Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 225

Jsem zvědav co se vytvoří pod 250w na takovém prostoru.

Old Post 06-05-2017 v 18:33 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 226

proto to tak mám píšou o tom že to nahradí 400-600 W sodu .. takže vážně sem zvědavý ... plocha je 100*110 a nad sítí už jsme 10 cm

Old Post 06-05-2017 v 18:47 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 227

Nejde o to kolik ti to nahradí, ale jestli ti osvítí celý prostor a to si myslím, že ne. Toto světlo je určeno do prostoru tak max 80x80, ale já ho měl v 90x90 a kdyby mi to neprerostlo, tak v pohodě.
Však uvidíš sám. Sleduji a dobrý nápad stim nft.

Old Post 07-05-2017 v 06:26 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 228


takže holky v hydru absolutně valcujou hlínu .. táhnou se neskutečným stylem . hlína se nechytá.. ale řekl bych že za to muže i model každopádně už zas zvedám světlo
Tangie už i 30 cm nad sítí a zahýbat není kam.. prostor zaplněn na 100% zase začíám uvažovat že to prostříhám ale nechám to možná napokoji a necham kytí už bojovat samotné

Naposledy upravil LinChi 07-05-2017 v 08:10 AM

Old Post 07-05-2017 v 07:58 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 229

no já tě varoval

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 07-05-2017 v 12:50 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 230

v pohodě nějak se to zmákne

Old Post 07-05-2017 v 13:17 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 231


masakr !

máme zasebou další výměnu vody v nft... zbytek byl vylit nová nadrž ec 1,8 ph5,6
hnojky podle AN plánu akorát v menším poměru aby to nebylo tak silný

hlínu sem poprvé zalil jen vodou s upraveným Ph 6,8
některé vrcholky hlíny bojujou s hydrem docela zdárně.. ale jako celek prohrává svůj boj a místo v boxu co se týče výšky.. ale nevadí sít tam mám hlavně aby se mi to nepolámalo a nepoohýbalo co se týče scrogu tak příště to udělám uplně jinak s jiným počtem květin.. tohle bude zase jungle jako kráva.. tentokrát mě to přerostlo

Old Post 09-05-2017 v 10:19 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 232

Hele nic si z toho nedělej Mě to taky přerostlo jak svině v NFT, ani né , že bych to podcenil, ale protože jsem poslal bratra pro novou lampu stím, ať koupí květovku a namontuje jí tam. Týpek v G-shopu mu dal MH na růst, bratr to tam namontoval a nechal (je v tomhle uplně neznalej), takže místo týdne květu to týden navíc rostlo Já pak přijel, kytky tak 2x větší xD No hrůůza, ale přivázal jsem je a srovnal do roviny

Jinak NFT si myslím, že je na pořádnej scrog ideální když máš dobrou odrůdu A jak si spokojen s hnojkami ?

Old Post 09-05-2017 v 11:11 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 233

parádně nevidím žádný deficit žádný nedostatek všechno okey.. davkování je jednoduchý velké lahve liju 2ml/1L a maličké liju 1ml/1l ec se drží na 18 což je pro mě ideální ..

Old Post 09-05-2017 v 13:11 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 234

Broot, no rust neni kvuli barve svetla ,ale kvuli vasu prece. Ba naopak pod mh by se to melo min vytahovat , ja ji nechavam kolem 14 dnu na kvetu, az pak prehazuju za hps a nejsem jedinej kdo to tak dela .
Problem je vetsinou v tom ze v hydru to lidi zbytecne drzi dlouho na rustu. Tam moc neplati pravidlo rozestupu listu , pokud mas rozjety koreny a v idealni dobu prepnes , tak maj kytky vetsinou z 30cm ve finale kolem 60 az 80 cm. To mluvim o prepnuti kolem 5 dnu az tydne na rustu a velkej podil na tom ma genetika. V podstate se to ale da s tim ze to proste ohybas .
Lincolne, vubec bych se nebal nasadit kolinka a ohnout to co to da , pocitej ze to jeste dost poroste ,kor v tom nft.

Old Post 09-05-2017 v 13:26 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 235

Tak sem na vyšší holky nahodil kolínka.. opět srovnáno vše na stejnou výšku s hlínou .. paráda..

Old Post 09-05-2017 v 15:35 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 236




Tak je to tam .. Holky už Nám ukazují první zárodky květů

přerostlo to brutálně ale nevadí .. příště budeme vědět ... NFT budu dělat jen s 6 ti květinami + dám 3 do hlíny.. myslím že tím bych měl prostor zvládnout mnohem líp ... ted ale otázka pro další kolo .. když budu chtít jet žezy v hlíně organika + řezy v hydru minerálika .. tak jak udělám aby mi na růstu hydro nepřerostlo a v hlíně to stihlo dostatečně vyrust než to přepnu ... aby to bylo pro obě varianty fér ? ... budu muset dávat řezy do hydra později ? tzn. objednávat do hlíny.. odjet růst obědnat do hydra dojet růst a přepnout ? nebo to zvládnou stejně ?

Old Post 11-05-2017 v 16:57 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 237

jj asi budeš muset dřív zasadit hlínu rust je v hydru vždy obecně bujnější . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 11-05-2017 v 21:18 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 238

Souhlasím,v NFT to letí jako sviňa.

Old Post 12-05-2017 v 06:38 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 239

Spis bych volil 6 kytek v pude a max 3 v nft , zasadit zaroven a ty v nft zastipovat a ohybat do prazdnyho mista ,po prepnuti dal ohybat a pokud by to prerustalo, tak tech 6 v pude proste podlozit .
Nebo zasadit klony do pudy , 10 az 14 dnu nechat rust , pak zasadit nft max tyden rust a prepnout.
Jde stim laborovat dobre ,ale nesazel bych vetsi pocet do nft nez do substratu. Vzdy to jde ohnout,nebo zastipnout.
Na takovy pokusy ale musis vedet ,nejlepe si uz odjet kolo abys vedel jak se ten model chova v hydro vs substrat. Pak muzes premyslet nad poctem.

Old Post 12-05-2017 v 07:03 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 240



16 dní 12/12

Tangie už má 92 CM hlína tak 75-80 hlavně děla strašně velký patra mě příjde nevím jestli je to nedostatkem světla nebo je to genem .. světlo jsem dal takhle snad to nevadí snažím se dodat světlo těm měnším holkam v hlíně.. ale zároven bych rád prosvítil trochu to hydro .. tím jak dělá patra tak mi příjde hodně listů pěkně osvícených i níže a dál od světla kdežto v té hlíně to takové mezery nemá
Jedinej DanceWoeld si dává načas s květem.. na ostatních jmodelech mazar a tangie už květy krásně jedou a jsou krásně cítit

Naposledy upravil LinChi 13-05-2017 v 19:55 PM

Old Post 13-05-2017 v 15:48 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7561740 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív