Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Tak jsem to vytvořil! Na hovno?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
TOZ303
Nový Člen

Karma uživatele TOZ303 - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 17

Ja som to v takejto skrini riesil regulatorom, lebo tam vznikal velky podtlak. Mozno to u tohto typu nefunguje..

Old Post 28-03-2018 v 08:53 AM
TOZ303 je offline   Profil uživatele TOZ303   Find more posts by TOZ303   Foto galerie člena TOZ303   Click here to Send TOZ303 a Private Message   Add TOZ303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem to vytvořil! Na hovno? Příspěvek č. 18


Teď jdem na sluníčko,předřadník atd.

Rozhdl jsem se pořídit:
Sunmaster 400HPS Dual spectrum (Chyba nejspíš,o tom pozdějí)
Předřadník Elt Arce 400W
Na spouštění lampy stykačem jsem se vysral a koupil,snad dostačující Lumii spínačky,pro velkou indukční zátež. ?
Stínítko jsem dostal s ventíkem,netuším,co je zač,asi hobby :D
Ofuk jsem koupil stojací větrák z Planea s regulací.
Teploměr a vlhkoměr a to je,co se elektroniky týče asi vše,nebo vše na co jsem si vzpomněl. Zvlhčovačku jsem zatím neřešil,snad to zvladném bez ní :D

Veškerou kabeláž jsem nastěhoval,do tě kovové skříňky,kterou jsem šefnul taky v práci. (bez prdele) :D :D

Old Post 28-03-2018 v 08:55 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Cheerio
Tak za prvé, Primaklima hučí snad nejvíc co jsem kdy slyšel, prostě shit a přitom výrobce uvádí přesnej opak!

A za druhé, regulátor napětí tady nefunguje! Musí mít plný výkon ze zdroje.
Taky se mi zdá,že to řve,jak zmrd

Old Post 28-03-2018 v 08:57 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem to vytvořil! Na hovno? Příspěvek č. 20


A teď přichází to zklamání,kterého jsem popravdě obával celou dobu :(

Včera proběhla zkušební jizda všeho,s tím,že jsem nechal lampu 60 cm na teploměrem a zapnul ventík i ofuk. Po hodině a půl se teplota ustálila na nežádoucích 36 stupních a byl jsem zase na začátku..

Takže teď se Vás zkušenějších chci zeptat na pár otázek:
Myslíte,že to je spíš na dvěstěpádlo,nebo to čtyřkilo něčím uchladím,bez mega investic?
To,že budu muset rozjebat ten mystery box a dát ventík na plno je mi jasný,ale jestli to bude stačit. :(
Nebo třeba přidělat pár děr na přítah?
Za jakoukoli smysluplnou radu budu vděčnej. Díky

Old Post 28-03-2018 v 09:03 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chpmn
Nový Člen

Karma uživatele chpmn - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 21

Ahoj, taky se chystám stavět skříň, takže určitě budu sledovat. Jinak k tématu, co zkusit již zmiňovaný cooltube, myslím že je to jedno z těch levnějších stínítek. Ať se daří.

Old Post 28-03-2018 v 09:10 AM
chpmn je offline   Profil uživatele chpmn   Find more posts by chpmn   Foto galerie člena chpmn   Click here to Send chpmn a Private Message   Add chpmn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TOZ303
Nový Člen

Karma uživatele TOZ303 - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 22

Cooltube a chladnejsia miestnost. Odtah vyviest von.

Old Post 28-03-2018 v 09:11 AM
TOZ303 je offline   Profil uživatele TOZ303   Find more posts by TOZ303   Foto galerie člena TOZ303   Click here to Send TOZ303 a Private Message   Add TOZ303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 23

O kolik to Cooltube stáhne? 5 stupnu alepson?

Old Post 28-03-2018 v 09:14 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 24

Ahoj, jedu 600w v prostoru 120x120x200 stínidlo Cooltube .. a odtah TT125 280m3/h a za světla nonstop otevřené okno .. teploty držím 26 - 30 stupnu
Na začátku jsem měl hobby a teploty také 34-36 stupnu .. až tam dáš rostliny ono se to ještě bude hýbat .. jelikož ony si to klima trošku poupraví
Cooltube používám, nemám ho rád bylo to pro mě rychlé řešení .. později budu kupovat a wing avanger a po mích zkušenostech radši připlatím lepší odtah a stínidlo, než cooltube

Ale v tvém případě bych to řešil tim cooltubem, stojí kolem 900 - 1300, odtah máš v pořádku, ale jelikož máš malou hloubku skříně asi bych fakt sáhl po cooltubu i když ho většina lidí neuznává

Přeji hodně štěstí


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 28-03-2018 v 09:16 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od TOZ303
Cooltube a chladnejsia miestnost. Odtah vyviest von.
V místnosti spím,jak už jsem říkal,takže to tam mužu stahnout tak na 19 max. a odtah vem není možný. :/

Old Post 28-03-2018 v 09:16 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 26

S cooltubem snížíš teplotu o 3 - 6 stupnu, nezapomen že jiné teploty tam budou bez rostlin, s 20cm rostlinama a 50cm rostlinama .. pořid si na každou stranu ofuk a dej je naproti sobě at tam uděláš krásnou výměnu vzduchu ..


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 28-03-2018 v 09:18 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 27

Na ty passivní přítahy kup silonku a lepidlo zalep to silonkou at ti tam nejde prach mě to pomohlo s prachem
Na květ si porid o jeden ofuk navíc, nebo vem nějaký ze starého počítače ...
Jestli pojedeš 400w s cooltube a odtahem jaký máš tak si myslím že 26-30 tam držet budeš, ale hlavně at tam máš dobrou cirkulaci ..
J


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 28-03-2018 v 09:21 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Linkot
Ahoj, jedu 600w v prostoru 120x120x200 stínidlo Cooltube .. a odtah TT125 280m3/h a za světla nonstop otevřené okno .. teploty držím 26 - 30 stupnu :)
Na začátku jsem měl hobby a teploty také 34-36 stupnu .. až tam dáš rostliny ono se to ještě bude hýbat .. jelikož ony si to klima trošku poupraví :)
Cooltube používám, nemám ho rád bylo to pro mě rychlé řešení .. později budu kupovat a wing avanger a po mích zkušenostech radši připlatím lepší odtah a stínidlo, než cooltube :)

Ale v tvém případě bych to řešil tim cooltubem, stojí kolem 900 - 1300, odtah máš v pořádku, ale jelikož máš malou hloubku skříně asi bych fakt sáhl po cooltubu i když ho většina lidí neuznává :)

Přeji hodně štěstí :)
Čau Linkot,no tak to teda asi ještě budu muset objednat cooltube a pár metrů trubek,štvě mě to,protože v pátek jsem měl jet pro posádku,ale to by bylo moc lehký :D Kolik máš v místnosti když furt větráš? taky to nebude uplně mráz ne? :O

Co je na Cooltube špatnýho? špatnej rozptyl světla?

Díky

Old Post 28-03-2018 v 09:22 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 29

V růstu jsem v klidu držel 25 - 26 stupnu
V květu ted mám 28 - 30 .. někdy až 32, ale konečky listu se nepálí takže v pořádku Mám tam 2x klipsňák ofuk a 1x velkej otočný větrák 600w a cooltube mám 30 - 35cm nad vrcholkama


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 28-03-2018 v 09:24 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 30

Hobby stinidlo - odraz 86% a po nějaké době ti začne oxidovat
Cooltube - odraz 86% , sebere ti trošku lumelů, ale zase si mužeš dovolit dát lampu blíže .. a jak já mám doma celkem prašno tak každý měsic musim odmontovat trubku a vyčistit .. když máš svoje kytky rád tak jim to dopřeješ ale ten prach mě sere
A wing stínidlo - to už jsou ty lepší dražší .. jejich odraz světla je 92-97% a neoxidují .. ale cena se pohybuje už kolem 1500 - 2500 pokud se nebojíš investovat a wing avanger je tvuj kamarád
Pokud budeš kupovat nějaký další vybavení napiš členovi GrowPlace
http://grower.cz/forum/member.php?...fo&userid=38801
Určitě ti udělá nějakou slevu a ještě ti třeba poradí

Mám 3 místnosti v jedné spím a v druhé mám obývák a box .. tam v 6 ráno otevru okno a vypnu topení a v 18.00 zavru a zapnu topení .. takhle každý den
V místnosti mám přes den o něco tepleji než venku .. na mikinu


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 28-03-2018 v 09:30 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 31

Pořídím tu cooltube a uvidíme. Přijde až v utery asi,takže pro prcky dojedu a budu na ně svítit třeba z 90 cm,než to vyměním,nebo myslíš,že chujovina? :O
A wing ale nijak nehelpne s teplotou ne?

Tpč,to by mladá asi nekousala,kdyby u telky a v kuchyni vařila v mikině Já mám taky právě docela malej byt a hlavně docela casto navštevy tatíka atd.,takže jediná ložnice připadá v úvahu :/

Old Post 28-03-2018 v 09:35 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 32

Zkus kouknout ještě tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51491
Moc jsem to nepročítal, ale třeba tam najdeš nějaké užitečné informace
S a wingem nemám zkusenosti, ale řekl bych že heatshield o trošku sníží teplotu a sníží šanci pálení konečku lístu .. takže zase mužeš dát lampu o něco málo níž, než-li bez něj ..
K lepšímu stínidlu bych kupoval automaticky lepší odtah .. v tvém případě si myslím, že odtah máš v pohodě
Jde hlavně o to že ty máš celkem blízko stěny u sebe, hloubka 53cm ... řešil bych asi tu poslední možnost což je CT ( Cooltube )
A ted koukám že on asi ani ten nejmenší a wing by se ti tam nevešel a nebo vešel jen tak tak .. koukni ZDE

Já bych si radši počkal, ale jestli si nedočkavý tak samozřejmě můžeš .. A kdyz je tam hodíš i ted a budeš mít dobrou cirkulaci vzduchu a 90cm na konečkama tak tam tu teplotu nějak srovnáš


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 28-03-2018 v 09:47 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5258090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív