Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Automaty 2019
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Obecné Automaty 2019 Příspěvek č. 1





Zdravím,
Chtěl bych se tu podělit o letošní počin v podobě automatů. Nakouoeno bylo 3 AutoMazar, 3 AutoBrooklynSunrise a 3 xMagnum. Ohledem nechtěné selekci v podobě spálení 4 kytek ve skleníčku a jedné darované mi nakonec zbyly jen 4 holky, ale bohužel při záchraně se mi pomichaly z ohledem k minulému roku bych řekl ze první dvě jsou Mazaři(cca 70 cm) a druhé dvě neznáme cca 90 cm. Zapomněl jsem dodat že holky už jsou cca 14 dní v květu.

Naposledy upravil Zahradnik10 21-07-2019 v 18:44 PM

Old Post 21-07-2019 v 18:29 PM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 2



Jelikož jsem nevěděl jak to z holkama ze začátku dopadne tak jsem dokoupil BigDevil XL (sweetseeds) a dvě zasadil připojím foto zhruba po 10 dnech od vložení do vaty, bohužel to nevím přesně nepočítal jsem, že to sem budu vkládat tak jsem to nějak neřešil.

Old Post 22-07-2019 v 08:14 AM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 3

Dále jsem si neuvědomil ze jsem nic neřekl v čem to jedu 🤣
Substrát :
Rašelina + zemina na jahody + semena jsem sázel do sadbovaciho substrátu
Hnojiva:
Bio-grow +Fishmix

Old Post 22-07-2019 v 08:18 AM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 4

Ahoj vypadaji super ,už ti ti kvete? ty prni fotky .Kolik jsi použil substratu na kytku daval jsi do jiffy a pak do hliny nebo jaky sadbovaci substrat ?

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 22-07-2019 v 10:00 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 5

Ahoj,
Děkuji po těch problémech na začátku se divím jake jsou 🙂.
Jak jsem psal plus mínus 14 dní na květu bohužel nevím přesně 🙂 kytky jsem dával do menších květináčů do toho vysadboveho substrátu (obyč. Bauhaus) až trochu povyrostli tak jsem je dával do těch větších (22L).

Old Post 22-07-2019 v 10:11 AM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 6






Tak týden utekl jako voda a jsem tady s dalším příspěvkem, 4 holky krásně kvetou, mazarky jsou o trochu později a druhé dvě se už pěkně nafukují.
1.foto-celek
2 a 3.foto asi mazarky
4 a 5. foto druhé dvě

Old Post 29-07-2019 v 15:35 PM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 7



Dále bych rád přidal fotky Bigdevilu řekl bych ze jsou tak v polovině růstu.

Old Post 29-07-2019 v 15:42 PM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Willda
Stálý Člen

Karma uživatele Willda - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 8

Ahoj, jak to pokračuje? Zajímají mě hlavně ty big devily, chtěl bych je zkusit příští rok.

Old Post 28-08-2019 v 16:36 PM
Willda je offline   Profil uživatele Willda   Find more posts by Willda   Foto galerie člena Willda   Click here to Send Willda a Private Message   Add Willda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 9

Omlouvám se za neaktivitu 😂 za mě big devil totální propadák ani jsem to nezklizel 🤣🤣 ale třeba jsem jen dostal špatné semena nevím 🙂 rozhodně můžu doporučit Mazara za me Top automat jel jsem ho dva roky po sobě a oba se zadařil krásné palice i dobrý výnos

Old Post 22-11-2019 v 08:00 AM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 10

Zahradníku, a co takhle smoke report na Automazar? Já ho mám 3 dny vyklíčený a moc mě zajímá, co si o něm lidi tady myslí.

Nečti moc mezi řádky, většinou je tam prázdné místo...

Old Post 12-02-2020 v 07:56 AM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Králhrášek
Stálý Člen

Karma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 11

Už vykliceny to bude dobrý shit

Old Post 12-02-2020 v 09:55 AM
Králhrášek je offline   Profil uživatele Králhrášek   Find more posts by Králhrášek   Foto galerie člena Králhrášek   Click here to Send Králhrášek a Private Message   Add Králhrášek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 12

Mno, prý se to s fotoperiodou Mazarem nedá srovnat ani náhodou. Hlavně ta vůně je o dost slabší, ale tak už to u automatů bývá.

Nečti moc mezi řádky, většinou je tam prázdné místo...

Old Post 12-02-2020 v 10:11 AM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od kloky
Mno, prý se to s fotoperiodou Mazarem nedá srovnat ani náhodou. Hlavně ta vůně je o dost slabší, ale tak už to u automatů bývá.


Hrasek to asi myslel tak, zes vysel prilis brzy
Venku pochmurno, zadne slunko, nebo na ne budes svitit?

Květinář

Old Post 12-02-2020 v 10:42 AM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 14

Ja venku nepěstuji, naposledy když jsem to zkusil, tak mi to okousaly kury.

Nečti moc mezi řádky, většinou je tam prázdné místo...

Old Post 12-02-2020 v 10:50 AM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 15

Ach tak, v tom ptipade ano
Kua kury se daj vyuzit k lepsim zpusobum, treba oplotit kytky a kurince hazet pod ne

Květinář

Old Post 12-02-2020 v 11:09 AM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueRhino
Nový Člen

Karma uživatele BlueRhino - 81% PěstitelskáKarma uživatele BlueRhino - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od kloky
Zahradníku, a co takhle smoke report na Automazar? Já ho mám 3 dny vyklíčený a moc mě zajímá, co si o něm lidi tady myslí.


Zkoušel jsem ho loni, je to parádní model. Měl jsem ho v kokosu na terase a byl to jeden a půl metr vysoký keř. obrovský prorostlý palice :-D parádní model. Letos jsem koupil Auto Ultimate, tak snad to bude podobná paráda. Jinak jsem ho sázel na konci dubna abych stihl květnové slunné dny a začátek července jsem ho sekl. Další kytku jsem sázel v červnu ale srpen už nestál za nic takže to byla taková "řidkóza". Pod lampou bych volil spíš normálního mazara..

Old Post 15-02-2020 v 20:06 PM
BlueRhino je offline   Profil uživatele BlueRhino   Find more posts by BlueRhino   Foto galerie člena BlueRhino   Click here to Send BlueRhino a Private Message   Add BlueRhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2020 - Auto balkónek 2019 - 12 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
29-08-2019 - Fast out 2019 - 72 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6653060 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív