Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Problém s klonováním- začátek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 97

Dam 2x tolik za hlinu za 1 pest ! Navic nepomlouvej RO kdyz nemas tak spatnou vodu. Navic me u hydra nic jinyho nezbyva ! A na tom ze zvysuju kvalitu vybavení boxu neni nic spatnyho.

Old Post 19-02-2019 v 19:38 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 98

Řešíte nepodstatné věci, tvrdá/měkká voda ti prodlouží délku zakořenování a zvýši šanci na to, že klon umře. Ale to je při extrémních případech třeba 5 klonů z 10 je mrtvých a ne 10/10 jak udává. Za mě jednoznačně : Všechno vyčistit, to že ti to hnije, znamená, že máš někde uschované spóry, takže zvednou podlážku, umýt, vydezinfikovat, podmisky a květináče taktéž, nejlépe prolít i substrát roztokem s peroxidem. Pak mě napadá, jak dlouho ty matky držíš v květináči v kterým momentálně jsou, možná je zkus přesadit do většího, nechat je týden se chytit a pak udělat klon

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 19-02-2019 v 20:27 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 99


Ty matky jsou uplne novy ze seminka cca 2 mesice stary. Mozna matkam pridam dusik trochu ale jinak spatne nevypadaji

Old Post 19-02-2019 v 20:33 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 100

matky jsou krasny.nic nepomlouvam,jen pisu nazor,tak se hned nezvedej.omlouvam se,jestli se te neco dotklo.ja mam vodu 17dkh tvrdou a ph cca 7.2.nikdy nebyl problem.snad ti to pomuze pri srovnani.dal uz resit nebudu.at se dari.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 19-02-2019 v 21:47 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 101

Sry, n3myslel jsem to spatne. Jen me to vyznelo, jak kdybych uz vymislel blbosti. Bohuzel ja uz musim byt pečlivej, spis perfektni aby se ty klony nesraly. Z minulosti vim ze voda mi nadelala problemu vic nez dost.

Old Post 20-02-2019 v 00:34 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 102


Tak 6. den a v malych rw kostkach uz jsou korinky na 1 klonu. Mam problem ze nepoznam jak ma byt ja jiffy kostka vlhka/mokra. Pridavam tam cca 2 ml kazdy 2. den

Old Post 25-02-2019 v 06:50 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 103

Nepřidávej nic , nech je v parníku

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 25-02-2019 v 10:26 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 104

A nevyschne to moc ? I rw kostky byly suchy takze sem je musel zalít

Old Post 25-02-2019 v 10:31 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 105

no tak super....at se dari.resil jsi to uz s tou RO nebo to slo nakonec i bez ni?

Old Post 25-02-2019 v 11:53 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 106

2/3 destilka a 1/3 odstata voda, ph 5.5, jen nahazet kostky do vody a hned vydelat a vymacknout prebytecnou vodu. Klon uriznout a hodit do vody nez dorezu zbytek, potom rez 45° a jemnej řez podelne na stonku ( asi 4x ) misto toho skrabani. Ostrihat 1/3 delky listu. Na 1 stranu dat praskovej korenak a zapichnout do diry v kostce. Posplichat Clonex mist a priklopit. Teplota cca 27° a vlhkost 100%. Vydezinfikovat vse peroxidem. RO mam teprve objednanou. Na klony zatim jen ta destilka

Old Post 25-02-2019 v 12:34 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od BRooT


Koukal jsi někdy jak se RW kostky převáží ? Mačkání jim nevadí, můžeš je zmuchlat, strčit do toho klon a stejně to pojede


Zdar, to si nemyslím, rw se nemá mačkat, ztrácí svoji "vzdušnost".

citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
A nevyschne to moc ? I rw kostky byly suchy takze sem je musel zalít


A udělal jsi zpravně, vždy musí být vlhké.

Když už jsem klonoval do kostek, tak jsem jim stejně dopřál 24h lázeň ph 5.2 než jsem tam pochl klon, vlhkost jsem nikdy moc neřešil. Neuvažoval jsi o bubbler cloner ? Byl jsem s ním spokojen, klony za 7-12 dnů.

Old Post 25-02-2019 v 13:40 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 108

Normalne jsem tu malou kostku lehce zmacknul a v pohode. O aero cloneru jsem sice premyslel ale ja chci jet NFT ve velkych rw kostkach takze musim je mit bud v jiffech nebo rw kostce. Asi zustanu u tech malych 1.5x1.5 kostek

Old Post 25-02-2019 v 14:25 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 109

Tak ještě jednou, ty RW kostky můžeš mačkat jak chceš, udržují si pořád poměr voda/vzduch takový aby kytka přežila. Když je zmáčkneš a dáš do vody, zase se spraví, když je dáš do vody a zmáčkneš, tak se na vzduchu spraví během pár hodin. Jak natahují vodu, stejně tak nasávají vzduch, naopak, klon nesmí mít v kostce moc vzduchových bublin pak vzniká hniloba

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 25-02-2019 v 14:59 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
Normalne jsem tu malou kostku lehce zmacknul a v pohode. O aero cloneru jsem sice premyslel ale ja chci jet NFT ve velkych rw kostkach takze musim je mit bud v jiffech nebo rw kostce. Asi zustanu u tech malych 1.5x1.5 kostek


Aero ne, měl jsem na mysli tohle
Mel jsem to skoro stejně udělané. Řízky jsem napůl tak 2 cm rozřízl, když byly kořeny tak 5- 8 cm dlouhé, tak je zaštipnu a ony na nich vytvoří takovou, nevim jak to nazvat stonožku, je to něco na způsob airpotu (kořen nemá kam jít a tak jde do boku). Není problém řízky pak hodit do velkych děr v rw kostkách, zasypával jsem je malýma kostkama (1x1 cm). Nenutím, jen další pohled na věc 😉

Old Post 25-02-2019 v 20:52 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 111

Na pocet rizku co delam by to asi nestacilo

Old Post 25-02-2019 v 20:55 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Tak ještě jednou, ty RW kostky můžeš mačkat jak chceš, udržují si pořád poměr voda/vzduch takový aby kytka přežila. Když je zmáčkneš a dáš do vody, zase se spraví, když je dáš do vody a zmáčkneš, tak se na vzduchu spraví během pár hodin. Jak natahují vodu, stejně tak nasávají vzduch, naopak, klon nesmí mít v kostce moc vzduchových bublin pak vzniká hniloba


Já ti nevím, v tomhle se neshodnem. Možná mi to vyvrátí ostatní ?

Old Post 25-02-2019 v 20:57 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4327460 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív