Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cob-Led 242w, BDS- II , Organic.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 97

citace:
Původní příspěvek od LinChi Krásně to osvítí celou skříň za mě širší a méně hluboké ..[/B]


A Linchi , zajima me , mas tam taky na prostredku ten kuzel kvetoveho svetla (presviceni uprosred) nebo mas i to kvetove svetlo krasne rozprostrene po celem 120x60 cm?
Vyresi to presviceni uprostred , prostorem 120x60?

Old Post 22-03-2018 v 10:29 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 98

Já mám homemade Spider Vero 29:
Čipy: 4x VERO 29 7.gen 3000K
Chladič: 2x Alunet 55cm
Driver: Mean well HLG-240H-C1400B

Myslim, že max je na 220W. Intenzitu ovládám potenciometrem a čipy mám rozložený přesně, aby každej byl uprostřed 1/4 plochy boxu. Nic podobnýho jako u Mediho se mi tam nedělá, vše naprosto rovnoměrně osvětlený. Moc nerozumim proč ty čipy dávaj u těhle komerčních světel tak blízko sebe...
Až budete pořizovat další tak homemade neni špatná volba jak na to koukám, i když sestavit to pro mě antielektrikáře byl docela porod.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 22-03-2018 v 16:38 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 99





31.den 12/12

Pred tydnem jsem bohuzel mel doma takovou necekane neprijemnou navstevu .
Nebudu se rozepisovat o co presne jde jelikoz je to tak tezko uveritelne a je to az prilis osobni zalezitost ale dusledek je ten ze uz nikdy doma proste nebudu moci mit zadny box ani matkarnu a to ani na Mini-pest.
Takze sem z toho fakt docela zdrceny..

Nastesti jsem ukecal hodnou kamaradku abych mohl alespon tenhle pest jeste alespon dokoncit a presunul jsem to k ni.
Pestovat dlouhodobe u ni to me bohuzel nedovoli a u kamarada u ktereho jsem to mel pred tim tak u nej to mit nechci, jednak je to pres cele mesto hodina cesty a pak kamarad chce abych mu vzdy dal dopredu penize za elektriku coz je celkem pochopitelne a logicke ale zaroven si rekl jako podminku ze bych jim musel davat 2/3 , jako ze na tri dily , z toho co vypestuju a to kazdy pest.
Coz se me teda opravdu nezda moc kamaradske, spise docela vycurane.
Takze se obavam toho ze asi nenajdu zadne misto kde bych mohl mit box s matkarnou a kam bych mohl mit pristup kdykoliv bych potreboval.
Muzu rict ze je to dost neprijemny nemit pest hned u ruky pod kontrolou, o tom bych mohl uz vypravet.
Tenhle pest je vazne hroznej , kyticky uz 3x presunuty , chudinky !!!
Stale ale nastesti ten pest vypada kupodivu celkem dobre.
Kvitka se mi zdaji na 31 den kvetu dost male.

Chtel bych se jeste prosim zeptat neni mezi vami growery nejaky fakt dobry pravnik ktery by me pomohl ? (Nejedna se o trestni pravo.)
Penezma bohuzel ale fakt moc neoplyvam takze to vypada ze na to budu ulne sam.

Dekuji predem.

Naposledy upravil Madical-Strains 28-03-2018 v 13:39 PM

Old Post 28-03-2018 v 13:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 100

Kytky vypadají celkem slušně na 31. den

Vypadá to že nemáš úplně top kamarády...

Old Post 28-03-2018 v 15:58 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 101

Tu kamosku chapu , u ni to bohuzel nejde protoze k ni chodi na navstevy dcera s jejim pritelem .
Ten Kamos me tim opravdu prekvapil , chce vyuzit toho ze nemam jinou moznost.
Nikdy pred tim se takto nechoval , spis v tom bude mit prsty ten majitel bytu jak s nim bydli a zaroven je to i jeho sef v praci takze ho musi asi poslouchat. Na druhou stranu jsem rad ze ho vubec mam protoze me taky pomaha treba s necim jinym.
Treba se mnou chodi na houby , nebo na ryby , takze nemusim chodit sam.

Asi me nezbyde nic jineho nez na chalupe zasadit na zahradce u jineho kamose par kyticek . Ten ale taky bude chtit pulku , to by me ale nevadilo protoze by me elektrika nic nestala a u outdooru je toho celkem hodne , te susiny.

Akorat ze me bude schazet ten konicek , sem na nem uplny zavislak.
Pokud bych mel dobryho pravnika , a vim ze jsem v pravu , tak bych mohl v klidu pestovat. Ale pravnici zdarma moc nepomohou, uz jsem prave na tenhle problem pravnika mel pred 7 roky a moc me tenkrat nepomohl.

Old Post 28-03-2018 v 16:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 102

Vůbec nechapu co ti v pěstování může bránit, ale jestli je to to, ze o tom někdo ví a chce te vydírat v právu stejně nejsi a právník ti nepomůže. Tvého kamaráda, at se to zda divné chápu, přece jen by brali na sebe veškerá rizika. Ovšem v tomto případě bych trval na tom, ze když na třetiny materiál, tak samozřejmě i náklady. Já osobně bych do toho nešel asi ani za těchto podmínek, protoze se dnes nedá věřit nikomu, bohužel ani nej kamaradum. Držím palce snad se ti podaří něco vymyslet, GL.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 28-03-2018 v 17:12 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 103

Ne , o tom to neni , doufam ze o tom nikdo nevi , co ja vim a zatim me nastesti nikdo nevydira , tyka se to uplne neceho jineho.
Nechci to tady rozebirat je to opravdu az prilis osobni ale od pravnika vim ze v pravu opravdu jsem.
A vyhrat to u soudu je celkem udajne jednoduche ale jen s dobry a protrelym pravnikem.

Co se tyce nakladu za elektriku tak na tom se podilet prave ani jeden z nich necheji.
A jake riziko oni podstupuji ? Kdyz je ten byt ve vlastnictvi to spolubydliciho se kterym kamos bydli a ten jeho sef je dokonce hulic.
Ale ja bych to u nej nechtel za takovych podminek , ja bych jen platil a staral se a oni by jen zadarmo hulili. Udelal bych 200 G a mych by bylo jen 66 G?
To by me ten pest ani netesil.

Old Post 28-03-2018 v 18:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 104

Njn to chápu, bohužel nejsem právník a osobně ani žádného neznám a snad ani nebudu v dohledné době žádného potřebovat. Každopádně musím konstatovat, že jsem snad nezažil nikoho, kdo by měl podobnej pech jako ty. Držím palce, třeba se zadaří a situaci vyřešíš.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 28-03-2018 v 18:49 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 105

Jo, ja sem proste smolnik uz od malicka .
Tohle vlakno snad jeste diky kamaradce dojedu dokonce a snad se mi podari najit nekde v blizkosti k pronajmu nejakou levnou garaz.

A dik ze me nekteri z vas drzi palce.

Old Post 28-03-2018 v 19:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 106

Taky držím i na nohách. " teď se dívám a musím si zajít na manikúru"

Old Post 28-03-2018 v 19:21 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 107

Hlavně to doject v pohodě... A najít klidnej prostor
..preju ať ti to vyjde všechno

Old Post 28-03-2018 v 20:04 PM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 108

Jo, dekuju vam vsem.
Ted uz se nemuze snad nic hroznyho stat , ledaze by kamaradce vyhorel byt.
Abych na ni neprenesl svoji smulu kdyz to mam ted u ni.

Docela verim ze je to i mozny.

Old Post 28-03-2018 v 21:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 109

Nehazej flintu do žita. To štěstí určitě jednou přijde. Slyšel jsem že ten Black Dead je fakt pecka. Škoda, že mi nedali ochutnat. Byla by škoda přijít o dalšího growera co píše pravdu. Za chvilku tady zbydou jen mitomani co nehoraznym spusobem lžou!!!

Old Post 31-03-2018 v 05:45 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Nehazej flintu do žita. To štěstí určitě jednou přijde. Slyšel jsem že ten Black Dead je fakt pecka. Škoda, že mi nedali ochutnat. Byla by škoda přijít o dalšího growera co píše pravdu. Za chvilku tady zbydou jen mitomani co nehoraznym spusobem lžou!!!


Jo , je to vazne pecka ! A je to vazne sila !
Pral bych kazdemu aby to mel moznost ochutnat , hlavne ti pochybovaci kdo me tu obvinovali z "pohadky o seminkach z USA" Mozna by zmenili nazor.

Naposledy upravil Madical-Strains 31-03-2018 v 09:14 AM

Old Post 31-03-2018 v 08:09 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 111




34.den 12/12

U kamaradky je to super misto ! Mam to blizko a vcera mi dala jeste k tomu klic od bytu abych ji pry doma neprekazel az prijde unavena z prace. . Skoda ze to u ni nejde nastalo.
Teda musim rict ze ji zavidim ten jeji bakon orientovany na jih , to by se pestovalo

Dnes rano dostali holky krmeni.
PH drzi jako zelezo-beton 6,5.
Nikde zadny deficit ani moc spalene spicky, vse je krasne zelene.
Mozna jsou trosicku prekrmene ale to je mozna tim ze uz pridavam 1ml Melasy do kazde zalivky a zamerne jsem neubral Biobizz. Ted zkosuim Melasu trochu jinym zpusobem.
Porovnaval jsem foto z 34 dnu v minulem pestu a palicky jsou o malinko mensi
Ale je mozny ze to je hlavne zpusobeno tim ze abych osvitil cele 4 rady kyticek ,cely prostor tak mam panel zvedly na cca 60-65 cm nad vrcholky.
Kdyby bylo svetlo niz tak jedna krajni rada by byla uplne ve stinu.

Ted se ukaze jesli mel Frynk s tou vyskou taky pravdu.
Pral bych si ve svem zajmu aby byly obje varianty realne.
Abych byl zcela objektivni tak velikost palicek tez muze byt ovlivnena tim ze mam v kazdem 11l kvetinaci jen cca 6 l substratu.

Naposledy upravil Madical-Strains 31-03-2018 v 09:31 AM

Old Post 31-03-2018 v 08:16 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 112

Myslím, že melasu tam dávať súbežne so zložkou BB Grow je zbytočné, nakoľko BB Grow sa tam leje až do konca hnojacieho obdobia a melasa je jeho základnou zložkou.

Old Post 31-03-2018 v 13:41 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6471010 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív