Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Uvadá ? Měsíc do sklzně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Upozornění Uvadá ? Měsíc do sklzně Příspěvek č. 1

Ahoj, zbývá asi měsíc do sklizně, ale přijde mi poslední dva dny, že je nějaká "uvadlá". Byla vždy větvemi nahoru, ale teď je má celkem dolu... Co si o tom myslíte ? Nebo je vše OK a já to už moc hlídám ? ) Díky za info a případnou radu.

http://www.jpeg.cz/images/2016/08/26/7qp8U.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/08/26/2GOws.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/08/26/O2CyQ.jpg

Old Post 26-08-2016 v 10:30 AM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 2

Potřebuje zalít

Old Post 26-08-2016 v 13:48 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 3

Já ji včera zalil, a dnes taky, takže mi nepřijde, že by byla málo zalitá, sice je celkem vedro, ale pravidelně zalejvám ob den.

Old Post 26-08-2016 v 14:05 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 4

Hehe, já musim zalejvat 2x denně v tomhle pařáku. Klidně jí dej štamprdli vody navíc.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 26-08-2016 v 15:26 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

a máš dole pořádný drenážní díry? aby se dole voda nedržela moc a nezahnili kořeny... nauč se zalejvat podle toho jak vypadá kytka a substrát v kterym je... nějaký pravidelný zalejvání za nějakej čas je blbost. V každý fázi bumbá jinak a ty je máš zrovna ve fázi kdy sou žíznivý asi nejvíc a taky dost záleží právě na počasí.

Jinak podle listů tipuju že si minimálně trošku popálil ty kořeny, takže bych to trochu proplách trochu víc tou vodou... jeň ať spodem protejká

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-08-2016 v 16:43 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 6

Tak ty listy mám už od počátku, a to jsem nějak nehnojil, spálené asi ne, prostě už to má kytka takhle v sobě asi :-D

Jinak, nemůže to být váhou těch větví ? Jspou celkem těžké a kytka se celá nahýbá na stranu.. Teď jsem ji přivázal aby stála rovně a ne jak ožralec )

Prolil jsem jí pořádně vodou až to dole teklo (díry) mám celkem velké, takže ani tam nevidím problém..

Kytka jinak roste dobře, vypadá i "zdravě"... No snad už to doklepe, co myslíte podle vzhledu ? :-)

Old Post 26-08-2016 v 16:58 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 7

Na fotce vydím třásněnky nebo co to je za svině něco na hubení kup,nebo udělej výluh z tabáku a postříkej smíchej 30g tabáku a povař půl hodiny v litru vody,a podle listů bych jim dal hnojivo na květ

Old Post 27-08-2016 v 12:18 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 8

žádný hmyz tam není :-)

Old Post 27-08-2016 v 19:19 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2235000 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív