Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 337





No, tak s klony jsem nakonec velice spokojen, je videt ze se jim dari a dnes jsem je uz hnojil v pomeru 1:30. Zatim jsou jeste svetlejsi zelene barvy oproti mamine.

Zkusil jsem do jednoho kvetinace s rajcetem pridat cele vejce i s ze zloudkem i bilkem a rozdrtil jsem v ruce skorabky a pridal trochu hliny aby vse bylo pod povrchem.
Pokud to hniti je nedostatkem Ca tak by to melo ted uz prestat hnit ty plody rajcat,tak uvidime.

Old Post 05-07-2017 v 21:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 338

Madi jak tě napadlo tam dávat celé vejce???? Nedokážu si představit, jak se ten žloutek " vstřebává " do substrátu. Obával bych se zkažení/ zápachu

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-07-2017 v 13:07 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 339

No , me to napadlo proto ze v syrovem vejci a ne jenom ve skorabce je Ca tedy vapnik ale mnoho dalsich prospesnych prvku.

https://www.youtube.com/watch?v=JwygW91gOdc

Old Post 06-07-2017 v 19:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 340





PROSIM POMOC !!!

Uz 3 dni zjistuji cim by to mohlo byt , Ph substratu absolutne ok, tepota ok,
Vlhkost ok, Vsechny podinky jsou absolutne v norme.

O tomto probemu je spostu dotazu ale zadna jednoznacna odpoved.
Nekdo uvadi ze je to zpusobeno prilis kratkou vzdalenosti od sbetelneho zdroje coz je u me vyloucene, dalsi uvadi ze je to prvni naznak prehnojeni
a dalsi zase nedostatek neceho.

Asi mi neporadite,ze ne? Stalo se to nekomu z vas?
Je to na vsech rostlinach vcetne maminy.

Old Post 09-07-2017 v 08:06 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 341

Zdravím, zrovna jsem zpozoroval to samé na svých malých řízkách, ale u sebe asi důvod vím. Včera jsem si hrál s hodinama k topení prckárny a dal jsem je blbě - topilo i při lampě a v boxu bylo přes 40°C 😁 nemáš nějaký podobný problém????

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-07-2017 v 13:27 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 342

Ne, opravdu v boxu mam idealni podminky, idealnejsi nemuzou snad opravdu byt.
Ted zrovna 27.C (pri vedrech maximum 30-32)a v noci to ani ted neklesa pod 20C.
18.C by v noci neskodilo.

V mem uplnem prvnim kole s 600w HPS jsem mival stabilne teplotu pri vedrech 36-42.C a nic podobneho jako ohrnovani okraju listu smerem nahoru jsem taky nemel.

Ted to vidim u sebe poprve v zivote, krome toho se to objevuje i u jinych groweru kteri hnoji organicky i anorganicky klasickymi hnojivy.
Jsem z toho docela paf,jinak jsou kyticky v boxu nadherne tedy az na tenhle problem.

Jeste pro jistotu jsem vyndal vsechny kytky z boxu a prohledl listy poradne lupou jesli tam nejsou nejaky svinky a nastesti nic.
Jinak zatim to nevypada nijak nebezpecne ale trochu me to teda rozhodilo, abych pravdu rek.

Old Post 09-07-2017 v 16:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 343

Jeste kdyz to vemu vylucovaci metodou
1.- PH hliny u matky je 6,7 a u klonu 6,4, takze tam by byt problem nemel.
2.-Teplota v rozmezi 27-30C to je taky ok.
3.-Prelevani ani nedostatek vody nehrozi jelikoz to by ukazaly povadnutim listu a vetvi.

Mozna zbyva varianta ze to maji z prehnojeni ...ale proc nejsou spalene spicky?
Jako posledni a nejmene pravdepodobna varianta me napada vlhkost cca 65-70% , ze by jim mohla vadit ta vlhkost?
Je pravda ze kdyz jsem tam jeste nemel zvlhcovacku tak to jeste kytky nemely a taky je pravda ze to zacalo vznikat tak pred tydnem kdyz jsem tam prave umistil zvlhcovacku.
Mamine cele dva mesice jsem vhkost nikdy nezvyssoval ,takze nebyla na vlhkost zvykla kvul te zelenine v boxu a byla v pohode, mozna ty mimina (jelikoz jsou to vlastne kony a jedna totozna kytka) reaguji stejne na vlhkost jako matka.

Co myslite ,zni to jako blbost ,ze jo? Ale nic jineho me fakt nenapada, co to mohlo zpusobit.

Old Post 09-07-2017 v 18:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 344

Jeste jsem si vzpomel ze asi pred 4dny jsem snizil o cca 25 cm svetlo , taky to muze byt tim ze to utrpelo tepelny stres, ale od vrcholku matky i miminek to bylo podle me stale dost daleko v bezpeci ale pro jistotu jsem to vratil trsicku nahoru a ted to je .... miminka 85 cm a od matky 65 cm. Ale mozna jak to bylo snizeno o tak moc tak jim to mohlo vadit.

To ze to bude prilisnou vlhkosti to me zni cim dal vice nepravdepodobneji.
Urcite to bude tim svetlem , nic jineho me uz nenapada.

Old Post 09-07-2017 v 20:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 345

Pokud to mas na vsech kytkach, problem asi nebude v substratu a vyzive ,ale bude jim vadit neco v boxu, podle me tim ze jsi stahnul to svetlo . Mebude to tepelnej stres ale svetelnej stres.
Zatim bych asi jen hlidal podminky , vcetne ph a uvidis co se bude dit. Mlada kytka jako takova ,nepotrebuje nejak extra moc svetla a vzhledem k tomu ze ty ledky sviti jak blazen, rekl bych ze je to prave stresem.

Old Post 09-07-2017 v 22:42 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 346



Ano ,tak svetelny stres jsem mel na mysli.

Dnes jsem sel zkontrolovat kyticky a najednou koukam, v kvetinacich na hline se neco hybe, tak vemu lupu a koukam ze po substrate behaji cerne malinkate musky ,kdyz k nim dam ruku tak vzletnou a jakoby se trepotji ve vzduchu,nebo zalezou pod hlinu ,nejdou absolutne vyfotit,zkousel jsem to nekolikrat,ve vzduchu to nejde a kdyz sedi na hline tak neni idet.
Na jeden kvetinac je priblizne 5-10 musek alespon co vidim asi jich bude mnohem vic.
Dival jsem se na net ale jako smutnice to vubec nevypada,spis jako muska velka jako spendlikova hlavicka.

Ach jo, dnes jedu koupit pisek ktery zkusim dat na povrch a pred zhasnutim to vystrikam jeste Bioolem. Snad to pomuze a korinky nejsou vsechny zezrane.
Nebo znate zpusob jak je lepe zlikvidovat?


Fotka z muskami na substrate,nejsou videt.

Klony jdou rychle doprdele.

Old Post 10-07-2017 v 06:37 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 347

Dostal jsem napad, koupim i zlute polepove desky a az se ty kurvy prilepi tak je muzu lehce nafotit. Mozna je to nejaky maly druh smutnic, nebo ze by jeste nebyly dospele a v plne velikosti?

Predevcirem tam jeste urcite nebyly nebo v tak malem mnozstvi ze jsem si jich mozna ani nevsiml. Nakonec ani vcera jsem zadnou nevidel ale jsem slepej jak patrona.

Old Post 10-07-2017 v 07:02 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 348



Uz je mi to jasny, tim jak jsem dal do boxu zvlhcovacku tak jsem aktivoval podminky vhodne pro smutnice, pry se jim vyborne dari ve vlhkem prostredi a stale vlhkem substratu ( klony nesmi vyschnout )

Takze reseni me stalo 120 kc, koupil jsem 3 pytliky po 3kg kremiciteho pisku velikost 0,3mm v akvaristice a do tech 7 kvetinacu to vyslo tak akorat a mam docela silnou vrstvu pisku ,odhadem cca 3-5 cm.

http://www.jaroslavmachacek.com/fil...vybojovana.html

Jeste mohu dodat ze je lepsi nejprve orosit zeminu pred pridanim pisku protoze pak tak jemny pisek nezapada zkrz hlinu pod povrch.
Dalsi poznatek... po aplikaci pisku na substrat pisek take silne orosit, zjistil jsem totiz ze se smutnice pokousely zavrtat i tak do toho pisku a trochu se jim to i darilo.
Po postriku pisku se vytvorila takova krusta a jak ted na to koukam tak smutnice uvizly v tom zatvrdlem povrchu pisku casti tela a ted nemuzou ani dovnitr ani ven i kdyz uz je pisek zcela zaschly.

Doufejme ze jsem nekoupil pisak zbytecne a ty kyrvy smutnice zkapou.
Modlim se aby se neprestehovaly za okno ven na zeleninu.

Jinak ted uz krome uvizlych smutnic v pisku zadne jine v boxu nevidim asi se zbytek rozletl po okoli nebo se zavrtaly pred tim do hliny takze zatim polepy nebudu kupovat asi by to bylo zbytecne.

Old Post 10-07-2017 v 10:13 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 349

Lepove desky davam i kdyz nemam zadnou havet v boxu, je to prevence , tak jako bio defence a jiny bio postriky. Diky lepove desce driv poznas co tam mas za mrdky . Takze bych je koupil ,stoji to v tescu par korun.
Jinak to je celkem hrozny a snad se ti to podari zachranit .

Old Post 10-07-2017 v 11:05 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 350

Dal jsem na tvou radu a nakonec ty lepky preci jen koupil.

Tak panove, to co jsem objevil v hline u zeleniny za oknem tak to byste opravdu nechtely mit na sve zahradce.
Kouknu s lupou na prvni kvetinac s rajcetem ,myslim tim na hlinu a tam brutalne obrovske hejno pasoucich se hovad minimalne 0,5mm velkych smutnic, chtel sem jednu chytit a nafotit ale byly tak hbite ze se vcukuletu okamzite zavrtany do hliny nebo jine odletly.
Rozhrnul jsem tedy hlinu chtic chytit tu jednu vypasenou v hline schovanou MRDKU (jak pise Bitir) a orosilo se mi celo jeste vic, v hline se to hemzilo tlustejma jeste vice vypasenejma bilejma larvama cca 1 cm dlouhyma.
(uplne v pohode by se na ne daly chytat i kapri) jak sem to rozhrnul tak se bleskurychle zavrtaly jeste hloubeji, nebyla sance je chytit, nechtel jsem taky ponicit korinky jeste vic nez to udelaly ony.

Mazal jsem okamzite do Bauhausu pro obrovskej tezkej 25kg kremicitej pisek, maji tam do bazenich filtru krasne malinkej kolem 0,4mm a vsech 10 kvetinacu u zeleniny za oknem jsem taky zasypal piskem.

Boucham na souseda abych ho varoval a on me rika... jeeee , ja je tam mam kazdej rok ale seru na to ja takovyhle veci vubec neresim a vidis jakou mam kazdy rok sklizen rajcatek. Myslel sem ze ho picnu.
Takze uz je mi to jasny, od jeho okna a balkonu to je 3 m k memu oknu ,tak se to preneslo ke me na zeleninu a pak po case i do boxu.
Takze to co jsem nasel v boxu u SSk byly prave z hliny vylihle ,vylezle malinkate mlade musky.

Modlim se aby ten pisek opravdu ty svine udusil a pak zase ony poskytly snad trochu tech protejnu z rozkladajicich se jejich tel tech larev pro kyticky jako odskodneni.

V boxu uz mam rozmistene lepove desky tak jak si radil.

Stejne mi nejde do palice jak je mozny ze na tech paprikach neni vubec nic poznat.
A uz vim proc me hnijou mozna spicky plodu rajcat ,muze to byt ten duvod, ze???

Old Post 10-07-2017 v 18:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 351

Piesok nie je špatná voľba, ale je nutné riešiť preventívne postreky aj kvôli ostatným parazitom. Osobne som skusil Kvakošov tabakovo-cesnakovo-citronový výluh. Funguje to dosť dobre.
Pri pestovaní vonku sa ťažko vyhneš zamoreniu. Buď rád, že tam nemáš zatiaľ vošky, ktoré si prenášajú a krmia sa na nich mravce. Úspešne ich transportujú aj na rastliny do interiéru.
Doporučoval by som biologický boj a nasadiť parazitické hlístice. V ČR ich posielajú aj poštou.
http://www.biocont.cz/cz/eshop/nema...ernema-_i10.htm

Old Post 11-07-2017 v 05:10 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 352




Dnes prsi a prsi od pulnoci a zelenina je poprve venku na desti.
Do teto doby jsem ji laskal a skovaval dovnitr pred kazdym destem ted uz na ni kaslu protoze pozoruju ze cim vice pece tim vice prace a stejne nejsou videt zaslouzene vysledky.

Odo-Spise me posli recept nebo odkaz na Kvakosuv kokteil, ten bych urcite zkusil.
Hlistice jsou neucinne,ty davala loni mamka a absolutne nepomohly a jeste k tomu vysly s postovnym 900 kc.

Dnes kontrola boxu...vse ok, klony od vcerejska urcite povyrostly tak snad by to mohly prezit ve zdravi. Vcera po aplikaci pisku poletovalo v boxu uz jen par jedincu ktere jsem dnes nasel prilepene na lepkach,asi 5 musek.
Dnes rano jsem uz neobjevil v boxu s lupou ani zivou dusi krome kyticek.
Ten pisek je krasne bilej a bylo by na nem hned jakykoliv broucek videt i bez lupy.

Kontrola zeleniny... probehla trochu se zklamaninm.
Smutnici jsem sice neobjevil ani jednu ale za to z pisku po zakyvani kvetinacem ze strany na stranu vylezly ze dvou kvetinacu s paprikama z pisku 4-5 skvoru.
Umi se v pisku prerfektne pohybovat a pronikaji do nej i z nej s lehkosti .
Na netu pisou ze jsou sice uzitecni a ze se vyskytuji tam kde jsou nejake larvy skudcu, je totiz vsezravec a larvy a vajicka skudcu pozira.
Jenze je to z blata do louze.. az sezere vse co tam po smutnicich zbyde tak zacne zrat pravdepodobne kytku. Uz jsem si o nem zjistil par informaci a radost z toho nemam.

Snad sem da Odo co nejrychleji ten recept na koktejl ala Kvakos a ja ho budu moci vyzkouset na to jesli se skvori alespon odstehuji z kvetinacu.
(pochybuju ze by jim to ublizilo)
Na skvory se ale daji ale udajne licit pasti ve forme vicka s rostlinnym olejem kam to skvora privabi a on se utopi. To take samozrejme zkusim.

Jo a ta tvrda krusta z pisku bohuzel zmizela protoze pisek vyschnul.

Dnes to v boxu vypada takhle.

Old Post 11-07-2017 v 07:49 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4578190 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív