Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Problém s klonováním- začátek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 65

Clonex používám pořád a nemůžu si stěžovat, spíš si to špatně namáčel... Stimulax možná vyhrál v tvým testu, ale na kolik za to může clonex nebo ty je otázka druhá.

Uhnívání ti způsobuje to, že máš v boxu něco co nemá být, takže plíseň... Vytahej to, vyčisti celý box, stáhni vlhkost na nejmíň a nech to tak aspoň 2 týdny a holt chvíli ti nepojedou klony.

Všechny matky bych prolil roztokem s peroxidem, kdyby náhodou...

Namáčet klony na 6 hodin je nesmysl... Šmikneš to, hodíš do studené vody a hned je začít dávat do média.... Kostička má být polovlhká, a pařník pořád přiklopený aspoň týden, je tam tolik vlhkosti, že bys týden až 10 dní neměl vůbec zalévat, ale jen kontrolovat skleníček. Mít tam větrací klapky lehce pootevřené...

Taky zkus vydezinfikovat komplet pracovní plochu + hlavně nástroje pořádně vydezinfikovat.

A pak je taky možnost, že máš matky ve špatné kondici a klony z nich prostě mají problém se chytit.

Můžeš je postříkat rhizotonicem 2ml na litr stačí

Potom můžeš snížit teplotu na 20-21 stupňů. To zpomalý hnilobu, ale nevím jestli zastaví.

Klony dávej do kostek, ve kterých už máš nějaké EC... Moje kostky na klony když ho tam dám mají EC kolem 1,2-1,4... 18-24 dní zakořenění není nic hroznýho. Zkrátka jsou modely co koření rychle a pak co koření dlouho... Průměr je kolem 14 dní... Známý má CN Haze a ta mu koření do 8 dní a vedle toho má Amnesii a ta mu koření 16-20 dní jak kdy. Prostě model od modelu

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 15-02-2019 v 10:20 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 66

Me ani tak nejde o dobu zakořenovani ale o to aby to vubec prezily. V boxu mam 70% vlkosti a bez krytu pareniku okamzite slehnou a uz se nenarovnají ( i kdyz neldy zakorení ) a kdyz to mam 3 dny prikryty tak to zase zhnije tsn stonek v kostce. Kostky mam jen navlhcene, nejsou vubec premokreny. Zkusim nenechavat v te vode tak dlouho ale jen kratce pred vlozenim do kostek. Matky mam v dobre kondici. A cistotu mam poresenou, vzdy nova ziletka, vsechno umyty.

Old Post 15-02-2019 v 19:36 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 67

Takhle, já nechci říkat, že to tak není, ale jestli ti to hnije tak to čistý nemáš. Vydezinfikuj uplně všechno, nástroje, podmisky, květináče, box

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 15-02-2019 v 21:16 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 68

Velká vlhkost + velká teplota 😉 musíš obě hodnoty sladit níž 😉 plíseň je kurva. Jo a je pravda, že záleží i na odrůdě a i na kondici matek. Ale u tebe bude zřejmě problém s tou vysokou teplotou a vlhkem 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-02-2019 v 22:01 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 69



Ty vole dneaka prijdu dom a 3. den od zasazeni opet uhnily. No zkusil jsem udelat jen 45° řez a trochu stimulaxu I a zapichl do root riotu. Posplichal Clonex mist a zavrel sklenik. Uvidime jak dopadnou.

Old Post 15-02-2019 v 22:58 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Velká vlhkost + velká teplota 😉 musíš obě hodnoty sladit níž 😉 plíseň je kurva. Jo a je pravda, že záleží i na odrůdě a i na kondici matek. Ale u tebe bude zřejmě problém s tou vysokou teplotou a vlhkem 😉


Velká vlhkost a velká teplota by správně neměla vadit... Klony nejlépe koření ve vlhkosti 70-90% a kořeny nejlépe pouštějí mezi 24-26 stupni (teplota substrátu, repsektive od spoda.

Dělám momentálně klony při 78% vlhkosti a používám Root-It vyhřívací podložku s termostatem nastevných na 26 stupňů, není tam ani hniloba, ani plíseň a kořeny jsou krásně bílé a mají hodně vlásečnic.

To co říkáš je pravda, snížit vlhkost a teplotu pokud se chceš zbavit plísně... Nicméně pokud chceš dělat klony aby byly hezké, kvalitní a měly dobrý kořenový systém už od začátku. Tak musíš ty teploty zkrátka držet na takových hodnotách, kdy je i velké riziko plísně... O Matese jde spíš o vyřešení problému, že se mu od někud dostávají spóry do media pro řízky

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 15-02-2019 v 23:28 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 71


No tak jsem zkusil riznout 2 klony a řez 45° jen Stimulax I a hned do root riotu. Jeste jsem je zrošku primokril ty kostičky a posplichal vrch pařeniku a klony Clonex mist. A po 9 hodinach jsou myslim krasne vzpřimeny.

Old Post 16-02-2019 v 06:41 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 72


Zatim vypadaji dobre

Old Post 16-02-2019 v 23:59 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 73


Ja uz si opravdu pripadam jak retard. Vecer jsem otevrel prufuchy na 50% ze jim teda vyvetram a po 6 hodinach tmy najdu 1 klon trochu ohlej. Přece v tuhle dobu by ty klony mely mit tuhej stonek a ohnout se jen kdyz jsou na suchu. Ale ta kostka je porad vlhka ! Stabilni vlhkost je tam 80% !!! Ja uz opravdu nevim co delam spatne. Dneska si koupim peroxid a vycistim uplne vsechno. Jinak ten klon jsem vytahl a uhnilej stonek nema ! Tak proc se do haje ohnul ?

Old Post 18-02-2019 v 05:43 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doktor87
Nový Člen

Karma uživatele Doktor87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 74

Jejda, ono chvíli trvá než se vzpamatuje. Pro ten klon je to záhul jak prase, než udělá "nádor" kolem řezu a začnou z něj lézt kořeny. Nejlepší ze všeho se mi při klonování jeví JIffy tableta. Naprosto na jistotu. seříznu, namočím do gelového kořeňáku, pichnu do navlhčené Jiffy, parník podleju vodou, zavřu průduchy uplně, hodím světlo a nechám týden bez povšimnutí a po týdnu vše funguje. Moc to hrotíš. Kup jiffy, stojí pár korun, a nech je zakryté v tom parníčku bez hnutí klidně týden a uvidíš. Je potřeba vlhko a vyšší teplota. 80 procent je gut, k tomu 25 stupňů aspoň teplo a nestalo se mi že bych nezakořenil. A to si řezu i z Femek... Upřímně, ty riot kostky jsem měl taky, a nikdy sem nezaklonoval ani kus. Ta Jiffy je z mého pohledu prostě nejlepší, nemusí se nijak složitě upravovat PH - prostě nachystám si vodu s upraveným ph, hodím do toho tabletu, počkám než nabobtná, pak do ní hodím klon a hotovo. práce na pět minut a na jistotu!

Old Post 18-02-2019 v 06:10 AM
Doktor87 je offline   Profil uživatele Doktor87   Find more posts by Doktor87   Foto galerie člena Doktor87   Click here to Send Doktor87 a Private Message   Add Doktor87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 75

No jenze ja bych rad hydro, takze bych potreboval dat tu jiffy kostku do 10x10cm rw kostky. Zkusim teda ty jiffy. A to jen namocis, ono to nabobtna ( ph davas kolik ? ) a seriznes a zapichnes a hotovo ? Nevxmackavas prebytecnou vodu nic ? Ja premyslim jestli to nemuze byt vodou ? Budu ted objednavat reverzni osmozu tak uvidime. Nejhorsi je ze driv ( uplne na zacatku svych pestu ) jsem proste tsk velky roblemy s klonovanim nemel, az ted. No zkusim ty jiffy.

Old Post 18-02-2019 v 08:32 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 76

Proč nepoužíváš klasický rw kostky 1*1*2? Mně přijde rw vzdušnější. Taky žádné složité upravování pH, normálně namočíš přes noc do upravený vody a jedeš 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-02-2019 v 08:57 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 77

Prijdou mi daleko tvrdší nez ťy vetsi rw kostky. A ony ty stonky vlonu nejsou tak tvrdy jak bych rad. Ja uz je parkrat pouzival. Ale jak rikam, vyzkouseny mam vsechno az na ty jiffy. Udelam v utery test jak s jiffy tak i malyma rw kostkama.

Old Post 18-02-2019 v 09:04 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 78

Ja teda do root riot daval seminka jednou, ale uz nikdy vice. Priste urcite rockwool a nebo rovnou hlina. Root riot mi prijde nevzdusny, jakoby tvrdy. Pripadalo mi to, jako zpomalovac vseho...Nevim jak klony, ale seminka v tom byl horor...uz nikdy

Old Post 18-02-2019 v 09:17 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doktor87
Nový Člen

Karma uživatele Doktor87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 79

Asi uplně nechápu proč by jsi to musel dávat ještě do rockwoolu? Jiffy, a do toho kelímku obsypat keramzitem... já teda rockwool používal a nebyl jsem s ním spokojený, nedařilo se mi v tom zakořenit ani prd. U jiffy odpadá celonoční namáčení, stabilizování PH atd... prostě si upravím vodu na PH 5.5 - 5.8, hodím do něj tu Jiffy tabletu, až nabobtná, tak ji trochu zmáčknu aby nebyla tak nachlastaná, udělám v ní párátkem trochu místa na stonek. Seříznu (ještě jakoby oškrábu svrchní část stonku kolem řezu), namočím do gelového zakořeňováku, a šoupnu do JIffy. To celé dám do plastového skleníčku, hodím nad to zářivku 2*36W a po 14 dnech už kořínky jsou prorostlé celou JIffy. Práce na pět minut a když je hodně teplo a dobrá vlhkost tak 99 procent úspěšnost.

Old Post 18-02-2019 v 10:08 AM
Doktor87 je offline   Profil uživatele Doktor87   Find more posts by Doktor87   Foto galerie člena Doktor87   Click here to Send Doktor87 a Private Message   Add Doktor87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 80

Jiffy je na hovno a do hydra úplně nahovno . Hod to do grodanu , 14 dní na to nesahej a něco se chytne . Ono vytahovat pořád ten klon taky není dobrý . Správně bys na to vůbec neměl sahat prvních 10 dní

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 18-02-2019 v 11:18 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2143930 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív