Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 241

Linchi

Tak co ted udelas? Budes zase snizovat kyselinou dusicnou ?

Ted jsem si prhlizel ty tve kyticky , stahnul jsem si je do pc a zvetsil na maximum a zda se mi ze jsou nejake svetlejsi , nedokrmene.
Ale jeste to s nekym radeji konzultuj nez to "POHNOJIS"
Je mozny ze to dela ty svetle baarvy nekvalitni fotak.

Naposledy upravil Madical-Strains 15-12-2016 v 14:33 PM

Old Post 15-12-2016 v 14:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 242

citace:
Původní příspěvek od Vemenex
Držel bych se ph 6,2-6.4 a nevymejslel bejkoviny
A určitě bych ph snizoval kys fosforecnou a ne citronem
Takhle maly kytky musej bejt zdravy jak ripa většinou začínají problémy az po půlce květu aspoň tak je to u mě co si pamatuju






Ty v rustu snizujes PH zalivky kyselinou fosforecnou ?????

Old Post 15-12-2016 v 14:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 243

no kyselina fosforečná už nebude tak dostupnej produkt žejo ...no a listky jsou někdy světlejší ty mladé řekl bych že jsou to ty ze špatného období zalivky.. když se podívam ted na nové tak jsou krásne lístky... jak jsou uplně v tom středu jakoby tak jsou až takové světlošké a postupně tmavnou

Old Post 15-12-2016 v 15:21 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 244

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Ty v rustu snizujes PH zalivky kyselinou fosforecnou ?????


Jj, lip drží dusicna je ve vodě na pendrek hrozně lítá ph, nedrží..

Old Post 15-12-2016 v 16:35 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 245

normálně koupíš kyselinu dusičnou v každým Growshopu..Ph Down Grow je dusičná na růst a PH Down Bloom fosforečná na květ ale srážet fosforem v růstu to teda slyším poprvé??

Old Post 15-12-2016 v 16:59 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 246

presne jak pise vemenex, fosforecna lepe drzi PH a je v konecnem dusledku jedno jestli das ji, nebo dusicnou

Old Post 15-12-2016 v 17:25 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 247

Tak to je pro mě novinka☺ zase jsem o něco chytřejší 😉

Old Post 15-12-2016 v 17:57 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 248

On hnoji organikou !
Do organickych hnojiv pouze kys.citronova a pokud chce vylozene prirodni PH minus tak obycejny citron nebo limetku.
Krome toho kys.dusicna i fosforecna premeni jakakoliv organicka hnojiva jiz aplikovana do substratu na chemicka hnojiva !!!!
Tak by nedavalo smysl pak pestovat "BIO"

Nechci nikoho poucovat ale tohle jsme se ucily snad uz na zakladce v chemii.
Ne, ted vazne!
Pro toho kdo hnoji chemkama tak je vhodna kys.dusicna a fosforecna.
Kdo hnoji organikou (prirodnimi hnojivy) tak kys.citronova, nebo obycejny citron nebo limetkou. Jeste uvadeji ocet ale to uz bych neriskoval !

Old Post 15-12-2016 v 20:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 249

No to sem si nevšiml že jede organiku to sorry 😉

Old Post 15-12-2016 v 21:04 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 250

v pohode.

Tady jsem to jeste vyhledal a prekopiroval jsem to sem.

====================================================================================================

IF YOU USE ORGANIC FERTILIZERS, NEVER ALTER PH toppings nitric acid or phosphoric! Adjusting the pH will decay molecular bonds of organic structure, that will change in mineral fertilizers BIO !!!

====================================================================================================

PŘI POUŽITÍ ORGANICKÝCH HNOJIV NIKDY NEUPRAVUJTE pH zálivky kyselinou dusičnou ani fosforečnou! Úpravou pH dojde k rozpadu molekulární vazby organické struktury, tedy proběhne změna BIO hnojiva v minerální!
====================================================================================================

Naposledy upravil Madical-Strains 15-12-2016 v 21:26 PM

Old Post 15-12-2016 v 21:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 251

Ja uz se toho dočetl na internetu a nechtej to překládat. Až se dočteme ze hovno je lahoda pro gurmany tak sup do trojobalu a fritak to jisti nebo co ,aspoň uvadej zdroj když už, tim nerikam ze to není pravda ale za dvě dekady co to hulim jsem to neslyšel i bez vykricniku mi to přijde jako pěkná hovadina co se selského rozumu týče

Old Post 15-12-2016 v 21:38 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 252

LinChi - Tady mas odkaz cim se snizuje PH zalivky s organikou a v hline.

http://www.rollitup.org/t/citric-ac...tt-rize.378568/


Vemenex- Nemej mi to za zle prosim ale nepis nic o selskem rozumu kdyz ho evidentne nepouzivas.

Ten kdo hnoji oraganikou tak snizuje dle selskeho rozumu ORGANICKY tzn.ph slabou organickou kyselinou citronovou coz je je trikarboxylová kyselina-C6H8O7.

Ten kdo hnoji chemii tak PH dle selskeho rozumu snizuje zas jen chenii .kyselinou dusicnou a fosforecnou.

Proc by mel proboha nalejvat do organiky a jeste k tomu do hliny chemii ?
To je padly na hlavu.

To zes to jeste neslysel tak neznamena ze to tak neni.
Vubec nepolemizuji o tom ze fosforecna lepe drzi ph ,o tom nepochybuji.

Neplet mu hlavu a nerad mu nesmysly, uz takhle tam ma problemu s listy dost.

Old Post 15-12-2016 v 22:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 253

Madical... upřímě jsi asi nejvíc dobře radící člověk tady + Bitir ... jiank vlastně ani nikoho jiného neposloucham .. co napíšeš dává smysl , vypadá to promyšleně a doloženě snad ted někomu neukřivdím ( po noční jsem Unaven )
máš odemě velký dík určitě si vše řádně prostuduji .. dneska jsem namíchal slaboučký lektvárek s hnojivy... všechny pH 6,3-6,5 pro menší kytí 200 ml pro větší 300 a pro tu nejvíc hladovou a velkou už davam 500 ml.. zálivky s hnojkou ... už jsem vychytal zalívaní .. řekl bych že jsem jim na začaátku jak zatočil s Ph tak i s množstvím vody a kyslíku ... řewkl bych že jsem je topil všechny... dneska už na to mám docela grif kdy jo a kdy ne.. přesně jak radil frajer z canny ... plnej květník vs suchej květník.... zalívam až jak je květník těžký teměř jako ten se suchým substrátem... vychází mi to ted tak na interval cca 2-3 dny.. což je si myslím optimal leju podstatně mééně a krapet častěji .. myslím že se jim to holkám líbí takže neměním a jedu takhle....

občas všechny květníky otáčím .. aby se kytí formovala jakby ke středu květníku .. tzn aby se netahla na jednu stranu .. jestli mi rozumíte ( aby se nevybulila když bude kvest )

ted budu dva dny pryč jedu soutěžit tak držte palce Gratz v rakousku už čeká

rosit párkrát denně 2-3 sem zaškolil přítelkyni snad to zvládne.. zalivku netřeba tak snad se nic nestane...

takže mír draci jde se spát..

Old Post 16-12-2016 v 07:17 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 254

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Vemenex- Nemej mi to za zle prosim ale nepis nic o selskem rozumu kdyz ho evidentne nepouzivas.


Že zrovna Vy si troufnete psát něco o rozumu, mi přijde pikantní!

Old Post 16-12-2016 v 07:43 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 255

citace:
Původní příspěvek od Mard


Že zrovna Vy si troufnete psát něco o rozumu, mi přijde pikantní!




Old Post 16-12-2016 v 08:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 256

naozaj.. vemenex je pánko, má viac odpestované ako ty videné na fotkách, takže by som sa miernil..

k veci: kvapka kyseliny pri riedení +- 1:10000 nezabije tvoje drahé biohnojky a nezmenia sa na prachsprostý minerál

Pretože každá hnojka obsahuje soli a pufre, pri dôkladnom hnojení nieje potreba používať mnoho kyseliny. Pokiaľ je ale voda príliš tvrdá, je na mieste zauvažovať nad osmózou a dalej riediť túto s normálnou.


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 16-12-2016 v 14:38 PM

Old Post 16-12-2016 v 09:19 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9404490 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív