Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 305





Ach jo ! Dalsi podpasovka !

Ze me zahradnik na zeleninu nebude.
Dnes koukam na jedno rajce ze je spodni pulka takova tmavsi tak jsem se kouknul pozorneji z blizka a nasel jsem tohle.
A to na vsech mych vyklicenych rajcatech ketre plodi a piplam je od malicka.
Jedno rajce to od kamose je zatim netknute.
Jedno rajce cca 4-5 zelenych plodu ztoho je jen 1/3 zdrava,tech plodu.

Mam ty rajcata vsechny vyhazet?
Aby se mi ta hniloba nerozlezla na ostatni.

Old Post 21-06-2017 v 17:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 306



A samozrejme aby toho nebylo malo tak jsem asi pravdepodobne prelil vsechny papriky ,jelikoz dnes rano byly povadle a prekroucene listy.

Daval jsem jim stejne mnozstvi jako rajcattum, coz znamena cca 3 dcl denne vzdy vecer,na 11l kvetinac.

Jinak co se tyce hnojeni tak hnojim kazdou zalivku, to znamena kazdy den.

Old Post 21-06-2017 v 17:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 307

Takze hnioeni -1:10 , EC -1,4, PH-6,5 a takto je to kazde hnojeni kazde kytky co mam doma.

Spravne by melo byt na grow EC-1 az 1,3 a na kvet 1,8-2 tak nevim jak toho docilim kdyz 1:10 je maximalni povolena davka. Ted davam vic nez bych mel a v kvetu to bude zase malo. Takze asi nejake deficity tam pravdeodobne v kvetu probehnou, s tim pocitam.

Ty rajcata asi vsechny zlikviduju ,co? Aby se neco nepreneslo na papriky nebo do boxu. Je divny ze listy a celkove stonek maji uplne v poradku. Jen ty plody uhnivaji.
Kdo vi, mozna to za tim oknem prelevam vsechno aniz bych si to uvedomoval.
Ale je to divny ,prst v hline kazdy vecer nenahmatne zadne vlhky substrat.

Old Post 21-06-2017 v 19:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 308

KKs. fakt smola! jasné, vyhodiť tie plody. Můžu byť nositeĺom nejakej plesnovej choroby. Skus to rozrezať, či sa Ti tam nezabyval nejaký červík. Neboli tie plody natlačené na stonku? Mne sa to javí, ako čiastočne mechanicky poškodené.
Myslím, že to zbytočne dramatizuješ, veď ide o pokus a pokiaľ to je na okne, tak si ani moc škody nenarobíš. Tá farba rastlín je perfektná. Nemyslím, že to poškodenie plodov musí súvisieť so systémom hnojenia.
K Ec: neviem odkiaľ máš tie čísla, myslím, že pokiaľ to nejaví známky prehnojenia, tak to bude ok. Jednoducho, ak to má mať menej, tak to viac rieď vodou. Pravdepodobne más husté chcanky z důvodu, že je teplo, viac sa potíš a tým pádom vylučuješ "silnejši" moč.
Kukal som teraz ráno papriky vonku a sú presne, ako Tvoje. Asi sa im nepáči to horko. Viac by som sa strachoval o klony. Inak dávaj pozor, aby si zeleninu nešokoval zaliatím studenej zálievky po horúcom dni. Neboj, ak ju nebudeš permanentne prelievať, tak sa nič nestane.
Vraj má byť extrémne leto. Uvidíme!

Old Post 22-06-2017 v 06:39 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 309

Ty plody jsem rozrezal skrz na skrz ale zadny cervik.
Kdyz jsem vcera ty nahnily plody drzel tak me zustalo na ruce takovy nazloutly poprasek tak si myslim ze to bude najaka plisen.
Ne plody vysely krasne v prostoru a nedotykaly se stonku.

No test to sice je ale rad bych sklizel rajcata i papriky ke konzumaci.
Ja tu zeleninu mam jen 5-6 h na primem slunku,ve 12 h zapadne slunce za barak a jsou cely zbytek dne ve stinu.

Old Post 22-06-2017 v 08:08 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 310





Vsechny klony uz jsou v hline.
Ted je necham tak cca 2 tydny v kelimkach a pokud se chytnou tak je po 14 dnech presadim do 11l, uvidim jak se budou vyvijet a podle toho uvidim co dal.

Old Post 22-06-2017 v 19:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 311



U jednoho cherry rajcatka zacaly zloutnout a pak hnednout 2 spodni vetve s listy i kdyz dostavaji hnojeni 1:10. Odstranil jsem je.

Trochu jsem ty rajcata zredukoval a zlikvidoval jsem ty dve co jeste sotva kvetou, budu potrebovat mozna casem ty kvetinace na klony SSk.
Take jsem prostrihal trochu vetve vsech rajcat co ty plody hnily samozrejme jsem napadane plody hnilobou ihned odstranil.

Dve papriky uz krasne plodi.


Abych to trochu zhodnotil.

1.Okurky- Tak ty byly ze vsech zelenin nejcitlivejsi na prostredi a vsechny se nakazily nejakou hnedou kropenkou na listech. Dozily se jen do odrostleho semenacku.
Na okno ani do boxu se nehodi, nedari se jim tam.
2.-Rajcata-Pokud bych je nechal chranene v boxu a mohl jim svitit podle potreby (tedka na kvet) tak verim ze by vypadaly podstatne jinak a bez hniloby.
3.-Papriky sladke cervene- Tak ty jsou ze vsech zelenin nejodolnejsi a nejmene narocne na pest. Dokonce bych rekl ze se jim na vychodnim okne dobre dari.
Jak jsem zjistil ,papriky potrebuji ale mnohem vice vody nez treba rajcata.
Predevcirem jsem se domnival ze jsem papriky prelil ale opak byl pravdou.

Old Post 23-06-2017 v 07:19 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 312




Poznatek o chcankach.
Tak jsem zjistil ze kdyz hnojim 1:15 tak je to malo a takto stara kytka si zacne cerpat pri tomto pomeru ziviny z listu.
Pri pomeru 1:10 me zas kytka vykazuje spaleni spicek viz foto.
To spaleni neni zas az tak strasny .

Z toho plyne ze pomer 1:10 se ma zacit hnojit pravdepodobne az v kvetu a ne az kytka dospeje jak uvadeji nepresne zdroje.
Tak od zitrka zkusim pomer 1:13 a snad uz si bude ta mamina jen lebedit.

Old Post 24-06-2017 v 20:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 313





A takto dnes vecer vypadaji ty moje zparchantely miminka.

Uz se jim krouti ty horni mlade listecky, a tvori se na listech nazloutle plochy.
Kdybych nebedel ze PH je naprosto v poradku a ze maji dostatek zivin z predhnojeneho substratu plus pridava 2.ml Root-Juice, tak bych se chybne domnival ze ukazuji hlad.
Vubec nevim co jim muze byt ale zdaji se ze se alespon troch snad chytly.

Old Post 24-06-2017 v 20:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 314

Zdar madi, asi ty chcanky nebude to pravé pro rostliny. No uvidíš sám.

Old Post 25-06-2017 v 06:17 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 315

Vsude se u klonovani uvadi ze usetri cas.
Koukal jsem se na svuj druhy indoor se SSk , pekne od zacatku a podle data a velikosti jsem kontroloval jak jsou v jake fazi velke.

Semena jsem sazel 16.10 a 29.10 uz byly semenacky tak velke jako jsou ted me klony v soucasne chvili, to je presne 13 dni.
Ty prvni dva klony co jsem sazel do hlinv predeslym pokusu o klonovani a co jsou ted uz v kelimku v hline jsem urizl 25.5 a dnes 22.6 jsou priblizne stejne velke jako semenacky z SSk z druheho meho kola.
Takze ty klony jsou ted cca 27 dni stare, z cehoz plyne ze semenacky ze semen rosly mnohem rychleji , jsou houzevnatejsi a zdravejsi a hlavne rychlejsi.

Old Post 25-06-2017 v 06:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 316

Madi, s tou " úsporou - neúsporou " času máš asi pravdu , ale klonování má i jiné výhody, např. uniformita kytek ( řezů ). Nakonec ten čas je cca stejný - v ideálních podmínkách 10 dní kořenění, 14 dní růst, pak květ.Od semene min. 30 dní, než můžeš přepnout 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 25-06-2017 v 13:30 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 317

Pokud to chces na lecbu , tak bys mel jet klony ,zistis ktera genetika ti pomaha , zamatkujes a mas jistotu ze budes mit vse stejne kvalitni ,coz ze semen nikdy nedocilis. Pryskyrice ,kvalita palis ,velikost palic a rostliny ,chut vune atd atd. To docilis jen s klonama . Uspora casu to je, az se to naucis, koreny ti vyjedou do 10 dnu ,nechas to chvili v predpestu ,presadis a mas klid , navic si muzes urezat velkej klon ,pro me je to treba vyhoda.

Old Post 25-06-2017 v 14:39 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 318

Jo , velky klon ,to uz asi uspora casu urcite bude, to je fakt.
Vim ze kazda strana ma sve vyhody i nevyhody.

Me ale pripadaji klony vuci semenackum slabe , mnohem citlivejsi zkratka co chvili mohou zahynout , co chvili je muze cokoliv snaze zabit.
A pripada mi ze hlavne hrozne pomalu rostou , aleson tedka v tehle fazi.

No, jsem zvedavej jesli budou rust alespon stejne , jako topoli v rade, stejnou velikost ,zatim to ale takvubec nevypada, kazdy je jiny ,jinak kosaty ,jinak vysoky a pritom jsem je rezal uplne stejne.

Ja si netroufam tvrdit ze klonovani neni dobre ,to vubec ne , jen je to mozna vic prace a vyzaduje to vice casu a pozornosti neudelat zadnou chybu, coz znamena malo muziky za prilis moc penez. (obrazne receno) Malo vyhod za dost prace a spoustu rizik. Myslel jsem tim samozrejme mou situaci.

No uvidime kdy zacnou konecne poradne rust.

Old Post 25-06-2017 v 17:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 319

Fikusi- Ale klony ja jeste chcankama nehnojim jen tu jejich matku a uvidime co rekne na chcanky to kvetove obdobi, z toho mam samozrejme obavy.

Old Post 25-06-2017 v 17:08 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 320


Tak jsem oskubal dalsich 10 dorostlych rajcat a musim je opet vyhodit.

Rajcata -jako kytka-jsou vsechny krasne zdrave zelene, plody krane zelene -kdyz jeste cca do 2 cm a jakmile se plody zvetsi na 3-4 cm tak zacnou hnit od spicky plodu.
Takze to vypada ze rajcata uz pestovat na okne nikdy nebudu,mozna je zkusim jeste nekdy indoor.
Jsem na 100% presvedcen ze to hnojeni nema s tou hnilobou ic spolecneho.

Papriky jsou krasne ta nejvetsi papricka ma uz 6 cm.
Alespon ty papriky kdybych na tom okne dopestoval do sklizne.

Old Post 25-06-2017 v 19:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2364630 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív