Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 209

Moc se mi libi jak to tam v tom boxu valcis. :-)
Je videt ze si ale o SROG toho urcite moc nestudoval ,ze mam pravdu ?

Jinak kdyz to uz kvete tak uz nic neodrezavej to melo byt hotove uz tyden pred prepnutim na kvet. Spravne by pod siti nemelo zustat vubec nic aby to bylo tam dole krasne provzdusneny a nemohlo se stat ze tam neco zacne hnit, kdyz je ta manipulace trochu stizena.

Old Post 01-05-2017 v 16:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 210

no nijak zvlášt.. spíš se to snažím naučit vlastním stylem.. prostě sem viděl jak to vypadá a jak bych to chtěl dovést ku dokonalosti.. každopádně myslím že učel to splní.. pod sítí je to vzdušný krásně... myslím že ted má kytka ještě tak týden a něco čas růst nad sít a pak začne valit květy.. ccož je myslm si uplně ideální !

Old Post 01-05-2017 v 19:52 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 211

Zajima me ,kdyz se treba cisti hydro ,kdyz se meni roztok tak kam se davaji mezitim ty kytky s tak dlouhymi koreny?
To nechapu, preci jim vadi svetlo nebo kdyz je mezi tim nez to hydro vycistim polozim nekam tak snadno muzou chytit nejaky svinec do korenu.
Vysvetli mi to nekdo? Nemuzu to nikde najit.

Old Post 01-05-2017 v 22:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 212

No tak buď odčerpáš vodu z nádrže, ta je skoro uplně uzavřená a neprosvitná, a hned tam naliješ připravený roztok, takže je to otázka 5 minut.

Nebo když někdo vyndavá kytky , tak prostě vezme tu vrchní část, kde jsou kořeny (když nějaké přesahují přes okraj do roztoku tak je opatrně schováš) a celou tu část položíš na nějaké čisté prostředí, já používal velký igelit (vždy nový) který jsem ještě předtím otřel roztokem peroxidu. A jelikož roztok musíš mít vždy připravený, tak jsem to hned nalil do nádoby a vrátil, otázka 5-10 minut, to těm kořenům nevadí

Ale teď už vodu jen čerpám, a vyčistím na konci kola, oni se tam žádný prasárny nedějou

Old Post 01-05-2017 v 23:49 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 213

Kdyz mas nft md 801 tak to plato tezko zvednes. Nic se tam necisti, ten kdo tam ma co cistit tak je prase ,musi to byt sterilni a naprosto cisty ,jediny co delas tak vymenis roztok, horni plato nemas duvod hazet pryc , ten dekl ani nejde odstranit ,max cela pestebni deska ,ale treba v gtotanku 100x100 cm ten horni dekl s kytkama rw kostkama ktery sou nacucany ,vazi snad 50 kilo ,takze si nemyslim ze je dobrej napad to nekam davat,ani tp na takovy exerimenty neni staveny. Medi ,cistis jen nadrz ,ne pestebni plato.

Old Post 02-05-2017 v 00:05 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 214

Diky za odpovedi.
Ja jsem spatne formuloval otazku spis jsem mel na mysli Bubbler ,jelikoz ted ho davam dohromady tak se ptam abych pripadne uz pri te vyrobe na to cisteni a vymenu zivneho roztoku myslel.
O Bubbleru jsem dost precetl ,pisou ale vsude ze se musi behem pestu vzdy vycistit pri vymene roztoku ale nikde neuvadeji jakym zpusobem a kam dat mezitim kytky.
Takze ani Bubbler necistit pri pestu az teprve po?
Diky

Old Post 02-05-2017 v 06:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 215





5 dní 12/12

podle mě musíš dodržovat hygienu v okolí boxu hlavně uvnitř...

po dvou dnech mi mizí síť pod rostlinkama.. myslím že experiment se daří podle plánu

kluci se myslím vyjádřili dostatečně.. a ja musím jen souhlasit.. i když abych pravdu řekl .. u toho mojeho grotanku se horní půlka.. celá zadělaná i s kořenama dá naklonit vylít.. kořínky co mi plavou v nadrži hodíš opatrně mezerou do te horní časti a klidně to mužeš i vytáhnout a umýt.. neviděl bych problém... ale ani důvod.. stačí vodu vypustit. pomocí čerpadla.. na konec to ještě rochu nakloníš at se dočerpá zbytek.. když tam troška zůstane tak si myslím se taky nic nestane .. Otázka pár stovek Mililitrů pak už jen naliješ čistou vodu popřípadě už i připravenou .a mužeš zase valit
ja si bodu chystám v takové velké plastové krabici z Ikea.. stojí to pár stovek.. voda v tom 2 dny postojí ve sprchovém koutě.. pak zamíchám hnojiva upravím a připravím ... a pak už jen kýbluju dokud plastová nádoba nejde bezpečně přenest a dolít.. Tzn. asi 10 cm od podlahy když zbývá.. jinak bych měl strach s tím manipulovat že by to ruplo a rozlelo se to vy bytě asi nikdo nechce no.... jinak měl by tu pro mě někdo ještě nějakou připomínku k momentální situaci .. ?

Pod podpůrnou sítí je to teměř vystříhané takže jen stonky vedoucí k horním patrům zbytek vypadá takhle


Tak jsem si tady n G. pročetl cekem pěknej návod na SCROG.. a můj postup se od návodu moc neliší .. až na detaily ale to bych domakal i sám v dalším kole.. myslím že se to povede.. napoprvé celkem slušně ! určitě to nebude ostuda !

Naposledy upravil LinChi 02-05-2017 v 17:22 PM

Old Post 02-05-2017 v 14:18 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 216

Jo, tak dik

Old Post 02-05-2017 v 17:14 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 217

MÁME TADY DALŠÍ PROBLÉM KTERÝ MINULÉ KOLO NEBYL

POMOOOOOOC..

TAKŽE POKAŽDÉ KDYŽ PŘÍJDU DOMŮ TAK MUSÍM BOX VĚTRAT Z DŮVODU VLHKOSTI ...


Ted detailnější popis problému ..
každý den když příjdu domů mám v boxu 65% vlhkosti... mám podezření na můj neft gro tank ... protože pod onou deskou je místo kudy vedou kabely z čerpadel ven tak tam trochu větrá a pod nadzvednutí víka je vidět že tamtudy proudí vlhkost ven protože kolem je to orosoné kapičkami vody... na růsto mi to nevadilo .. ba i dokonce naopak to zvládalo co nestíhala zvlhčovačka.. ale máme tady květ a ideální by bylo vlhkost držet pod 40 .... takže mám ještě pár dní problem řešit než začnou rust paličky... a tím budu rikovat plíseň což rozhodně nechceme.. takže nějaké tipy.... ono je to ta část kudy mám přstup k nadži takže zalepit to na zmrda nemužu když do toho denně musím vlez měřit ph ec kontrolovat hladinu vody.. a občas dolívat napadlo mě zatížit něčím onu volnou část... otázka zní postačí to ? nebo mám zalepit pořádně vrchní plát z ostatních stran.. dejme tomu že jsem to moc nehrotil a mám to chycené jak na videu jen na pár místech tak aby to drželo .. ale aby to šlo z jedné strany nadzvednout..

jinak proběhla druhá květová zálivka do hlíny.. ph 6,8 a dávkování podle výrobce + něco málo navíc asi 10% ... stále bez jediného deficitu nebo problému

a u NFT mi trošilinku žloutnou a světlají špičky listů.. měl jsem to i na některých řezech když byly mladé pak to přestaloa ted to zase začíná... že by EC bylo už moc vysoké ? ... pořád mám rezervu a mužu to ředit .. ale ještě tomu dám den . nevypadá to nijak katastrofálně... jen jsem z toho nervozní. chci to mít co nejvíc top

změřeno : EC v nadži 2,5 to už je určitě moc... a to stále hnojím tak 40% toho co uvádí výrobce... :/ AN složité složitééé.. !!


jinak holky stále valí do výška jako blázen cca 5-7 cm nad sítí .. snažím se ohýbat pod sít ... ale holky vedou tuhle válku

Old Post 03-05-2017 v 14:51 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 218

Priprav se ze to jeste docela poleti nahoru , vlhkost mas vetsi, pac mas vice kytek ,ktery vic odparuji vodu ,kor v tom nft , ale nemusis se bat ze bys to neodjel na 60% . Ofuk nonstop spolecne s odtahem a no problem. Ted zerou nejvic vody z nft ,tak ta vlhkost leti nahoru , az se zacne tvorit kvet ,tak sem vzdy pozoroval ze to padlo cca o 5 az 10% . Ale 50 % je uplne na klid . To zloutnuti je bud prehnojeni , nebo novy vyhonky, ty byvaj vetsinou zluty, pokud se to tyka starsich listu ,tak je to nejspis prehnojeny, ale vubec bych to neresil , mozna jim dolej vodu a sleduj jestli se neco nebude dit.
Pozorne hlidej ph , pokud ze dne na den spadne pod 5 ,tak je vetsinou problem a asi je idealni nasadit hned cistou vodu s peroxidem .
Na to sem nejspis dojel ja , spatne sem vypozoroval problem na korenech ,zdalo se mi to byt v pohode .

Old Post 03-05-2017 v 15:45 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 219

díky moc za bleskurychlou reakci .. hned sem klidnější .. ano týká se to spíše starších listů .. a je to fakt jen mini maličko takže pak jen zředím roztok jinak s ph není problem . . pomaličku mi to ph vždy roste... snižuji tak na 5,6-5,8 a nikdy se to nedostalo nad 6,2 fakt to hlídám každý den.. jinak čtu už po několikáte peroxid a vodu ... a tohle zatím nemám ani nastudovaný a možná bude třeba.. jde o to že peroxid zneškodní odumřelé a uhnilé části kořínků ? ale jak dlouho mám nechat tuhle věc fungovat v nft .. to mám pak zase vylít a dát vodu s hnojkama.. ?

jinak Doufm že to ještě vyletí nahoru .. chci aby nad sítí bylo kolem 15-20 cm.. a bude to přesně jak sem si představoval.. pak už jen jestli se tato moje metoda oplatí i s vynosem.. opět bych chtěl udělat alespon g/W ne li víc

Old Post 03-05-2017 v 15:56 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 220

60% je v pohodě když dáš ofuk na palice. Já mám stabilně 80% a mám 4 ofuky. Hlavní je výměna vzduchu.
Nemůžu ve sklepě srazit vlhkost jináč samozřejmě je lepší v květu snížit vlhkost kvůli plísní.

Old Post 03-05-2017 v 16:07 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 221

G/w tam udelas na klid , jinak me bylo receno klidne celej den ,jakoby ocistu tim peroxidem, on ti vycisti koreny a zabije plisne, nevim zkusenost stim nemam, pokud neni treba , vubec bych to tam nelil.
Vzdy kdyz sem nechaval vodu na ocistu ,tak sem tam lil enzymy a nechval sem 1 den. Pak vylit tu vodu , udelat novej roztok a sup to tam.
Drzim palce at to ukocirujes , myslim ze ti nekdo psal ze ta tangie nebo co to je ze leti po prepnuti jak diva, aby te to jeste neprekvapilo. Neco umi rust i skoro 3 tydny.

Old Post 03-05-2017 v 16:52 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 222

Bitire,prosim te ,jake enzymy tam lejes a v jakem pomeru (misto peroxidu) ? Muzes sem prosim dat na to odkkaz at vidim co konkterne. Dekuji.

Old Post 03-05-2017 v 17:22 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 223

Ja leju to co ma vyrobce od kteryho jedu hnojky.
Takze davam enzymy pokazde jestli s hnojkama nebo bez. I kdyz cistim .
Peroxid sem prave nikdy nejel ,ten bych asi nasadil az by nastal problem ,tzn ,umiraj vlasecnicovy koreny, hnednou konce korenu , atd atd.
Kazdej vyrobce hnojiv do hydroponie ma k tomu enzymy ktery tam v podstate lejes porad.
No ne kazdej ,ale vetsina.
Edit, casem chci zkusit ten plagton mimco kill, uvidim co to bude za blaf. Treba to udrzi vodu a roztok cistej ,tezko rict.

Old Post 03-05-2017 v 18:26 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 224


Hele na poslední tři dny mi grower hláse že není bezpečný tady chodit.. na začátku to byl problem který se vyřešil dopsanním https:// ale ted je to škrtnuté a píše že je to nerušeno mno tak nevím co dělat jinak vše jde skvěle podle plánu

Old Post 06-05-2017 v 10:00 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8555500 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív