Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Problém s klonováním- začátek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 81

No to jo ale pokud na to nesahnu 3 dny a ono to zhnije tak me to nutí kontrolovat. Musis jim 2x denne vyvetrat atd. Hydro bude homemade nft. Tam by to ani tak nevadilo ze sou to jiffy. No mozna bude lepsi az zkusim ty klony s vodou z reverzni osmozy. Destilku bych taky koupil jenze ta ma ph kolem 4.5 ( ano mam zkalibrovany meraky ), nemela by mít nahodou ph 6 ?

Old Post 18-02-2019 v 11:37 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 82

Podle mě pH destilované vody by mělo být neutrální, tedy 7.
4.5 určitě nemá.

Old Post 18-02-2019 v 11:47 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 83

Nemusíš jim větrat

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 18-02-2019 v 12:19 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 84

je divny,ze ti to tak nejde.pri dodrzdni zakladnich postupu a setupu vlhkosti a optimalni teploty,ti to proste korenit musi i s vodou s.ph 7.2,treba.zakorenuju do jiffy tablet se stimulaxem 1 a pokud je teplota kolem 23stupnu,chytne se vetsina vzdy.samozrejme odpad je ,ale tal 10procent,coz je 1 z 10 a to je nejhorsi scenar.fakt divny.nechapu.
jinak nekde jsem se dozvedel,ze rw kostky se nemaji mackat.porusis tak strukturu vlaken toho rockwoolu.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 18-02-2019 v 19:58 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 85

No zitra to vsechno vydezinfikuju peroxidem 30% a objednam reverzni osmozu. A potom uz to musi fungovat nebo si hodim mašli 😂 Jinak rw kostky nemackam takze struktura je v pohode

Old Post 18-02-2019 v 20:09 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od eňo ňůňo
je divny,ze ti to tak nejde.pri dodrzdni zakladnich postupu a setupu vlhkosti a optimalni teploty,ti to proste korenit musi i s vodou s.ph 7.2,treba.zakorenuju do jiffy tablet se stimulaxem 1 a pokud je teplota kolem 23stupnu,chytne se vetsina vzdy.samozrejme odpad je ,ale tal 10procent,coz je 1 z 10 a to je nejhorsi scenar.fakt divny.nechapu.
jinak nekde jsem se dozvedel,ze rw kostky se nemaji mackat.porusis tak strukturu vlaken toho rockwoolu.


Koukal jsi někdy jak se RW kostky převáží ? Mačkání jim nevadí, můžeš je zmuchlat, strčit do toho klon a stejně to pojede

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 18-02-2019 v 20:49 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 87

Mam takovej poznatek. Kdyz nařezu klon tak je jasne ze stonek je mekej. Jenze by pak mel ztuhnout. Jenze tady je 5. den stonek porad jakoby gumovej.Zitra zkusim na zkousku klony s jiffy a pouziju jen destilovanou vodu.

Old Post 18-02-2019 v 22:49 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doktor87
Nový Člen

Karma uživatele Doktor87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 88

Nemusíš dávat ani destilku, mě to krásně koření i s upravenou kohoutkovkou. Hlavně je zavři do pařáku, a nech je tam 5-6 dní bez nakukování. Větrat není potřeba.

Old Post 19-02-2019 v 05:40 AM
Doktor87 je offline   Profil uživatele Doktor87   Find more posts by Doktor87   Foto galerie člena Doktor87   Click here to Send Doktor87 a Private Message   Add Doktor87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 89


Destilka + odstata voda ( EC 1.0 )= EC 0.4 a Ph 5.5. Vsechno vydezinfikovano peroxidem. Řez 45° a bylo mi doporuceno od borca co ma vystudovany rostlinstvo abych neškrabal ale jen udelal tenky podelny řez 4x. Pouzit Stimulax 1.

Old Post 19-02-2019 v 14:02 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 90

Čau, mě tak napadlo, že jsem hodně podobný problém řešil. Prvních několik řezání v průběhu půl roku ok, chytlé skoro všechno, řezy z femek, ze skleníku, pohoda. Pak se něco posralo a najednou mi shnilo 50 ze 60 řezů. Vše vždy stejné!!!! Nakonec jsem vydedukoval jedinou možnost a to špatná kondice matky. Nic jiného už to být nemohlo. Jak je to u tebe? Prý to chce vyšší vlhkost před řezáním a celkově 100% vitalitu matek

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-02-2019 v 14:13 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 91

Jako matky si myslím že jsou naprosto v pohodě. Však vidíš jakou mají klony krásnou barvu. Matky dostávají Rhizotonic a klasiku Canna Terra. Já tuším že problém bude ve vodě. Snad do týdne bude osmoza tak tam uvidíme. Budu ted všechno pravidelně čistit peroxidem. Dodám že jsem vypnul odtah, ihned stoupla vlhkost i v boxu, tak uvidíme, fotky matek dodám večer.

Old Post 19-02-2019 v 14:26 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 92

tu RO zkusit muzes.s mekkou vodou se pracuje lip.kazdopadne pocitej s brutalnim odpadem vody,ktera ti bude k nicemu a s pravidelnou vymenou membrany,coz se znacns prodrazuje.
drzim palce sefe.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 19-02-2019 v 15:52 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Čau, mě tak napadlo, že jsem hodně podobný problém řešil. Prvních několik řezání v průběhu půl roku ok, chytlé skoro všechno, řezy z femek, ze skleníku, pohoda. Pak se něco posralo a najednou mi shnilo 50 ze 60 řezů. Vše vždy stejné!!!! Nakonec jsem vydedukoval jedinou možnost a to špatná kondice matky. Nic jiného už to být nemohlo. Jak je to u tebe? Prý to chce vyšší vlhkost před řezáním a celkově 100% vitalitu matek


Dedukce správná, matka musí být vždy na 100%

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 19-02-2019 v 15:57 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 94

Ted mam obrovskou spotrebu vody pri hline. Pri hydru bude sice odpad ale vyjde to na stejno. Navic crna za membrany a filtry bude daleko mensi nez za pytle s hlinou

Old Post 19-02-2019 v 16:17 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 95


Tak klony vypadaji po 6 hodinavh od narezani v perfektni kondici. Uvidime jestli zo uhnije nebo ne

Old Post 19-02-2019 v 18:12 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 96

mne se teda cena 900kc jen za membranu,kterou beztak za pulroku vymenis,zda dost.plus ty filtry jak pises....kdyz to jde slozite,proc to delat jednoduse.nechapu.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 19-02-2019 v 19:11 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9290600 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív