Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cob-Led 242w, BDS- II , Organic.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 113

Jen maly a neskodny experiment

Naposledy upravil Madical-Strains 31-03-2018 v 16:02 PM

Old Post 31-03-2018 v 14:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madaros
Stálý Člen

Karma uživatele Madaros - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 114

Super pěst, pořídil jsem si z Ledideal taky Ledkovy panel cca 400 w a v nejblizsi dobe budu zacinat v boxu 120 x 90 cm. Tak jsem zvedavy, at se dari a co nejmene problemu.

Old Post 31-03-2018 v 18:47 PM
Madaros je offline   Profil uživatele Madaros   Find more posts by Madaros   Foto galerie člena Madaros   Click here to Send Madaros a Private Message   Add Madaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 115

myslím že v mojem boxu je to optimálně osvícené

Old Post 02-04-2018 v 17:38 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 116





38.den 12/12

Old Post 04-04-2018 v 10:52 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 117

No vidíš Madi,už se něco děje.Počítám ,že budeš spokojen.

Old Post 04-04-2018 v 19:51 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 118

Jo , jede to zcela bez problemu , je videt ze pokud se drzi predem urceneho a overeneho Grow-planu tak je vse perfektni. Doufam ze by tam mohlo byt ve finale tak kolem 300G a budu skutecne velmi spokojen.

Akorat ze jsem vcera vecer zjistil kdyz jsem byl zkontrolovat kyticky ze me vcera kamaradka trochu prelila kytky odstatou vodou a bez hnojiv a bez RO , nechapu proc se do toho pestu vsichni hned snazi zasahovat. ( jako kdyz to jeste bylo u kamose )
V kvetinacich zustala stat voda a nektere listy byly svesene. Vlastne to zalivala hned druhy den po me zalivce.
Nedokazala pochopit ze se hnoji kazdou zalivku a ze substrat potrebuje alespon castecne vyschnout a hadala se se mnou ze kyti se maji zalevat kazdy den a bez hnojiv.
Pry jeste nikdy neslysela o tom ze se hnoji kazdou zalivku

Nemohl jsem ji ani vynadat , ona je takova sama ostra tak bych asi narazil jen jsem ji radeji prosil aby si toho pestu vubec nevsimala.
Vse sem ji ukazal jak jsou svesene listy , vse jsem ji vysvetlil v klidu s trpelivosti pitbulla a tak doufam ze uz nic delat do konce pestu nebude a uz nic dalsiho se nestane.

Old Post 05-04-2018 v 09:22 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 119



Maly up-date velikosti palicek , prirovnani s PH metrem.

Takze se maji jeste 25 dni cas nafukovat.

Old Post 05-04-2018 v 11:09 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lomidrevo
Stálý Člen

Karma uživatele Lomidrevo - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 120

nazdar.čo to maš za strain?

Old Post 05-04-2018 v 16:08 PM
Lomidrevo je offline   Profil uživatele Lomidrevo   Find more posts by Lomidrevo   Foto galerie člena Lomidrevo   Click here to Send Lomidrevo a Private Message   Add Lomidrevo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 121

Tady je obsahla odpoved... Prispevek c. 1.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=79777

Sila je dabelska , chut , vune vyjimecna , THC v mych podminkach poctivych 24 % bez par desetin. Mereno v laborce v praci u kamosovi pritelkyne.
Tohle kolo jsou uz klony ale bez selekce , matku uz bohuzel nemam tu jsem zlikvidoval kvuli spatnemu svetlu v matkarne a nedomrdlemu vzreni, proste vypadala bidne.

Zbylo mi jeste 5 seminek , z tech udelam casem novou matku az budu mit lepsi a silnejsi svetlo do matkarny. (pokud to situace dovoli ale spis to vypada ze uz indoor pravdepodobne nepojedu)

Uz mam dohodnuty male policko , cca 2m ctverecni u kamose na zahrade za sklenikem.

Naposledy upravil Madical-Strains 05-04-2018 v 17:00 PM

Old Post 05-04-2018 v 16:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 122

Madi, to musím ochutnat. Zrovna jak to měli ve špeku ,tak jsem chyběl na pátečním pivku. Šesti hodinový stav.Pořád tomu nemůžu uvěřit.

Old Post 05-04-2018 v 17:35 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 123

Ja vim. Neboj ochutnas brzy a pak tu do vlakna muzes napsat smoke-report.
Protoze ja nehulim tak ho nemuzu objektivne udelat.

Jen hodinovy stav stesti ? Kamos me prisaha ze nejmene 3.hodinovy a pak po pul hodine klidu nastoupila jeste nejmene dalsi hodina a to je hulic jako prase.
Na huleni je to ale skoro skoda

Kdyz jsem tohle jeste pestoval ze semen minule kolo a jeste jsem nevedel o cem to je a jaky to je , tak jsem stale hledal nejaky brutalni vyjimecny strain us.geneticy k pestovani a pritom sem to mel uz davno doma v boxu u nosu .

Pochybuji ze bych nekdy sehnal neco lepsiho

Naposledy upravil Madical-Strains 05-04-2018 v 18:06 PM

Old Post 05-04-2018 v 17:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 124

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Jen hodinovy stav stesti ? Kamos me prisaha ze nejmene 3.hodinovy a pak po pul hodine klidu nastoupila jeste nejmene dalsi hodina a to je hulic jako prase.
Tvl,teď jsi mě pobavil. Pestujes ty vůbec konopí?😂

Old Post 05-04-2018 v 18:43 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 125

No, snad to konopi jeste je .
Pral bych kazdymu ochunavku ale jak oba vime tak to neni mozny.

Kamos me napsal smoke-report emailem, uvazoval jsem tenkrat ze ho sem prekopiruju ale pak sem si to rozmyslel protoze samochvala smrdi .
Tak jsem ho nakonec z emailu bohuzel vymazal .
Na kazdeho to muze ale pusobit trochu odlisne , me by asi jedno brko odrovnalo totalne

Old Post 05-04-2018 v 19:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 126

Ještě jsem to nezkusil,ale co jsem slyšel od kámošu co to vyzkoušeli ,tak je to docela síla.A to jsou kluci co ráno vstávají a mají špeka u huby.
Žádný dojeb,spíš energetický Redbul se záchvatem smíchu.

Old Post 05-04-2018 v 19:26 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 127

No uvidis sam, nech se prekvapit.

Old Post 06-04-2018 v 11:57 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 128





43. den 12/12 ... Dalsi tyden ubehl.

Kyti chodim kontrolovat vetsinou uz jen kdyz je zalevam , ted kdyz je nevidam kazdy den tak teprve ted vidim jak se celkem rychle nafukuji.
Chodim tam co nejmene protoze kamaradaka je prehnane blazniva do cistoty a uklidu a naposledy jsem
nechtene upustil na zem listecek a zbyla po me nejaka zaschla kapicka na zemi ,nevsiml jsem si toho a neuklidil to po sobe a byl hned ohen na strese.
JO, doma je doma.

Aktualni hnojeni je 4ml -Bio-grow, Bio-bloom a Top-maxu na 1L vody, a Melasy 1ml/1l .
Pro sicher a abych nevysel ze cviku jsem zmeril PH vytoku...samozrejme ze nadhernych 6,5.

Cekoval jsem tez mikroskopem trichomy a cca 50% jich je uz mlecnych a zbytek jeste cirych.

Blizi se Flushing a ja si kladu otazku jesli ho mam zahajit uz ted , na 21 dni , jako v minulem kole , nebo hnojit az do 18.teho a na poslednich 10 dni zahajit Flush .
V tom pripade bych vyzkousel brutalni proliti pod sprchou a posledni pruplach kazdeho kvetinace bych udelal upravenou RO vodou na PH 6,5 .

Otazka totiz je , jesli o 7-10 dni delsi hnojeni pomuze nejak palickam k jeste vetsimu nafouknuti.

Old Post 09-04-2018 v 07:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0192530 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív