džungly 😁 chtěl bych mít takovej "problém"nezbyde ti nic jiného než to vázat od vršků dolu,jsem amatér,ale před cca 9ti lety jsem jen tak zasadil a měl jsem giganta a šišky co se dotýkali plexi tak plesnivěli,ale to ty určitě znáš 😝

🌈

Old Post 16-07-2018 v 08:35 AM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 15

Diky všem za K+
No ve skleníku jedu poprvé, vždycky jsem to mel bud v keřich nebo kukuřici a nikdy jsem neměl takove obludy co mam teď
Snažím se to tahat dolů a plísně se obávám protože větví má hodně a asi všechno nedokážu dat od plexiskla . Zatím teda nekvete každopádně uz by mohla at to mam za sebou .
Chci se zeptat na ty automaty jakej je cca výnos z jedne kytky? Ne ze bych si myslel že toho budu mit malo ale zajima me to.

Old Post 16-07-2018 v 09:51 AM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 16

zdravicko , mas to paradne , ale asi ti vylezu az vonku .. klasicke semena mozes v pohode posadit do sklenika ovela neskor .. az v 6. mesiaci (potom nenarastu 4 metre ale iba 3,5 ), alebo dve mozno az tri kola automatov .. nech sa dari priatelia
ps: poznate Polyversum ?

i see you bejbe

Old Post 16-07-2018 v 10:00 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2019 - Skleník 2019 - 27 odpovědí
10-05-2016 - Skleník 2016 - 7 odpovědí
16-09-2013 - Skleník 2013 a out - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0440430 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív