Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor vol.2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Outdoor vol.2 Příspěvek č. 1






Tak po roce zdravím celý grower Chtěl jsem udělat rekapitulaci až na konci sezony ale nedalo mi to a tak nějak průběžně se s vámi podělím o svoje činy.. Letos se prozatím daří a jsem spokojený řezy jedou ve dvou foliovnících jeden u mne druhý o něco dál.
Rozhodl jsem se nezastříhávat letos vubec akorát ve foliovníku jsem kutil a udělal ač pozdě což vím ale přeci jen síť na SCROG.

Výška aktuálně: Řezy: 70cm
Květináče: 30cm

Řezy: Critical Mass - Mr.Nice 6ks
Semena: No name - od kamaráda řekl mi k tomu jen že by měla být feminizované s rychlou dobou květu nechám se překvapit.

Místo: Foliovník- Řezy
Květináče - No name

Medium: Foliovník- nově navozená opravdu velká vrstva koňského hnoje plus překátrovaný kompost + zemina.
Květináče: Kompost+perlit+substrát

Hnojiva: Advanced Nutrients Sensi Grow- růst
Advanced Nutrients Sensi Bloom- květ
Foto:
1: 11.5.2015
2: 24.5.2015
3: 28.5.2015
4: 15.6.2015 (Síť)
5: 15.6.2015
6: 15.6.2015
7: 15.6.2015
8: 15.6.2015
9: 15.6.2015

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Naposledy upravil KALAJDY 15-06-2015 v 17:03 PM

Old Post 15-06-2015 v 16:51 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 2





..

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 15-06-2015 v 16:54 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 3






Menší update vše jde podle plánu Začlo ohýbání pod síť plus kolínka hnojim jednou týdně AN-Sensi Grow a to plnou palbu

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 28-06-2015 v 19:18 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 4





UP: Holky jedou jak mají i ty co jsou v květináčích se moc hezky rozjeli ale hnojit je začnu až mnohem později kvůli tomu kolik dostali kompostu tak tam mají živin až až. Jinak ty tři kytky nad kterými mám síť jsou každý den nad sítí hrozně rychle rostou a hnojiva Advanced Nutrients jsou opravdu jednička mezi hnojivy Nádherné vitální kytky s velkými stonky který určitě ještě vyfotím a to nemluvím o tom kolik mají větví Mějte se

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Naposledy upravil KALAJDY 05-07-2015 v 17:19 PM

Old Post 05-07-2015 v 17:03 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 5

Ahoj lidi tak budu potřebovat menší dotaz k SCROGU je tu nějaký zdatný pěstitel který má zkušenosti dobré se Scrog ? Jde mi o to jak nejlíp oholit to co je pod síťí... Respektive jestli oholit jen listy nebo i nějaké větve ? Když se někdo trochu detailně rozepíše budu moc rád díky

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 09-07-2015 v 15:22 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 6

Cau, vsechny male vetvicky na ktere se nedostane slunce pod siti otrhej, kytka bude soustredit silu jen na ty vrcholovky a to se ti vyplati at to roste

Old Post 09-07-2015 v 19:51 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 7

Díky za radu začnu s tím někdy v srpnu ještě počkám než uplně zaplním prostor To bude mazec to stříhat už teĎ se držím za hlavu Budu tomu muset věnovat jeden den volna

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 09-07-2015 v 20:05 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 8

Tak jak už to někdy bývá sviní je až až Někdo si byl u mě pro 2 kytky což mě tak neštve mám jich ještě dost ale ta drzost někam vejít a co hůř idiot co na mejch nejhezčích kytkách nalomí větev a nechá je bejt je totální dement. Už jsem udělal patřičná opatření jestli se vrátí bude toho asi dost litovat.

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 16-07-2015 v 19:44 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 9






Ahoj lidi tak menší aktualizace Moje kytky se mají fajn až na jednu má něco na listu tak přikládám foto a doufám že to nic není je to spíš u spodu na vrchu nic není podle mne ten list později zežloutne jako pár listů u spodu a odpadne tak snad se to potvrdí nebo je tké možné že jim dávám málo nažrat budu jim dávat dvakrát týdně možná je to málo Mg... pak taky přikládám jak mi zmrdi zlomili větev tímto bych je chtěl poslat do pekla Kytek je moc nechci je všechny fotit ale genetika bude u všech stejná vypadají prakticky obdobně... Nemám co dál napsat tak se podívejte a klidně budu rád za každou kritiku. Ahoj a ať to roste

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Naposledy upravil KALAJDY 20-07-2015 v 17:23 PM

Old Post 20-07-2015 v 17:00 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 10




další

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 20-07-2015 v 17:13 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 11






Ahoj lidi tak je tu další UP Měl jsem u dvou kytek pár problémů s listy postupně šli do kelu asi do pulky kytky tak jsem je přesadil nechal uplně proschnout a problém se vyřešil Jinak letošní SCROG se dle mého vyplatil mohl být hezčí kdyby tu jednu větev nějaký idiot nezlomil ale opatření už jim zabraňuje jít do foliovníku Jinak kytky v květináči nehnojím živin tam je díky smíchání s kompostem habaděj a přihnojuji jen ty v zemi AN... Udělal bych i fotku tří kytek které jsem zde ještě nefotil protože je mám mimo a vždy zapomenu vzít foťák ale jsou nádherné a určitě je ještě vyfotím aby jste se mohli pokochat Jinak budu rád za každou kritiku nebo radu... Na fotkách můžete viděl místa kde jsem kytky uplně ohl a zase se narvnali jsou to ty začernalá místa a můžu říct že už se toho tolik nebojím a kytky se v místě opravdu hodně zpevnili budu praktikovat opravdu vždy Příští rok udělám určitě o mnoho míň kytek protože ten prostor na tolik kytek je opravdu hrůza ale nečekal jsem že vyklíčí prakticky všechny semena a bylo mi líto dát to pryč Tak a teď fotky...

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 02-08-2015 v 19:02 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 12




2

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 02-08-2015 v 19:05 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongKeeper
Stálý Člen

Karma uživatele BongKeeper - 84% PěstitelskáKarma uživatele BongKeeper - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 13

Ten foliovník tam budeš nechávat i na květ ? jestli jo tak bych se docela bál plísní ,vypadá to že ti to přeroste

vykouřit špeka neznamená orálně uspokojit tlustýho kluka

Old Post 03-08-2015 v 10:10 AM
BongKeeper je offline   Profil uživatele BongKeeper   Find more posts by BongKeeper   Foto galerie člena BongKeeper   Click here to Send BongKeeper a Private Message   Add BongKeeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 14

Bohužel už to tak vypadá ale budu se snažit co nejvíc větrat a po celym obvodu nejspíš vyhrnu tu folii aby tam byla co nejmenší vlhkost ale když nechám otevřené přední dveře tak mám vlhkost kolem 45 procent... Vršky nejspíš ještě polámu na vzpamatování se mají ještě času habaděj perioda se zkracuje teď v pulce měsíce

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 03-08-2015 v 13:52 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongKeeper
Stálý Člen

Karma uživatele BongKeeper - 84% PěstitelskáKarma uživatele BongKeeper - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 15

dobrej nápad snad ti to vyjde

vykouřit špeka neznamená orálně uspokojit tlustýho kluka

Old Post 03-08-2015 v 19:49 PM
BongKeeper je offline   Profil uživatele BongKeeper   Find more posts by BongKeeper   Foto galerie člena BongKeeper   Click here to Send BongKeeper a Private Message   Add BongKeeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 16

Uvidíme jak moc deštivo bude Snad nám počasí bude hrát do karet...

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 03-08-2015 v 22:14 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4199160 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív