Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 41 42 43 44 45 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 673

Komu není rady tomu není pomocí.
Nemám čas, tady pořád dokola něco říkat že praxe je jiná než teorie.
Kdyby madical používal kolínka tak jako Mike, tak by ten pěst vypadal úplně jináč.
Zase tady pleteš jabka a hrušky. To mě u tebe nepřekvapuje.
Prostě Ledideal udělal pecku, která tady nemá konkurenci. Tečka!!

Old Post 18-01-2018 v 11:16 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 674

Ty si marnej. Ja nepipu o teorii ale o praxi.
Takovou pecku jak ledideal ti sesroubuju doma na koleni a to tomu nerozumim. Pro me na vasi plochu nepouzitelnej panel.
Edit. Fikusy , rekl bych ze zrovna radit ohledne pestovani potrebujes ty.
Zaryte si jedes stejnej styl nez abys zkusil jinej postup.
Pac ten kdo neco umi pestovat tak vi o cem mluvim!!!

Naposledy upravil Bitir 18-01-2018 v 12:44 PM

Old Post 18-01-2018 v 12:06 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 675

Tak Vem a sesroubuj si panel jaký chceš. Mě je to u řiti. Já jsem použil hodně způsobu pěstování a X různých světel. Krom plasmy mám vše zasebou. Toto světlo bych nevimenil za nic.
Radím tady snad tobě? Nevím proč se pořád ozivas a kritizujes.
Je to můj názor a za tím si stojím a ty proti tomu nic neuděláš ani kdyby ses postavil na hlavu.
Madi, nech to tady promazat, protože zase se to tady zvrhne.

Old Post 18-01-2018 v 18:33 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 676

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Vždy bude optika ubírat sílu fotonu. Ať je jakákoliv. Před měsícem ukazovali rozdíly v optice v automobilovém průmyslu.
Udělali nějaké testy světel a optika ubírá od 2% až po 14 % světelného toku ve všech vlnových délkách. Nejlépe byl na tom BMW 7.
A hádejte kdo tu optiku vyrábí? Češi.
Máme prý nejlepší výrobce optik na světě.
Ať si každý píše co chce, ale já už jedu jen bez optiky a rozdíl jde vidět na výsledné gramáží,kdyz držím světlo nízko.

Ja jen reagoval na to co jsi napsal jako prvni.
Do toho sem zhrnul i pouzitou optiku na panelu pro pestovani a jelikoz neksme na foru BMW , tak je asi jasny o cem je rec.
Je to jen tvoje tvrzeni proti memu, nic vic v tom nehledej.
Uprimne jsi toho tady moc nepredvedl abys me presvedcil o tom mit panel 20cm nad kytkam.
Konkretne tu kostku od ledideal.
To pojedu tak mizna az budu mit 16 cipu a budu pustet na jeden 20w.
Nerikam , roste to tak ci onak , ale z toho svetla jde proste vytahnout vic kdyz prizpusobis pudorys plochy.
Budu delat test ledideal 380w vs frynk 400w.
Pak se rozhodnu jestli se podelim o zkusenosti nebo ne.
Ale predem rikam ze vytez je predem jasnej.
Nemas za sebou vse fikusi , to je dost naivni.
Mel si gawitu ? A wing helion ? Frynka ? Myslis ze ti se neridi cisly ?
Mel jsi akorat starej predradnik s hobby stinitkem ktery jsi postavil proti “modernim” cipum a jeste k tomu bez odrazove folie.
Kde pak tvuj nepoveden naprosto postavenej srovnavaci test promital ledideal na cannafestu.

Tohle mi prijde jako vrchol profesionality teda

Old Post 18-01-2018 v 18:56 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 677

Určitě jsem na tom lépe než ty. V galerii by mělo být 5 panelu led co jsem vyzkoušel osobně!!! + co jedou mi kamarádi Hps jsem jel 12 let, zatím co ty jsi cucal bonbóny na pískovišti.
Test jsem udělal, protože jsem tomu nevěřil. Kdybych to věděl, že jsou tady takový chuji jak ty, tak bych tady nic nezverejnoval. To že to použili kluci na Cannafestu je jejich věc.
Letos tam měli těch pěstu ranec a pokud jsem tady viděl, tak všichni co mají světlo od ledidealu, tak jsou spokojeni. Až na tebe co nemůže překousnout úspěch druhých.
I takový závistivi lidé jsou bohužel mezi námi a jasným příkladem jsi ty.
Bohužel mám větší zkušenosti s ledkami, tak mi nemluv jak mám dát panel nízko.
A prosím tě nereaguj na moje příspěvky. Taky neradim čemu nerozumím
A vůbec proč reaguji,

Starej předřadník - ha, ha

Old Post 18-01-2018 v 20:43 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 678

Bitir- Diky Bitire za negativni karmu :-) , jen si posluz. :-) , muzes jeste nekolikrat , poslal jsem ti na opaltku jednu pozitivni karmu abys videl jaky je mezi nami dvema rozdil.

IGNOR-LIST sis zaslouzil , nemas tu neustale zanaset vlakno a urazet ostatni growery co mi tu prispivaji a mohl si dale v klidu prispivat jako kazdy normalni clovek.
Covece , vis ze mi je tebe trochu lito?
A prosim nezapomen na tu negativni karmu !

Doufam ze ted Carlos vidi kdo tady na G stale vyvolava rozbroje a nesvary a ze ja jsem zustal absolutne v klidu, nikoho neurazim ani se nerozciluju.

Old Post 18-01-2018 v 21:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 679

[účet odstraněn]

Old Post 18-01-2018 v 21:36 PM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 680

[účet odstraněn]

Old Post 18-01-2018 v 21:37 PM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 681


asi takto...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 18-01-2018 v 21:38 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 682

Z niektorych ludi by mal bob radost myslenie a pristup..poniektorym ani zafajcit si nepomoze aby sa dostali do kludu..naco to robis?sadni do krcmy a nadavaj pri pive na vsetko mozne..tvoja povaha nema so stylom growingu nic spolocne tak od toho upusti alebo sa zamysli..vela zdaru vsetkym

Old Post 19-01-2018 v 07:12 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 683

citace:
Původní příspěvek od atletico

.tvoja povaha nema so stylom growingu nic spolocne tak od toho upusti alebo sa zamysli..



Atletico- Bud prosim trochu konkretni , ke komu smerovala tva slova ?


Dnes 39.den 12/12
Krasne to boptna primo pred ocima.

Zitra 40 den , podrobny up.
Zitra posledni zvyseni hnojiv.
Bio-grow 4ml/1l , Bio-bloom 5ml/1l , Top-mas 4ml/1l.

Old Post 19-01-2018 v 08:53 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 684

čau Madicu pěkně ti začínají ty banánovníky kynout !! přisuzuješ to tý melase ?
ooo nový report v dohledu

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 19-01-2018 v 09:00 AM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 685

Nesmeroval som to tebe mozes byt kludny..kazdy kto si toto nezaujato precita mu to musi byt jasne..

Old Post 19-01-2018 v 09:21 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 686






42.den 12/12 zacina 7 tyden kvetu.
Uz se docela prohybaji ty tenci vetve pod tihou.

V prvni rade se omlouvam ze jsem nedodrzel slovo a ve 40 dnu jsem neudelal slibeny up-date.
Bohuzel me v patek vecer chytnul v tramvaji neco jako epilepricky zachvat a probral jsem se az v nemocnici.
Az teprve vcera vecer jsem byl schopen normalne fungovat tak jsem hned chvatal domu zalit kyticky.
Pohled do boxu byl smutny vse bylo zvadle a zohybane, myslel jsem ze uz je to konecna .
Zalil jsem kyti a doufal jsem ze se do rana vzpamatuji.
Takhle holky vpadaji nastesti dnes rano.

EDIT: Jeste jsem zapomel napsat ze kdyz jsem vcera vecer dorazil domu tak nesla vubec elektrika, musel jsem v byte nahodit jistic , ted jsem potkal souseda a ten rikal ze predevcirem nesla hodinu v baraku elektrika takze kyti byly pravdepodobne 2 dni po tme a bez cerstveho vzduchu a jeste bez zalivky , chudinky.

Tak ja zase bezim, doufam ze uz nic vazneho se nestane.

Naposledy upravil Madical-Strains 22-01-2018 v 09:23 AM

Old Post 22-01-2018 v 08:40 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 687

Medic: Ou :/ tak ať je hlavně vše v pohodě ... Jinak kytičky vypadají moc pěkně, jak dlouho je ještě tak chceš nechat ?

Old Post 22-01-2018 v 09:26 AM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 688

Kurna chlape davaj na seba bacha..snad si z tej nemocnice nezdrhol svojvolne

Old Post 22-01-2018 v 13:30 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 41 42 43 44 45 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2250030 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív