Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cob-Led 242w, BDS- II , Organic.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 225






Chtel jsem pro vas nafotit nejake detaily palicek ale nemohl jsem prijit na to jak na mobilu nastavit na fotaku makro fotky, takze bohuzel jen takhle.

Old Post 28-04-2018 v 09:29 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 226

Madi, u tebe udělám výjimku a tipnu 333 g. Víš že netipuji, protože se to nedá podle fotek poznat. Doufám, že budeš jeden s těch poctivich.

Old Post 28-04-2018 v 11:14 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 227

Jsem vzdy poctivy , co se tyka vahy .

Old Post 28-04-2018 v 11:26 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 228



Je ususeno a ted zacina prave Curing , tam pocitam ze jeste udajne 5-10g ubyde.

Urodilo se poctivych 251 ,12 g .

A toho odpadu co zustalo v Trimmeru je cistych 29,4 g .
Veskere listy jsem odstranoval abych zbytecne netupil ostri noze Trimmeru, zbyly na tom jen palickove male listecky takze 95% kvetu. Takze teoreticky bych to mohl i zapocitat do celkove vahy.
Cela sklizen je na jedne fotce. (ne a dvouch)

Vubec to nechapu , v te susicce to vypadala maximalne na 120 g.
Jsem hodne , hodne moooooc spokojen .

Zatim jeste neznam vubec ucinky, jelikoz kamos na kostnuti dnes vubec nedorazil.

Dekuji za sledovani.



Prosim dejte vedet jesli to mam secist a podle toho odmenit vyherce tipovacky,nebo mam nechat tech 251. Ja bych to logicky pricetl, protoze kdybych to delal rucne nuzkama tak by ta vaha na tom zustala abych byl objektivni a vazne je to samy kvet.

EDIT: Panu Linchimu nesaham ani po kotniky , pod tim samym panelem dela kolem 300g. Ale i tak jsem velmi spokojen.

Naposledy upravil Madical-Strains 28-04-2018 v 22:13 PM

Old Post 28-04-2018 v 22:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 229

Ahoj madi mas to krasne a vubec nesrovnavej ... je to i odrudou a vubec celkove myslim ze na g/w ses dostal coz je nadhera ja jsem magor a vynos sem hecoval tim ze na rustu jsem holky drzel docela dlouho a hooodne rozvětvoval povedeny kolo

Hodne stesti pane snad se nekdy sejdeme abych mohl ochutnat vzorek

Old Post 29-04-2018 v 01:59 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 230

Pěkné kolo. Jak se dívám na ty sklenice, tak mám slinu. Idu ubalit špeka.

Old Post 29-04-2018 v 13:07 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 231


Madi, krásný výsledek, dobrá práce Fikus: Zahajme tedy oslavu Madiho úspěšné dokončení pěstu (viz foto).

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 29-04-2018 v 14:55 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 232

Profesionální práce Sezam.

Old Post 29-04-2018 v 15:04 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 233

Dekuji Vam vsem trem groweru zde na G. ze sdilite se mnou mou nezdolnou radost.
Tady a ted je poznat kdo drzel uprimne palce.

Old Post 29-04-2018 v 16:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 234

Madi, takže jestli jsem to dobře pochopil, tak to je tvůj poslední report? Tak zase někdy, čudlík. Tvoje reporty a příběhy byly až k neuvereni co se ti všechno zadupalo.

Old Post 01-05-2018 v 06:38 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 235

Ano, tohle byl na tuty muj posledni report.
Jo zadupalo ale bojoval sem a dobre to dopadlo.

Old Post 02-05-2018 v 21:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 236

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ano, tohle byl na tuty muj posledni report.
Jo zadupalo ale bojoval sem a dobre to dopadlo.


Nikdy nehovor nikdy

Pesty super, kontroverzné situácie, neuveriteľné príbehy... Bola by tu bez toho nuda. Verím, že sa vrátiš ak to situácia dovolí. Nech sa Ti darí.

prvý IN - Green Poison + Mazar / hlina / HPS 600W / semená

druhý IN - Ednik / kokos / HPS 600W / rezy

tretí IN - Ednik / kokos / HPS 400W / rezy

štvrtý IN - Jack Herer / kokos / HPS 600W / rezy

piaty IN - Grape Puff#2 a Shark Shock / kokos / HPS 600W + 400W / rezy

šiesty IN - Grape Puff#4 / kokos / LEd by FrYnK 600W / rezy

siedmy IN - Big Bud / kokos / LEd by FrYnK 600W vs HPS 400W / rezy

ôsmy IN - kokos / LEd 650W 1xred 500W 2xred / Adv. Hydrop. / Mix (BB, BK, ChK)

deviaty IN - kokos / FrYnK LEd 500W 1xred a 500W 2xred / Adv. Hydrop., B'cuzz / AH, GTH

desiaty IN - kokos / FrYnK LEd 500W 1xred a 500W 2xred / Adv. Hydrop. / Wappa, Nebula

Old Post 03-05-2018 v 08:39 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 237

Doufejme Kez bys mel pravdu.

Old Post 04-05-2018 v 09:16 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 238

Uplunulo 14 dni Curingu , prvni tyden jsem otviral sklenice kazdy den a druhy tyden uz jen 3x tydne. Dnes jsem to opet oteviral a zjistil jsem ze to voni cim dal mene, proste to vonelo uplne jinak kdyz byly cele kyti ususene v boxu.
Na omak jsou palicky celkem slusne ususene ,tvrde a suche nejsou ale vubec preschle, nechapu to, jakoby se spis ta vune vytracela.
Pocital jsem s tim ze Curingem to nabere jeste silnejsi vuni.

Uz jsem toho spoustu zdelal a mam uz jen sotva 1/3 ale sere me ze to nevoni. Ucinky neznam protoze u me jeste nebyl od te doby nikdo kdo by to prubnul.
Jsem zklaman kvuli te vuni.

Chtel jsem vysledek jeste zdokonalit susarnou a nakonec to bylo zcela kontraproduktivni.
Vubec bych se nedivil kdyby to nemelo ty ucinky co to melo minule kolo.
Bylo to v te susarne proste prilis rychle ususeno 3,5 dne a nedalo se to v mych podminkach to suseni nijak prodlouzit .

Naposledy upravil Madical-Strains 13-05-2018 v 21:52 PM

Old Post 13-05-2018 v 21:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 239

Uzasne!!klobuk dole.. chcel som typnut 218 g ale zaspal som dobu nrvadii..aj tak si frajer

Old Post 14-05-2018 v 13:38 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 240

Atletico , jo diky, ted si me pripomel ze jsem jeste nerozdal Kacka za tipovacku, ja sem ale sklerotik.
Hned to jdu napravit !

Takze ... jesli jsem to popletl dejte vedet. 251g

Lomidrevo 1
Borecshot-2
Grow-place-3


Jo a, abych nezapomel , dneska si k susine cichala kamaradka a rikala ze to voni hezky, tak ted fakt nevim. Mozna sem uz ztratil i cich.
Budu muset pockat na vyjadreni nekoho kdo to uz brzy ochutna , kdo tomu rozumi , abych se konecne dozvedel jesli to je kvalitka ci nikoliv.

Old Post 14-05-2018 v 16:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5971250 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív