Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cob-Led 242w, BDS- II , Organic.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 241

Konečně se mi dostal do ruky tvůj vzorek.
Musím konstatovat, že takový strain jsem neměl dlouho v papuli. Dnes dopoledne jsme dali jedno brčko ve 3 lidech a od 12 hod mě to pořád dobíjí.
Na pohled to není žádná sláva a i vůně je taková slabší. To co to ztratilo na vůní, tak to nahrazuje na chuti.
Chuť fakt pecka bez škrábanců v krku. Jemný dým. Účinky jsou monstrózní. 7 hodin v kuse jsem se nezastavil a pořád něco kutim a k tomu záchvaty smíchu.
Madi, moc díky za vzorek. Ten strain si měl zamatkovat. Dlouho jsem neměl takto kvalitní materiál v hubě. Už ficim přes 7 hodin a pořád záchvaty.

Old Post 18-05-2018 v 18:01 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 242



Kdybych mohl , dam milerad ochutnat vsem dobrym lidem tady z Groweru.

Old Post 18-05-2018 v 21:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 243

Dobrých lidi je jako šafránu. Všude vládne nenávist a zlost.

Old Post 19-05-2018 v 06:53 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 244

Celkom Ti Fikus závidím, škoda, že som tam nebol!
Aj Madi to už testol?? Madi - ak by si obetovať 20 g a spravil z toho tinktúru do Alpy, tam by si to mohol opatrne po 2-3 kvapkách testnúť

Old Post 19-05-2018 v 07:28 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 245



Zdravím Gratulce Madi k povedenemu pestu.Posilak k+....
Jak pise Fikus lidi jsou svine a ti spravni lidi velmi poskromnu...
Kdyby z vas nekdo mel zajem daruji ZDARMA 12 as 15 semen regular co se mi urodili...klicivost odzkousena... 1- Obi wan og kush F2 2- Shock Og Kush (sok) nebudu mit ted moznost pestit ale rad bych vydel co za prestrel kytky by z toho byly. 😊 Tak kdyby mel nekdo zajem pm.Mej te se zahradnici

Old Post 19-05-2018 v 11:27 AM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 246

Fikus- No, tak to si me Fikusi moc a moc potesil , necekal jsem ze ucinky budou stejne jako v minulem kole.
Jeste ma jedna malinkata ochutnavka dorazit k jednomu zdejsimu growerovi , tak doufam ze nakonec preci jen k nemu dorazi i pres soucasne mensi technicke problemy a ze mu bude take chutnat tak jako tobe.

Jo, vzhled nic-moc kdokoliv to v minulem kole ochutnal tak podle vzhledu ocekaval spise podprumer,
to rikali vsichni dojednoho kdo to v minulem kole ochutnal .
S vuni jsem to tentokrat moc nevychytal ani s pomoci Curringu , kvuli super-rychlymu suseni v susarne za 3,5 dny. Bylo to prilis rychly.
Myslim ze to je ten hlavni duvod ale myslim ze to nebyla ma chyba, nemel jsem totiz zadne zkusenosti se susenim po rozebranych palickach v susarne, vzdy sem predtim susil cele rostliny, tak se to susilo nejak tak automaticky dele, tudiz lepe, kvalitnejs.
Chut a ucinky se nastesti asi ani nedaly negativne ovlivnit mym pestem. , takze jsem asi nemohl nic podelat. ...

No, kdyby tuhle odrudu vypestoval nejaky " Grower" s velkym G tak jsem si naprosto jisty ze by to byla tady v CR absolutne neprekonatelna bezkonkurencni pecka !!!
Prave to je ten rozdil mezi evropskymi komercnimi modely ktere tu jsou bezne k dostani od strainu od slechtitele z USA, ktery klony a seminka neprodava, distribuje jen susinu do lekaren v LA a LV.
Hlavni zasluhu ze je to takova kvalita ma samozrejme amik Michael, a ne ja , jak jsem to vypestoval !!!
Skoda jen ze tahle odruda ma super-kvalitu na ukor vynosu. (jen stredni vynosnost)

Mam jeste 5 seminek tehle odrudy BDS , tak zamatkovat muzu prakticky kdykoliv, teoreticky....

Odo- Ano , uz jsem z toho otestoval caj a Hepiky.
Happy Pils me bohuzel zhuluji i kdyz jsem susinu nekarboxyloval , tak zustavam radeji u caje a konopneho kokosoveho oleje.

Old Post 19-05-2018 v 12:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 247

Kamo ty nemas vubec predstavu o kvalite.
Tvoje tvrzeni ze by to bylo neprekonatelny je hodne naivni.
U nas je mraky kvalitnich genetik , jen nejsou tady na G. Staci hledat.
Netvrdim ze je to shit , nemel sem to , ale zcela jiste to nebude lepsi nez vetsina genetik z usa co uz davno sou u nas k dostani.

Old Post 19-05-2018 v 16:01 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misanthropetino
Stálý Člen

Karma uživatele misanthropetino - 82% PěstitelskáKarma uživatele misanthropetino - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 248

citace:
Původní příspěvek od Loyd
Kamo ty nemas vubec predstavu o kvalite.
Tvoje tvrzeni ze by to bylo neprekonatelny je hodne naivni.
U nas je mraky kvalitnich genetik , jen nejsou tady na G. Staci hledat.
Netvrdim ze je to shit , nemel sem to , ale zcela jiste to nebude lepsi nez vetsina genetik z usa co uz davno sou u nas k dostani.


Mohol by si sa s nami o tu genetiku z USA podelit? V akej forme sa tu ta genetika nachadza? Poznas nejakeho matkara? Kde su ak nie na G?

"René mláďenca Príhodi a Skúsenosťi" grow report 2016

Zápisky mladého záhradníka - záhrada 2017

Old Post 19-05-2018 v 18:18 PM
misanthropetino je offline   Profil uživatele misanthropetino   Find more posts by misanthropetino   Foto galerie člena misanthropetino   Click here to Send misanthropetino a Private Message   Add misanthropetino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 249

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Prave to je ten rozdil mezi evropskymi komercnimi modely ktere tu jsou bezne k dostani od strainu od slechtitele z USA


Loyde , vsichni krome tebe to pravdepodobne pochopili ze veta "No, kdyby tuhle odrudu vypestoval nejaky " Grower" s velkym G tak jsem si naprosto jisty ze by to byla tady v CR absolutne neprekonatelna bezkonkurencni pecka !!!" byla myslena s nadsazkou. a ze se tykala vyhradne evropske genetiky ze zdejsich eshopu.

Nic takovyho sem netvrdil ze u nas nejsou kvalitni US genetiky.
Viz.ICMAG-Dogon a dalsi...

Loyde , a pro ty mene chapajici rad vysetlim ...
Mysleno ...evropske geny konopi ze zdejsich eshopu nesahaji us genetice ani pokotniky, zkracene a strucne receno.

Ale to bys nebyl ani ty aby si tu zase s nejakyma picovinama neopruzoval, to uz proste patri k tve povaze. A dobre vis ze tvuj nazor je mi uplne ukradenej.

A abych si uchranil sve zdravi a nemusel cist tady ty tve kidy tak jsem te zabanoval , tak doufam ze se sem nevetres a neprijdes opruzovat pod jinym Nickem a v jine podobe.
Muzes posilat K-minus .

Naposledy upravil Madical-Strains 19-05-2018 v 18:47 PM

Old Post 19-05-2018 v 18:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 250

To že jsou USA v tomto odvětí na vrcholu piramidy, asi nikoho nemusíme přesvědčovat. Je to tím, že tam mají obrovské možnosti a hlavně je to v některých státech legální. Už kdysi indiáni na americkém kontinentu si pěkně pokurovali.
To, že jsi narazil na super genetiku, jsi měl štěstí. Ještě bych chtěl dodat, že kluci co měli tvůj první model se semen, tak mi říkali, že byl o chlup lepši.
Škoda, že jsem nevyzkousel ten první vzorek. Tohle bylo opravdu velmi luxusní pokourenicko, které jsem měl tak 5x-6x v životě.
Mám ještě na jedno brčko a to si jdu vychutnat za hodku. Přijdou kámoši, tak na zahradě něco ugrilujeme a dáme k tomu pivko.

Old Post 19-05-2018 v 20:54 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 251

citace:
Původní příspěvek od fikus37
To že jsou USA v tomto odvětí na vrcholu piramidy, asi nikoho nemusíme přesvědčovat. Je to tím, že tam mají obrovské možnosti a hlavně je to v některých státech legální. Už kdysi indiáni na americkém kontinentu si pěkně pokurovali.
To, že jsi narazil na super genetiku, jsi měl štěstí. Ještě bych chtěl dodat, že kluci co měli tvůj první model se semen, tak mi říkali, že byl o chlup lepši.
Škoda, že jsem nevyzkousel ten první vzorek. Tohle bylo opravdu velmi luxusní pokourenicko, které jsem měl tak 5x-6x v životě.
Mám ještě na jedno brčko a to si jdu vychutnat za hodku. Přijdou kámoši, tak na zahradě něco ugrilujeme a dáme k tomu pivko.


Tohle jsi napsal hezky ''Je to tím, že tam mají obrovské možnosti a hlavně je to v některých státech legální '' a hlavni duvod je opravdu to,ze to je legalni uz dlouho a vyzkum probiha desetileti na nejvyssi urovni a s podporou a ne strachem ze nekdo neco dela ilegalne... ;-)

Old Post 19-05-2018 v 21:52 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 252

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Fikus- No, tak to si me Fikusi moc a moc potesil , necekal jsem ze ucinky budou stejne jako v minulem kole.
Jeste ma jedna malinkata ochutnavka dorazit k jednomu zdejsimu growerovi , tak doufam ze nakonec preci jen k nemu dorazi i pres soucasne mensi technicke problemy a ze mu bude take chutnat tak jako tobe.

Jo, vzhled nic-moc kdokoliv to v minulem kole ochutnal tak podle vzhledu ocekaval spise podprumer,
to rikali vsichni dojednoho kdo to v minulem kole ochutnal .
S vuni jsem to tentokrat moc nevychytal ani s pomoci Curringu , kvuli super-rychlymu suseni v susarne za 3,5 dny. Bylo to prilis rychly.
Myslim ze to je ten hlavni duvod ale myslim ze to nebyla ma chyba, nemel jsem totiz zadne zkusenosti se susenim po rozebranych palickach v susarne, vzdy sem predtim susil cele rostliny, tak se to susilo nejak tak automaticky dele, tudiz lepe, kvalitnejs.
Chut a ucinky se nastesti asi ani nedaly negativne ovlivnit mym pestem. , takze jsem asi nemohl nic podelat. ...

No, kdyby tuhle odrudu vypestoval nejaky " Grower" s velkym G tak jsem si naprosto jisty ze by to byla tady v CR absolutne neprekonatelna bezkonkurencni pecka !!!
Prave to je ten rozdil mezi evropskymi komercnimi modely ktere tu jsou bezne k dostani od strainu od slechtitele z USA, ktery klony a seminka neprodava, distribuje jen susinu do lekaren v LA a LV.
Hlavni zasluhu ze je to takova kvalita ma samozrejme amik Michael, a ne ja , jak jsem to vypestoval !!!
Skoda jen ze tahle odruda ma super-kvalitu na ukor vynosu. (jen stredni vynosnost)

Mam jeste 5 seminek tehle odrudy BDS , tak zamatkovat muzu prakticky kdykoliv, teoreticky....

Odo- Ano , uz jsem z toho otestoval caj a Hepiky.
Happy Pils me bohuzel zhuluji i kdyz jsem susinu nekarboxyloval , tak zustavam radeji u caje a konopneho kokosoveho oleje.



U vetsiny prvotridnich strainu to je na ukor vynosu...ale my tu jedem na kvalitu a ne na vynos ne.. ;-)

Old Post 19-05-2018 v 21:54 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 253

Jo, u tech prvotridnich US strainu to tak je a nejvice to pry potvrzuje OG kush, co jsem cetl.
Nejvice potesi predevsim kvalita ale ta vaha taky neni rozhodne na skodu kdyz se teda povede.

Old Post 20-05-2018 v 06:21 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 254

myslím, že tu riešite blbosti a sorry Madi, ale ako môžeš tvrdiť, že v USA to je naj a ako môže niekto tvrdiť, že tunajšie banky sú shiť?????
Skús odpestovať viac modelov od tunajších bank, skús účinok a sám uvidíš. Osobne materiál, čo mi nevyhovuje stavovo môže byť hocijak hypersuper hodnotený v USA, alebo EU - pre mňa je bezcenný...a je mi naozaj k ničomu pokiaľ mi nedáva to, čo od toho očakávam.
Ideálne je ochutnať produkt a potom si ho odpestiť z jeho pôvodnej genetiky. Divil by si sa, možno by Ti totálne vyhovovalo niečo, čo nemá ani meno a rastie to nejakej babke roky na komposte.
Fakt sa nedá riadiť ani len oceneniami, jednoducho treba pestiť a skúšať a vhodné modely si zachovať pre seba., prípadne dať skúsiť iným a posunúť ďalej.
Čo to je NAJ model??? Jednoducho pokiaľ niekto hulí dookola stále to isté, prípadne modifikácie toho istého, tak keď sa dostane k niečomu mimo toho, tak mu to bude akože naj.
Okrem toho tie banky rôzne kooperujú a presúvajú si medzi sebou genetiky, semená atď...hodnotiť to takto je naozaj scestné a out.
Dostal som naposledy gratis semeno vysokocenenej White Widow od RQS. Nechuti mi to a celý vynos ide do mazania. Známy to koštol a bol z toho na vetvy...
hold, čím to asi bude? Zlý model???

Old Post 20-05-2018 v 08:42 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 255

odo, nikdo nenapsal, že evropské banky jsou špatné. Nebo to aspoň nikde nevidím. Každý nový model má něco do sebe, ale to co měl (nebo ještě má) madi, tak to je dobrý mazec. Za svůj život jsem vyzkoušel ranec modelu a tento radim mezi 5 nejlepších co jsem kdy hulil. Taky jsme byl v tom skeptik a nevěřil jsem, že mu pošle nějaký amik dobrý gen, ale měním názor.
Je to můj názor a každému může chutnat něco jiného. Milion lidí = milion chuti.

Old Post 20-05-2018 v 18:24 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 256

No ja uz jel v indooru Tangerine dream od Barney's Farm a Super-skunk od Sensi a ted tenhle model od amika.
A kamos hulil ode me uplne vsechno a tvrdi me ze tohle se proste ani neda porovnavat s tim SS a TD. Ze to BDS je proste uplne jina liga.
A pri tom SS od Sensi je dost dobry huleni.

Takze ja to sam posoudit nemuzu, protoze nehulim takze nasloucham hodnoceni svych znamych hulicu. On to vzal na festival a daval ochutnat i kamosum ktery ja neznam a vsichni z toho byly hotovy. Jeden dokonce tvrdil ze kdyz si to zahulil tak jako by hulil uplne poprvy v zivote.

Takze ja vychazim ne z vlastni zkusenosti

Ja uz mam vyzkouseno ze me pravdepodobne pomaha na tu bolest snad kazda odruda, zatim vsechny co jsem mel pomohly.
Ale v caji to proste ten rozdil kvality nepoznam.
Huleni je proste huleni

Jinak uz sem narazil na spoustu diskusi na tema Evr.gen. VS us genetika
a vsude vsichni tvrdili ze ani Holanska ani spanelska se te us nevyrovna.
A je to tim ,coz uz nekdo psal vyse ze maji ohromny casovy naskok pred Evropou.

Takze ja tomu verim ze us.genetika je best.

Old Post 20-05-2018 v 19:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9249170 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív