Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 353

Odo- Hledal jsem ten Kvakosuv kokteil proti skudcum ale vzhledem k dlouhemu vlaknu jsem to nenasel,musel bych to cist postupne cele.

Vloz sem prosim ten recept, potrebuji ho uz znat abych mohl konecne zareagovat na ty skvory. Diky !!!!!

Old Post 11-07-2017 v 13:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 354




Tak jsem dnes kontroloval zeleninu za oknem a dnes uz bylo par mrtvych smutnic na pisku. Tak je docela mozne ze ony samy zahynou kdyz nemuzou k hline jinak si to nedovedu vysvetlit,zatim sem na ne nepouzil zadny postrik.

Takto vypadaji me cervene tluste kapie Stella, na tak malem keriku je neuveritelnych 15 paprik !!!
Zajimalo by me docela kdy zacit pomalu sklizet?

Nekde jsem cetl ze se mohou cervene sladke papriky sklizet uz kdyz jsou jeste zelene maji toitiz udajne vice vytaminu.
Jak je to tedy ze slizni?

Old Post 11-07-2017 v 19:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 355

Papriky sú parádne. Podľa mňa majú k chuťovej zrelosti ďaleko, ale môžeš priebežne koštovať! :-)
Tu je Kvakošov killer mix okopírovný:
"13. Kapitola - Skudci a nemoci

v prvni rade musim upozornit, ze je tu opravdu vyborne a prehledne vlakno, ktere vam pomuze s celou radou problemu.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499

Skudci

vsiml sem si, ze tu ma hodne lidi problem identifikovat svoji nakazu skudci.
myslim ze na 98% pripadu se da aplikovat toto pravidlo:

Kdyz to lita a je to tmave, jsou to smutnice
Kdyz to lita a je to svetle, jsou to molice

Kdyz to leze po listech a je to svetle, jsou to trasnenky
Kdyz to leze po listech a je to tmave, jsou to svilusky.

Me je ve vysledku jedno kdo nebo co...na vsechny mam spolehliveho zabijaka!

Nakaza se ve vsech pripadech nejcasteji projevuje u spodnich listu a na spodni strane.
Jakmile uvidite svetle flicky na listech zrejme mate nezvaneho navstevnika.

Jako vybornou prevenci a hlavne skvely ALARM doporucuji POKAZDE koupit zlute lepove desticky a nastrihat 2 male platky do kazdeho kvetinace.

Diky nim si vsimnete,ze se neco deje a zacnete kontrolovat listy a hlavne spodni strany listu.

Pokud je jen jedna velka desticka kdesi nahore, je to k nicemu. Skudci se nejcasteji zabydluji u kvetinacu a na spodnich patrech. Navic se muzou zabydlet jen u jedne kytky a pozdeji se rozlezou vsude.

Asi 2 kola zpet sem mel zlute desticky plne tmavych musek,ale nenasel sem zadne vysate listy,pozdeji sem zjistil,ze slo asi o octomilky. Vzhledem k tomu,ze sem nenasel zadne postizene listy a nebylo jich az tak moc, jejich vyskyt sem nak neresil a nechal sem pouze pracovat lepove desticky.

Ted zpet k memu zabijakovi teto haveti.

Tabakovy vyvar / vyluh / vytazek

Urcite nepatri k tem nejlevnejsim,ale dle meho patri k tem nejucinnejsim.
Navic jej dobre snasi i male sazenice.

NIKOTIN je ucinnou latkou, jde o tzv. fytotoxin, jed produkovany rostlinami a pro ne samotne neni jedovaty ci skodlivy.
Nikotin zabiji zive organismy uz pri setinove koncentraci a ani svilusky nemaj sanci tento jed rozchodit.

Svuj vyvar delam s celkem velkym mnoztvim tabaku.

Navod:

2 baleni obyc tabaku ( cca 40-50g)
kura z poloviny citronu ( na kolecka )
cca 4-7 strouzku cesneku ( drcene )
cca 1 litr vody

tabak vysypte do vlazne vody a nechte pres noc louhovat.
Druhy den pridejte zbyle ingredience, privedte k varu a varte asi hodinu.
Roztok zcedte pres sito, pripadne pres naky filtr. Nechte vychladnout a mate hotovo.

Zbyde vam asi 0,7-0,8 litru pro havet naprosto smrticiho roztoku.

Aplikujte rozprasovacem na horni i spodni stranu listu, muzete pouzit i ruce a kytku pri splichani "hladit" zespoda nahoru, krasne rozetrete kapky roztoku.

Aplikuji 2x behem 10 dni. Vsechno co se hybalo okamzite chciplo Skladujte v lednici ci jinem chladnem miste.

Videl sem jak lidi vyhazuji 400kc na dymovnice na svilusky, klidne i 3x po tydnu a bez vysledku. Takze mi tento roztok az tak drahy neprijde.

Bio-oil je celkem dobry a levny,ale vsiml sem si ze u mensich sazenic tenko "skvely" olej a jine podobne pripravky zalepi na listech dychaci pory a rostliny zacnou chcipat. Videl sem X pripadu.

Urcite je tisic dalsich pripravku,ktere funguji , ja ale ze zajimavosti vyzkousel tabak a byl sem s tim tak spokonej,ze sem u nej zustal,da se aplikovat i v kvetu,ovsem opatrne, a vicemene jde o prirodni produkt,ktery lidem ani kytkam neublizi.

Pokud vam leze neco v cocosu atd., nevim jak nikotin pusobi na koreny,takze zde doporucuji peroxid vodiku v rozumne koncentraci
cca 5-10 ml 30% roztoku na 10 litru. Ikdyz sem parkrat splichl i ten vyvar na povrch cocosu a kytkam se nic nestalo.

Zaver- pouzivejte pokazde zlute lepove desticky a tabakovy vyvar je opravdu zabijak hmyzu,zadny vymysl. "

Old Post 12-07-2017 v 05:40 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 356


Skvely ,dekuji a uz to nekdo zkousel? Bal bych se ze je to prehnane silny.
Pripada mi ze je tam zbytecne moc tabaku a nema se to nahodou redit s vodou ?

http://www.bylinkyprovsechny.cz/zpr...-navod-priprava

Vsechny zdroje uvadeji mene tabaku a jeste redit.
Ma to tady nekdo ten Kvakosuv kokteil opravdu odskouseny? Zda se mi to zbytecne prehnany.
Ale jo, asi to tak bude... nechci v zadnem pripade zpochybnovat kvakosovi zkusenosti ,jen se mi to zda zbytecne silne.

Jinak dnes a uvedomuji si , ze je to prilis brzo a ve stresu ze smutnic ale proste dnes jsem jim ufikl ty kroutici se listy a kdyz uz jsem strihal tak jsem ty klony i rovnou i poprve zastipnul ,maminu uz asi po ctvrty.

No, ted to vybada trochu zbydacene ale verim ze je to otazka jednoho tydne a zas to v boxu bude vypadat veseleji. Taky pevne verim ze klony ty smutnice prezijou ve zdravi.

Hnojim klony pri kazdem zalevani v pomeru 1:30 ,maminu 1:13 ,pokud bych pomer zmenil tak to nezapomenu uvezt.
Po prepnuti na kvet pojedu pomer 1:10.

Dnes jsem to nafotit mobilem ,zda se mi totiz ze dela kvalitnejsi fotky.

Naposledy upravil Madical-Strains 12-07-2017 v 08:57 AM

Old Post 12-07-2017 v 07:34 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 357


Tak me to nedalo a sklidil jsem na zkousku jednu papricku.
Uz mela v sobe i par seminek.

Chutna jako obycejna paprika z obchodu , ale citil jsem lehkou prichut hrasku, nevim z jakeho duvodu,mozna ta prichut hrasku signalizuje jeste nevyzralost, kdo vi.
Ale jist se daji uz v pohode a chutnaji uplne normalne, jsou hodne stavnate.
Zadne chcanky jsem necitil ani nahodou i kdyz vlastne hnojim kazdy den a jeste jsem je vubec neproplachoval.
No uvidim jesli me treba nebude spatne kdyz je to stale aktualne hnojene.

Old Post 12-07-2017 v 10:04 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 358



Roztrihal jsem podelne ty lepove sipky a zapichl i k paprikam a rajcatum.
Asi po hodine jsem zkontroloval a spustu dalsich musek ruznych druhu krome toho jsem objevil 3 pidalky, jeste tam zkratka neco mezi listy stale poletuje tak jsem se rozhodl a vyrobim ten Kiler-mix.

Nasel jsem mnoho zarucene ucinnych receptu z tabaku i v anglictine a proto jsem se rozhodl otestovat podstatne slabsi mix a vyrobim ten koktejl z RO 1,5l vody, 30g nejlevnejsiho tabaku za 99 kc jaky jsem sehnal v okoli meho bydliste a jednoho citronu ,kuru nenakrajim na kolecka ale nastruham struhadlem a 7 strouzku cesneku rozmackam.
Chci testnout jesli je opravdu ma domenka spravna ohledne zbytecne silne koncentrace tabaku.

Naposledy upravil Madical-Strains 12-07-2017 v 13:57 PM

Old Post 12-07-2017 v 12:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 359

Odo- Tak jsem dal ochutnat papriku asi trem sousedkam a sousedovi a pry to jsou normalne zrale chutne a stavnate papriky s jedinecnou chuti.
Takze to znamena ze se uz muzou normalne konzumovat a mohu je prubezne uz sklizet? Napadlo me ze kdyz jich par sklidim s kazde kytky tak dalsi mozna narostou, nebo ne?

Sorry za priblbly otazky ale jedu zeleninu uplne poprve a nemam se sklizni jeste zadne zkusenosti a mam z tech paprik opravdu velkou radost.

Old Post 12-07-2017 v 16:42 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 360

AK Ti chutia, tak ich môžeš priebežne konzumovať. Ja som nechal vonku dozrieť papriky až do začiatku mrazov. Vo výslednej fáze boli krásne červené, hrubé a masité, chutili nasladlo a omnoho viac, než zelené. Boli to planty z trhu, takže netuším, čo to bolo za odrodu.
Myslím, že preplach pri tomto peste je zbytočný. Chcanky tam cítiť nebude :-) Pri bežnom organickom pestovaní na vidieku, alebo v rodinných záhradkách sa pestuje kontinuálne a neviem o nikom, kto by extra preplachoval. Samozrejme pri pestovaní v nádobách môže koncentrácia solí stúpnuť v porovnaní s voľným pestovaním a tak ovplyvniť chuť a rast plodov, takže môžeš občas zaliať čistou vodou, pokiaľ rastliny nebudú vykazovať nejaké nedostatky.
To je ale iba jedna z mojej ďalšej "Odoteórie" :-)
Paprika by mala postupne nasadzovať ďalšie kvety a kontinuálne dozrievať. Aspoň teda u mňa to v indoor v cocose tak funguje. Akurát po zbere paprík nasadzujem zase rastový pomer hnojenia a po tom, čo sa objaví nákvet, ktorý prejde do náznaku plodov, prehadzujem na kvetovku. Kvety opelujem malým štetcom. Pestujem baraní roh. Momentálne mi tam kvitne už 3. úroda chutných papričiek. Medzitým som to rôzne trápil a šokovol v zmysle svojich "Odopokusov" , rastlinky toho vydržali dosť veľa



Výluh som robil z 2 balíkov/2x30g/ tabaku. Mne to pomohlo a bol som spokojný. Nespotrebovaný roztok držím v chladničke.

Old Post 13-07-2017 v 06:15 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 361

Myslim ze je lepsi je prubezne ty papriky konzumovat protoze do zacatku mrazu je jeste daleko a cim dele jsou venku za oknem tim pravdepodobne se muze s nima cokoliv dalsiho stat, takze je lepsi mit alespon neco nez nic.
Tak dekuji za info. jsi laskavy.

Dnes budu strikat vse za oknem tim tabakovym kokteilem.
Vsiml jsem si ze par musek se prestehovalo dolu, jak ma ten kvetinac ty obrovske diry po strane u zeme, tam se pisek uz ted dat neda. Takze se budu snazit nastrikat nejen na rostliny ale i do tech otvoru u dna.
Mozna bych mohl ale ty diry jeste pak castecne prelepit izolepou a tim je o neco zmensit .

Snad ten tabakovy vyluh neublizi tem plodum u zeleniny.

Old Post 13-07-2017 v 07:18 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 362

Tak panove neco uz dokonce ted muzu rict o tom killer mixu.

Ted to tu zrovna varim, smrad jako prase az se mi toci z toho hlava,musel jsem otevrit okno dokoran.
Uz 3 roky mam doma nekde ve zdi nebo ve stoupackach mravence kteri mi lezou bezne po kuchynske lince jak se jim libi. Uz jsem na ne vyzkousel snad vsechno ale furt tu jsou. Daval jsem i takove krabicky-pasti do kterych ma vlezt a nakazit se jedem a odnest ho do hnizda a nakazit kralovnu, ovsem mravenci do toho proste nevlezou. Pak jsem zkousel tu kourovou bombu ale ta se muze jen kdyz nemate doma kytky a ani ta nezabrala.
Ted jak to tady varim tak jenom ten smrad zapricinil ze vsichni mravenci se rozprchly do ukrytu a neni videt ani jeden takze mozna ze timhle je alespon odradim a mozna se i prestehuji radeji k sousedovi. Tak jsem zvedav.
Pak dam vedet jak boj s mravenci pokracuje.

Old Post 13-07-2017 v 08:13 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 363




Zde maly UPDATE.

Kdo tvrdil ze klony jako takove rostou vsechny stejne ,tedy maji vrcholky ve stejne vysce?
Vsechny zdroje to alespon uvadeji, je ale to pekna blbost. Nejen ze nejsou stejne vysoke i kdyz jsem je vsechny presne rezal na 10 cm ale jsou i jinak rostle a ovetvene, kazdy roste proste uplne jinak, jak se mu chce . Navic jsou u nekterych vetve proti sobe jako to byva u semenacku a u nekterych rostou vetve cik cak na preskacku, tedy ne proti sobe.

Killer-mix hotovej, zelenina postrikana, z 1.5 litru bylo presne 1 l cisteho mixu.
Bohuzel ten 1 l me vysel uplne presne na 10 kvetinacu rajcat a paprik a poslednim zbytecek jsem vyzkousel jeho ucinnost na kuchynske lince na mravencich.
Ucinnost 100% , mensi mravenci byly do 1,5 minuty mrtve ,u tech vetsich odolnejsich to trvalo 5-6 minut.

PARADA ODO, moc dekuji !

Jak je mozne pozorovat na fotkach klony po zasypani substratu piskem krasne pookraly a vypadaji naprosto paradne a jsou ve skvele kondici, dokonce jestei povyrostly od vcerejska
o 1,5 cm.!!!
Nechapu ze alespon kvuli tomu zastipovani a tem larvam vubec nezastavil ani na par dnu rust???? Vypada to ze v boxu uz larvy udusily a evidentne nepachaji uz zadnou skodu. Na lepovych deskach od vcerejska vecer uz zadne prilepene musky ani jiny sajrajt , takze v boxu nemusim strikat killer-mix, ktery me stejne uz zadny nezbyl.

Jednim slovem parada.

Old Post 13-07-2017 v 12:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 364

Po pár dňoch budeš musieť postrek opakovať a neskôr priebežne preventívne postrekovať. Držím palce!
K tým paprikám: nemyslel som to samozrejme tak, že to máš nechať do mrazov. Ja som priebežne konzumoval tiež zelené - pravdepodobne nezrelé plody. Tie, čo som pokusne neotrhal a nechal dlho rásť, sa sfarbili do červena a chutili celkom inak, než tie zelené.

Old Post 14-07-2017 v 05:56 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 365

Ja se vyjadrim jen k tem klonum, vzhledem k tomu zes mel urcity problemy a kazdej klon ma svoje vlastni prostredi, navic hnojis chcankama poprve , kazdej klon si chytne jinak rychle , no po tedle zkusenosti bych nedelal zkvapeny zavery .
Kazdopadne neco na tom pravdy je ,ale jde o to ze pokud zasadis 16 klonu, zadnej z nich nema nejaky problemy a po 14 dnech prepnes, s tim ze jedes na topovky a trochu protrhavas spodky ,temer vzdy ti narostou cca stejne vysoko. To ze zasadis klony z jedne matky ,jeste nutne neznamena ze budou mit stejnej pocet pater, vetve naprezkacku a v rustu na centimetr stejnou vysku, znamena to spis to, ze po prepnuti ti vsechny vyleti treba o 120% , namisto kytky ze semen ti vyleti jedna o 100 a druha o 300% . V tomto je ta pointa . Samozejme abys mel uniforemni klony, mel bys je brat ze stejne casti rostliny, stejne stary a stejne rozvetveny, pak je pravdepodobnost ze i stejne porostou

Old Post 14-07-2017 v 08:27 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 366


Klony rostou jako divy !!!

Odo- jasne za 6 dni postrik znovu, doufam ze to neni tak moc brzy.

Bitir- Presne tak jak pises s tim absolutne soushlasim. ANO , to je ulne jina kdyz to napises takhle ,takto by to melo byt uvedeno vsude . Ale pokud nekdo rizkuje uplne poprve a nic o tom moc z praxe nevi tak pokud si precte info o klonech na vetsine strankach o pestovani klonu tak to presne pochopi NEPRESNE, jesli mi rozumis co jsem tim prispevkem vyse chtel rici.

Dnes jsem zvysil klonum pomer hnojeni 1:25.

Zalevat jsem dnes musel v boxu pouze do podmisek aby se nenarusila vrstva pisku na povrchu hliny a bohuzel jsem zjistil ze pravdepodobne ze zeleniny z okna se tech par prezivsich obrovskych much prestehovalo do boxu na dno kvetinacu k tem velkym diram co jsou na odtok vody. Na okne jsem tyto diry samozrejme vystrikal.
Takze dnes budu muset zasahnout jeste i v boxu.
Uz se mi ale nechce investovat dalsi kilo za tabak tak misto tabaku dam Biool ktery mam uz doma a dnes rano jsem zalil varici vodou cesnek s citr.kurou tak to k tomu jeste pro jistotu pridam .
Vyndam kvetinace z boxu a poradne ho vystrikam protoze klonum a mamine se chci vyhnout (jednak u rostlin nic nelita a nechci je opetovne stresovat) a poradne vystrikam ty odtokove diry zkrz ktere je videt hlina na kterych se usazuji ty dospele smutnice vcetne podmisek. Doufam ze i ten Biool s cesneem a citronovou kurou zabere.

Priste dam na dno kvetinace rovnou sterk a jeste vrstvu pisku a az pak teprve hlinu aby se nemohl opakovat dnesni scenar, pisek budu davat od priste na povrch hliny standartne , nema to chybu, je ihned i sebemensi pohyb na povrchu videt a zadna svine se nedostane k hline.

Jak jsem procital Kvakosuv navod (doufam ze jsem to neprehledl) tak tam popisuje ze tento koktejl pouzijeme pri zamoreni skudci ,proto bych ho jeste doplnil ze tento killer-mix pusobi samozrejme i jako prevence proti savym skudcum protoze je to i pozerovy jed nejen kontaktni a jeste jako prevence proti plisnim a padli, takze je to takovy skvely univerzalni a vsestranny postrik.

Old Post 14-07-2017 v 09:24 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 367

Tak jsem rano nakonec koupil ten tabak a pred zhasnutim dnes vecer vystrikam box.
Preci jen, ucinnost uz mam vyzkousenou.

Old Post 14-07-2017 v 17:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 368

Pravda, ucinnost s tabakem jsem mel jiz vyzkousenou a presto jsem jeste dnes rano objevil na pisku v boxu dve malinke svine ,koukal jsem na to nevericne.
Postrik byl vic nez dokonaly ,precizni dokonce jsem udelal pro box z 30g tabaku jen z pul litru vody abych dodrzel koncentraci Kvakose.
Nevim vubec co ted delat.

Old Post 16-07-2017 v 08:38 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1273020 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív