Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cob-Led 242w, BDS- II , Organic.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 193

Bakteriemi samozřejmě neprehnojis, ale díky jejich přemnožení se začnou uvolňovat větší dávky živin a ty to popalej, je třeba držet rovnováhu mezi bakteriemi a houbami. Jakakoliv nerovnováha se podepíše na pH substrátu a následných deficitech. Pokud jsou kytky zdravé zelené, je logické nic nelit i melasa může v tu chvili spise uškodit. At už je Loyd Bitir nebo ne, rady nemá špatný a útoky od Fikuse jsou zcela zbytecne (stejně tak na Browsera) a jen tu dělají dusno. Fikusy i toto vlákno je zajebany hlavne díky tobě, laskave se sklidni a nebo smaz ucet. Nemyslím si, ze je někdo zvedavej po tobě stále uklízet bordel.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 19-04-2018 v 10:29 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 194

Uz toho prosim nechte vsichni .
Muj dnesni foto-UP-DATE uz asi nikdo nenajde , je totiz v nenavratnu propadlisti dejin.

Naposledy upravil Madical-Strains 19-04-2018 v 14:26 PM

Old Post 19-04-2018 v 11:13 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 195

L1st3r, kdo začal útočit byl nějaký Loyd, tak proč to píšeš mě? Žádné útoky nedělám, tak si přečti kdo tady útočí a kdo hned uráží s nadává. Toto vlákno je zajebano díky mě? Umíš číst? Tady prudite do madiho a je to díky mě? Moje názory jsou takové jaké jsou, pokud je nechceš číst, tak si mě dej do ignore.
To že tady poslední dobou jsou borci co pod mars hydrem mají palice jako pod 600 watt hps, na to jsem musel reagovat a napsat svůj názor, protože pod tím světlem je to nesmysl. Kdo má trochu zkušenosti s těmito světly, tak to ví.
Nikdy jsem nikoho nezačal urážet. Browser mi tady začal hned nadávat a nějaký Loyd co tady přišel jen prudit.
A URČITĚ SI NEBUDU KVŮLI TOBĚ MAZAT ÚČET!!!!
Opět tady zajebavas madimu vlákno ty, tak se uklidni a smaž si účet.

Old Post 19-04-2018 v 13:35 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 196

Ja si vazim , veskerych prispevku ohledne pestu jak od Listra tak od Fikuse a dalsich.
Fikus byl uplne prvni grower ktery me dobre poradil oholedne led-panelu pri mem prechodu s HPS na Led. Jinak bych byval objednal nejakou cinu z alibaba.com.
A vzdy me Fikus dobre poradil pokud jsem o to pozadal stejne jako Listr a par dalsich.

Fakt se mi ale nelibi ataky,provokace nebo urazky ktere miri na me nebo na nekoho kdo mi tu prispiva konstruktivne.
Takze ted chlapi , prosim uz jen k pestu.
Dekuji za vasi projevenou inteligenci predem !!!


Kdo to od ted porusi tak je u me fakt uz uplnej trapacek !
Nechte me prosim alespon uz doject tohle vlakno v klidu.

Naposledy upravil Madical-Strains 19-04-2018 v 14:52 PM

Old Post 19-04-2018 v 14:40 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 197





57. den 12/12

Old Post 23-04-2018 v 07:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 198

Vyzerá to dobre! Ako to voní?

sorry, ako vysoko máš panel od rastlín? Máš tam tie objektívy, alebo si ich dal preč? Už sa mi to tu zle hľadá v tých hádkach.

Vyčisti si prosím objektív na foťáku! Náš ho zachytaný. Budeš mať tie fotky o triedu ostrejšie! :-)
diky!

Old Post 23-04-2018 v 08:12 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 199

citace:
Původní příspěvek od odo
Vyzerá to dobre! Ako to voní?

sorry, ako vysoko máš panel od rastlín? Máš tam tie objektívy, alebo si ich dal preč? Už sa mi to tu zle hľadá v tých hádkach.

Vyčisti si prosím objektív na foťáku! Náš ho zachytaný. Budeš mať tie fotky o triedu ostrejšie! :-)
diky!


1.-Voni to az tak silene , ze kamaradka na na me uz 2x nelehala abych to uz konecne seknul, ze pry se boji ze na ni nejaky soused zavola .... Musel jsem ji nekolikrat presvedcovat aby jeste trochu malinko vydrela ,ze uz to brzy bude. Rikal jsem ji aby box neotevirala.

Dnes jsme k ni s kamosem stehovali susarnu tak az pride dnes z prace domu , bude asi zase trochu v soku. Ale ja ji pomaham stale tak jednou muze taky neco udelat pro me.

2.-Od tech nejvyssich vrcholku je panel 65-70 cm.

3.-Nejdrive jsem ty krajni rustove cocky sundal ale tyden po prepnuti jsem dostal uplne novou optiku na rustove cocky ktera osviti fakt z vysky 65-70 vsechny kraje.
To je jina !

4.-Vycistim cocku na fotaku mobilu , pokud to bude spinave.

Old Post 23-04-2018 v 11:11 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 200

Medi a jaký tam máš ty čočky teď?Kde si je sehnal?

Old Post 23-04-2018 v 12:12 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 201

citace:
Původní příspěvek od luubaan
Medi a jaký tam máš ty čočky teď?Kde si je sehnal?


Omlouvam se , ja nechci psat do vlakna ve kterych obchodech nakupuju.
Pak si tam "nekdo" na me pocka a ....
Diky za pochopeni.

Old Post 23-04-2018 v 12:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 202

Madi, ty máš někdy hlody jak prase.

Old Post 23-04-2018 v 12:45 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 203

Jsem paranoik , no.

Old Post 23-04-2018 v 14:31 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 204

Kamo mas to super..... Nemas nahodou jeste nejaky extra seminka tohodle? Rad bych je zkusil kdyztak PM.Obdivuji tvoji vydrz a vuli pres vsechny ty prihody to vypada opravdu skvele.

Old Post 23-04-2018 v 20:02 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 205

Diky za pochvalu.
Ja mam jeste poslednich 5 seminek BDS ale z tech chci prave "vyselektovat" jednou v budoucnu matku , protoze nova seminka uz asi od toho amika nedostanu. Pokud budu mit jednou to stesti to zase rozjet tak budu tu matku potrebovat.. Tu matku co jsem mel v matkarne tak tu jsem uz davno vyhodil, mel sem spatny svetlo v matkarne a ji se vubec pod nim nedarilo.
Promin.

Old Post 23-04-2018 v 20:29 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 206

Ty jo Madi, to je nádhera. Když ti na to koukám, mám chuť se do nich zakousnout moc hezký

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 23-04-2018 v 22:11 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 207

Diky, diky, diky.

Ted vypadaj sice k zakousnuti ale jeste me ceka suseni v susarne ve ktere jsem nikdy nesusil po oddelenych odvetvenych a odlistenych palickach z Trimmeru.
Vzdy jsem pred tim susil cele kytky vzhuru nohama i se vsemi vetvemi v boxu yakze pozvolne suseni bylo garantovano hlavne tim ze kvety byly jeste na kytce ale ted ,kvuli tomu ze me berou krece pri trimovani s nuzkama , jsem byl nucen si zapujcit Trimmer.
Obavam se ze to poseru, kdyz to nemam vychytany.

Po suseni uz tak moc k zakousnuti mozna nebudou.

Ale dostal jsem docela presny navod od zkuseneho growera ktery s tim susi, tak snad se zadari a nepresusim to. Doufejme.

Old Post 23-04-2018 v 22:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 208




58.den 12/12- Podzim zivota

Na vrskach to zatim moc nezloutne ale ve strednich castech uz se najde sem tam zluty, nejvice je zlutych listu je logicky naspodku.

Old Post 24-04-2018 v 07:25 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9316370 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív