Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Slunečnice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Dotaz Slunečnice Příspěvek č. 1

Zdravím groweři, potřeboval bych nějakou vzácnou radu. Mám kytky za zahradou ve slunečnici ale dostal jsem echo že v pondělí ji jdou sekat a já nevím co s ní. Myslíte že je blbost ty kytky třeba rozstříhat na větve do kyblu s vodou a zkusit hodit na půdě pod lampu? Byla by ještě možnost ty kytky zakrýt protože jsou hned za plotem ale radši bych viděl jinou variantu co myslíte s tou lampou? A ještě kamoš má podobnej problém ale má už velký pálky akorát bílé chlupy jak má udělat aby mu jenom ztmavli v kýblu s vodou by to mohlo dojet?
Díky za každou radu .

Old Post 10-09-2016 v 18:49 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 2

A už provedli desikaci?


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 10-09-2016 v 20:29 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 3

ne ne

Old Post 11-09-2016 v 08:00 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 4

Ahoj na větve to nestříhej, vyrvy kytku i s kořenem a hoď do kýble s vodou, to teď aplikuji já pač jsem měl podobný problém jako ty. Kytka mi v kýblu dozrává, listy žloutnou, sice ty palice už asi nenabývají moc na objemu ale zdá se mi že to začalo víc lepit a chlupy hnědnout.

Prostě démon

Old Post 11-09-2016 v 08:26 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 5

Nic netrhej. Pokud neprovedli desikaci, tak nic sklízet nebudou.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 11-09-2016 v 11:04 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 6

A seš si jistý že to určitě nesklidí bez ní?

Old Post 11-09-2016 v 11:40 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 7

Jedině že bych o ní nevěděl ale to se mi nezdá, jak dlouho před sekáním to desikují?

Old Post 11-09-2016 v 11:41 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 8

Většinou desikují tak 7-9 dní předem. Nejsem zemědělc, ale tady u nás se loni slunečnice sklízely někdy v polovině řijna.
Už jsou ty semínka zralý? Pokud tam jsou jen květy, nebo jen minimum semínek, nic sklízet nebudou.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 11-09-2016 v 11:55 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 9

Já tomu taky absolutně nerozumím, teď jsem tam byl a vyfotil to je možná že už ji dělali tak zkus mrknout.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/14302856_1143694812372546_652312647_n.jpg?oh=734f50b134529c2b8b685cc611460c53&oe=57D759BD

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/14341910_1143694885705872_1408787763_n.jpg?oh=087f568e1136500d5371393a1f17bcf3&oe=57D7756E

Old Post 11-09-2016 v 12:12 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 10

No asi takhle na to si měl myslet dřív jinak když toto budeš dělat příště radši zasad samokvěty . Když dva dělají totéž nikdy to nebude stejné . Jinak místo rvaní kytky bych jí radši vykopal z co nejvíce kořenama . Bude to mít velký kořenoví systém a myslím že se ti ten růst na chvilec zastaví šok . Tak at se zadaří !!!

Old Post 11-09-2016 v 18:12 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 11

No, tak v tomto případě to asi sklízet budou. Jak píše bcbud23, vykopat s co nejvíc kořenama, přesadit a oni dojedou.
Držim palce!


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 11-09-2016 v 18:38 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 12

Oni jsou hned v prvním řádku, tak jsem to vyřešil tak že jsem slunečnice okolo vytrhal a kytky jsou zabalené plachtou a do toho by najel jen kombajnista magor tak spíš jen doufat že to pak nikdo nešlohne, díky za rady ať se daří.

Old Post 11-09-2016 v 20:02 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 13

Hele znáš toho kombajnistu ??? Já jen aby to nesklidil za tebe i když tam nic nemáš nebo spíše aby to nesklidila i třeba tebe až to půjdeš zalít nebo odplachtit zásahová jednotka . Už jsem pár takových počinů viděl v TV . Víc už jsi na ty kytky upozornit nemohl zaplachtovat je . Viděl jsi už sín zmaru toho frajera co na kytky svítil svíčkou zdokumentuj to fotkou mě by to fakt zajímalo co si tam vykouzlil . Jako nic proti ale jsi blázen jestli ten kombajnista bude frája objede to a nechá ti to ale pochybuji doba je zlá a lidi taky ale myslím kdybys mu tam k té kytce nebo kytkám pověsil flašku třeba becherovky se vzkazem možná by pro tebe měl pochopení .

Old Post 12-09-2016 v 20:15 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Free-world
Stálý Člen

Karma uživatele Free-world - 39% PěstitelskáKarma uživatele Free-world - 39% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 14

u nás sklízeli slunečnici 29září

Old Post 02-10-2016 v 19:10 PM
Free-world je offline   Profil uživatele Free-world   Find more posts by Free-world   Foto galerie člena Free-world   Click here to Send Free-world a Private Message   Add Free-world to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9607000 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív