Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cob-Led 242w, BDS- II , Organic.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 129

Madi,
já zírám. Na to, že jsme oba ve 43. dnu, tak tví broučci vypadají minimálně o týden vyzrálejší, úplně se mi spustily sliny, když na ně koukám pěkná práce.
Sezam

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 09-04-2018 v 17:12 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 130

Diky moc za pochvalu
Jsem ale ve skutecnosti jsou kyti tyden pozadu o proti BDS ze semen , kdyz se podivas do meho predesleho vlakna tak uz byly ve 43 dnu salamky mnohem delsi a taky tlusci.

Je to dane hlavne genetikou ale domnivam se ze kdybys mel silnejsi svetlo alepson tech 240w a cob-led panel tak bys to mel stejne ne-li jeste lepsi.

Naposledy upravil Madical-Strains 09-04-2018 v 18:29 PM

Old Post 09-04-2018 v 17:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 131

Musím říct máš pěkný salamky na to že jsi měl tolik věcí okolo naho... Pěkný!!😁

Old Post 09-04-2018 v 18:09 PM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 132

Tak toho se asi nedočkáme, i když už jsem měl takový ambice, jako zvýšit výkon, nebo přejít na LED, tak já od svý milovaný sedmdesátky jen tak neodstoupim moc držím palce, vymáčkni z holek co to půjde

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 09-04-2018 v 18:18 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 133

citace:
Původní příspěvek od Bart325
Musím říct máš pěkný salamky na to že jsi měl tolik věcí okolo naho... Pěkný!!😁


Jo je to vazne odolna genetika.
Jsem moc rad ze se vam salamky libi , snad budou za par tydnu jeste krasnejsi a baculatejsi

Naposledy upravil Madical-Strains 10-04-2018 v 07:16 AM

Old Post 09-04-2018 v 18:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 134

.

Naposledy upravil Madical-Strains 12-04-2018 v 07:43 AM

Old Post 12-04-2018 v 07:24 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 135





Maly up-date - 46-den 12/12

Koukal jsem se na trichomy a zatim jich je jeste spoustu cirych a cast uz mlecnych.
V sobotu zahajim Flushing a pokud jim dam o tyden dele nez v predeslem kole tak zbyvaji uz jen posledni dva kalendarni tydny.
Trochu se obavam vzhledem k zabarveni trichomu , jesli se staci do tech dvou tydnu vubec vytvorit nejake jantarove trichomy. (tedy dozrat)
Vypada to ze z klonu to bude zrat o trochu dele nez ze semen , pritom by to melo byt obracene.

Napadlo me, mozna to ale mohla zpusobit ta vetsi vzdalenost svetla od vrcholku 65 cm.
30cm jsem mel v predeslem kole.
Mozna mam zbytecne obavy , uvidime jak bodou trichomy vypadat za 7-10 dni behem flushingu.

Naposledy upravil Madical-Strains 12-04-2018 v 08:10 AM

Old Post 12-04-2018 v 07:34 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 136

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Maly up-date - 46-den 12/12

Koukal jsem se na trichomy a zatim jich je jeste spoustu cirych a cast uz mlecnych.


Beru zpet !!!

Ted jsem mel kyticky vsechny venku na dennim svetle a kazdou zvlast jsem kontroloval mikroskopem , nejak jsem se vcera spatne dival.
Jantar uz tam sem tam je, cca 3% , mleckych je cca 87% a cirych jeste cca 10%.
Jedna kyti je sativova bez jantaru a jeji vrcholovky tam necham o tyden dele se temi spodky.

Takze vrcholovky seknu 22.4 a spodky necham o tyden dele zrat do 28.4.
Uvidim podle trichomu, jak rychly budou.

Kamaradka uz se tesi az si box konecne odnesu , ma strach ze nekdo prijde na navstevu , to jeste netusi ze u ni v mrazaku budu uchovavat susinu .

Naposledy upravil Madical-Strains 12-04-2018 v 16:00 PM

Old Post 12-04-2018 v 15:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 137

MADi:"Jedna kyti je sativova bez jantaru a jeji vrcholovky tam necham o tyden dele se temi spodky"
....to ako myslíš, že je sativová?? Sú to predsa klony z 1 matky - nie? Nemalo by to byť všetko úplne rovnaké???

Old Post 13-04-2018 v 05:38 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 138

Ne , prave ze to nejsou klony z jedne matky.
Uz jsem zminoval ze to bylo bez selekce , jsou to vlastne klony ze vsech kytek ze seminek z tech klonu co byly pripraveny na tu selekci.
Proto se ta jedna sativa tam vloudila
Nakonec na tu selekci ani nedoslo z duvodu nedostatecneho svetla v matkarne.

Old Post 13-04-2018 v 07:42 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 139



47.den 12/12 - FLUSHING ! Blizime se s holkama pomalu do finale!

Nakonec jsem udelal poradny pruplach uz dnes , planoval jsem ho sice az na zitra ale at to mam jiz za sebou.
Pak jsem jeste nechal poradne vykapat substrat od prebytecne vody.
Pocitam ze takovych minimalne 5 dnu bude substrat ted prosychat a pak uz budu kyti jen "zalevat" cistou RO vodou s PH 6,5.
Prima-klimu jsem pustil na vyssi vykon aby to rychleji tedka prosychalo..
Kyti jsem prohazel pod panelem , ty krajni jsem dal uz na prostredek a jsou nafocene uz po Flushingu.

Planovana kosa.
24-25 dubna Kosa vrcholovek
29-30 dubna kosa spodku

Muj dojem dva tydny pred kosou ???....nic moc.... palicky jsou o hodne mensi nez ze semen v minulem kole.
Pocitam ze 200 tam snad ale bude.

Zase me to presvedcuje ze semena jsou na vahu proste lepsi , to uz mi nikdo nevymluvi i kdyz s tim vetsina nesouhlasi.
Jasne , usetri se cas , sila a ucinky jsou u vsech stejne.

Old Post 13-04-2018 v 14:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 140

U tebe to treba bude lepsi ze semen , pokud vis jak pestovat z rezu , tak si zvysujes sanci dosahnout lepsiho vysledku.
Pravda ale je ze ze semen sou kytky o chlup vitalnejsi nez z rezu.
Ted al staci radne predpestovat a nevidis rozdil.

Old Post 13-04-2018 v 15:37 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 141

Vzdyt jsem je predpestovaval radne , v matkarne jsem mel klony 2 meisce nez sem je presadil a dal do boxu.
Nebo jak teda pestovat z rezu? V cem je rozdil?
Rad se necemu priucim .

EDIT:
Ted sem studoval na netu a pece o ne je uplne stejna jako ze semen.
Jediny rozdil je ze klony maji mit vice vlhkosti na rustu.
Tak zas z toho nedelej alchymii.

Naposledy upravil Madical-Strains 13-04-2018 v 16:15 PM

Old Post 13-04-2018 v 15:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 142

Ahoj, za mě stručně: jsi odpůrce řezů, protože se ti to z nich prostě jen zdá!!! horší 😉 až se musím usmívat nad tvými soustavnými narážkami na řezy 😀 nezlob se na mě, ale tvých pár kol ti zatím celkem nic neřeklo, co kolo to problémy. Až si vychytáš svůj styl pěstování, tak třeba oceníš i řezy 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-04-2018 v 17:05 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 143

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Ahoj, za mě stručně: jsi odpůrce řezů, protože se ti to z nich prostě jen zdá!!! horší 😉 až se musím usmívat nad tvými soustavnými narážkami na řezy 😀 nezlob se na mě, ale tvých pár kol ti zatím celkem nic neřeklo, co kolo to problémy. Až si vychytáš svůj styl pěstování, tak třeba oceníš i řezy 😉


No, pockej , pockej Pitr , jaky sem mel problemy s kytkama tohle kolo ?
To by me fakt teda zajimalo. Asi sis trochu popletl vlakno.
Jen kvuli tomu ze jsem si dovolil vyjadrit svuj nazor ohledne klonu tak sem hned spatnej ?
Co kolo, to problem s kytkama ?

A jaky jsem mel tak velky problemy v minulem kole ? Krome toho ze jsem poslechl jednoho growera ktery me presvedcil abych sel do kokosu a pak sem me tak zvedlo ph ze jsem musel rozdelavat korenovy bal a presazovat do Biobizzu light-mix, pak uz vse take probihalo az do kosy absolutne v poradku.

A tohle aktualni kolo , naopak presto ze jsem musel dvakrat stehovat kyti s boxem tak sem zadny problemy s kykama s pestem jako takovym vubec nemel .Tenhle pest jsem naopak odjel primo perfektne , zadny chyby , zadny deficity ani na zacatku ani v kvetu. Ani jeden nazloutly nebo nahnedy list zpusobeny nespravnym pestovanim , proste nic .
Co vic by si kdo mohl prat ? Alespon ja jsem sam se sebou posledni dve kola velmi spokojen. Tohle kolo , sem kamo zadny problemy nemel !

Spis se mi zda ze kdyz nekdo nesdili stejny nazor jak vy , tak hned hodite nejakou kritiku. Jako ze, co kolo to problem atd.
Je to muj nazor , to s temi klony , me se proste ze semen pestuje lip nez z klonu a nejsem sam ! Nevidim v klonech zadne vyhody krome usereni casu a zachovani genetiky.
Nikoho nenutim pestovat ze semen a sam klony rozhodne neodsuzuji.
Jen jsem prezentoval svuj nazor ze semen je to proste pro me lepsi.

Tak se z toho hned vsichni nepodelejte , co sem si to dovolil napsat o klonech.
Nikomu nic nenutim, jen jsem vyjadril svuj nazor.

Jeste ze je tohle moje posledni vlakno a muj posledni indoor.
Clovek si tu ve vlastim vlakne ani nemuze napsat svuj nazor !

Naposledy upravil Madical-Strains 13-04-2018 v 18:02 PM

Old Post 13-04-2018 v 17:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 144

Pěkně si to rozepsal. Každý má jiný názor na semena a tak to má být. Tisíc lidí, tisíc názoru. Pokud se ti dobře pěstuje se semen, tak přece nebudeš kvůli jinému názoru měnit svůj názor a styl pěstování.
Madi, ukazujes tady dost a zasloužíš uznání jen za to, že to tady postujes.
Hodně lidí má plnou hubu keců a neukazou tady nic.
Já jsem měl dobre i špatné výsledky jak se semen, tak i s klonů.

Old Post 13-04-2018 v 18:03 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1209400 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív