Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 40 41 42 43 44 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 657

.

Naposledy upravil Madical-Strains 17-01-2018 v 08:47 AM

Old Post 17-01-2018 v 08:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 658


37. den 12/12

Borecshot - Hezky se to posloucha, diky !

Fikus - Jen malokdo dokaze priznat ze se mylil , na to musi byt charakter.

Zatim je jeste ale predcasne hodnotit , do konce zbyvaji jeste 3 dlouhe tydny ale uznavam ze naslapnuto to ma zatim fakt pekne.
Jsem moc rad ze jsem poslechl radu a sundal tu rustovou optiku a udrzuji vzdalenost 30 cm nad vrcholky uz ted se ukazuje ze jsem udelal dobre !

Naposledy upravil Madical-Strains 17-01-2018 v 08:46 AM

Old Post 17-01-2018 v 08:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 659

Inak neodfotis ako vyzera lampa s ktorou na to svietis?

Old Post 17-01-2018 v 09:14 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 660

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Jsem moc rad ze jsem poslechl radu a sundal tu rustovou optiku a udrzuji vzdalenost 30 cm nad vrcholky uz ted se ukazuje ze jsem udelal dobre !

Tak tim zes sundal optiku to rozhodne neni. Ztim to vypada na tvoje nejpovedenejsi kolo a to svetlo na tom ma minimalni podil.

Old Post 17-01-2018 v 09:32 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 661

Ano, ano, souhlasím s bitirem. Prostě normální kolo bez větších problémů 😉 ke slovům fikuse/tvých (melasa) - myslím, že pokud není srovnání s/bez, tak nejde dělat závěry 😉 každopádně neuškodila

Ale uznávám, vypadá to dobře

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-01-2018 v 10:29 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 662



Atletico- foto.... Cob-Led - 242W , cipy - Bridgelux vero 29 , gen -7.

Bitir- Souhlasim s tebou , presto i ta vzdalenost s odstranenim rustove optiky , priznejme si to otevrene , taky bude hrat nemalou roli jak jiz uvadel pred casem Fikus a konecne i vyrobce .
Tva slova me samozrejme od tebe moc tesi ale spise tento "zatim docela nadejny pest" osobne pricitam jen a jen tomu ze jsem tentokrat nepestoval naslepo podle sebe - intuitivne podle citu ale ze jedu striktne podle provereneho grow-planu , "STEP-BY-STEP" , ktery jsem jen okopiroval + svetlo , vzdalenost, odstraneni optiky , konkretni susbstrat , hnojky, podminky , atd jsou bezpochyby dalsi pozitivni faktory ktere mohou celkovy vysledek pozitivne ovlivnit.
Jen jsem mel to stesti ze jsem kapnul zrovna na ten spravny set-up .

Ale jak rikam , kosa je jeste daleko , tak uvidime jak to bude vypadat za ty 3 tydny.
Drzte palce at velmi dobre a nafukovani se predcasne nezastavi , udajne by to melo bobtnat skoro az do konce i pry ve fazi flushingu.

Jinak musim s litosti priznat ze autor te genetiky a grow-planu me to jeste ani jednou nepochvalil , coz me docela mrzi ale asi ma svuj duvod a proto jsem trochu skepticky k vysledku , jesli nevi nahodou neco negativniho co ja nevim.

Old Post 17-01-2018 v 10:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 663

Ty si vyberal aj tie cervene a modre led diody?nebolo ti luto tak rozoberat 500€ lampu?

Old Post 17-01-2018 v 14:18 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 664

Nic dalsiho jsem z panelu neodstranoval a proc bych to taky delal?
Cervene svetlo kvet potrebuje.

Old Post 17-01-2018 v 15:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 665

Ja sa len pytam..lebo na tej fotke vidim len prazdne otvory pre cob (na krajoch) a otvory pre led diody preto som tomu nerozumel

Old Post 17-01-2018 v 15:49 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 666

Aha , tak to jen tak vypada ze to jsou prazdne diry, normalne tam sviti 10 ks cervenych.

Old Post 17-01-2018 v 15:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 667

Vždy bude optika ubírat sílu fotonu. Ať je jakákoliv. Před měsícem ukazovali rozdíly v optice v automobilovém průmyslu.
Udělali nějaké testy světel a optika ubírá od 2% až po 14 % světelného toku ve všech vlnových délkách. Nejlépe byl na tom BMW 7.
A hádejte kdo tu optiku vyrábí? Češi.
Máme prý nejlepší výrobce optik na světě.
Ať si každý píše co chce, ale já už jedu jen bez optiky a rozdíl jde vidět na výsledné gramáží,kdyz držím světlo nízko.

Old Post 17-01-2018 v 21:33 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 668

Ale taky to optika soustredi svetlo do danyho bodu.
Kdybys odstranil optiku z bmw 7 tak ver tomu ze nic nevidis.
On ma stan 100cm. Krajni cipy od sebe sou kolik ? 40 cm. Nemyslim si ze cip 20 cm vysoko na bez optiky efektivni dosvit 30 cm do strany.
Bez optiky je to asi lepsi , ale musis na to mit postavenej panel. Kdyz uz , tak by bylo dobry jet bez optiky dva panely jak ma madical na stejne plose a stahnout vykon.

Z cehoz plyne pomauceni ze bez optiky vic cipu na plochu a s optikou muzes mit cipu min kdyz tl soustredi svetlo kam chces.

Je to nekomecna debata , ale ver tomu ze sundani optiky ti gramy nezvedlo.
Pokud jsi jel s optikou 20 cm mad kytkama tak jsi to delal nejspis spatne.
Az jsi sundal optiku tak byly lepsi vysledky protoze jsi dostal svetlo vic do stran.

Ale , zkousel jsi odjet par kol s panelem zavesenym tak jak ma byt ?

Je tady ale hodne promennych pac to svetlo od ledideal je nestastne reseny a proste neni dobry ani s optikou.
Coz jde poznat i podle fotek ze jsou nedosviceny kraje. Za me idealni svetlo na prostor 60x60.
Sorry jestli sem to zas rozproudil , ale kazdej kdo ma trochu fantazie anad pochopi ze 4 cipy v rade za sebou nemuzou bez optiky osvitit prostor 100x100 cm.

Old Post 17-01-2018 v 21:52 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 669

Já mám prostor 90x80 a osviceno mám krásně 25-30 cm nad vrskama. Klony pořád stejné a řeknu ti, že jde to poznat lidským okem. To světlo je řešené na prostor 70x60, ale pokud sundas boční optiku, tak v pohodě ti osviti 90x80 při 30 cm od vršku. Madi má box 100x100 a uvidíš sám že největší palice bude mít po krajích.
Jestli ses díval na ty dvě holky, co měli taky světlo od ledidealu, tak to samé. Sundali boční optiku a jaké měli salámy po stranách
Hodím foto do galerie jak to vypadá s optikou a bez až dojedu kolo.
Nebudeme zase diskutovat nad optikou, (víš, že mám jako vždy pravdu) 😀
Můžu srovnávat, protože už jebu semena a jedu jen dva druhy BB a TW.

Old Post 17-01-2018 v 22:30 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 670

Ty to porad nechapes ?
Ted se protirecis tvrzenim ktery si psal minule ze kytka si vezme jen tolik kolik potrebuje a ver ze i moc svetla skodi.
Z toho plyne jaky ponauceni ?
Ze kytka toho svetla na ty tvoje salamy zas tolik nepotrebuje a tim ze das svetlo vys a udelas rovnomerne osvicenou plochu , tak budes mit salamy vsude.
Nejaky sundavani optiky a ejaky experimenty muzes zkouset se svetlem co ke delany na urcitou plochu. A ne s timto plechovym šuntem.
Fikusy , ja to uprimne rikam ze neco delas proste spatne a stejne osvicena plocha = stejny kytky po cele plose a o to se snazi vlastne vsichni vyrobci stinidel pro hps a ver ze ti toho vypestovali vic nez my vsichni tady. Takhle bych mohl podracovat dal a dal.
Porad se to zda stejnomerny pokryti plochy zbytecny ? Porad si myslis ze si kytka vetme to co poteebuje kdyz tvrdis ze nejlepsi kytky sou vlastne tam kd eje nejmin svetla ?
Ty si zarytej do toho co delas a ses presvedcenej ze je to spravne. Mel bys zkusit jeste neco jinyho.
Edit . Na to ze se povazujes za zkusenyho growera tak si prisel celkem brzo na to ze jet rezy a jeste k tomu jeden gen je lepsi 😀.
Kazdopadne si memyslim ze jento svetlem , sle tim ze ses to naucil trochu pestovat.

Old Post 17-01-2018 v 22:40 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 671

Bitire fakt by me zajimalo kde beres tu energii nekoho takhle stale dokola znova a znova nekoho presvedcovat o tom ze mas pravdu ? Ja uz bych to davno vzdal, rekl bych jednou svuj nazor a tim by to haslo. :-)
Co odbornik to jiny nazor...I dva rozdilni experti mohou mit rozdilny nazor na stejnou vec .

Ja do tech svetel tak nevidim , myslim technicky ale jsem ted momentalne docela spokojeny tak hlavne netvrd ze je ten panel sunt na druhou stranu vychvalujes do nebes Frynkuv panel a ja videl s jeho panelem takovy palicky pri sklizni jako mam ja ted v 37 dnu v boxu. Jak je to teda mozny kdyz je ten panel tak skvelej a ten muj je takovej sunt ? Jak rikam nejsem expert na ledky ale mam oci a videl jsem u Frynkava panelu vysledek.

Old Post 17-01-2018 v 23:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 672

To neni presvedcovani o tom ze mam pravdu. Na tom mi nesejde vubec a je mi to jedno.
Hosi vy ste dalt nemocni. Jak muzes hodnotit frynkuv panel u nekoho jinyho s tvym jeste k tomu s jinou genetikou ?
Premyslejte teochu logicky oba dva. Jak ti muzou 4 cipy za sebou nasvitit ctvrcovej pudorys ? Kdyz uz tak 4 do ctverce jo bez optiky je to lepsi ale rozhodne to salamy neudela.
Sam fikus se ted prptirecí a presvedcil me ze o tom vi velky kulovy. Proto sem zniva reagoval pac ten clovek nevi nic !!!
Madicale vsechny tyhle sunty co mas a mam i ja presvicuji stred a neodsvicuji kraj.
Fikus reagoval ze nic jako presvicenej stred neexistuje ze si kytla vezme to co potrebuje.

A zed psal ze nejlepsi kytky ma na kraji kde je logicky asi nejmene svetla. Tak premyslej co teda kytka potrebuje ? Palbu ze 20 cm a byt ve stresu nebo si v klidu rust vedle cipu ?

Proto rikam ze nejlepsi je stejne osvicena plocha a nemluvim o frynkovi. Pac s hps sem sel tez nahoru a mam lepsi vysledky , lepsi stejnomernejsi rust atd atd.
Nevim jiste ale tys nevidel 400w mika wazovskeho nez mu to sezralo padli ?

Najdi si to , podivej se jak to ma vypadat , to byl ukazkovej pest a presne tak ma vypadat pestebni plocha.

Old Post 18-01-2018 v 08:22 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 40 41 42 43 44 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0544810 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív