Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Tak jsem to vytvořil! Na hovno?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 33

Zdarec, jen poznámka, pasivní pritah by mel mít větší průměr než odtah, já osobně mám 125mm odtah a 200mm pritah, i tak mám v boxu podtlak. U cooltuby by to melo byt poskladano - filtr, ventas, cooltuba a ven z boxu (teplej vzduch by neměl jít pres ventas). Příprav se na to, ze to bude vždy hucet, i když sebelip odhlucnis ventas, bude dělat rachot proudící vzduch. Zásuvkova regulace (triakova) na prima klime funguje, ale ventas potom bzuci a je to možná neprijemnejsi než proud vzduchu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 28-03-2018 v 10:25 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 34

Já asi půjdu do toho cooltube a uvidí se,to zase není tak pekelná investice

L1st3r- Ahoj,ten přítah pořeším,udělam jeste dvě díry 8cm dneska,ale teď si mě docela dostal s tím poskladáním u cooltube,jestli jsi videl,jak mám řešený odtah,tak asi chápeš,že to nebude možný Myslíš,že bude bída složit to takhle- filtr,cooltuba,ventas ? Díky

Old Post 28-03-2018 v 11:01 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 35

Já to mám filtr - cooltube - vent - ven a v pohodě
Nevěděl jsem že to má být filtr, ventas, cooltuba :/


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 28-03-2018 v 12:42 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 36

Ale pravda .. když se mi zvedne teplota nad 29 stupnu vent začne automaticky bzučet, možná trošku dře stěny U výrobců píšou do kolika je to stupnu, záleží na materiálu no


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 28-03-2018 v 12:44 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 37

Tak snad to bude šlapat,dneska bude cooltube ,tak to nainstaluju nejdýl zitra a jsem zvědavej,co to stahne Každopadně udelám ještě dvě díry na přítah a přemýšlím jestli se mám srát s tím rozbalováním té krabice s ventasem,abych ho dal na tu druhou rychlost :/

Naposledy upravil gantis 28-03-2018 v 13:34 PM

Old Post 28-03-2018 v 13:24 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 38

No ono když se podivas na ventas, tak by tam mela byt maximální teplota, já ji tam mám napsanou a je to 40°C. Asi to nebude úplně problém, ale zřejmě tím teplem bude vent víc namahanej. Chápu ze jsi omezenej prostorem, ale pokud by se ti podařil narvat do skříně, asi by se ti podařilo ho víc utlumit.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 28-03-2018 v 15:24 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 39

Myslíš,že by to bylo tišší,než takhle mega zadělaný v rockwoolu? Já nevím,jestli se na něj ještě někdy podívám,jak je zadělanej

Jinak ted jsem tam pověsil a zapojil cooltube,jestli sviti atd. a zdá se mi,že to svití mnohem míň,než tamto stínidlo a hlavně hrozně malej rozptyl,nebo jestli se mi to zdá :O Teplotu jsem ještě neměřil,to udělám zítra,páč to nemám napojený na ventilaci zatím.

Old Post 28-03-2018 v 20:06 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 40

Ventas je v krabici a kolik potrubí mas od něj než ústí ven? Snad chápes jak to myslím, testoval jsem susinu, tak si nejsem jistej zda je to srozumitelný.
Nevím jak moc by ti ho utlumila ta skříň, ale mel bys tam takhle cca metr potrubí a pres něj by se přenášel zvuk ventu minimálně a zůstalo by ,,jen" sumeni proudícího vzduchu. Ideální by bylo pořídit nástavec na tu skříň a mohl bys mít vent tam i zaizolovanej vatou.
Jinak od cooltuby necekej zázraky, je to nejlevnější varianta vzduchem chlazenyho stinitka a to ze ma nic moc rozptyl je známo.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 28-03-2018 v 20:44 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 41

K ventasu vede potrubí ze skříne a ventas ustí přímo do nitra krabice. Je to srozumitelný i přes to No snad ten teplej vzduch kousne takhle,dneska zapnu a uvidíme

No je to dost bída rozptyl Možná z ní zkusím sundat ty přídavný křidélka,který jsou stejny malý jak svině a nandám přes tu tubu to starý stinidlo. Všiml jsem si,že to není hobby,ale spíš vypadá jako to primaklima Vega a hlavně je široký,takže by možná bylo lepší než ty dvě ubohy křidýlka od cooltube.. :/

Old Post 29-03-2018 v 06:29 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 42

Ahoj borci
Tak jsem včera přivezl řízky a od 7 večer začal svítít. Jakmile vypnu odtah teplota skočí za 20 min na 33-35 a když je zaplej tak 30 dvě kytky mají bíle skvrny,jako opalený cooltube jsem zvedl ze 70cm na 80 cm a furt takový horko Poradte nekdo,co s tim prosim.. Vlhkost se drží okolo 55-65,takže taky nic moc. Ofuk spuštěnej nonstop a to taky tý vlhkosti moc nepomáhá.

Old Post 31-03-2018 v 07:14 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 43

Vlhkost je cajk, já mel minuly kolo okolo 30% což je blby, teplota 30 stupňů není taky problém pokud nejedes hydro, vem si kolik je ve foliaku a kytky tam jedou jak blázen. Pokud se ti podaří zbastlit to stínítko, bude to určité lepší. Otázka je jak na tom budeš s teplotou v létě. Hod fotky jak ty skvrny vypadají.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 31-03-2018 v 09:51 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 44

k

Naposledy upravil gantis 31-03-2018 v 12:31 PM

Old Post 31-03-2018 v 10:08 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 45


Ale kytky nevypadají vůbec fresh mi přijde V noci jsem mel budiky a furt jsem to rosil,aby to nepadlo alespon pod 50. Už jsem z toho byl tak nasranej,že jsem rozložil stan z growshopu a až budou mít tmu,tak to tam přestěhovat. Ale sere mě to.. Jednak jsem s tou skříní měl práce jak cip a hlavně ten stan je hned jasnej.. Tady foto těch skrvn. Díky moc

Old Post 31-03-2018 v 10:17 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madaros
Stálý Člen

Karma uživatele Madaros - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 46

Zkus to prendat do toho stanu, alespon to kolo odjedes v klidu kdyz uz mas rizky a tu skrin vyres jinym odtahem a vice ofuku, i kdyz za me je 30 stupnu v klidu a nehrotil bych to. Hodil bych tam obyc zvlhcovacku a jel v te skrini.

Old Post 31-03-2018 v 19:57 PM
Madaros je offline   Profil uživatele Madaros   Find more posts by Madaros   Foto galerie člena Madaros   Click here to Send Madaros a Private Message   Add Madaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 47

No už jsem to trochu vychytal s tou teplotou,takže to asi ještě zkusím tam. Kytky vypadají taky líp a skvrny se nezvětšují,a nedelaj tam,kde nebyly. Nevíš,co to je za skvrny na tý fotce?
Díky moc

Old Post 01-04-2018 v 07:55 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madaros
Stálý Člen

Karma uživatele Madaros - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 48

Ja si myslimze je to spaleny svetlem, nemel jsi svetlo nizko?Nebo nekropil jsi to nebo nepolil za svetla jak byly listy nahrate?

Old Post 01-04-2018 v 11:14 AM
Madaros je offline   Profil uživatele Madaros   Find more posts by Madaros   Foto galerie člena Madaros   Click here to Send Madaros a Private Message   Add Madaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0068080 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív