Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 225


další

Old Post 13-12-2016 v 14:11 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 226


Stonek má v kolínku takový fialový flíček snad je to okey

Old Post 13-12-2016 v 14:20 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 227


a tady si pěkně rosteme

Old Post 13-12-2016 v 14:21 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 228


je to krásné .. a ještě krásnější bude až dám menší květníky a deset mazárků

ted dojedu tohle testovací kolo ... každopádně toto je pokus hokus a vážně uspěch bude sklidit nějaký paličky

Old Post 13-12-2016 v 14:23 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 229


no ještě přidám celkový boční pohled na holky

Old Post 13-12-2016 v 14:25 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 230


Old Post 13-12-2016 v 17:05 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 231


takhle to začína i na mladších kouscích

Old Post 13-12-2016 v 17:06 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 232

Ahoj,jake mas EC na vytoku???
Nekde vys pises,ze ucitelka poradila vypnout vetrak.....
Ja v rustu mam vypnuty uplne odtah aby mi netahal pryc vlhkost a ofuk mi jede od cca prvniho tydne,zvlhcovacku nepouzivam,rosim kytky rucne a rosim i steny boxu,takze vlhkost je idealni
Pokud ti kvetniky vysychaji pomalu,tak ti doporucim nezalivat a ofuk,tzn klipsnaky nebo ventilator nasmeruj na kvetinace
Listy,ktere jsou ponicene se ti uz nespravi,ono je tezko rict proc mas takove listy,od oka bych rekl,ze muzou byt prehnojene,ale jestli jsi ze zacatku zazdil PH,muzes mit zasolenej substrat a proto muzou trpet nejakym deficitem,kazdopadne to vlakno mas hrozne dlouhy,mrknu na to zitra a snad na neco prijdem.....hold pokud se nic nemeni,musis zkouset......jak ja jsem jel prvni kolo,bylo to taky o nervy a zazdil jsem taky PH,dopadlo to dobre nakonec,ale okolo boxu jsem chodil ve dne v noci a marne badal,cim to muze byt :-D zitra na to mrknu a prectu si to cele :-)

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 13-12-2016 v 22:21 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 233

ahoj zdravím tě... bohužel tě zklamu .. EC hodnoty neměřím.. a upřímě mě zajíma opravdu musím ec řešit... Pamatuju kdy kolega z práce kupil semnika guano trychodermu nějaký light mix... a zalíval pouze odstátou vodou .. a vše bylo okey.. a sklidil takže pokud mě někdo ted nepřesvědčí na Ec budu i nadále Kašlat.. Ph výtoku z posledního testu bylo 6,8

Old Post 14-12-2016 v 14:13 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 234

jinak vím že jsem jednou zajebal a holky dostali zálivku s ph někde okolo 4 což je docela kritické ... což chápu .. ted leju těch 6,5 cca +- 0,2 zaleží jak se to povede namíchat.. takže deficit bych přiřadil tomuto problemu jinak jak říkam Ec neměřím a ani se mi ted nechce.. dalších 1200 za ec metr -.- myslím že třeba na druhé kolo už to pořídím ale ted asi nee :/

Old Post 14-12-2016 v 15:36 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 235

Ja myslim ze celkova barva je dobra, sice by me ty deficity taky znepokojovaly stejne jako tebe ale ja myslim ze to bude doufejme ok.
Ja taky obden osdstranim spostu spatnych listu, hlavne spodnich a uz to ani neresim.
Hlavne si hlidej to PH, t je nejdulezitejsi.
Podle me kdyz budes hnojit podle tabulky tak se domnivam ze zas tak nutne ten EC metr nepotrebujes. Ale urcite je lepsi ho mit.
Ty spatne listy by se mely odstarnovat aby na ne kyticka nemusela vyvijet energii kdyz by ji mohla vyvijet jinde.
Kdybych neco psal spatne tak me jiste nekdo opravi.


Ten ofuk a odtah bych se bal vypinat byt jen na hodinu,me jede nonstop.
Plisen je svine, myslim ze se nevyplati takhle setrit ,ofuk nic nezere.
Ale je to samozrejme na tobe.

Old Post 14-12-2016 v 18:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 236

Co tam mucis toho chudaka malyho :-D . Snad se chytne a trochu naroste.
Jinak to vypada na nejakej deficit, jaky mas ph ?

Old Post 14-12-2016 v 22:32 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 237


Ted deficit bych videl na tohle, ale muze to byt i nedostatek boru . Vsude se udava ze priznak je spatnej rust a chabnuti listu, takze se to spatne urcuje . Kazdopadne zmer ph. Fosfor ma radsi vyšší ph. Nedostatek boru se resi upravenym ph cistou zalivku a stejne upravenou zaliku ph s draslikem a dusikem . Snad sem to nespletl ,ale myslim ze to tak je .

Old Post 14-12-2016 v 22:36 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 238

ahoj tak pro shrnutí .. Od doby co jsem koupil Ph metr... Na kytkách sleduju pozitivní reakce.. Ten mrnousek měl velkej problém měl špatně nadírkovanej kelímek tudíž když jsme začínali dlouho se dusil ve vodě... takže sem ho přesadil moc brzo tak asi dele valčil s kořenovým systémem.. ale už valí a roste co muže Největší bonsaj už se mění ve strom .. bojím se že bude hodně napřed..

Jak poradil Madical odstranil jsem nejhorší listy většina ze středního patra kdy byla zalivka fakt naprd.. dokonce je poznat kterej květník schytal tu nejhorší čast zalivky.. ( Nejmenší ph..duvodem bylo špatné promíchaní vody v kanystru ted užý mám fígl opět díky madical ! ) tudíž nejvíc trpěl .. myslím ale že už se taky vzpamatuje a začne zase valit do výšky... jinak.. terminal bud už zastřihávat nebudu .. vzhledem k tomu že mrnousky sem nezastřihl a pozoruju krásný růst takže příště zkusím jinou techniku ted už je necham tak jak jsou .. dokonce už mám docela pocit že poznám květník kterej potřebuje vodu .. ale pro největší přesnost uvažuju nad nějakou váhou

pH zálivky se pohybuje okolo 6,5 +/- 0,2
ale jestli fosfor má raději vyšší zkusím další zalivku hodit přesně na 7,0
dokonce uvyžuju že dám holkam zase trochu najíst
Používam hnojiva od značky BIOCANNA ( flores, terra, biorhizotonic , boost + cannacure )

Ph vody z kohotku mam někde okolo 8 takže ke snížení pH používam Kyselinu citronovou .. EC vody neměřím /soudě podle známych co jsem viděl na vlastní oči sklidili i bez pH metru /

Hnojiva používam podle navodu na internetu na officiall strakach vyrobce
akorát teda si fakt nejsem jistej zdali to až moc nedusím ty hnojiva..
páč někdo zvládne hnojiva přidat do zalivky i 3x týdně... ja to stihl za měsíc dvakrát.. u velkých třikrát... takže možná je to i nedostatkem hnojiv.. ale zatím pracuju s tím že to je spíš špatné ph.. takže hnojiva fakt netlačím ( sem si jistej že nepřekrmuju... )

když jsem hledal tak jsem zatím nenašel moc lidí co používa stejný hnojiva takže je to těžžší .. navíc jsem se rozhodl pro co nejvíc "nechemický" pěst takže raději organické hnojky než mineralní

Ještě mě napadlo dodat někdo psal o zasoleným substrátu.. Mohlo by to být v dusledku že když jsem připravoval zalivku ... ujela mi ruka s kys.citro. a pH sem nasledně zvedal pomocí Jedlé Sody.. ( v osmilitrovým kanistru ani ne půl ližičky (kávové) ´) jedlé sody... snad jsem tím taky nějak neublížil .. i když myslím že nee... protože počítam dobu správne zalivky i s jedlou sodou .. a celkem se holkám zase daří .. nové listy jsou bez deficitů krásně zelené

Old Post 15-12-2016 v 06:54 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 239

Nekdo hnoji i 3x tydne ale tu tydenni davku hnojiv rozdeli na 3.dily s nejvetsi pravdepodobnosti.
Hlavi vec je ze pozorujes na kytkach pozitovni reakce.
Jen tak dal.

Old Post 15-12-2016 v 10:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 240

Držel bych se ph 6,2-6.4 a nevymejslel bejkoviny
A určitě bych ph snizoval kys fosforecnou a ne citronem
Takhle maly kytky musej bejt zdravy jak ripa většinou začínají problémy az po půlce květu aspoň tak je to u mě co si pamatuju

Old Post 15-12-2016 v 11:30 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9330200 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív