Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj Outdoor Auto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Obecné Můj Outdoor Auto Příspěvek č. 1


Zdravím lidi

Na letošní sezónu jsem se rozhodl, že pojedu nejdřív pouze autoflowery... A pak dám femky Mám v plánu Green Poison FV a Cream Mandarine FV

Automaty mám:
3x Magnum (Všechny vzešly krásně)
5x Purple Kush (1 nevzešel, 3 jsou krásné a jeden "retard")
3x Tangie'matic (1 nevzešel, 1 mám už v květu za oknem, a 1 krásně roste...)
5x AutoPilot (Měl jsem Big Buda XXL a krásný velký palice ... Tak jsem si řekl že zkusím jeho sestru autoflower... Hrozný ! Vzešly jen 2 z 5ti a oba "retardi" ... Nejspíš starý semínka ... Protože za tu dobu co vzešel u nich 2mm klíček, jsem měl u mandarinky 2,5cm klíček ... :/

Do foroty mám 10x AK Auto ... Uvidím co s nimi, ale určitě bych 2 chtěl aspoň vypěstovat, ať vidím jak jsou semínka kvalitní za tu cenu ...

Někdo dyštak rady či zkušenosti s Magnumem ??

Old Post 09-05-2017 v 08:50 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Obecné První patra :) Příspěvek č. 2


Momentálně vypadají celkem dobře

Během pár dní je chci přesadit ven do finální zeminy ... Ale uvidím podle počasí, ale už by to chtělo protože jsou celkem velký a nechci aby stihly kořeny prorůst úplně hlínou ... pak by se mi zpomalil růst :/

Nevím co s "retardama" ... Pokud se nesrovnají, tak je vyhodím a dám klíčit AK Auto ... ale ještě uvidím jak to dopadne

Old Post 09-05-2017 v 09:13 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 09-05-2017 v 10:46 AM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Re: Re: Můj Outdoor Auto Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od KonUPa


FastBuds mi příjde jako super seedbanka Tangie mám z Cannafestu Za 150 myslím jsi měl kološtěstí a mohl sis vytočit až 10 semen ... Bohůžel jsem vytočil pouze 3 Ale příští rok, tam půjdu a zatočím si aspoň 3x ... Protože semínka i celkově strainy mají super Těším se na ní jedna mi už kvete, ale tu jsem si dal jen tak na pokus ... A uvidím plánuju že sklidím tak 10-15 g dry ... chtěl jsem ji jen ochutnat ...

Celkově jsem chtěl kytky vysadit ven 1.5. , ale když vidím to počasí ... nejspíš je vysadím až okolo 12-15.5. uvidím podle předpovědi ...

Klidně pak pošli fotky Sice indoor je někde úplně jinde, ale rád se kouknu

btw kdyby jsi měl zájem/nebo i ostatní : https://www.facebook.com/RTTpropest..._homepage_panel

Old Post 09-05-2017 v 11:32 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 5

[účet odstraněn]

Old Post 09-05-2017 v 12:18 PM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 6

Už se těším a jsem na to zvědavý ... Hlavně to že je to Autoflower Sativa a u nás se femky jako sativy moc nevyplatí ... Už se těším :3

Uvidíme jak to letos dopadne ... Minulou sezónu jsem měl brutální smůlu s AF ... Skoro nulový výnos a vše špatné, ale Femky mi to dohnaly luxusně ...

Tak snad se letos vše vyvede jak má

Old Post 09-05-2017 v 12:33 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 7

[účet odstraněn]

Old Post 09-05-2017 v 13:00 PM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 8

Ne mě už rostou Dával jsem fotku
AF mám vyrostlé a plánuju je dát ven během týdne... Sklizeň plánuji v červenci
AF nedávám kvůli výnosu, ale abych brzo sklidil a něco málo měl už dřív ... Na velkou sklizeň pak sázím Femky

Ne myslím Autoflower Sativu ... to je Tangie Feminizované/Regulár Sativy nemá v našich podmínkách cenu sázet ... buď ti nedozraje, nebo chytí plíseň ... Malo která Feminizovaná/Regulární Sativa v našich podmínkách dozraje v pořádku

Old Post 09-05-2017 v 13:18 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 9

[účet odstraněn]

Old Post 09-05-2017 v 13:43 PM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 10

Skoro pokaždé jsem okolo července sklidil dost
Naposled jsem sklidil Blueberry od Fair Seeds kde maximální výnos je psán 25-30g dry a měl jsem 27g dry

U autofloweru je pevná doba daná ... nezáleží moc na počasí, prostě během 3-4 měsíců se sklízí Jak který... Záleží na genetice

A Autoflower moc neovlivňuje velikost květníku Víc jak 30l zeminy stejně nevyužije ...

Old Post 09-05-2017 v 19:00 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 11

[účet odstraněn]

Old Post 09-05-2017 v 23:11 PM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 12

To sice ano ale AF využije maximálně okolo 30l, pokud dáváš dostatek živin je zbytečné dávat do 50l... 10l je v celku málo, to by možná tak šlo u "hydra" ...

Jinak Fotoperioda jsem měl minulou sezónu Pineapple Chunk od Barneys Farm a dál jsem ji růst už v březnu doma ... Zkoušel jsem dvě metody zastřihávání a výsledek byl cca 750-800 g dry z jedné a cca 1000 možná 1100 g dry z druhé

Takže tak... Sativy moc nepěstuji, když už tak jen jako AF ... Jako Femku si koupím radši Indicu nebo hybrid

Každý má svoji techniku 😇

Old Post 10-05-2017 v 07:30 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 13


Takže momentálně je mám už venku

Počasí vypadá dobře, ale píšou déšť a bouřky... Tak doufám že to bude v pohodě :O

V krabici jsou 3x Purple Kush (BS) a v kýblech Magnum (BS) (viz. foto) ... Mandarinky jsem dal do květináče... Jedna má náskok cca 3 týdny, takže už začíná kvést Druhá má okolo 18ti cm a vypadá nejsilněji, tak snad to dobře dopadne

V průběhu tejdne chci objednat Green Poison (nakonec ne FV) a Cream Mandarine FV od Sweet Seeds ... Chci zkusit jednu ohýbat na měnší keřík a zbytek nějak tak zastřihávat a řízkovat, tak uvidíme co se z toho vyklube :3

- Do prázdné krabice chci dát 4 AK Auto od CzechSeed Bank, tak uvidím, vybral jsem z balení 10ks za 650 Kč, 4 největší a nejlíp vypadající semínka a dal naklíčit... Po 2 dnech mají všechny 4 krasný silný klíček, mám v plánu je dát rovnou do krabice ...

I když to nebude tak rovnocenné porovnání, když to jsou různé strainy, ale i tak uvidím o kolik budou větší o proti přesazeným AF

Old Post 12-05-2017 v 10:12 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od TheHarst
Ne mě už rostou Dával jsem fotku
AF mám vyrostlé a plánuju je dát ven během týdne... Sklizeň plánuji v červenci
AF nedávám kvůli výnosu, ale abych brzo sklidil a něco málo měl už dřív ... Na velkou sklizeň pak sázím Femky

Ne myslím Autoflower Sativu ... to je Tangie Feminizované/Regulár Sativy nemá v našich podmínkách cenu sázet ... buď ti nedozraje, nebo chytí plíseň ... Malo která Feminizovaná/Regulární Sativa v našich podmínkách dozraje v pořádku


Tak to zkus klasiku Durban poison, 100% sativu, sklizeň jako jedna z prvních a na kytce není problém udělat 900g

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 12-05-2017 v 15:03 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 15

To vidím poprvé, že by 100% Sativa, byla takhle rychle ke sklizni O.o ...
Hlavně ... Jaký to je ? zaráží mě, že píšou u outdooru 8% thc

Old Post 12-05-2017 v 16:28 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od TheHarst
To vidím poprvé, že by 100% Sativa, byla takhle rychle ke sklizni O.o ...
Hlavně ... Jaký to je ? zaráží mě, že píšou u outdooru 8% thc


jn, thc ma malo, ale ganja je to fakt zabavna je vyslechtena v holandsku, takze diky jejich klimatu u nas dozrava na pána a tady u nas v okolí to lidi pestují dlouha leta, jako tutovku....

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 12-05-2017 v 16:34 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-07-2015 - Outdoor by MasterBoy - 0 odpovědí
17-09-2015 - Outdoor vol.2 - 81 odpovědí
21-07-2014 - můj Outdoor 2014 - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9333960 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív