Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » HappyBox LED
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 113

Tak to vypadá, že jsem molice z 95% vymítil. Tudíž jsem si zajistil pár dní navíc k dobru na zrání.
Každopádně během příštího týdne budu sklízet.
Jinak od včerejšího rána jsem svítil do dnešního rána (24h) a dnes jsem jim zhasl na 24hodin. Zítra ráno jim zase na jeden celý den rožnu a tak to budu dělat až dokonce. Zajímá mě jak se budou kytky v takových fázích chovat.
Teoreticky je to stále "12/12" jenom roztáhnuté do dvou dnů místo jednoho (24/24).
Jinak se mi zdá, že paličky mají stále tendenci růst. Stále se oběvují nové blizny i na hlavních palicích.

Old Post 24-02-2017 v 11:26 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 114

Len aby sa ti nestalo, že ti vznikne hermafrodit :-) daj im 2-3 dni tmu a zálievku studenou vodou... Moja rada :-)

Old Post 24-02-2017 v 12:26 PM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 115

Hermafrodit v této velmi pokročilé fázi květu už snad moc nehrozí. Nicméně dneska budu na holky svítit naposled. Zítra v úterek budu kosit jednu z nich, která čerpá živiny už i z paličkových listů. Ty ostatní pokosím podle toho jak budou vypadat. Tento týden je však jasně poslední týden.

Old Post 27-02-2017 v 09:04 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 116


28.02. - 71 den květu (Kanalopka no.1)

Ahoj,

včera večer jsem sekl jednu kanalopku a celkem mě mile překvapilo, kolik toho bylo. Čerstvé, ostříhané palice ukázaly na váze 84g. To by mohlo znamenat, že těch 20g v sušeném stavu by mohlo padnout. Dneska ráno váha ukázala 70-71g. U této kytky musím počítat ještě s +2g ze tří vrchních paliček, které jsem střihl někdy minulý týden.
Dneska budu sklízet další kytku tak uvidíme jak na tom budou.

Naposledy upravil Pixxel 03-03-2017 v 09:16 AM

Old Post 01-03-2017 v 07:05 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 117

Krása, no vidíš že tie malé kur.y nestihli toľko škody napachat :-)

Old Post 01-03-2017 v 11:29 AM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 118


02.03. - 73 den květu (Kanalopka no.2)

Ahoj,

Tak už mám sklizené dvě kytičky:

Kanalopka no.1 (zadní vlevo) jsem sklízel 28.02. v 71dnu květu. Čerstvé ostříhané palice vážily 84g. Dnes po 3 dnech pomalého sušení váha klesla na 36-37g.
Kanalopku no.2 (zadní vpravo) jsem sklízel až včera odpoledne po práci 02.03. v 73dnu květu. Čerstvé ostříhané palice vážily 89g. Dneska ráno (14h sušení) váha klesla na 76g.

Váha určitě ještě klesne ale teoreticky už jenom z těhle dvou kytek by mohlo ve výsledku být do 50g. Odhaduju, že to klesne na 20-25g/kytku. V boxíku mám ještě dvě kytky z toho jeden je klonklon.
Pohledem jsou o něco menší než sklizené kytky, takže tam bude výnos o něco málo menší. Pokud váha sušených palic už nepůjde moc drasticky dolů, tak by těch 60g (1g/w) mohlo padnout.
Tak či onak to vypadá zatím pěkně, vůně paliček je intenzivní a voňavá. Pak se uvidí, jak to bude s chutí a účinky. Další kytku možná stihnu zpracovat dneska, popřípadě obě zpracuju v sobotu.

Foto včerejšího vážení kanalopky no.2

Old Post 03-03-2017 v 08:16 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 119


Sušené paličky kanalopky no.1 po třech dnech jsem dal do 5litrové zavařovačky na bok a otáčením válím paličky uvnitř. Pěkně se přitom paličky provzdušní. Při tom válení se znich staly takové malé pěkné foremné nugátky. Navíc ve sklenici se lépe udržuje vůně ale taky bohužel vlhkost. Ta se pohybuje u paliček okolo 75% což už je docela dost. Plíseň zatím není tak snad to tak vydrží. Když tak tam dám kočkolit aby trochu tu vlhkost pohltil.

Old Post 03-03-2017 v 08:27 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 120


04.03. - 75 den květu (Kanalopka no.3)

Ahoj,

tak jsem si potvrdil, že moje odhady jsou mylné. Dneska jsem sklidil třetí kanalopku, která vypadala, že výnosově bude na tom hůře než předchozí holky ale mýlil jsem se.
Třetí kanalopka (přední vpravo) nakonec dovolila sklidit pěkných 100g čerstvých ostříhaných paliček. Hodně mě potěšilo i to, že většina vyšších palic je hodně hutná a tvrdá. Zatím asi nejpěknější pocukrovanost a kvalita z těch tří holek.

Kanalopka no.1 stále ztrácí na váze a už ukazuje 26g/84g. Zde jsem se taky přepočítal. Váha nakonec bude určitě pod 20g. Jinak paličky jsem dal do zavařovačky s kouskem manga aby paličky nasály trochu té sladké chuti.

Paličky kanalopky no.2 se suší a točí v 5l zavařovačce aby vznikly pěkné kompaktní zelené nugátky. Váha po necelých dvou dnech je už 46g/89g.

Poslední kanalopka, klonklon, ještě čeká na sklizeň, k té se nejspíše dostanu večer nebo spíše až zítra dopoledne.

Foto čerstvých ostříhaných palic z kanalopky no.3

Old Post 04-03-2017 v 11:06 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 121


05.03. - 76 den květu (Klonklonka)

Ahoj, přináším další várku čerstvých informací od HappyBoxu.

V neděli ráno jsem sekl poslední kytičku, klonklonku. Vzhledem k tomu, že byla řízek jedné z těch tří kanalopek, tak nakonec klonklonka ukázala že to mělo smysl si jí nechat. Po ostříhání paličkového listí jsem naměřil 56g čerstvých palic. Oproti ostatním je výnos o dost menší ale musíme počítat s překážkami které už měla od začátku. Sumasumárum, klonklonka mě nejvíce překvapila tím, že to celkově zvládla a výnos je s ohledem na podmínky suprovní.

Foto čerstvých ostříhaných palic klonklonky

Naposledy upravil Pixxel 06-03-2017 v 08:30 AM

Old Post 06-03-2017 v 07:19 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 122


06.03. - Sušení a váhy

Dneska ráno jsem vážil a zjistil jsem, že jsem se mýlil, když jsem si myslel, že se mýlím.

Kanalopka no.1 - Po 6 dnech sušení se váha už nemění a ukazuje moc pěkných 26g. Mango jsem vyměnil z obav o plíseň za trubičky skořice a pomalu to chytá takovou sladkoskořicovou vůni společně s vůní mentolu či ustní vody z palic.

Kanalopka no.2 - I když čerstvých palic bylo o pár gramů více tak váha je skoro stejná jako u kanalopky no.1. Naměřil jsem po 4 dnech sušení 27g.

Kanalopka no.3 -Zde po dvou dnech sušení klesla váha na 61g.

Klonklonka - Po jednom dnu sušení váha klesla z 56g na 40g

Foto celé sušiny z kanalopky no.2 - 27g

Old Post 06-03-2017 v 07:31 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 123


Finál

Tak včera jsem vážil a dovážil jsem se těchto hodnot:

Kanalopka no.1: 22g + 4g (sedm větších paliček skosených dříve na košt)
Kanalopka no.2: 24g
Kanalopka no3: 28g
Klonklonka: 16g

Dvě znich ještě možná nějaké to gčko ztratí pač se mi ještě nezdají být 100% suché. Budu proto počítat, že toho ve výsledku teda bude okolo 90g.

Jinak rozdíl mezi mýma a kolegovýma je takový, že mu to neskutečně voní ty palice. U mých je ta vůně proti němu skoro nulová. Jinak chuť i síla je asi na stejné úrovni. Vypadá to, že terpenům se pod čistě bílým světlem moc nedaří. U fialek je tomu naopak, tam to smrdí až až. Pokud to bude takhle u všech odrůd, tak kdo potřebuje málo smradu v paneláku, tak může zkusit čistě bílé (studené) světlo.

Tak či onak tenhle můj první indoor dopadl docela dobře. S výsledkem okolo 1,5g/W můžu být velmi spokojen. Za tímto výsledkem stojí podle mě to, že jsem svítil na kytky zboku pač spodní paličky bylymnohem lépe osvětleny a rostly ke konci do velkých rozměrů. Bílé světlo zajistilo podle mě velmi silné větvení, tudíž velmi vysoký počet spodních palic. Kombinací velkého počtu spodních palic s dostatečným osvětlením spodních palic může člověk dosáhnout velmi pěkných výnosů.

Do příštích kol se vyvaruji chyb, které jsem nyní dělal a hlavně na květ příště použiju navíc jednu 20W fialku+2x3W fialky. Popřípadě čistě červené světlo poskládané z CREE XPE RED.

Další kolo máme domluvené s kolegou, že rozjedem předpěst na outdoor. On bude rozjíždět Dutch Kush a já Bubblegum. Pak z rostoucích kytek uděláme plno klonů, které pak použijeme na outdoor v kopřivách i na indoor. Matky pak půjdou na balkón doplněné AFky. Tak z dvou semínek vytvoříme kolonii mnoha kytek

Každopádně díky všem za rady i za sledování

Old Post 12-03-2017 v 10:38 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 124

Moc pěkné Pixeli , dobrý výsledek pod tak malou watáží a to sis nevěřil že to bude nad 40 gé ať chutná

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 12-03-2017 v 11:39 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 125

Díky sWei, výnosově si nemůžu stěžovat. Příště však použiju tu fialku či červené světlo na květ a to bude snad o další level jinde

Old Post 13-03-2017 v 07:46 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 126

..zdar no já myslím že v pohodě 50g i se spodkama..já ti to říkal molice,sou to svině..odolný,bojoval sem s nima taky dost dlouho...a to aroma si zkazil rychlým sušením,škoda
..čistě pod bílym světlem budou kytky strádat je vhodné jen na růst, chybí jim červená,žlutá,fialková a podepíše se to jak na stavbě kytky tak na vůni i chuti..
...příště, při prvním výskytu molic(nebo jiný havěti) jakmile zjištíš pár jedinců..okamzitě zasáhnout!! třeba tabákový odvar velice dobře funguje a mužeš ho pužít chvili před sklizní..v každém případě je nejlepší prevence jak sem psal o něco výše...at se ti daří

Old Post 08-05-2017 v 10:07 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 127

...jéééé pardon já sem si nevšiml že už je zváženo...to sem se teda dost seknul :-D
..tak se omlouvám kdyžtak smázněte

Old Post 08-05-2017 v 10:09 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 128

Ahoj,
první kolo mám už sklizeno, teď už jedu kolo druhé. Prevence je nejlepší způsob boje s těma hmyzákama.
Tento týden budu dělat nějaký preventivní postřik abych se pak v květu tomu vyvaroval.
Ohledně světla máš pravdu. S kolegou jsme dělali test jak se to bude chovat pod čistě bílou a čistě fialovou.
Bílé je skvělé na růst. Na květ to opravdu chce trochu více toho červeného. Na druhé kolo mám připravený DIY LED panel s 10x Cree XPE Red, kterýma nechám sériově téct 900mA. To by mělo být dostatečné, svítí to opravdu velmi silně. Pokud to shrnu, tak s bílýma LEDkama jsem nad míru spokojen, když to teď ještě vylepším tím červeným panelem, tak očekávám, že druhé kolo bude výsledek aspoň 2g/W

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 09-05-2017 v 07:53 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5857080 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív