Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 273

Tak to dopadlo bohuzel spatne, do rana to bylo zpatky na PH 8 a EC 0,6.

Old Post 19-12-2016 v 15:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brejk2013
Stálý Člen

Karma uživatele Brejk2013 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Brejk2013 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 274

Po filtrování konvici se ph nezmění....a v hydru jsem vodu z konvice nezkoušel....jestli máš v hlíně ph 7 a kytky neprijimaj živiny tak je problém někde jinde a ne v ph...v hlíně mám odjety kola i kde jsem neupravoval ph s organikou a rostlo to úplně normálně....voda 7.6 a po přidání Biobizz ph 7.0...kytkam spíš vadí velké výkyvy ph v jednotlivých zalivkach.....odtok u hliny neřeším.....

Old Post 19-12-2016 v 15:45 PM
Brejk2013 je offline   Profil uživatele Brejk2013   Find more posts by Brejk2013   Foto galerie člena Brejk2013   Click here to Send Brejk2013 a Private Message   Add Brejk2013 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 275

tady to nabírá na obrátkách Hele klídek.. další patra se krásně zelenaj a jedu teměř bez defektu... jak sem četl.. co je v hajzlu už se nezachraní ale zase ne všechno se mi chce stříhat. i když je list nemocný tak přeci pořád bude sloužit jako zasoba energie ne ? opravte mě jestlis e mýlím...

Jinak dnes poprvé pozoruji rapidní svěšení listů i se stonky.. jakby si říkala o vodu .. den po zalití ! je pravda že veliký už asi budou sosaat víc

Old Post 20-12-2016 v 23:29 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 276


Sveseni listu muze byt i preliti.


Preliti
Listy jsou pevne a krouti se.

Old Post 21-12-2016 v 00:46 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 277


Kyti trpi zizni.




Listy jsou ochable a bez zivota.

Old Post 21-12-2016 v 00:50 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 278

dík.. opravdu už si říkali o vodu květník byl lehký jako vánek

Old Post 21-12-2016 v 11:25 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 279

tak mám pocit že holky nemaj co jíst... zkusím tedy experiment... rozdělím je napůl .. jedněm budu davat ted víc jidla druhým mín kterým to prospěje víc

Old Post 22-12-2016 v 11:05 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 280

Tak jsem zalil pohnojil holky vypadají zdravě

Old Post 23-12-2016 v 08:39 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 281

Tak mě čeká První Test !!! 2,1 2017 Příjdou na odečet vody A elektřiny naštěstí pokoj se stanem procházet nebudou a na topení zadný měřák taky nemám takže tenhle byt ideální 2,65 za kWh ... hlídam si spotřebu tak zatím je to Cajk

Old Post 23-12-2016 v 08:43 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dafy
Nový Člen

Karma uživatele dafy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 282

Zavolej primo odecitaci a muzes se s nim domluvit, ze mu to vyfotis (vodomery a elektromer) a posles mmskou. A nepujdou ani do bytu :-)
A kdyby nee, tak odecitacum je stejne jedno co mas v byte a jakou mas spotrebu. Oni to chtej mit rychle za sebou - jsou placeni od kusu :-)

Old Post 23-12-2016 v 10:50 AM
dafy je offline   Profil uživatele dafy   Find more posts by dafy   Foto galerie člena dafy   Click here to Send dafy a Private Message   Add dafy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 283

Borec tu tahá z Mars hydra hrozný palby,mrkni LinChi)

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=313264

Old Post 24-12-2016 v 09:43 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 284

Pokud se podíváš na ty paldy,tak to je běz a hrůza.Přesně takové paldy jsem měl já a věř tomu,že to není 240g.Je to nehorázna lež!
Pokud udělal 80g tak to bylo hodně.
LinChi uvidíš sám kolik budeš mít.

Old Post 24-12-2016 v 10:47 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 285

Na filtru z konvice sem začínal před pěti lety do pokojové hlíny..Jako jde to..Kytky občas hodí tečky na listech ale jde vypěstovat tak 6-7 kytek v malých kochlech..Filtr vydrží tak tři týdny dobře,pak se to už projeví na kytkách.. Stějně tak věřím že jde pěstovat v dobré půdě úplně bez kontroly PH. Stějně tak jako "na zahradě"..
Já mám dobrou zkušenost s vodou ze studánky v lese. PH:6,8 EC:0,38 ale člověk táhá kanystry..
Já mám z kohoutku PH:7,9 EC:0,39 a jedu úplně v poho v hlíně.
Za tři týdny sklízím...

Old Post 24-12-2016 v 11:03 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 286

Dej zas nejake fotky at je na co koukat. :-)

Old Post 27-12-2016 v 08:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 287

Dafy:ani nemusí nic fotit pokud nebude doma nebo třeba v práci,tak stačí opsat stav na papírek nalepit na dveře a oni si to o píšou.. 😉MMS to už je moc velký luxus 😂😂

Old Post 27-12-2016 v 08:47 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dafy
Nový Člen

Karma uživatele dafy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 288

Jj staci papirek :-) Delam v tomto oboru :-) MMS jen jako jistota, aby opravdu uz neotravovali kvuli kontrole :-)

Old Post 27-12-2016 v 11:06 AM
dafy je offline   Profil uživatele dafy   Find more posts by dafy   Foto galerie člena dafy   Click here to Send dafy a Private Message   Add dafy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3091060 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív