Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Problém s klonováním- začátek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 49


Tak mam tu update. 3 klony me bohuzel zdechly protoze kosticka vyschla uz priliz. Vcera vecer jsem odklopil pařeník a dneska rano klony v Clonexu nektery lehce slehly ale ve Stimulaxu I vypadaji dobre tak jsem je zase přiklopil protoze jedu do prace tak snad se vzpamatuji pres den

Old Post 31-03-2018 v 06:54 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
Takže po 7 hodinách od zasázení klony vypadají stále svěže a v perfektní kondici. Neohýbají se a drží tvar. Takže zabral asi ten Clonex mist kterým jsem šplíchal jak matky 7. 4. 2. a den před odebíráním klonu, po jejich odebrání a po zasázení do média. Rockwool je jen vlhký, snažil jsem se z něj dostat co nejvíce vody. Bohužel jsem je namočil na 5 hodin do ph 5.5 ( 55 ks rockwoolu ) ale zvedlo se to na 6,0. Takže příště dát vodu ph 5,0 a ono se to zvedne na 5,5. Do vody jsem dal 0,5 ml/l bzuzz A+B. I přes otevřený pařeníček se drží vlhkost na 100% a teplota na 24°C. Nevím zda li třeba nezredukovat vhlkost na 90% kvůli plísni. Párkrát se mi v minulosti stalo, že po cca 5 dnech jsem sundal pařeník na 5 minut a vršky klonu totálně zešedly a jakoby udumřely, neumím si to vysvětlit a ani v Gshopu mě neporadili. Nicméně poslední cca 4 várky klonů už to neudělaly. Nechám vršek pařeníku ještě do pátku nebo soboty večera. Klony už šplíchat nebudu ( pouze tím Clonex mist ) a vršek pařeníku sprejovat vodou.


pH = -log(H+) - jedná se o dekadický logaritmus, což znamená, že
roztok o pH=5 není 2x kyselejší, než pH=6, ale 10x!!! ;-)
(pH=5 = H3O+ 10^-5; pH=6 = H3O+ 10^-6)

Old Post 31-03-2018 v 12:13 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 51


Takže update, zdá se, že klony s Clonexem jsou v né uplně dobré kondici. Uplný opak jsou však klony se Stimulaxem I. Jsou krásny a drží pevný tvar.

Old Post 02-04-2018 v 12:33 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 52


Takhle vypadají klony v Clonexu

Old Post 02-04-2018 v 12:34 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 53


No mame tady 5. den a klony z Clonexu jsou stale ve spatnem stavu, uvidime jestli vubec prokorení. Stimulax I asi vyhral test proti Clonexu. Ted jeste jak dopadne biobomat proti rw kostce.

Old Post 02-04-2018 v 21:44 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 54

Mužů mít jeden blbej ...?
Je zde dost lidi co ke klonování odpovídá takže snad kromě fuck You taky napíšou odpověď na tohle....

Týden po přepnutí jsem odrezaval 3spodni patra (listy,větve) daji se použit ty spodky jako klony ?
Nebo se vždy klonuje pouze z růstové fáze ?

Ještě jsem to nikdy nezkusil a nějak mi to hlava nebere
Přece když bych teď z květu prepnul zpět na růst tak ...?
A tak by měli jet i ty klony ?

Jsem hodně hobbykloner )))) tak se ptám
Zatím jsem vždy použil root it gel.
A do 14 dnů kořeny krásný velký bílé ...
Jestli jsem napsal hovno tak Sry...)))

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 05-04-2018 v 11:28 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Kástroj
Mužů mít jeden blbej ...?
Je zde dost lidi co ke klonování odpovídá takže snad kromě fuck You taky napíšou odpověď na tohle....

Týden po přepnutí jsem odrezaval 3spodni patra (listy,větve) daji se použit ty spodky jako klony ?
Nebo se vždy klonuje pouze z růstové fáze ?

Ještě jsem to nikdy nezkusil a nějak mi to hlava nebere
Přece když bych teď z květu prepnul zpět na růst tak ...?
A tak by měli jet i ty klony ?

Jsem hodně hobbykloner )))) tak se ptám
Zatím jsem vždy použil root it gel.
A do 14 dnů kořeny krásný velký bílé ...
Jestli jsem napsal hovno tak Sry...)))


no, nešel bych do toho
po týdnu už je rostlina hormonálně nastartována na květ
a) klony hůř koření
b) problémy se zpětným přepnutím klonů na růst
c) klony ze spodků jsou méně kvalitní (jsou dřevnatější)

Old Post 05-04-2018 v 12:37 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 56

Moc děkuji za odpověď
Já jsem si říkal ze v tom něco bude..
Nic méně musel jsem se zeptat ..

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 05-04-2018 v 12:41 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 57

Kástroj: Já to ted zkouším, odebral sem malou paličku ve 30tým dnu, myslím že se to jmenuje monster scrooping, mělo by z té paličky, až se vzpamatuje vyjet spousta větviček.

Old Post 06-04-2018 v 09:51 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 58

Můžeš mi prosím napsat Pm až dokončiš ten pokus?

Díky

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 06-04-2018 v 09:53 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 59

Karlos 120 tady ma vlakno.
Ja to kdysi taky zkousel kvuli zachrane genu a normal to zakoreni do 10 az 14 dnu. Byla to rostlina cca 45 den na kvetu , ale trva vecnost nez to zacne rust.

Pokud ti nejde vylozene o zachovani genetiky tak to nema vyznam.

Old Post 06-04-2018 v 10:02 AM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 60

To mužu, z 5ti 4 hned odešly, jakoby zaschnuly a jeden vypadá uplně normálně, ale kořínky pořád nikde... 12 den, tak uvidíme. Viděl jsem zde i jednu holčinu, co jela reveging, ale to je starší téma a na její schopnosti nemám zdaleka

PS: Mne o gen nejde, o zkušenost ano

Old Post 06-04-2018 v 10:03 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 61

Ahoj všem
Moc díky
Vlastněn pro mě úplně nejvíc jsem si vzal z věty ze když nejde o záchranu genu nemá to cenu...
Na druhou stranu se mi líbí i to ze to witcher zkusil/zkouší

O zachování genu mi ani nejde takže to testovat nebudu
Jen jsem chtěl vědět jestli to jako vůbec jde ( vždy když mám něco řezat a vyhodit tak mě napadlo blbosti jak to ještě využít )
Každopádně teď mám doma svoji mamku tak si vynahradim místo v grodanu ..
Díky za odpovědi
Čau

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 06-04-2018 v 10:09 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 62

Odebírání klonu po přepnutí je úplně normalni, do týdne je to úplně cajk. Čím později rezes ve fázi kvetu, tím větší je riziko neúspěchu a rezu trvá delší dobu než se přehodí zpět na růst. Pokud je na rizku už palička, je třeba se obrnit trpělivosti, protože po zakořenění trvá i tři tejdny než kyticka začne něco dělat. Pokud si dobře pamatuju, tak právě spodní větvičky jsou na řezání nejvhodnější, protože obsahuji víc růstových hormonu, samozřejmě jak psal Zoo nemel by byt stonek dřevnatý, ale ani to nebývá problém, pokud je mateční rostlina v dobre kondici.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 06-04-2018 v 10:18 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 63


Damy a panove jsem opet donucen otevrit tohle tema. Nedarí se me klonovat- pořád. Postup: klony narezu a dam do odstate vody s 2ml Rhizotonicu na 6 hodin. Potom seriznu 45° řez a lehce oškrabu stonek, dam do Clonexu a dam do navlhceneho rockwoolu, biobomatu nebo root riotu. Pote posplicham Clonex mist a priklopim vikem od pařeníku. A ted k problemu. Pokud necham parenik na 3 dny uzavreny tak me zhnijou stonky v mediu. Ted jsem teda po 12 hodinach víko podlozil spejlama aby to vetralo a ona část slehla. Tak jsem to zase prikryl a uvidime. Premyslim jestli to uhnivani nemuze zpusobovat treba ten Clonex. Budu si pořizovat Reverzni osmozu tak ty klony udelam z lepsi vody nez kohoutkove. Dík za vsechny rady

Old Post 15-02-2019 v 08:12 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
Damy a panove jsem opet donucen otevrit tohle tema. Nedarí se me klonovat- pořád. Postup: klony narezu a dam do odstate vody s 2ml Rhizotonicu na 6 hodin. Potom seriznu 45° řez a lehce oškrabu stonek, dam do Clonexu a dam do navlhceneho rockwoolu, biobomatu nebo root riotu. Pote posplicham Clonex mist a priklopim vikem od pařeníku. A ted k problemu. Pokud necham parenik na 3 dny uzavreny tak me zhnijou stonky v mediu. Ted jsem teda po 12 hodinach víko podlozil spejlama aby to vetralo a ona část slehla. Tak jsem to zase prikryl a uvidime. Premyslim jestli to uhnivani nemuze zpusobovat treba ten Clonex. Budu si pořizovat Reverzni osmozu tak ty klony udelam z lepsi vody nez kohoutkove. Dík za vsechny rady


a) já ty klony do plat nedávám hned, ale třeba až za půl dne, až se vzpamatují, že mají omezený transpirační proud (položím je naležato na nějakou podložku)
b) redukuju množství listové plochy (lepší nakládání s vodním režimem a taky více místa pro světlo)
c) pařník nepoužívám, max. vyšší boxy z Ikei, ale nezakryté (vlhkost v boxu 60 % naprosto stačí)
d) po týdnu je stříknu Plagron Cropmax

toť vše ;-)

PS: stonky neškrábej, jen je žiletkou seřízni

Old Post 15-02-2019 v 10:07 AM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3752790 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív