Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Moje prvotina WW XXL + AK47
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
WalliR
Nový Člen

Karma uživatele WalliR - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 23  

Moje prvotina WW XXL + AK47 Příspěvek č. 1


Ahoj přátelé,
snad jsem téma nezaložil ve špatné sekci. Jsem totiž začátečníkem nejen v pěstu, ale i na tomto fóru, které jsem se snažil předtím co nejvíce nastudovat apod., abych tu udělal snad co nejméně ostudy . Samozřejmě budu rád za jakékoliv rady/tipy apod.
Pěstování bude probíhat na terásce v 9ks White Widow XXL (Dinafem) a 6ks AK47 (Natural Seeds) , oboje fem. automaty.
Substrát pro pokojovky se špetkou guana + 30% perlitu.
Hnojení nechci, kor v mých začátcích a dle názorů zde, že automaty hnojení extra naspasí, nijak zvlášť přehánět. Pořízen tedy Trypack Outdoor do Biobizzu.
Vdova se dala naklíčit 29.3.2019 a zatím se sluní doma na parapetu. U AK47 netrpělivě čekám na dodání a půjde hned na klíčení. Cca po půlce května plánuju první zlo a to přesazení do větších květníků - dle diskuzí 15l stačí na auto? a ven s nima ať se větraj.

Zatím v krušných začátcích a s vírou v
lepší zítřky

Naposledy upravil WalliR 16-04-2019 v 09:57 AM

Old Post 16-04-2019 v 09:18 AM
WalliR je offline   Profil uživatele WalliR   Find more posts by WalliR   Foto galerie člena WalliR   Click here to Send WalliR a Private Message   Add WalliR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WalliR
Nový Člen

Karma uživatele WalliR - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 2


+ aktuální stav nejhezčí rostlinky

Zatím v krušných začátcích a s vírou v
lepší zítřky

Old Post 16-04-2019 v 09:27 AM
WalliR je offline   Profil uživatele WalliR   Find more posts by WalliR   Foto galerie člena WalliR   Click here to Send WalliR a Private Message   Add WalliR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Králhrášek
Stálý Člen

Karma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 3

Myslim si ze si ty autokvety posral :/ moc brzo na outdoor :p ja davam tak v pulce kvetna klicit semena...

Old Post 16-04-2019 v 21:44 PM
Králhrášek je offline   Profil uživatele Králhrášek   Find more posts by Králhrášek   Foto galerie člena Králhrášek   Click here to Send Králhrášek a Private Message   Add Králhrášek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Králhrášek
Stálý Člen

Karma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 4

Budu letos taky pestovat white windou XXL auto od dinafem

Old Post 16-04-2019 v 21:46 PM
Králhrášek je offline   Profil uživatele Králhrášek   Find more posts by Králhrášek   Foto galerie člena Králhrášek   Click here to Send Králhrášek a Private Message   Add Králhrášek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 5

Čus, automaty bych nepřesazoval. Jsou hodně háklivé na stres a přesazení je na pár dní zastaví, což je u automatu hodně.

Klidně bych sázel do 0,5L kelimku od piva(musí byt tma na kořeny) a prořízl bych dno a to dal celý do dalšího kelimku v kterým by byla jen dirka takže na jednu rostlinu použiješ dva kelímky.

Tím pádem až přijde na přesazení tak bych sundal spodní kelímek a prdnul to v tom prvním kelímku do hlíny, nějak šikovně
Možná to pujde vymyslet nějak lépe jednodušeji , účiněji... to jsem to tak jen hodil napad z hlavy .. třeba najdeš lepší řešení do budoucna

Já osobně tohle nikdy nezkoušel vždycky jsem sázel rovnou do největšího květináče co jsem měl, když jsem pěstoval automaty.

Jinak hodně štěstí a Vítám Tě na groweru


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 16-04-2019 v 21:57 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WalliR
Nový Člen

Karma uživatele WalliR - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 6

Ahoj ahoj ....
Králhrášek : Já doufám, že to není nějak extra brzo, i podle místních vláken mi přišlo, že by to mohlo být ok. Proč myslíš, že je to brzo? Počítám s tím že pak ven alespoň půjde schopná kytka.

S tím přesazováním vím, že to je průser no .... Tu AK47 určitě plánuju odjet v kelímkách. Podle mě, když to pak budu přehazovat do květináče a ten kelímek po dýlce rozstřihnu tak, abych s tím nějak extra nemanipuloval, tak by to mělo proběhnout v pohodě .... přinejhorším přijde poučení do časů budoucích

Zatím v krušných začátcích a s vírou v
lepší zítřky

Old Post 17-04-2019 v 06:44 AM
WalliR je offline   Profil uživatele WalliR   Find more posts by WalliR   Foto galerie člena WalliR   Click here to Send WalliR a Private Message   Add WalliR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 7

Ahoj, už jsem psal do několika vláken a plně souhlasím s Linkotem. Je prostě brzo na výsadbu. Venku jsou noční mrazy a za oknem máš prd světla. Každý rok se tady směju všem nedočkavcům.. Takhle ti z toho nic moc velkýho nevyroste. Co se týče toho přesazování, tak mírné předpěstování v menším květníku neuškodí, ale musí se brzy přesadit. Chce to ale více opatrnosti, protože jak ten kořenový bal ještě není prorostlý, tak se má tendenci rozpadat a jakmile se rozpadne, tak zaseknutí je na světě. Já to dělám tak, že si nechám pod lampou rozjet týden v malých, kytky mají tak 2 patra a jdu s nima hned do skleníku kde je den nebo 2 nechám aklimatizovat a šup do velkýho. Dříve jsem také sadil rovnou do velkého a rozdíl jsem zatím nezaznamenal. Spíše bych řekl, že je lepší tento můj nový postup, protože od té doby mi vyrostou vždy keře, ale to může být i genetikou.
I tak přeji hodně štěstí a ať to roste ;-)

Thomas V.

Old Post 17-04-2019 v 09:03 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WalliR
Nový Člen

Karma uživatele WalliR - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Ahoj, už jsem psal do několika vláken a plně souhlasím s Linkotem. Je prostě brzo na výsadbu. Venku jsou noční mrazy a za oknem máš prd světla. Každý rok se tady směju všem nedočkavcům.. Takhle ti z toho nic moc velkýho nevyroste. Co se týče toho přesazování, tak mírné předpěstování v menším květníku neuškodí, ale musí se brzy přesadit. Chce to ale více opatrnosti, protože jak ten kořenový bal ještě není prorostlý, tak se má tendenci rozpadat a jakmile se rozpadne, tak zaseknutí je na světě. Já to dělám tak, že si nechám pod lampou rozjet týden v malých, kytky mají tak 2 patra a jdu s nima hned do skleníku kde je den nebo 2 nechám aklimatizovat a šup do velkýho. Dříve jsem také sadil rovnou do velkého a rozdíl jsem zatím nezaznamenal. Spíše bych řekl, že je lepší tento můj nový postup, protože od té doby mi vyrostou vždy keře, ale to může být i genetikou.
I tak přeji hodně štěstí a ať to roste ;-)

Váchy 55: Hmm, tak jsem pro příště zase moudřejší s tím časem .... Snažím se tomu po večerech přisvicovat CFL 200W, tak snad to bude mít aspoň nějakej efekt ... S tím přesazováním jsem četl, že je to zlo u automatek, nicméně to už jsem to měl v květináčích .... takže to AK zkusím udělat tak jak říkáte v těch kelímkách

Zatím v krušných začátcích a s vírou v
lepší zítřky

Old Post 17-04-2019 v 10:44 AM
WalliR je offline   Profil uživatele WalliR   Find more posts by WalliR   Foto galerie člena WalliR   Click here to Send WalliR a Private Message   Add WalliR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WalliR
Nový Člen

Karma uživatele WalliR - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 9




Tak po lehké depresi, kterou jsem dostal ohledně brzkého zasazení, jsem se rozhodl, že přesadím o svátkách. Nakonec přesazeno do 10l květníků ... jel jsem kvůli nim z našeho vidlákova 40km, takže po zjištění, že větší nemají jsem to přesadil do nich. Osobně bych řekl, že se kytkám celkem daří, tak doufám, že mě tu někdo nepřistihne u dalšího omylu Přesazeno do substrátu na muškáty + perlit. Nyní Bio Grow od Biobizzu dle tabulky. Už aby se dalo vyndat ven na terasu, společně s dalším kvítím se mi to přestává vejít na parapety

Zatím v krušných začátcích a s vírou v
lepší zítřky

Old Post 23-04-2019 v 12:58 PM
WalliR je offline   Profil uživatele WalliR   Find more posts by WalliR   Foto galerie člena WalliR   Click here to Send WalliR a Private Message   Add WalliR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 10

Ahoj. Zatím to vypadá fajn, jen s tím hnojením bych počkal. Skoro každý substrát, který koupíš v obchodě (píšeš, že si použil obyč substrát pro pokojovky) má v sobě nějaké živiny, se kterými si rostlina na nějaký čas (většinou týdny) vystačí, Grow bych tedy ještě rozhodně nedával, ani v malém množství.
Já třeba začínám hnojit, až když si o to rostlina sama řekne a začnou se mírně projevovat první známky deficitů (většinou se jako první projeví nedostatek dusíku- světlají listy). Což nikdy není dříve, než cca ve 4 týdnu růstu. Záleží na strainu a na dalších podmínkách. Dle mého- méně je někdy více a u hnojiv to platí dvojnásob.
Úplně bez hnojiv to taky jde...Ať to roste!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 23-04-2019 v 13:29 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WalliR
Nový Člen

Karma uživatele WalliR - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od trisuli
Ahoj. Zatím to vypadá fajn, jen s tím hnojením bych počkal. Skoro každý substrát, který koupíš v obchodě (píšeš, že si použil obyč substrát pro pokojovky) má v sobě nějaké živiny, se kterými si rostlina na nějaký čas (většinou týdny) vystačí, Grow bych tedy ještě rozhodně nedával, ani v malém množství.
Já třeba začínám hnojit, až když si o to rostlina sama řekne a začnou se mírně projevovat první známky deficitů (většinou se jako první projeví nedostatek dusíku- světlají listy). Což nikdy není dříve, než cca ve 4 týdnu růstu. Záleží na strainu a na dalších podmínkách. Dle mého- méně je někdy více a u hnojiv to platí dvojnásob.
Úplně bez hnojiv to taky jde...Ať to roste!

Ahoj, díky za radu. Mám z toho trochu strach, takže jsem tomu dal spíš menší množství a 2 kola. Takže OK není problém počkat. Původně sazeno do substrátu pro pokojovky, teďka i s balem (díky bohu se ani jeden nerozpadl) do substrátu pro muškáty. OK, počkám dle Tvé rady. Díky moc

Zatím v krušných začátcích a s vírou v
lepší zítřky

Old Post 23-04-2019 v 13:38 PM
WalliR je offline   Profil uživatele WalliR   Find more posts by WalliR   Foto galerie člena WalliR   Click here to Send WalliR a Private Message   Add WalliR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 12

Kdyžtak se podívej na balení toho substrátu, co vše to obsahuje. Takhle malé rostlinky moc živin nepotřebují a zároveň jsou velice náchylné na přehnojení. Takže když hnojit, tak počkat až spotřebují živiny ze substrátu

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 23-04-2019 v 13:43 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WalliR
Nový Člen

Karma uživatele WalliR - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 13


Tak zase po týdnu alespoň fotka. Stejně je to hezká kytka kurňa Zatím teda opět nehnojeno a čekáme. Zdá se, že přesazení jim nijak extra neuškodilo

Zatím v krušných začátcích a s vírou v
lepší zítřky

Old Post 29-04-2019 v 10:54 AM
WalliR je offline   Profil uživatele WalliR   Find more posts by WalliR   Foto galerie člena WalliR   Click here to Send WalliR a Private Message   Add WalliR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 14

Zdar máš to pěkny škoda že venku není lepší počasí budu sledovat jak ti to valí . S tím přesazováním je nutny dát bacha aby člověk moc nedotrhal kořeny zvlášť u automatu to platí dvojnásob.

Street Smoker

Old Post 01-05-2019 v 22:59 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WalliR
Nový Člen

Karma uživatele WalliR - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od sadař22
Zdar máš to pěkny škoda že venku není lepší počasí budu sledovat jak ti to valí . S tím přesazováním je nutny dát bacha aby člověk moc nedotrhal kořeny zvlášť u automatu to platí dvojnásob.

Díky moc .... hele přesazování nakonec super ... jedno ťuknutý a vypadlo mi to komplet s balem. Vypadlo akorát pár smítek hlíny, takže to holky zvládly parádně. Evidentně žádnej zásek taky nepřišel a daří se jim. S tím počasím to je na houby, už bych to potřeboval vyhodit ven, ale vydržím no.

Zatím v krušných začátcích a s vírou v
lepší zítřky

Old Post 02-05-2019 v 07:01 AM
WalliR je offline   Profil uživatele WalliR   Find more posts by WalliR   Foto galerie člena WalliR   Click here to Send WalliR a Private Message   Add WalliR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WalliR
Nový Člen

Karma uživatele WalliR - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 16



Rosteme jak z vody

Zatím v krušných začátcích a s vírou v
lepší zítřky

Old Post 10-05-2019 v 07:52 AM
WalliR je offline   Profil uživatele WalliR   Find more posts by WalliR   Foto galerie člena WalliR   Click here to Send WalliR a Private Message   Add WalliR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2627210 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív